Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 22. 19:50

JÓSDA topik  

Várom a választ,rossz időt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 14:05
Előzmény: #719  Törölt felhasználó
#720
ment
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 12:54
Előzmény: #718  Törölt felhasználó
#719
otpbank2009@freemail.hu

ideiglenes cím, minden levelet a curtis-én kívül olvasatlanul törlök.
Max . ma estig él.
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 12:46
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#718
Szia Möbius,

Szeretnék küldeni egy FAX-ot neked, akár valami átmeneti címre is. (Amit utána törölsz) A tartalmát nem akarom kirakni ide, (ha nem kellően megalapozott, akkor azért, ha igen akkor meg azért) de remélhetőleg be tudod építeni az elemzéseidbe...
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 08:56
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#717
Köszönöm szépen Möbius!

Sok sikert az életben és a parketten!
Törölt felhasználó 2009. 09. 14. 06:38
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#716
Köszi az előrejelzést.
deak31 2009. 09. 13. 23:30
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#715
koszonom az elorejelzest!
Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 22:41
Előzmény: #713  Törölt felhasználó
#714
Tényleg igy műkszenek kezek.

(Homo ludens & szemiotika.)

:)))

Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 22:12
Előzmény: #712  Törölt felhasználó
#713
Mio! Ez nem te vagy! Egy világ omlott össze bennem.Tudom hogy téged ez nem érdekel,remélem csak a bor az oka.
Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 21:56
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#712
Próbáltam játszadozni az értékelő kezekkel.
Tapasztalatom: a rendszer úgy műkszik, hogy nem tudtam pluszt nyomni az elemzésedre.
Pontosabban látszólag lehet, majd a frissítéskor eltűnik.

Vajon mééér'?

Még egyszer kösz & gratula!

Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 20:28
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#711
köszönjük a prognózist,neked is sikeres kereskedést!
Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 18:09
#710
Prognózis a 38. Hétre
Visszatekintés az elmúlt hétre.
A 37. Hétre adott tartás javaslat, ill. a nemzetközi indexek emelkedése esetén a vételi ajánlás helyesnek bizonyult, mivel az OTP némi ingadozással, a pozícióit biztonságosan tartva, enyhe emelkedést produkált a héten.(+3,75%)
Érthető, hogy a forgalom visszaesett, hiszen egy semleges szituációban a kivárás a helyes taktika. Ha az erős long trend nem egyértelmű, a brókercégek érdeke a bizonytalanság hangsúlyozása, hiszen ezzel lehet forgalmat generálni. A higgadt és megfontolt befektetők ezt meghallgatják, de nem kezdeményeznek pánikszerű eladásokat, s eszük ágában sincs az esetlegesen rosszabb pozícióik veszteségének a realizálása. A jó pozícióikat pedig a profit növekedése érdekében tartják. A bátrabbaknak szabad ilyenkor a vételi gombot megnyomni.

A jövő hétről (38.):
A tőzsde mindig tartogat meglepetéseket, de továbbra sem tartok elképzelhetőnek jelentős korrekciót rövidtávon. A fő trend long, s az emelkedő csatorna hulláma (altrend) is felfelé fordult.
Erőteljes növekedés külső feltétele a nemzetközi kedvező hangulat, míg a belső feltétel a forgalom növekedése. A várható emelkedés útja egyelőre göröngyös, de a bika határozottan visszatér a parkettre.
Amerikában az optimizmus nő, melynek egy része manipulatív eredetű, de számos megalapozott pozitív hír is megjelent. Már a múlt héten többen tudtuk, hogy nyugalommal kell szemlélnünk az eseményeket, mert a szeptemberi minimum meghaladta az ezt megelőző mélypontot, s a várakozások után a jövő héten gázt adhatunk.
A trend tehát LONG.
Mely részvényeket érdemes preferálni a jövő héten az emelkedés reményében?
OTP, FHB, EGIS, TVK a kínálat.
Sikeres kereskedést kívánok az olvasóknak.

Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 13:06
Előzmény: #708  Törölt felhasználó
#709
Szia Möbius!
Egy kérés, remélem nem túl nagy!
Tudom, hogy általában a nagy rv-ket favorizálod, de szeretnélek megkérni, hogy pár szót ejts a Rábáról is!
Előre is köszönöm.
Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 11:27
Előzmény: #707  Törölt felhasználó
#708
Este 6-8 óra között jön a prognózis, melybenigyekszem válaszolni a feltett kérdésekre is. (elemzés folyamatban..)
Törölt felhasználó 2009. 09. 13. 10:25
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#707
helló!
esetleg volna véleményed az FHB-ról?
szerintem érdemes még tartani,de már gondolkodok a realizáláson. talán túlzás lenne ha 1400-ig tartani akarnám?
Törölt felhasználó 2009. 09. 12. 20:42
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#706
Szerinted mostanában várható esetleg egy komolyabb korekció a világ tözsdéin ?Mert emelkedés az már volt böven.Vagy továbra is fellfelé kisseb megingásokkal.
Törölt felhasználó 2009. 09. 12. 20:24
Előzmény: #702  mondoka
#705
Volt már emelkedés, tartás, és eladás jöslat is.
Szerencsére az eladás minősítést (ami kb 3 hétig állt fenn igazából júniusban)ritkábban állt megtennem, mert nem adott rá lehetőséget az élet.
Azt illik tudni, hogy a prognózisoknak semmi közük nincs a DT-hez, azaz a heti vagy a középtáv a vizsgált időtáv.
Az elemzések matematikai,statisztikai alapokon nyugszanak, kiegészítve a tőzsde sajátságaival, s a személyes tapasztalatokkal, valamint külföldi elemzők véleményével.
mondoka 2009. 09. 12. 14:46
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#704
Mondjuk Egis-el most egy kicsit sántikál.
Ami összeségében még mindig nem tragédia.
De van olyan hogy tévedhetetlen?

Összességében csinálja tovább. Bizonyítson!
De a tévedhetetlenség mítoszát ne keltsék a rajongók sem. Mert ezzel szerintem biztosan ártanak.
Törölt felhasználó 2009. 09. 12. 14:16
Előzmény: #702  mondoka
#703
akkor olvassál vissza az otp topikban június elejére. akkor az otp kb. 3700 körül volt amikor Möbius eladást mondott, illetve javasolt és le is jött 2992 ig és utána rá kb. egy hónapra július 13.-án hirdette ki a longtrendet.
vissza kell olvasni.
mondoka 2009. 09. 12. 14:08
Előzmény: #701  Törölt felhasználó
#702
Csinálhatja valaki üveggömbből az elemzését, vagy hasraütéssel , esetleg a legmélyebb szakmai alapon, de dolog azért valóban igaz.

Hogy másoktól....

"Tőlük egy darab elemzést vagy tippet sem kaptunk, csak a köpködést. Nem hogy jót, de még rossz elemzést sem."

Amiért esetlegesen egyesek nem méltatják ezt , tehát az eddigi inkább többé mint kevésbé sikeres elemzéseket, az talán az, hogy most egy többé kevésbé folyamatosan felfelé ívelő trend volt , amit egy kis szerencsével is el lehetett találni. A folyamatos long jóslat bevált. Később nehezebb dolga lesz Mőbiusznak az biztos.
Akik bírálják szerintem sokkal inkább rövidtávú tréderek daytréderek. Akik precízebb rövidebb akciókra helyezik a hangsúlyt trédelésükben. Én arra lennék igazán kíváncsi amikor majd esést jósol Mőbi. Ha bizonyítani akar ne felejtsen hangosan eladást jósolni a maga idelyében bármikor majd.
Ha ezt nem teszi azt fogom gondolni hogy szerencséje volt csupán eddig. Ami azért jól fialt hozzá kell tenni.
Törölt felhasználó 2009. 09. 12. 12:14
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#701
Sziasztok!
A Möbiust ért szócsatákba még nem szóltam bele, de most én is véleményt nyilvánítok.

Ne foglalkozz velük Möbius! Tőlük egy darab elemzést vagy tippet sem kaptunk, csak a köpködést. Nem hogy jót, de még rossz elemzést sem.
Mindazok ellenére állok ki melletted, hogy én az általad favorizált rv-k közül egyedül az egisben ülök. (ezenkívül még rábás vagyok)
Azt hiszem mindenki nevében mondhatom: köszönjük!
Mindenkinek további jó kereskedést!
Sziasztok!

Topik gazda

1otp
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek