ragasz

Regisztráció: 2018-11-06 09:32:44

Hozzászólások száma: 194

Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 09:35


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom 2026. 06. 18. 09:35
Azt a 120K db-os dugót 2750-ig ERSTE igazán kikaphatná SRV-nek.
Mtelekom 2026. 06. 17. 14:30
Jól emlékszem, jún. 26-ig tart SRV?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 17. 11:46
Az olajár (és USD/HUF) esése a hazai védett ár kivezetése irányába hat, ami kedvező pénzügyileg a MOL-ra nézve, így az olajár esésére nem értem, miért esik a napokban a papír. Másrészt nem az olajár a mérvadó MOL eredmény szempontjából, hanem a finomítói marzsok.
Mtelekom 2026. 06. 16. 15:46
2710
Mtelekom 2026. 06. 09. 10:55
2698 és még nincs is forgalom. Most jöhetne ERSTE/MTELEKOM az SRV vételekkel. 2800+
Mtelekom 2026. 05. 21. 09:28
2656 !!!
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 20. 18:32
A szerb fél nem eladó. Az oroszok azok. Ezért furcsa a szitu, mert nem az oroszok járatják a szájukat és szarakodnak vételi ajánlat feltételeinek módosításával - az is furcsa, hogy miért csak a (hosszabbított) határidő lejárta előtt pár nappal jönnek elő ilyen kardinális kérdések, ez nem reális. Szerintem egyszerúen a szerbek szeretnének nagyobb tulajdonrészt, jobb működési garanciákat kialkudni és kinyszerhelyzetet teremteni, csakhogy leginkább pont a szerbek vannak kényszerhelyzetben... Ebben a helyzetben USÁnak kellett már volna keményen megüzenni, hogy nem hosszabbít szankciós moratóriumot, s zárják már le végre a felek a dolgot. Szerbia a saját országának üzemanyaghelyzetét rizikózza a szankciókkal, ezért remélem, hogy a politika felett győz a gazdasági realitás és lezárják a MOL-lal a dolgot hétvégéig.
Mtelekom 2026. 05. 19. 15:00
TL37 sold out reggel óta
Mtelekom 2026. 05. 19. 12:03
2610, ezzel a dugó kiszedve. Szerintem roboghat tovább, rengeteg saját részvényt kell még megvenni.
Mtelekom 2026. 05. 19. 11:43
2602...
Mtelekom 2026. 05. 19. 09:40
Te kitől vetted...?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 10:48
Én ezért vettem rá ma: nyár végére-ősz elejére újra 100% hazai kapacitás fog menni + biztosítás fedezi a kárt és elmaradt hasznot + következő negyedévekre jobbak az eredmény-kilátások + Barátságon újra jön az olaj + NIS felvásárlásra 50+% esély, s rövid távon várható + hovátok vagy 100mrd-dal lógnak + 300 (!) Ft osztalék jön + a háborús helyzet tulajdonképpen jó is lehet finomítók számára a magasabb marzsokon keresztül. Sokkal több pozitív tényező/várakozás van mint negatív.
Mtelekom 2026. 03. 26. 16:27
2090, mozgolódik.
Mtelekom 2026. 01. 28. 11:57
Reális
Mtelekom 2026. 01. 28. 11:44
Még csak éppen most tört ki = átvitte előző lokális csúcsot. Innen még sokat kell mennie. Lesz infla követő áremelés, kimagasló eredmény és 100%os free cash osztalék kifizetési ráta.
MOLly tulajok topikja 2026. 01. 27. 11:50
MTEL havi grafikonját néztem vissza ahogy 300 környékéről gyakorlatilag érdemi korrekció nélkül 2000 közelébe emelkedett 2,5 éven keresztül, végig 80-100 közötti RSI-vel, s ez még mindig tart. Ilyen alapon, ilyen kormoly funda hír mellett a MOLnál nem értem elemzőket, mit riogatnak túlvettséggel meg extrém RSI-vel. Csak arra tudok gondolni, hogy ki szeretnék verni a kezünkből a 3900as MOLokat, mert saját kezükben szeretnén tartogatni a hamar eljövő 5000nél is :-)
MOLly tulajok topikja 2026. 01. 22. 12:02
Aztaaa! :-)
MOLly tulajok topikja 2026. 01. 19. 17:06
Kötelező ajánlatot fognak tenni a dolgozói kisrészvényes pakkra.
MOLly tulajok topikja 2026. 01. 16. 14:11
ERSTE most meg TL69-re nem jegyez árat - vicc ez az egész, így nem lehet kereskedni! Ez bennfentes és piacbefolyásoló, hiszen van forgalom és ajánlat a könyben bőven, azaz szándékosan, piactól függetlenül terel minket certiseket. Majd ők megmondják, miker vehetsz/adhatsz és milyen áron...
MOLly tulajok topikja 2026. 01. 16. 11:54
Hívtam ERSTÉt, szólnak árjegyzőnek (bécsi anya), mondtam nekik, milyen fura, hogy megint épp akkor nincs árjegyzés, mikor helyzet van... több 10e darabos tételek forintonként mind a két oldalon, s ilyenkor nem tudnak árat jegyezni???!!!

friss hírek További hírek