Ok. Szerintem meg a kereskedelmi deficitet és a totál hülyének nézést a 450m-os piac megelégelte és a brüsszeli bürokrácia elkezdett rájuk omlani, mint egy téglarakás. Ez azzal fenyeget, hogy lassan agyonnyomja ezeket a szép álmokat.
Regisztráció: 2022-10-16 18:35:00
Hozzászólások száma: 943
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:11