Legfeljebb annyiban, hogy egyenlőre nem pakol az Audi és vonul el innen máshová. Azaz jön továbbra is a bevétel az Audi felől.
Regisztráció: 2019-01-24 11:53:30
Hozzászólások száma: 156
Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 07:21