megpróbáltam a fizetési ütemezést tárgyalni hátha adnak valamennyi kedvezményt, mire a hölgy közölte hogy bármekkora összegű foglalót adhatok ( a minimum 10% felett ) a lakásra ők elfogadják, de kedvezmény nincs :)) jövő ősszel lesz átadás, megkockáztatom hogy nem foglalózok most