grizgold

Regisztráció: 2020-02-25 12:11:30

Hozzászólások száma: 125

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 08:52


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Lakás/Ingatlan árak topik szerda, 08:52
megpróbáltam a fizetési ütemezést tárgyalni hátha adnak valamennyi kedvezményt, mire a hölgy közölte hogy bármekkora összegű foglalót adhatok ( a minimum 10% felett ) a lakásra ők elfogadják, de kedvezmény nincs :)) jövő ősszel lesz átadás, megkockáztatom hogy nem foglalózok most
Lakás/Ingatlan árak topik szombat, 14:30
köszi, teszek egy próbát
Lakás/Ingatlan árak topik szombat, 09:51
Főként most, hogy elkezdtem nézelődni, a Facebook legalább öt olyan céget dobott fel, ahol már 5–10% kedvezményt adnak, valamint tárolót vagy parkolót ajándékba, esetleg féláron lehet megvásárolni. Itt főként az 50–100 m²-es lakásokat hirdették; gondolom, most nehezebb lett 150–200 milliós ingatlant eladni. Lehet, hogy ez csak számomra újdonság. Akinek van tapasztalata: mennyire sértődik meg egy cég, ha új építésű ingatlannál megpróbál az ember lealkudni pár százalékot?
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 15. 16:03
vidéki kis tégla lakás, tetőtéri is, amitől még bonyolultabb az ügy, de megmondtam nekik hogy köszönöm így nem áll szándékomban megvenni, szomszédban épül egy új 30-valahány lakásos ott érdeklődöm most, a vicc az hogy a 20 éves lakás + felújítás m2 ára kb. ugyanannyi lenne mint az új építésűnek, csak amire az elkészül már lehet nem lesz otthon start :))
Lakás/Ingatlan árak topik 2026. 06. 15. 12:23
Most hívott az ingatlanos a hitel ügyintézővel együtt kissé feldúltan, hogy a bank szerint 37% eltérés van az értékbecslés es a vételár között és hogy így is érdekel-e az ingatlan. Mert hogy az otthon start megenged 20%-ot de nem tudnak mit kezdeni a maradékkal. Lufi nem lufi azért mókás. Eladó persze azt mondja hogy az ár fix alku nincs, fél év alatt így is engedett 10%-ot. Csak én vagyok ilyen szerencsés?
ÉPDUFERR Nyrt. 2025. 08. 27. 10:54
én sem veszek inkább befektetem ilyen csoda papperekbe :)) itt legalább a bukónak is van "haszna"
ÉPDUFERR Nyrt. 2025. 08. 27. 10:50
ezért kaparós, vagy 200 ft lesz az árfolyam és veszek belőle 1 lakást, vagy jó lesz adócsökkentésre a veszteség :o
ÉPDUFERR Nyrt. 2025. 08. 27. 10:47
kell a pénz 3%-os hitelre , kockáztatni kell
aki mer az n(y)er
ÉPDUFERR Nyrt. 2025. 08. 27. 10:38
kaparós helyett vettem egy kis pakkot :))
Állami Nyomda 2025. 08. 21. 11:20
aki eladná 6000-ért az írjon azonnal :))
viccet félretéve simán elképzelhető egy kis mozgás a jelentés miatt, de az mindig jó ha van forgalom egy papírban
Állami Nyomda 2025. 08. 14. 11:24
Mekkora eredménynek kellene lennie a jelentésben ahhoz hogy maradjon a 8 ezer körüli árfolyam? 
Állami Nyomda 2025. 07. 15. 09:19
Ma nyugis napunk lesz? :))
Állami Nyomda 2025. 07. 14. 11:17
vége a mókának ? :)) 7480?
Állami Nyomda 2025. 07. 14. 10:47
amire megérkezik az ERSTE-hez az utalásom addigra 8600 lesz az árfolyam :o
vagy 6800 :))
Állami Nyomda 2025. 07. 14. 10:42
7100? :))
Állami Nyomda 2025. 07. 14. 10:25
jó lenne látni mi a helyzet eladói oldalon , lát valaki nagyobb pakkot? :))
vagy csak kis befektetők játszadoznak most? :o
Állami Nyomda 2025. 07. 14. 10:05
biztos megy mindenki a profitból a Balatonra nyaralni :))
Állami Nyomda 2025. 07. 02. 09:25
OTP-t 9000-ért vettem a pánik idején, véleményem szerint már nem várható túl nagy mozgás benne, mivel "kimaxolta" az árfolyamot ameddig nem lesz kivezetve a külön adó, nem lesz új akvizíció stb.
sem a BÉT-en sem máshol nincs biztos befektetés
pl. SET vagy Wirecard :o
Állami Nyomda 2025. 07. 01. 09:27
osztiban nézve kb. 3-4% között van :o
nyilván az otp nem osztalék részvény de más "biztos" befektetés mi van a bét-en? :))
ameddig az emberek a hiteleket "otp"-nek hívják addig szerintem elég "biztos" a fennmaradásuk
a zwack-nál egész jó volt az oszti hozam, de már kiábrándultam belőle az 500 millás vezetőségi fizuk miatt is plusz az új generáció már egyre kevésbé fogyaszt alkoholt, az a generáció amelyik pedig igen az felgyorsítja az eltűnését :o
marad a nyomda egyelőre
Állami Nyomda 2025. 06. 30. 17:58
ne fogyasszon több Zwackos terméket richteres termékkel reggelire :o
ha már ennyire USA pártiak vagyunk, akkor egyenesen trump kriptót kellene venni, nem? :))

friss hírek További hírek