RSI extrém módon túladott, 16-19 körül van, innen már pattannia kellene... Beadtak egy fellebbezést a Pentagon Black listje ellen, ha azzal kapcsolatban lesz valami előrelépés, akkor talán levegőhöz juthatunk...
Sziasztok, BABA egyre csak esik-esik esik, melyik szint foghatja meg, 85 USD???? XPEV dettó... Mostmár ilyen szinteken nem ugrok ki belőle, remélem nem kell 3évet várni hogy ismét 130 fölött legyünk... :( Köszi, Rraí