Néhány napra kalkuláltam, de közben volt egy kis időm olvasgatni és arra jutottam a nagyon vegyes vélemények alapján, hogy nem biztonságos, így inkább kihagyom. Sosem voltam tellhetetlen, így megelégszem azzal, amit a Telekom hozott az utóbbi pár évben. Köszönöm az infót!