Norbert99

Regisztráció: 2018-09-27 19:48:56

Hozzászólások száma: 4 142

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 17:52


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 5
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

DUNAHOUSE részvény csütörtök, 17:52
Kezd nagyon dühíteni ez a rohadék részvény. Miért kell minden nap esnie? Miért vagyunk 22%-kal az éves max alatt és 33%-kal a csúcstól?
Az Otthonstart-ot még nem vezették ki és nem is szigorítottak rajta. De mire ki is vezetnék már a piaci hitel sem lesz sokkal drágább. Tegnap már az RTL híradóban is mondták, hogy csökkennek a lakáshitel kamatok és kb.2.900.000Ft-ot lehet majd így megtakarítani. Az alapkamat is gyorsabban csökkenhet mint amire az elemzők számítottak. Idén még lesz egy osztalékfizetés is decemberben. Közben meg az OTP, Telekom és a BUX is csúcson van.
Waberers csütörtök, 10:07
Érdekes az én megbízásomat visszautastották és nem teljesült.
Waberers csütörtök, 09:53
Tegnap is 7500Ft-os indi volt, majd addig vártak a indulással míg lement az ár 4950-re.
Waberers csütörtök, 09:48
Miért nem nyit már ki?
Waberers csütörtök, 09:41
Volt 4Ft is.
DUNAHOUSE részvény kedd, 15:55
Háromszor 25 bázispont csökkentés kinéz ebből a nyári időszakból- hangsúlyozza az MNB elnöke a lehetőséges további vágások mértékét illetően. Ez alapján a Tanács arra számít alapesetben, hogy júliusban és augusztusban egyaránt 25 bázispontos lazítás jöhet.
DUNAHOUSE részvény hétfő, 13:40
Van ott még pénz SRV-re. Az osztalék sem lett szegényes, csak jobb lett volna ha egyben fizetik.
DUNAHOUSE részvény hétfő, 11:16
19K vevő van 1275-ig, így nem tudnád lenyomni.
DUNAHOUSE részvény hétfő, 11:14
Te voltál a reggeli 11K-s eladó? És utána Alteo-t vettél belőle?
DUNAHOUSE részvény hétfő, 10:20
Szerintem hamarosan lesz SRV is, 2 hét múlva meg jön a negyedéves előzetes.
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 19. 16:52
5574
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 17. 17:10
z.1325
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 16. 21:18
Decemberben is fizet 36,5Ft-ot csak ezt nem reklámozzák.
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 12. 08:50
Vajon a Portfolio miért nem tudta megírni az osztalékos hírt? Így nem nehéz kitalálni, hogy vajon kihez tartozhat az a 45000db-os pakk.
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 10. 10:33
Gyorsan jött a bejelentés. Ha a Portfolio is lehozza talán lesz egy kisebb emelkedés.
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 10. 09:51
Meddig döglödünk itt? Amíg a kormány nem tesz valamilyen bejelentést az ingatlanpiacról? Az infláció is 2,2 helyett 1,8 lett, ami miatt még inkább csökkeni fog az alapkamat és utána a lakáshitelek kamatai is. Osztalék első felét júniusra ígérték, így 1-2 napon belűl arról is kell jönni bejelentésnek.

friss hírek További hírek