Topiknyitó: Portfolio 1970. 01. 01. 01:00

Megtorpant a piac  

Néhány reményt keltő nap után enyhe korrekcióval voltak kénytelenek szembesülni a BÉT befektetői (BUX: -51 pont, 8,577). Az index mellett a forgalom is visszaesett (6.8 mrd Ft). A blue chipek közül – az elmúlt napok szárnyalása után talán nem meglepő módon – a Richter vesztett az értékéből (-2.3%). A Pannonplast bejelentést profit realizálással reagálták le a befektetők. Makrooldalról kedvező link| http://www.portfolio .hu/cikkek.tdp?i=590 5&k=4| költségvetési adatokat| publikált a PM.
A nap egyetlen, ugyanakkor nagy jelentősséggel bíró hírével a Pannonplast állt elő. A társaság bejelentette, hogy link| http://www.portfolio .hu/cikkek.tdp?i=589 5&k=1| előszerződést| kötött a Punch Manufacturing székesfehérvári üzemének megvásárlására, mely tovább bővíti hagyományosan jó kapcsolatait a Philips-szel. A várható éves árbevételnövekedés 4 mrd Ft, az ügylet idén eredménysemleges. A hír minden bizonnyal már a piacon volt, a befektetők profit realizálással reagáltak a hírre. 500 m Ft feletti forgalom mellett 2%-ot esett a részvény.
A Matáv jól tartotta magát a kedvezőtlen telekomok európai visszaesése ellenére. Közel 2%-os emelkedéssel zárt a Rába. Rég nem látott 300 m Ft-on felüli forgalom mellett drágult 5.8%-ot az Elmü.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bohocová szombat, 15:08
Előzmény: #26  Bohocová
#27
2020.11.28.   
#Country,
Other
New
Deaths
Deaths/
1M pop
Population
1Belgium+1421,39711,610,276
2San Marino1,29633,960
3Peru+541,08133,158,162
4Andorra98377,316
5Spain+29495546,762,221
6Italy+82788860,425,227
7UK+52184668,031,904
8Argentina+27584245,364,803
9USA+1,367817331,796,277
10Brazil+501807213,176,478
11Mexico+645805129,484,128
12Chile+4379619,183,118
13North Macedonia+287962,083,339
14France+58179565,332,770
15Bosnia and Herzegovina+627773,272,383
16Bolivia+676211,737,629
17Montenegro+5755628,099
18Ecuador+4275217,751,587
19Czechia+18874310,717,135
20Colombia+19570951,103,609
21Armenia+227052,965,516
22Panama+126984,342,267
23Sweden+1666010,125,004
24Slovenia+486222,079,055
25Sint Maarten58043,074
26Romania+17256719,184,618
27Iran+40655884,429,534
28Moldova+215584,030,101
29Netherlands+8354017,150,427
30Bulgaria+1515316,926,797
31Switzerland+625278,680,465
32Luxembourg+6476630,099
33Hungary+1354529,650,243
34Poland+57942737,829,553
35Aruba421106,952
36Portugal+6742010,184,454
37Bahamas413394,775
38Ireland+74124,960,222
39Liechtenstein+139338,173
40Croatia+483914,094,802
41Guadeloupe372400,152
42South Africa+8935959,612,416
43Costa Rica+113315,113,078
44Belize+2327400,543
45Austria+1133209,027,413
46Canada+9531437,877,079
47Israel+53099,197,590
48Saint Martin30838,933
49Iraq+4230040,585,369
50Isle of Man29385,217
51Georgia+372913,986,014
52Honduras+42909,968,377
53Malta+3290442,025
54Channel Islands275174,516
55Ukraine+19227343,625,165
56Oman2705,158,672
57Albania+182682,876,504
58Russia+496264145,960,178
59Tunisia+7226211,868,957
60French Polynesia+1259281,572
61Jordan+6125110,244,386
62Paraguay+162407,168,136
63French Guiana232301,783
64Guatemala+822918,049,364
65Dominican Republic+721310,892,209
66Kuwait+22034,296,167
67Greece+10120210,402,032
68Montserrat2004,993
69Suriname199588,775
70Bahrain1981,725,034
71Germany+40519383,893,757
72Kyrgyzstan+51916,567,742
73Guyana189788,105
74Cabo Verde188558,444
World+10,820185.8
75Mayotte178275,457
76Lithuania+221742,706,483
77El Salvador+41706,499,597
78Saudi Arabia+1716735,033,425
79Libya+131676,909,206
80Serbia+571638,722,850
81Turkey+17715684,708,368
82Turks and Caicos15438,930
83Morocco+7015337,088,395
84Gibraltar14833,687
85Bermuda14562,183
86Lebanon+61446,812,829
87Slovakia+221415,460,729
88Denmark+51415,800,560
89Palestine+91345,149,050
90Azerbaijan+3512710,176,430
91Belarus+81209,448,045
92Caribbean Netherlands11426,322
93Martinique107375,145
94Kazakhstan10518,867,992
95Eswatini1031,165,054
96Latvia+21011,877,541
97India+486981,385,530,551
98Qatar842,807,805
99Maldives84544,391
100Jamaica+2842,966,459
Bohocová 2020. 11. 16. 20:32
Előzmény: #25  Bohocová
#26
2020.11.01.-2020.11.15.
B 1232-1002 , Pe 1063-1041 , And 983-970 , Sp 879-767 , Arg 781-684 , Br 778-750 , 
Chi 773-741 , U.K. 764-685 , USA 759-712 , Mex 759-709 , Olasz 748-639 , Fr 682-563 , 
Kol 666-613 , Pan 662-623 , É-Mac 626-477 , Örm 595-452 , Bosznia 580-377 , 
Cseh 579-303 , Mold 501-443 , NL 495-431 , Irán 492-413 . Ro 465-363 . Ch 388-265 , 
Slo 383-163 . Lux 359-249 , P 332-246 , H 321-181 , Bg 307-185 , Costa 302-271 , 
Izr 297-276 , PL 274-149 , Omán 260-235 , Hrv 256-133 , Rus 227-192 , Parag 221-196 , 
Ukr 220-165 , Beliz 220-147 , Málta 219-140 , Alb 217-177 , A 203-123 , Tunéz 198-111 , 
Grúz 176-77 , Jordán 173-81 , Föld 169,9-154 , Srb 116-94 , Svk 93-40 , 
Bohocová 2020. 11. 16. 19:41
#25
2020.11.16.
#
Country,
Other
New
Deaths
Deaths/
1M pop
Population
1Belgium+1181,24211,608,626
2San Marino1,23733,958
3Peru1,06333,143,099
4Andorra98377,312
5Spain+16288246,761,629
6Argentina78145,351,219
7Brazil778213,127,014
8Chile+4477519,177,744
9UK76468,020,236
10Mexico+283761129,439,742
11USA+174760331,732,757
12Italy+50475760,428,130
13Bolivia+875411,732,407
14Ecuador73317,742,798
15France68265,328,048
16Colombia66651,085,837
17Panama6624,340,039
18Montenegro+5630628,096
19North Macedonia6262,083,342
20Sweden60910,122,943
21Bosnia and Herzegovina+756033,273,048
22Armenia+256032,965,335
23Czechia+16259410,716,485
24Sint Maarten55743,058
25Moldova+165054,030,407
26Iran+48649784,394,287
27Netherlands+4449717,149,188
28Romania+14947319,188,803
29Aruba411106,937
30Switzerland+1274038,678,393
31Slovenia+344002,079,046
32Ireland+54004,958,414
33Bahamas395394,652
34Luxembourg+10375629,765
35Guadeloupe347400,150
36South Africa34059,587,901
37Portugal33210,185,425
38Hungary+933319,651,044
39Saint Martin30838,911
40Bulgaria3076,928,502
41Costa Rica3025,111,554
42Israel2979,197,590
43Isle of Man29385,202
44Canada+3529037,866,241
45Iraq+4228940,555,704
46Honduras+12839,963,208
47Poland+14327737,830,907
48Channel Islands275174,464
49Croatia+332644,095,627
50Oman+122625,154,401
51French Guiana232301,528
52Russia+303229145,958,133
53Belize+2225400,306
54Ukraine+9422243,633,734
55Malta+1222441,987
56Paraguay2217,165,264
57Albania+82192,876,607
58Guatemala+621818,038,482
59Dominican Republic+121010,888,645
60Austria+582099,025,731
61Montserrat2004,993
62Tunisia19811,864,905
63Kuwait+41964,294,096
64Bahrain+11941,723,084
65Suriname194588,603
66French Polynesia188281,519
67Cabo Verde185558,246
68Georgia+301843,986,264
69Kyrgyzstan+41836,564,209
70Liechtenstein+218338,169
71Jordan+7118010,241,068
72Guyana176787,981
World+4,385170.5
73Mayotte167275,240
74Saudi Arabia+1916235,015,637
75El Salvador+31616,498,526
76Turks and Caicos15438,912
77Germany+12315383,884,996
78Libya+81486,906,142
79Bermuda14562,191
80Turkey+9413784,678,630
81Denmark+41325,799,893
82Morocco+7113137,074,055
83Lebanon+101216,813,826
84Serbia+211188,723,998
85Caribbean Netherlands11426,314
86Greece+5911210,403,693
87Belarus+71119,448,146
88Palestine+71115,145,152
89Lithuania+81052,707,719
90Eswatini1021,164,661
91Kazakhstan10118,860,630
92Martinique99375,155
93Azerbaijan+189710,173,437
94Slovakia+16965,460,642
95India+308941,385,086,067
96Qatar+1842,807,805
97Maldives81544,079
98Trinidad and Tobago801,401,197
99Jamaica782,966,036
100Iceland73342,075
101Sao Tome and Principe73220,668
102Philippines+771110,125,242
103Latvia+3671,878,220
104Finland+2675,543,972
105Egypt63103,049,958
106Estonia611,326,872
107Djibouti61993,353
108Equatorial Guinea601,419,787
109Indonesia+8556274,606,038
110UAE+4549,935,048
111Norway545,437,153
112Namibia542,557,979
113Monaco5139,347
114Gambia502,441,562
115Algeria+144944,144,876
116Nepal+94229,331,289
117Afghanistan+94139,251,970
118Antigua and Barbuda4198,233
119Bangladesh+2138165,303,831
120Réunion+235897,712
121Australia3525,610,483
122Mauritania354,694,569
123British Virgin Islands3330,307
124Pakistan+1932222,481,419
125Cyprus321,210,660
126Venezuela3028,405,362
127Gibraltar3033,687
128Myanmar+222954,546,880
PF_modi1fasz_anyjatbsszameg9 2020. 11. 12. 01:10
Törölt hozzászólás
#24
arabka 2020. 11. 06. 08:13
#23
2020.11.06.             Top                ( Elhunyt / 1 millió lakos )
1.Csehország        18,38    V - 4
2.Belgium               17,66
3.Szlovénia            14,43    Szomszéd
4.Bosznia-H.          13,44
5.Lengyelország     9,70    V - 4
6.Örményország     9,44
7.Magyarország      8,70    V - 4
8.Svájc                      8,41
9.Spanyolország     7,87
10.Bulgária              7,50
11.Olaszország       7,082
12.Horvátország     7,080   Szomszéd
13.Románia              6,30    Szomszéd
14.É-Macedónia       6,24
15.U.K.                       5,558
16.Franciaország     5,557
17.Tunézia                 5,48
18.Argentína              5,43
19.Hollandia              5,07
20.Grúzia                    5,02
21.Mexikó                  4,91
22.Irán                        4,81
23.Szlovákia              4,58    V - 4
24.Izrael                     4,57
25.Ausztria                4,54    Szomszéd
26.Portugália            4,52
27.Ukrajna                 4,42    Szomszéd
Jordánia                    3,91
Moldova                    3,72
Montenegró             3,18
Szerbia                      1,26    Szomszéd
Föld ( átlag )             1,10
Málta                       11,31
Luxembourg             9,54
Belize                         7,50
arabka 2020. 11. 04. 05:59
#22
2020.11.04.             Top                   (  Elhunyt / 1 millió lakos  )
1.Csehország         24,17    V - 4
2.Franciaország     13,07
3.Szlovénia             11,54    Szomszéd
4.É-Macedónia       11,52
5.Bosznia-H.           11,30
6.Belgium                10,42
7.Argentína               9,46
8.Bulgária                  9,09
9.Magyarország       8,70    V - 4
10.Tunézia                 8,60
11.Horvátország       8,30    Szomszéd
12.Svájc                      7,72
13.Örményország     7,42
14.Hollandia              6,59
15.Románia               6,25    Szomszéd
16.Lengyelország     6,00    V - 4
17.Olaszország         5,841
18.U.K.                        5,837
19.Jordánia                5,27
20.Spanyolország     5,09
21.Grúzia                    5,02
22.Irán                         5,00
23.Moldova                4,96
24.Portugália             4,42
25.Ausztria                 3,66    Szomszéd
26.USA                        3,62
27.Ukrajna                  3,60    Szomszéd
28.Kolumbia               3,47
29.Montenegró          3,18
30.Costa Rica             2,94
31.Szlovákia               2,93    V - 4
32.Izland                     2,92
33.Panama                 2,54
34.Orosz                      2,43
      Szerbia                  1,26    Szomszéd
Föld ( átlag )               1,10
Egyéb ( 1 millió lakos alatt )
Guadeloupe             17,50
Luxembourg            11,13
Bahamák                   7,59
Bohocová 2020. 11. 01. 06:23
#21
2020.11.01.
Country,
Other
New
Deaths
Deaths/
1M pop
Population
1San Marino1,23733,955
2Peru1,04133,124,270
3Belgium+1731,00211,606,564
4Andorra97077,307
5Spain76746,760,889
6Brazil750213,065,184
7Bolivia+1074411,725,880
8Chile74119,171,027
9Ecuador71517,731,812
10USA712331,653,357
11Mexico+464709129,384,259
12UK68568,005,651
13Argentina68445,334,239
14Italy63960,431,760
15Panama6234,337,253
16Colombia61351,063,623
17Sweden58710,120,367
18France56365,322,146
19Sint Maarten51143,038
20Montenegro479628,093
21North Macedonia4772,083,345
22Armenia4522,965,109
23Moldova4434,030,789
24Netherlands43117,147,638
25Iran41384,350,228
26Ireland3864,956,155
27Bosnia and Herzegovina3773,273,880
28Bahamas365394,498
29Romania36319,194,034
30Aruba355106,918
31South Africa32459,557,257
32Guadeloupe315400,147
33Czechia30310,715,674
34Isle of Man28285,184
35Israel2769,197,590
36Channel Islands275174,398
37Costa Rica2715,109,650
38Iraq26940,518,623
39Canada26837,852,693
40Honduras+32689,956,747
41Switzerland2658,675,802
42Luxembourg249629,347
43Portugal24610,186,638
44Oman2355,149,061
45French Guiana232301,210
46Saint Martin23138,884
47Guatemala20718,024,881
48Dominican Republic20610,884,190
49Montserrat2004,993
50Paraguay1967,161,674
51Russia192145,955,577
52Suriname189588,387
53Bahrain1871,720,646
54Bulgaria1856,930,634
55Kuwait1824,291,506
56Hungary1819,652,045
57Albania1772,876,735
58Kyrgyzstan1746,559,794
59Cabo Verde170557,999
60Ukraine16543,644,446
61Slovenia1632,079,034
62Mayotte160274,970
63Guyana157787,826
World+670154.0
64Saudi Arabia15434,993,401
65Turks and Caicos15438,891
66El Salvador1506,497,188
67Poland14937,832,599
68Belize+1147400,010
69Bermuda14562,200
70Malta140441,939
71Croatia1334,096,659
72Germany12683,874,045
73Libya1246,902,312
74Denmark1245,799,060
75Austria1239,023,629
76Turkey12184,641,457
77Caribbean Netherlands11426,304
78Tunisia11111,859,840
79Belarus1049,448,273
80French Polynesia103281,452
81Eswatini1011,164,169
82Morocco10037,056,130
83Kazakhstan9718,851,428
84Palestine945,140,279
85Serbia948,725,434
86Lebanon936,815,073
87India881,384,530,463
88Qatar832,807,805
89Jordan8110,236,920
90Martinique80375,167
91Liechtenstein7938,165
92Georgia773,986,576
93Trinidad and Tobago771,401,012
94Sao Tome and Principe73220,501
95Azerbaijan7210,169,695
96Maldives70543,688
97Jamaica692,965,508
98Philippines66110,065,461
99Finland655,543,621
100Egypt61102,970,736
101Lithuania612,709,264
102Djibouti61992,764
103Greece6010,405,769
104Equatorial Guinea591,417,888
105Estonia551,326,836
106Norway525,435,418
107Namibia522,556,091
108Indonesia51274,487,572
109Monaco5139,335
110UAE509,930,151
111Gambia492,438,769
112Algeria4544,112,382
113Slovakia405,460,534
114Afghanistan3939,215,952
115Latvia381,879,069
116Iceland38341,985
117Bangladesh36165,236,639
118Australia3525,598,361
119Mauritania354,689,543
120British Virgin Islands3330,298
121Nepal3229,309,783
122Pakistan+1731222,305,345
123Antigua and Barbuda3198,200
124Venezuela2828,408,650
125Réunion27897,451
126Gabon252,242,937
127Barbados24287,494
128Myanmar2354,531,956

arabka 2020. 10. 31. 06:51
#20
2020.10.31                Top                                       
1.Csehország            20,16    V - 4               
2.Belgium                   11,89                          
3.Szlovénia                 11,06   Szomszéd
4.Örményország          9,44
5.Bosznia-H.                 9,16
6.Svájc                           8,88
7.Tunézia                       8,43
8.Franciaország           8,34
9.Argentína                   7,72
10.Magyarország        6,73   V - 4
11.Montenegró            6,37
12.Románia                  5,37   Szomszéd
13.Lengyelország        5,34    V - 4
14.Spanyolország        5,11
15.Hollandia                 5,07
16.Horvátország          4,88    Szomszéd
17.Moldova                   4,71
18.Irán                           4,33
19.Bulgária                   4,18
20.Kolumbia                 4,09
21.Ukrajna                    3,96   Szomszéd
22.Portugália               3,93
23.Olaszország           3,29
24.Jordánia                  3,13
25.Grúzia                      3,01
26.Ausztria                   2,88   Szomszéd
27.Costa Rica              2,74
28.É-Macedónia          2,40
29.Panama                   2,31
30.Szlovákia                 2,20   V - 4
31.Szerbia                    0,57   Szomszéd
Föld ( átlag )                1,00
arabka 2020. 10. 30. 06:50
#19
    2020.10.30.          Top                                      
1.Csehország        17,45    Eu 
2.Montenegró        12,74    Eu
3.Belgium               11,37    Eu
4.Örményország      9,78    Ázsia
5.Argentína              8,18     D - Am
6.Lengyelország      7,96    Eu    
7.Szlovénia               6,73    Eu
8.É-Macedónia         6,72    Eu
9.Bosznia -H.            6,41    Eu
10.Magyarország    5, 80    Eu
11.Grúzia                   5,02    Ázsia
12.Irán                        4,73    Ázsia
13.Chile                      4,49    D - Am
14.Moldova                4,47    Eu
15.Horvátország       4,39    Eu
16.Románia                4,32    Eu
17.U.K.                         4,12    Eu
18.Bulgária                 4,04    Eu
19.Jordánia                3,91    Ázsia
20.Mexikó                   3,83    D - Am
21.Svájc                      3,80
22.Spanyolország     3,70
23.Franciaország      3,60
24.Olaszország          3,59
25.Panama                 3,46
26.Kolumbia               3,39
27.Costa Rica             3,33
28.Hollandia               3,27
29.Ausztria                 3,21
30.USA                        3,16
31.Szlovákia               2,93
32.Brazília                   2,65
33.Ukrajna                  2,59
34.Oroszország         2,51
Föld ( átlag )              0,90
Szerbia                        0,69
Andorra                     12,94
Málta                           6,79
Bahamák                    5,08
Luxembourg              4,77
Bohocová 2020. 10. 29. 17:19
#18
2020.10.29.  Csütörtök
Country,
Other
Total
Cases
Total
Deaths
New
Deaths
Serious,
Critical
Deaths/
1M pop
Population
World44,746,3181,178,566+7,11681,180151.2
1USA9,120,751233,130+1,03016,866703331,637,477
2India8,038,765120,563+5098,944871,384,419,342
3Brazil5,469,755158,468+4878,318744213,052,818
4Russia1,563,97626,935+3462,300185145,955,066
5France1,235,13235,785+2443,04554865,320,966
6Spain1,194,68135,466+1682,36875846,760,741
7Argentina1,130,53330,071+3415,03766345,330,843
8Colombia1,041,93530,753+1882,36560251,059,180
9UK942,27545,675+31090267268,002,734
10Mexico901,26889,814+6432,838694129,373,163
11Peru894,92834,315+581,0601,03633,120,505
12South Africa719,71419,111+5854632159,551,129
13Italy589,76637,905+2051,53662760,432,485
14Iran588,64833,714+4155,01240084,341,416
15Chile505,53014,032+674573219,169,683
16Germany479,62110,359+961,56912483,871,855
17Iraq463,95110,770+4642026640,511,207
18Bangladesh403,0795,861+2335165,223,200
19Indonesia400,48313,612+10050274,463,879
20Philippines375,1747,114+611,48365110,053,505
21Turkey368,51310,027+771,83611884,634,022
22Ukraine363,0756,755+16517715543,646,588
23Belgium347,28911,038+13991195111,606,151
24Saudi Arabia346,0475,348+1976915334,988,954
25Pakistan330,2006,759+1461130222,270,130
26Netherlands319,9917,202+6056342017,147,328
27Israel312,5502,494+114742719,197,590
28Poland299,0494,848+2361,15012837,832,937
29Czechia297,0132,675+12896225010,715,511
30Canada225,58610,032+3123226537,849,984
31Romania222,5596,681+10786134819,195,080
Bohocová 2020. 10. 25. 14:47
#17

Bohocová 2020. 10. 25. 14:46
#16
#Country,
Other
New
Deaths
Deaths/
1M pop
Population
1San Marino1,23733,954
2Peru+491,02833,115,484
3Belgium+4991211,605,601
4Andorra+689377,304
5Spain+23174346,760,544
6Brazil+566735213,036,330
7Bolivia+2673211,722,834
8Chile+5272219,167,892
9Ecuador+2870717,726,685
10USA+903691331,616,304
11Mexico+479679129,358,368
12UK+22465567,998,844
13Argentina+38162545,326,314
14Italy+9161360,433,453
15Panama+106054,335,953
16Sweden+758610,119,165
17Colombia+16658451,053,257
18France+29852865,319,392
19Sint Maarten51143,029
20North Macedonia+94242,083,347
21Moldova+134104,030,968
22Netherlands+4540617,146,915
23Montenegro+2406628,091
24Armenia+143862,965,003
25Iran+33537984,329,667
26Ireland+73794,955,100
27Aruba337106,910
28Bahamas330394,426
29Romania+8232519,196,475
30Bosnia and Herzegovina+143253,274,268
31South Africa+4831759,542,957
32Guadeloupe287400,146
33Isle of Man28285,175
34Channel Islands275174,367
35Honduras+82629,953,732
36Canada+2626137,846,371
37Iraq+4826040,501,318
38Israel+102539,197,590
39Costa Rica+142485,108,761
40Switzerland+172398,674,594
41French Guiana229301,061
42Luxembourg+1224629,152
43Portugal+3122310,187,204
44Oman2235,146,569
45Saint Martin20638,871
46Dominican Republic+220310,882,111
47Montserrat2004,993
48Guatemala+1419918,018,534
49Suriname185588,287
50Czechia+12618410,715,295
51Bahrain+31811,719,508
52Paraguay+111787,159,999
53Russia+283175145,954,385
54Kuwait+101724,290,297
55Kyrgyzstan+41726,557,733
56Cabo Verde+3168557,883
57Albania+41632,876,795
58Mayotte160274,843
59Bulgaria+131556,931,629
60Turks and Caicos15438,881
61Saudi Arabia+1415034,983,025
62Guyana149787,754
World+6,541147.4
63El Salvador+41456,496,563
64Bermuda14562,204
65Ukraine+12114143,649,444
66Hungary+471409,652,512
67Germany+4612083,868,935
68Denmark+31205,798,670
69Belize115399,872
70Turkey+7411484,624,109
71Caribbean Netherlands11426,300
72Libya+61126,900,524
73Malta111441,916
74Poland+15311037,833,389
75Austria+131069,022,648
76Slovenia+51042,079,029
77Croatia+71014,097,141
78Belarus+41009,448,332
79Eswatini1001,163,939
80Kazakhstan9518,847,133
81Serbia+3908,726,104
82Morocco+738737,047,765
83India+656851,384,271,181
84Palestine+4855,138,005
85Qatar+1822,807,805
86Lebanon+7826,815,654
87Trinidad and Tobago+1741,400,926
88French Polynesia+171281,421
89Maldives68543,506
90Sao Tome and Principe68220,423
91Tunisia+446611,857,477
92Azerbaijan+86510,167,949
93Finland645,543,456
94Martinique64375,172
95Philippines+13263110,037,564
96Jamaica+3612,965,261
97Djibouti61992,489
98Egypt+1060102,933,765
99Equatorial Guinea591,417,002
100Estonia+2551,326,819
101Greece+105410,406,738
102Namibia522,555,210
103Norway515,434,608
104Monaco5139,330
105Jordan+275010,234,984
106Gambia492,437,465
107Indonesia+11848274,432,288
108UAE+1489,927,866
109Georgia+5463,986,722
110Lithuania+1462,709,985
111Algeria+94344,097,217
112Afghanistan+23839,199,143
113Bangladesh+1435165,205,282
114Australia3525,592,704
115Mauritania354,687,198
116British Virgin Islands3330,295
117Iceland32341,943
118Antigua and Barbuda3198,185
119Pakistan+1330222,223,177
120Nepal+172829,299,748
121Venezuela+52728,410,184
122Latvia+1271,879,466
123Liechtenstein2638,163
124Slovakia+19255,460,484
125Gabon242,241,930
126Barbados24287,487
127Nicaragua236,649,270
128Réunion+122897,329
129Cyprus211,210,133
130Guinea-Bissau211,982,344
131Haiti2011,446,101
132Yemen+22030,029,013
133Lesotho202,147,603
134Myanmar+331954,524,991
135Zambia1918,541,689
136Senegal1916,879,444
137Sudan1944,165,108
138Congo175,559,910
139Uzbekistan+21633,620,768
140Kenya+141654,137,408
141Cameroon1626,749,252
142Zimbabwe1614,930,524
143Liberia165,094,346
144Syria+41517,631,629
145Uruguay153,477,548
146Cayman Islands1565,964
147Hong Kong147,516,153
148Japan+913126,352,656
149CAR134,855,898
150Ethiopia+412115,840,251
151Cuba1111,324,412
152Ghana+21031,273,767
153S. Korea+2951,283,225
arabka 2020. 10. 23. 11:01
#15

arabka 2020. 10. 23. 10:59
#14

arabka 2020. 10. 23. 10:32
#13
Mai menők :
Peru  47 / 33.1 =  1,42
Belgium  50 / 11.6 =  4,31
Spanyolország  155 / 46.8 =  3,31
Brazília  503 / 213 =  2,36
Bolívia  32 / 11.7 =  2,74
Chile  73 / 19.2 =  3,80
Ecuador  47 / 17.7 =  2,66
USA  973 / 331.6 =  2,93
Mexikó  522 / 129.4 =  4,03
U.K.  189 / 68 =  2,78
Argentína  438 / 45.3 =  9,67
Olaszország  136 / 60.4 =  2,25
Panama  15 / 4.3 =  3,49
Svédország  6 / 10.1 =  0,59
Kolumbia  172 / 51 =  3,37
Franciaország  162 / 65.3 =  2,48
É-Macedónia   12 / 2.1 =  5,71
Moldova  11 / 4 =  2,75
Hollandia  46 / 17.1 =  2,69
Montenegró  3 / 0.6 =  5
Örményország  10 / 3 =  3,33
Irán   304 / 84.3 =  3,61
Bahamák   3 / 0.4 =  7,5
Dél-Afrikai közt  102 / 59.5 =  1,71
Kanada  36 / 37.8 =  0,95
Honduras  14 / 10 =  1,40
Irak   47 / 40.5 =  1,16
Izrael  28 / 9.2 =  3,04
Costa Rica  15 / 5.1 =  2,94
Svájc  7 / 8.7 =  0,80
Omán  10 / 5.1 =  1,96
Portugália  16 / 10.2 =  1,57
Paraguay  12 / 7.2 =  1,67
Oroszország  290 / 146 =  1,99
Csehország  106 / 10.7 =  9,91
Albánia  3 / 2.9 =  1,03
Bulgária  16 / 6.9 =  2,32
Guyana  1 / 0.8 =  1,25
Ukrajna  116 / 43.7 =  2,65
Magyarország  46 / 9.7 =  4,74
Németország  45 / 83.9 =  0,54
Dánia  4 / 5.8 =  0,69
Belize  1 / 0.4 =  2,50
Töröko  71 / 84.6 =  0,84
Málta   3 / 0.44 =  6,82
Lengyelo   168 / 37.8 =  4,44
Ausztria   16 / 9 =  1,78
Szlovénia  9 / 2.1 =  4,29
Horváto   13 / 4.1 =  3,17
Szerbia   2 / 8.7 =  0,23
India  683 / 1384 =  0,49
Libanon  16 / 6.8 =  2,35
Finn , Norvég , Tunézia , Észt , = 0
Jamaica  5 / 3 = 1,67
Görögo  15 / 10.4 =  1,44
Jordánia   38 / 10.2 =  3,73
Litván  5 / 2.7 =1,85
Grúz   6 / 4 =  1,50
Szlovákia   17 / 5.46 =  3,11
arabka 2020. 10. 22. 11:41
#12
Mai  " menők " .
                      Elhunyt /  millió lakos
Ország          Változás 
Andorra       1 / 0.077 =  13
Belgium      46 / 11.6 = 3.97
Spanyolország  156 / 46.8 = 3.33
Brazília   571 / 213 =  2.68
Bolívia 27 / 11.7 =  2.31
Chile  17 / 19.2 =  0.89
Ecuador  49 / 17.7 =  2.77
USA  1225 / 331.6 = 3.69
Mexikó  555 / 129.3 =  4.29
U.K.  191 / 68 =  2.81
Olaszország  127 / 60.4 =  2.10
Argentína   419 / 45.3 =  9.25
Panama  12 / 4.3 =  2.79
Svédország 6 / 10.1 =  0.59
Kolumbia   192 / 51 =  3.76
Franciaország  163 / 65.3 =  2.50
É-Macedónia  12 / 2.1 =  5.71
Moldova  13 / 4 =  3.25
Hollandia  59 / 17.1 =  3.45
Montenegró  3 / 0.6 = 5
Örményország  20 / 3 =  6.67
Írország   3 / 5 =  0.6
Irán  312 / 84.3 =  3.70
Bahamák  3 / 0.4 =  7.50
Románia  69 / 19.2 =  3.59
Dél-Afrikai közt 85 / 59.5 =  1.43
Bosznia-H. 14 / 3.3 =  4.24
Kanada  32 / 37.8 =  0.85
Honduras  6 / 10 =  0.60
Irak  52 / 40.5 =  1.28
Izrael  13 / 9.2 =  1.41
Costa Rica 14 / 5.1 =  2.75
Svájc  17 / 8.7 = 1.95
Omán 15 / 5.1 =  2.94
Portugália  16 / 10.2 =  1.57
Luxembourg  2 / 0.6 =  3.33
Guatemala  21 / 18 =  1.17
Bahrain  3 / 1.7 =  1.76
Paraguay  19 / 7.2 =  2.64
Oroszország  317 / 146 =  2.17
Csehország  120 / 10.7 =  11.21
Albánia  4 / 2.9 =  1.38
Bulgária  29 / 6.9 =  4.20
Szaúd-Arábia 18 / 35 =  0.51
Guyana  2 / 0.8 =  2.50
Föld ( átlag ) 145.7
Ukrajna  141 /43.6 =  3.23
Magyarország  48 / 9.7 =  4.95
Németország  44 / 83.9 =  0.52
Dánia  2 / 5.8 =  0.34
Törökország  68 / 84.6 = 0.80
Líbia 19 / 6.9 =  2.75
Ausztria   11 / 9 =  1.22
Lengyelország  130 /37.8 =  3.44
Horvátország  11 / 4.1 = 2.68
Szlovénia  8 / 2.1 =  3.81
Szerbia  1 / 8.7 =  0.11
India  703 / 1384 = 0.51
Finnország  4 / 5.5 =  0.73
Tunézia  29 / 11.9 =  2.44
Görögország  6 / 10.4 =  0.58
Norvégia  1 / 5.4 =  0.19
Jordánia  29 / 10.2 =  2.84
Grúzia  14 / 4 =  3.5
arabka 2020. 10. 22. 09:38
#11
#Country,
Other
Deaths/
1M pop
Population
1San Marino1,23733,953
2Peru1,02533,111,718
3Belgium90411,605,189
4Andorra81577,303
5Spain73546,760,396
6Brazil730213,023,964
7Bolivia72711,721,529
8Chile71619,166,549
9Ecuador70317,724,487
10USA686331,600,424
11Mexico672129,347,271
12UK64967,995,927
13Italy60960,434,179
14Argentina60745,322,918
15Panama5994,335,396
16Sweden58610,118,649
17Colombia57751,048,814
18France52165,318,211
19Sint Maarten51143,025
20North Macedonia4142,083,347
21Moldova4044,031,044
22Netherlands40117,146,605
23Montenegro398628,091
24Armenia3782,964,958
25Ireland3774,954,648
26Iran37284,320,855
27Aruba327106,906
28Bahamas322394,395
29Romania31619,197,521
30South Africa31559,536,828
31Bosnia and Herzegovina3153,274,435
32Guadeloupe287400,145
33Isle of Man28285,172
34Channel Islands275174,354
35Canada26037,843,662
36Honduras2599,952,439
37Iraq25740,493,902
38Israel2499,197,590
39Costa Rica2425,108,380
40Switzerland2358,674,076
41French Guiana229300,998
42Oman2215,145,501
43Portugal21910,187,446
44Luxembourg219629,069
45Saint Martin20638,866
46Dominican Republic20310,881,220
47Montserrat2004,993
48Guatemala19818,015,813
49Suriname185588,244
50Bahrain1791,719,021
51Paraguay1757,159,281
52Russia171145,953,873
53Kyrgyzstan1716,556,850
54Kuwait1684,289,779
55Czechia16210,715,132
56Albania1612,876,820
57Cabo Verde161557,834
58Mayotte160274,789
59Turks and Caicos15438,877
60Bulgaria1516,932,055
61Saudi Arabia15034,978,578
62Guyana147787,723
World145.7
63Bermuda14562,206
64El Salvador1446,496,295
65Ukraine13643,651,587
66Hungary1309,652,713
67Germany11983,866,745
68Denmark1195,798,504
69Caribbean Netherlands11426,298
70Belize113399,813
71Turkey11284,616,674
72Libya1116,899,758
73Malta104441,907
74Austria1039,022,228
75Poland10237,833,727
76Belarus1009,448,358
77Eswatini1001,163,841
78Croatia964,097,348
79Slovenia962,079,027
80Kazakhstan9518,845,293
81Serbia898,726,391
82India841,384,160,060
83Morocco8337,044,180
84Palestine835,137,030
85Qatar802,807,805
86Lebanon796,815,904
87Trinidad and Tobago721,400,889
88Maldives68543,428
89French Polynesia68281,408
90Sao Tome and Principe68220,390
91Finland645,543,386
92Martinique64375,175
93Azerbaijan6310,167,201
94Tunisia6211,856,464
95Philippines61110,025,607
96Djibouti61992,371
97Egypt60102,917,920
98Jamaica592,965,156
99Equatorial Guinea591,416,622
100Estonia541,326,812
101Namibia522,554,832
102Greece5110,407,153
103Norway515,434,261
104Monaco5139,328
105UAE489,926,887
106Gambia482,436,907
107Indonesia47274,408,594
108Lithuania442,710,294
109Algeria4344,090,718
110Jordan4310,234,154
111Georgia433,986,784
112Afghanistan3839,191,939
113Bangladesh35165,191,844
114Australia3525,590,280
115Mauritania354,686,193
116British Virgin Islands3330,293
117Iceland32341,924
118Antigua and Barbuda3198,178
119Pakistan30222,187,962
120Nepal2729,295,447
121Venezuela2728,410,842
122Liechtenstein2638,162
123Latvia251,879,635
124Gabon242,241,498
125Barbados24287,484
126Nicaragua236,648,624
127Réunion21897,276
128Cyprus211,210,061
129Guinea-Bissau211,981,962
130Haiti2011,444,962
131Yemen2030,023,616
132Lesotho202,147,464
133Zambia1918,537,452
134Senegal1916,875,815
135Sudan1944,156,694
136Myanmar1854,522,006
137Slovakia185,460,462
138Congo175,558,793
139Uzbekistan1633,616,790
140Kenya1654,127,677
141Cameroon1626,743,819
142Zimbabwe1614,928,750
143Liberia165,093,369
144Syria1517,628,135
145Uruguay153,477,450
146Cayman Islands1565,958
147Hong Kong147,515,655
148Japan13126,355,815
149CAR134,855,209
150Ethiopia12115,816,839
151Cuba1111,324,469
152Ghana1031,268,440
153S. Korea951,282,864
154Madagascar927,904,012
155Malawi919,277,824
156Botswana92,365,953
157Sierra Leone98,025,917
158Tajikistan89,602,059
159Angola833,169,592
160Comoros8875,181
161Mauritius81,272,422
162Brunei7438,763
163Malaysia632,492,479
164Somalia616,025,440
165Mali620,424,514
166Togo68,336,980
167Chad616,566,235
168Curaçao6164,300
169Nigeria5207,670,432
170Singapore55,864,473
171Ivory Coast526,573,996
172Guinea513,239,143
173South Sudan511,233,815
174New Zealand55,002,100
175China31,439,323,776
176Mozambique331,516,499
177DRC390,370,131
178Rwanda313,048,418
179Benin312,218,137
180Burkina Faso321,074,316
181Niger324,464,496
182Uganda246,169,260
183Fiji2898,442
184Western Sahara2601,741
185Thailand0.869,854,162
186Papua New Guinea0.88,998,255
187Sri Lanka0.621,440,962
188Vietnam0.497,607,147
189Taiwan0.323,830,123
190Tanzania0.360,241,098
191Burundi0.0811,996,073
arabka 2020. 10. 21. 16:14
#10
#Country,
Other
Deaths/
1M pop
1San Marino1,237
2Peru1,023
3Belgium904
4Andorra802
5Spain732
6Brazil727
7Bolivia727
8Chile715
9Ecuador700
10USA682
11Mexico672
12UK647
13Italy607
14Argentina598
15Panama596
16Sweden586
17Colombia573
18France519
19Sint Maarten511
20North Macedonia408
21Moldova401
22Netherlands401
23Montenegro393
24Armenia378
25Ireland376
26Iran372
27Aruba318
28Romania316
29Bosnia and Herzegovina315
30Bahamas314
31South Africa313
32Guadeloupe287
33Isle of Man282
34Channel Islands275
35Canada259
36Honduras259
37Iraq257
38Israel248
39Costa Rica239
40Switzerland234
41French Guiana229
42Oman221
43Portugal219
44Luxembourg216
45Saint Martin206
46Dominican Republic203
47Montserrat200
48Guatemala197
49Suriname185
50Bahrain179
51Paraguay172
52Russia171
53Kyrgyzstan171
54Kuwait168
55Albania159
56Cabo Verde156
57Mayotte156
58Turks and Caicos154
59Czechia151
60Saudi Arabia150
61Bulgaria147
World145.1
62Guyana145
63Bermuda145
64El Salvador144
65Ukraine136
66Hungary130
67Germany119
68Denmark119
69Caribbean Netherlands114
70Belize113
71Turkey112
72Libya111
73Malta104
74Austria103
75Poland102
76Eswatini100
77Belarus100
78Slovenia96
79Croatia96
80Kazakhstan95
81Serbia89
82India84
83Morocco82
84Palestine82
85Qatar80
86Lebanon78
87Trinidad and Tobago70
88Maldives68
89Sao Tome and Principe68
90Martinique64
91Finland64
92Azerbaijan63
93Philippines61
94Djibouti61
95Tunisia60
96Egypt60
97Jamaica59
98Equatorial Guinea59
99French Polynesia57
100Estonia54
101Namibia52
102Greece51
103Norway51
104Monaco51
105UAE48
106Gambia48
107Indonesia47
108Lithuania44
109Georgia43
110Algeria42
111Jordan40
112Afghanistan38
113Mauritania35
114Australia35
115Bangladesh35
116British Virgin Islands33
117Iceland32
118Antigua and Barbuda31
119Pakistan30
120Nepal27
121Venezuela26
122Liechtenstein26
123Latvia25
124Gabon24
125Barbados24
126Nicaragua23
127Cyprus21
128Guinea-Bissau21
129Haiti20
130Yemen20
131Lesotho20
132Réunion19
133Senegal19
134Zambia19
135Sudan19
136Slovakia18
137Myanmar18
138Congo17
139Uzbekistan16
140Cameroon16
141Liberia16
142Kenya16
143Zimbabwe16
144Uruguay15
145Cayman Islands15
146Hong Kong14
147Syria14
148Japan13
149CAR13
150Ethiopia12
151Cuba11
152Ghana10
153S. Korea9
154Madagascar9
155Malawi9
156Botswana9
157Sierra Leone9
158Angola8
159Tajikistan8
160Comoros8
161Mauritius8
162Brunei7
163Malaysia6
164Curaçao6
165Somalia6
166Mali6
167Togo6
168Chad6
169Guinea5
170Nigeria5
171Singapore5
172Ivory Coast5
173South Sudan5
174New Zealand5
175Niger3
176China3
177DRC3
178Rwanda3
179Benin3
180Burkina Faso3
181Mozambique2
182Uganda2
183Fiji2
184Western Sahara2
185Thailand0.8
186Papua New Guinea0.8
187Sri Lanka0.6
188Vietnam0.4
189Tanzania0.3
190Taiwan0.3
191Burundi0.08
192Gibraltar
193Diamond Princess
194Mongolia
195Faeroe Islands
196Eritrea
197Bhutan
198Cambodia
199Seychelles
200St. Barth
201St. Vincent Grenadines
202Macao
203Saint Lucia
204Dominica
205Timor-Leste
206Grenada
207Vatican City
208New Caledonia
209Laos
210Saint Kitts and Nevis
211Greenland
212Saint Pierre Miquelon
213Falkland Islands
214MS Zaandam
215Anguilla
216Solomon Islands
217Wallis and Futuna
Total:145.1
arabka 2020. 10. 21. 16:12
#9
#Country,
Other
Total
Cases
New
Cases
Total
Deaths
New
Deaths
Serious,
Critical
Deaths/
1M pop
World41,167,878+143,1471,131,297+2,44973,787145.1
1USA8,523,387+2,437226,258+7415,730682
2India7,669,023+19,865116,052+1028,94484
3Brazil5,274,817154,8888,318727
4Russia1,447,335+15,70024,952+3172,300171
5Spain1,029,66834,2101,911732
6Argentina1,018,99927,1004,451598
7Colombia974,13929,2722,115573
8France930,74533,8852,177519
9Peru874,11833,8751,0901,023
10Mexico860,714+5,78886,893+5552,617672
11UK762,54243,967629647
12South Africa706,30418,656546313
13Iran545,286+5,61631,346+3124,861372
14Chile494,47813,702770715
15Iraq438,265+3,66710,418+52466257
16Italy434,44936,705870607
17Bangladesh393,131+1,5455,723+2435
18Germany383,016+2,1189,962+7879119
19Indonesia373,109+4,26712,857+12347
20Philippines362,243+1,5096,747+601,56261
21Turkey351,4139,4451,545112
22Saudi Arabia343,373+4055,235+18804150
23Pakistan324,744+6676,692+1955930
24Ukraine315,826+6,7195,927+141177136
25Israel306,503+3412,278591248
26Netherlands253,134+8,7436,873+59465401
27Belgium240,159+9,67910,489+46486904
28Canada203,6889,794205259
29Poland202,579+10,0403,851+130757102
30Czechia193,9461,619634151
31Romania191,102+4,8486,065+69766316
32Morocco179,0033,02759282
33Ecuador154,11512,404365700
34Nepal144,872+5,743791+2627
35Bolivia140,037+1478,526+2471727
36Qatar130,210+266225+14280
37Panama125,7392,585115596
38Dominican Republic121,9732,204154203
39UAE119,132+1,538472+248
40Kuwait118,531+813721+7130168
41Oman111,484+4511,137+15207221
42Kazakhstan109,766+1431,79622195
43Sweden107,3555,929+630586
44Portugal106,271+2,5352,229+16187219
45Egypt105,7056,1424160
46Guatemala102,2193,5465197
47Costa Rica97,9221,222215239
48Japan93,4801,67614313
49Switzerland91,763+5,5962,027+5101234
50Ethiopia90,4901,37130112
51Honduras90,232+8512,582+625259
52Belarus89,642+733941+4100
53Venezuela87,64474711726
54China85,715+114,63433
55Bahrain78,533307+230179
56Austria69,409+1,958925+11147103
57Armenia68,530+1,8361,121+20378
58Moldova67,9581,617876401
59Lebanon64,33653121178
60Uzbekistan64,010+17953425216
61Nigeria61,6301,12575
62Singapore57,933+12285
63Paraguay56,0731,231135172
64Algeria54,8291,8733342
65Kyrgyzstan53,459+5491,118+524171
66Ireland52,2561,86534376
67Libya51,625+719765+19111
68Hungary50,180+1,4231,259+48201130
69Palestine48,12942182
70Ghana47,461312810
71Azerbaijan46,593+714642+763
72Kenya46,144+497858+1616
73Tunisia44,45071116660
74Jordan40,9724145540
75Afghanistan40,510+1531,501+29338
76Myanmar39,696+1,194972+2718
77Serbia37,120+512781+12789
78Denmark37,003+630690+216119
79Bosnia and Herzegovina36,315+9261,031+14315
80Slovakia33,602+2,202987618
81El Salvador32,120+145933+443144
82Bulgaria31,8631,01993147
83Croatia28,287+1,424393+113896
84Australia27,444+15905135
85Greece26,4695288751
86S. Korea25,424+91450+3709
87North Macedonia24,19685025408
88Malaysia22,957+732199+61026
89Cameroon21,5704256116
90Georgia21,208+1,351172+1443
91Ivory Coast20,3421215
92Albania17,65145820159
93Norway16,880+109279+1651
94Madagascar16,810238169
95Zambia16,000+1834619
96Slovenia15,982+1,503200+85596
97Montenegro15,89224726393
98Senegal15,484+25321+1519
99Finland14,071+222355+4764
100Sudan13,72483619
101Namibia12,367132352
102Guinea11,599+6170245
103Maldives11,271371268
104Luxembourg11,2411365216
105Mozambique11,190782
106DRC11,0663033
107Uganda10,933+14598+12
108Tajikistan10,613+39808
109French Guiana10,268692229
110Haiti8,97623120
111Gabon8,88454324
112Jamaica8,374174959
113Lithuania8,239+311120+22144
114Zimbabwe8,18723316
115Angola8,049251298
116Cabo Verde7,9018723156
117Mauritania7,634163335
118Guadeloupe7,32911535287
119Cuba6,305127311
120Bahamas5,92312411314
121Sri Lanka5,920+109130.6
122Malawi5,86118249
123Eswatini5,80011619100
124Botswana5,6092119
125Djibouti5,4996161
126Nicaragua5,43415523
127Trinidad and Tobago5,333981470
128Hong Kong5,270+81051314
129Syria5,18025414
130Congo5,1569217
131Suriname5,1441096185
132Equatorial Guinea5,07483159
133Malta5,026+155466104
134Rwanda4,996343
135Réunion4,921171719
136CAR4,85862213
137French Polynesia4,548162057
138Aruba4,355344318
139Iceland4,230+3711332
140Estonia4,171+4471154
141Mayotte4,159433156
142Somalia3,8901016
143Latvia3,797+18847925
144Guyana3,79611414145
145Thailand3,709+95910.8
146Gambia3,65511848
147Andorra3,6236222802
148Mali3,4111326
149Belize2,886+53455113
150South Sudan2,847555
151Cyprus2,83925521
152Uruguay2,62352615
153Benin2,496413
154Burkina Faso2,406653
155Guinea-Bissau2,40341521
156Sierra Leone2,336739
157Martinique2,257241964
158Togo2,104516
159Yemen2,05759720
160Lesotho1,9184320
161New Zealand1,912+25255
162Chad1,399936
163Liberia1,38482216
164Niger1,2126993
165Vietnam1,144+3350.4
166Sao Tome and Principe9331568
167Channel Islands768482275
168San Marino7664221,237
169Curaçao759116
170Sint Maarten756226511
171Diamond Princess712134
172Turks and Caicos69861154
173Gibraltar621+1310
174Papua New Guinea58170.8
175Burundi55010.08
176Taiwan544+170.3
177Saint Martin531811206
178Tanzania5092170.3
179Comoros50478
180Faeroe Islands488
181Eritrea452
182Mauritius419108
183Isle of Man34824282
184Bhutan331+1
185Mongolia327+11
186Cambodia286+1
187Monaco2712551
188Liechtenstein252+171626
189Cayman Islands2351115
190Barbados222724
191Bermuda1889145
192Caribbean Netherlands1503114
193Seychelles149
194Brunei14737
195Antigua and Barbuda122+3331
196St. Barth72
197British Virgin Islands71133
198St. Vincent Grenadines68
199Macao46
200Saint Lucia37+1
201Fiji33+122
202Dominica33
203Timor-Leste29
204Grenada27
205Vatican City27
206New Caledonia27
207Laos24+1
208Saint Kitts and Nevis19
209Greenland16
210Saint Pierre Miquelon16
211Montserrat131200
212Falkland Islands13
213Western Sahara1012
214MS Zaandam92
215Anguilla3
216Solomon Islands3
217Wallis and Futuna1
Total:41,167,878+143,1471,131,297+2,44973,787145.1
arabka 2020. 10. 21. 13:57
#8
1.San Marino 1237
2.Peru 1023
3.Belgium 900
4.Andorra 802
5.Spanyolország 732
6.Brazília 727
7.Bolívia 725 
8.Chile 715
9.Ecuador 700
10.USA 682 
11.Mexikó 668
12. U.K. 647
13.Olaszország 607
14.Argentína 598
15.Panama 596
16.Svédország 585
17.Kolumbia 573
18.Franciaország 519
19.É-Macedónia 408
20.Moldova 401
21.Hollandia 397
22.Montenegró 392
23.Írország 376
24.Örményország 371
25.Irán 368
26.Bahamák 314
27.Dél-Afrikai közt 313
28.Románia 312
29.Bosznia-H. 311
30.Guadeloupe 287
31.Kanada 259
32.Honduras 259
33.Irak 256
34.Izrael 248
35.Svájc 247
36.Costa Rica 239
37.Omán 218
38.Portugália 217
39.Luxembourg 216
40.Dominikai közt. 203
41.Guatemala 197
42.Suriname 185
43.Bahrain 177
44.Paraguay 172
45.Kirgizisztán 170
46.Oroszország 169
47.Kuwait 166
48.Albánia 159
49.Csehország 151
50.Szaúd Arábia 149
51.Bulgária 147
52.Guyana 145
Föld ( átlag ) 144.8
53.Salvador 143
54.Ukrajna 133
55.Magyarország 125
56.Németország  119
57.Dánia 119
58.Belize 113
59.Törökország 112
60.Líbia 108
61.Málta 104
62.Ausztria 101
63.Fehéroroszország 99
64.Lengyelország 98
65.Kazahsztán 95
66.Horvátország 93
67.Szlovénia 92
68.Szerbia 89
69.India 84
70.Marokkó 82
71.Palesztina 82
72.Qatar 80
73.Libanon 78
74.Finnország 63
75.Azerbajdzsán 62
76.Fülöp-szigetek 61
77.Egyiptom 60
78.Tunézia 60
79.Jamaica 59
80.Észtország 54
81.Görögország 51
82.Norvégia 51
83.UAE 47
84.Indonézia 46
85.Litvánia 44
86.Algéria 42
87.Jordánia 40
88.Grúzia 40
89.Afganisztán 38
90.Banglades 35
91.Ausztrália 35
92.Izland 32
93.Pakisztán 30
94.Nepál 26
95.Venezuela 26
96.Lettország 25
97.Nicaragua 23
98.Ciprus 21
99.Szlovákia 18
100.Mianmar 17
101.Uruguay 15
102.Hong Kong 14
103.Szíria 14
104.Japán 13
105.Dél-Korea 9
106.Új-Zéland 5
107.Kína 3
arabka 2020. 10. 21. 11:23
#7
Sm 1237 , Pe 1023 , B 900 , And 802 , Sp 732 , Br 727 , Bol 725 , Chi 715 , Ecu 700 , USA 682 , Mex 668 , UK 647 , It 607 , Arg 598 , Pan 596 , S 585 , Kol 573 , Fr 519 , É-Mac 408 , Mold 401 , Nl 397 , Monte 393 , Ír 376 , Örm 371 , Irán 368 , Baham 314 , D-Af 313 , Ro 312 , Bosznia 311 , Guade 287 , Kan 259 , Hondu 259 , Irak 256 , Izr 248 , Ch 247 , Costa 239 , Omán 218 , P 217 , Lux 216 , Domin közt 203 , Gua 197 , Suri 185 , Bahr 177 , Parag 172 , Kirg 170 , Rus 169 , Kuw 166 , Alb 159 , Cseh 151 , Szaúd 149 , Bg 147 , Guyana 145 , Föld 144.8 , Salv 143 , Ukr 133 , H 125 , D 119 , Dán 119 , Belize 113 , Tr 112 , Líbia 108 , Málta 104 , A 101 , Belrus 99 , Pl 98 , Kazah 95 , Hrv 93 , Slo 92 , Srb 89 , India 84 , Marok 82 , Paleszt 82 , Q 82 , Liban 78 , Finn 63 , Azer 62 , Fülöp 61 , Egy 60 , Tun 60 , Jam 59 , Észt 54 , Gr 51 , N 51 , Monac 51 , UAE 47 , Indo 46 , Litv 44 , Alg 42 , Jord 40 , Grúz 40 , Afg 38 , Bang 35 , Aus 35 , Izland 32 , Pak 30 , Nepál 26 , Venez 26 , Licht 26 , Lett 25 , Nicar 23 , Cipr 21 , Haiti 20 , Yem 20 , Szeneg 19 , Szud 19 , Svk 18 , Myanm 17 , Üzbég 16 , Kenya 16 , Kamer 16 , Zimbab 16 , Libér 16 , Urug 15 , Hong 14 , Szír 14 ,  Jap 13 , Etióp 12 , Kuba 11 , Ghána 10 , Dél-Kor 9 , Madag 9 , Tadzs 8 , Angola 8 , Brunei 7 , Malaj 6 , Csád 6 , Nigéria 5 , Szingap 5 , Új-Zél 5 , Kína 3 , Tájf 0.8 , Sri l 0.6 , Vietn 0.4 , Tajvan 0.3 , Mongólia 0 , Bhután 0 , 
a_pf_modi_1_nagy_fasz 2020. 10. 16. 00:31
Törölt hozzászólás
#6
arabka 2020. 10. 15. 21:45
#5
Sm 1237 , Pe 1012 , B 883 , And 763 , Sp 715 , Br 713 , Bol 713 , Chi 700 , Ecu 692 , USA 669 , Mex 653 , UK 635 , Ita 600 , S 584 , Pan 581 ,  Kol 555 , Arg 550 , Fr 506 , Nl 389 , É-Mac 388 , Mold 376 , Ír 370 , Örm 350 , Irán 348 , Monte 345 , D-Af 305 , Bosznia 293 , Ro 292 , Baham 276 , Kan 255 , Hon 254 , Irak 248 , Ch 243 , Guade 240 , Izr 228 , Costa 222 , Lux 211 , P 208 , Omán 206 , Dominikai k 201 , Gua 190 , Suri 184 , Bahr 167 , Kirg 167 , Rus 159 , Kuw 158 , Parag 158 , Alb 151 , Szaúd 146 , Bermu 145 , Zöldfoki 142 , Föld 140.6 , Salv 139 , Guyana 135 , Bg 134 , Ukr 120 , D 117 , Dán 116 , Cseh 109 , Tr 107 , H 106 , Málta 100 , Belize 98 , A 97 , Líbia 97 , Bel 96 , Kazah 94 , Srb 88 , Pl 85 , Slo 84 , Hrv 82 , India 80 , Q 78 , Palest 77 , Marok 74 , Liban 73 , Maldív 64 , Martin 64 , Finn 63 , Azeri 61 , Djib 61 , Fülöp 59 , Egy 59 , Egy gui 59 , N 51 , Nam 51 , Jam 51 , Észt 51 , Monaco 51 , Gamb 48 , Uae 45 , Gr 45 , Indon 44 , Tunéz 43 , Alg 41 , Litv 40 , Afg 38 , Aus 35 , Mauri 35 , Bang 34 , Pak 30 , Izl 29 , Grúz 27 , Licht 26 , Venez 25 , Jord 25 , Gabon 24 , Barbad 24 ,  Nep 23 , Nicar 23 , Lett 22 , Cipr 21 , Haiti 20 , Yemen 20 , Lesoth 20 , Zamb 19 , Szene 19 , Szud 19 , Kongó 17 , Kamer 16 , Libér 16 , Üzbeg 15 , Kenya 15 , Zimb 15 , Urug 15 , Kajm 15 , Hong 14 , Jap 13 , Myanm 13 , Szír 13 , Svk 12 , Ethióp 11 , Kuba 11 , Ghána 10 , D-kor 9 , Malaw 9 , Sierra 9 , Madag 8 , Tadzs 8 , Botsw 8 , Angola 7 , Brunei 7 , Szomália 6 , Mali 6 , Togo 6 , Csád 6 , Nigeria 5 , Elefcsp 5 , Makaj 5 , Guinea 5 , D-szud 5 , Új-Zél 5 , Kína 3 , DRC 3 , Ruanda 3 , Burkina 3 , Benin 3 , Niger 3 , Mozamb 2 , Ugand 2 , Fuju 2 , Nyugat-szah 2 ,  Tájf 0.8 , sri lanka 0.6 ,  Vietn 0.4 , Tajwan 0.3 , Tanz 0.3 ,  Gibr 0 
jancsika 2000. 08. 18. 21:08
Előzmény: #3  SmallCap
#4
Alanyi jegyet nem akar venni valaki( határozatos külföldfi)?????
SmallCap 2000. 08. 18. 10:40
Előzmény: #2  DOME
#3
egyetértek, emeljük ki
DOME 2000. 08. 17. 18:28
#2
továbbra is érdemes kiemelni a piacról az ismét sok éves maximumán zárt jegyet a piacon, mely megint nagy forgalom mellett emelkedett...:-)))
U gye Portf.?

Topik gazda

DOME
5 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek

  • BÉT
  • Indexek
  • Deviza
  • Befalap
      • Forgalom
      • Nyertesek
      • Vesztesek