Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 09. 16. 08:11

HybridBox: RALLY!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 10. 08. 08:25
Előzmény: #7819  Törölt felhasználó
#7820
MA + 20%.
Törölt felhasználó 2012. 10. 07. 12:06
Előzmény: #7817  Törölt felhasználó
#7819
Ismét ideális a bolygóegyüttálás egy duplázáshoz.

Szerintem a napokban még lesz(nek) újabb jó hír(ek) ami min. 1 hét rallyt vetít elő.

Az eladói oldal most jóval gyengébb, mint a vevői. Anno a 90 ft sokáig erősen támasztotta, amikor az elesett az egyik volt nagy tulaj kitárazása miatt, utána gyorsan, kis forgalommal jött le a 20-30-as szintre, így én sok beragadttól nem tartok. Ráadásul kis tételekkel szálltak be és egy intenzív emelkedést látva, ők is nyerni szeretnének és szerintem nem dobják azonnal.

Egy nagy tulaj "ellenséges" bevásárlása (a cégbe) is csak jó nekünk.

Szerintem is komolyan gondolják az alaptevékenységet és az elmúlt egy év eseményei bizonyították, hogy nem részvénymutyi vagy más svindlerségre megy ki a játék.
Az előző csapatnál voltak részvényjátékok, igaz egy ilyen is csak jól jönne nekünk: 1300 ft-os részvényár:-))
Törölt felhasználó 2012. 10. 07. 12:05
Előzmény: #7817  Törölt felhasználó
#7818
Ismét ideális a bolygóegyüttálás egy duplázáshoz.

Szerintem a napokban még lesz(nek) újabb jó hír(ek) ami min. 1 hét rallyt vetít elő.

Az eladói oldal most jóval gyengébb, mint a vevői. Anno a 90 ft sokáig erősen támasztotta, amikor az elesett az egyik volt nagy tulaj kitárazása miatt, utána gyorsan, kis forgalommal jött le a 20-30-as szintre, így én sok beragadttól nem tartok. Ráadásul kis tételekkel szálltak be és egy intenzív emelkedést látva, ők is nyerni szeretnének és szerintem nem dobják azonnal.

Egy nagy tulaj "ellenséges" besárlása (a cégbe) is csak jó nekünk.

Szerintem is komolyan gondolják az alaptevékenységet és az elmúlt egy év eseményei bizonyították, hogy nem részvénymutyi vagy más svindlerségre megy ki a játék.
Az előző csapatnál voltak részvényjátékok, igaz egy ilyen is csak jól jönne nekünk: 1300 ft-os részvényár:-))
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 21:16
Előzmény: #7808  Törölt felhasználó
#7817
Nem a hir a regi, hanem mint cel ismert viszonylag reg ota.

Azert megiscsak van kulonbseg egy abrand, elekepzeles, vagy, es egy kokret szerzodes alairasa kozott, de ezt te is tudod.
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 21:06
Előzmény: #7815  Törölt felhasználó
#7816
Szerencsere az en felelmeim sem igazolodtak be.

Ugy tunik hosszabb tavon gondolkodnak.
Nekem az volt a benyomasom, hogy komolyan gondoljak amit mondanak, tenyleg kepesnek erzik magukat a terveik megvalositasara, es ennek erdekeben hozzaertoket szerveznek be.
Meg az is hogy ezek nem szelhamosok, tenyleg akarnak valami csodat csinalni, es hisznak magukban.

Termeszetesen senki emberfiatol nem kell hasra esni, a penz itt is fertozhet majd a kesobbiekben, de mivel meg annyira az elejen jarunk - ujraalakult ceg, uj vezetes -, hogy a kapzsisag hajtotta arulasoktol egyelore nem kell felni.

Most azt latom, hogy elszant osszedolgozas van, es messze nem a szivatasrol, kicsik atbaszasarol lenne szo. Kesobb ez persze felmerulhet, de most igy a kezdetben ennek sok ertelmet, eselyet nem ltom.

Nyilvan lesz tokeemeles zart korben es nyiltan is, keszpenzes is apport is. Ugy latom 50% folotti birtoklasra torekednek, aggodalmaik vannak egy esetleges ellenseges idegenkez megjelenesetol - ami a forgalmakat es kozkezhanyadot tekintve jogos is lehet.

Nagyon nem tetszik nekik ami a beten, forumon zajlik a papirjukkal.

A sony utan nyilvan jon a tobbi is, senki nem akar kimaradni a piacbol.

A mostani hir azert nagy jelentosegu, mert azt mutatja, hogy egy ilyen komoly ceg mint a sony hisz a projektben, es uttoro modon letette voksat az egyuttmukodes mellett.

A gondot csak a sok kisbefektetokben latom, de oket azt gondolom le fogjak daralni ugy mint penteken, csak ido kerdese.

Szerintem nincs most a beten ennel jobb, nagyobb fantaziaju ceg, ha el nem csesznek valamit - ami a bizalmat lerombolna - , az egegben kothet ki az arfolyam.
Hasonlo az erzes mint a genesisnel, de ott mindig jelen volt a hatalmas atb@szas filing is. Itt most meg ezt nem erzem, sot inkabb a transzparencia, es tisteseeg mint cel latszik lebegni a szemuk elott.

Ezek a benyomasaim, egyelore pozitivak, de az elso gyanus jelnel eldobom, az bizos.

Sok szerencset mindenkinek, leptem
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 15:37
Előzmény: #7814  Törölt felhasználó
#7815
Számomra az is megnyugtató, hogy a félelmeinkkel ellentétben a jelenlegi management az utóbbi időben nem adott el részvényt.

A cég 52 Ft-on, Lemák pedig 44-en vette a pakkját és nem remegett meg a kezük alatta...
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 15:32
Előzmény: #7812  Törölt felhasználó
#7814
Szebben alakul a mandula, mint gondoltam. Szerintem hétfőtől ismét + 20%-os nap(ok) jöhetnek.

"Nagyobb" eladó csak 37-en, utána szabad a pálya. A Sony story után várhatóak a többiek és a csütörtök-pénteki cybershow is hozhat komoly pozitív fejleményeket.

Ez nem forintozós papír, hanem duplázós, ha beindul, min. duplázni szokott. Most pedig már a funda is kezd felépülni mögé.

Most sem írtam, hogy bárki is vegye :-)
Sőt, én szeretnék hétfőn még 37-ért venni.
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 14:25
Előzmény: #7807  Törölt felhasználó
#7813
Azért látszik hogy sose láttál Internet Tévét.
Kezdő :-)
Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 14:19
Előzmény: #7811  hali
#7812
igy van mindenki maga dont! Nem kotelezo 40 %ot keresni 1-2 het alatt!
De az irany adott!!! Ez Nem kerdes! :)
hali
hali 2012. 10. 06. 13:06
#7811
Sziasztok!

A cím egyes embereknek szól,remélem mindenki magára ismer:)

Nem kell egy papírba se "szerelmesnek" lenni ez tény,de,hogy valaki hónapokon keresztül azt írja,hogy venni kell..(persze konkrét hírei nincsenek neki sem,mint általában senkinek a fórumon),mikor meg ő már vagy eladta,vagy másba játszik éppen és kevesebb van neki ebből a papírból ,már inkább negatív hangot üt meg...

Szeretem az ilyet!

Persze mindenki azt ír amit akar egy fórumon ,de azért ne forduljon ki senki Önmagából!

Egy ilyen fórumba mindenki nagyon okos(pro és kontra) ,persze az emberek nagy része semmit sem tud(Persze vannak kivételek -Pld.:CIVIN-de az egy más ügy:)!

Nekem van ebből a részvényből,de nem beszélem fel,mindenki azt csinál amit akar!

Én felfele várom(más lefele-nincsen ezzel semmi gond),de hogy ez a feljebb 5ft-ot vagy 10ft-ot vagy 100ft-ot jelent,ezt még nem tudom,a helyzet hozza.

Ha valamiért úgy látom nem jó irányba mennek a dolgok(maga a cég),eladom kisebb veszteséggel is és nem fogok itt senkit sem ezért hibáztatni!

Még egyszer leírom:Mindenki tartsa meg a becsületét!(amennyire lehet a fórumon ilyet írni/kérni)

Bocs a hosszú szövegért,de egy hozzászólás nálam kicsit most" kiverte a biztosítékot:)

Mindenkinek jó kereskedést!

Üdv:hali

Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 01:13
Előzmény: #7803  Törölt felhasználó
#7810
Főleg, hogy a 35-36-on ácsorgó forintozókat átlépte a pénteki vevő.

Törölt felhasználó 2012. 10. 06. 00:45
Előzmény: #7808  Törölt felhasználó
#7809
Még egy lemaradt...

40 alatt még talán kaptok.
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 23:36
Előzmény: #7806  Törölt felhasználó
#7808
Ez egy régi hír felturbózva!
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 23:35
Előzmény: #7805  Törölt felhasználó
#7807
lelkes amatőr
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 19:39
Előzmény: #7805  Törölt felhasználó
#7806
Nem!

Meselj legy szives milyen is azaz internet TV!
Jo dolog az? Jo lesz ez ennek a cegnek?
Esetleg meg bevetele is lesz ebbol?

Amennyiben nem uj, akkor a sony miert szerzodott a fusoval?

Miert nem csak egyedul - kihagyva ezzel mas cegeket - csinalta meg maganak?

Legyszi okosits fel engem is.
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 19:31
Előzmény: #7803  Törölt felhasználó
#7805
Mi van gyerekek? Csodálkoztok? Nem láttatok még Internet TV-t? Nincs ebben sok új.
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 19:21
Előzmény: #7803  Törölt felhasználó
#7804
Teny, hogy valami elkezdodott, talan sikerul az elozo vezetes okzta karokat helyrehozni.
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 19:18
Előzmény: #7802  Törölt felhasználó
#7803
borítékolható a limites nap...nem kell sokat várni a névérték feletti árfolyamhoz...
ahogy vártuk!
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 19:02
Előzmény: #7801  Törölt felhasználó
#7802
Törölt felhasználó 2012. 10. 05. 17:48
Előzmény: #7792  Törölt felhasználó
#7801
Gúnyolódjatok csak. 2015.január ha így jobbb

Topik gazda

dolgozo1
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek