Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 23:09
Előzmény: #7219  Törölt felhasználó
#7220
De az adóopti az kell. Én pl. ezért akarok most bukni pár millát. Mindig jól jön az. :o)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 23:01
Előzmény: #7217  Törölt felhasználó
#7219
Az is kérdéses, hogy BM miért otc-n adta 70-ért, május 25. óta, de még korábbról (május 11, közgyűlés óta, már akkor tudhatta a mostani információkat) simán lett volna lehetősége a tőzsdei értékesítésre is. az adóoptimalizálás azért nem elég meggyőző érv...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:52
Előzmény: #7216  Törölt felhasználó
#7218
Azért valljuk be, hogy most kilépett a 2000 (év) óta tartó sávozásból. S a fiúk is kitettek magukért, persze csak önmagukhoz képest.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:49
Előzmény: #7097  Törölt felhasználó
#7217
Buxer!

A papa eleve megmondta régen, hogy Phylaxiát csak 50-60 között vagy 130 Ft felett szabad venni. Most is igaza lenne, én annyival módosítanám, hogy szerintem az 50-60 közötti szint már teljesen ki van szippantva, talán a 60-70 közötti is.
A mai napról pedig ő is azt mondaná, hogy ez bizony nem fagyipénzes mutatvány volt. Itt tömés ment rendesen. T.P-ről pedig a véleménye ismert volt.
Tegnap este és ma reggel azért én is tájékozódtam egy kicsit, főként arra kerestem a választ, B.M és neje miért is szállt ki a buliból. Ez zavart az egész sztoriban legjobban. Igen jó nyíregyházi forrásból kaptam azt az infót, hogy azért mert ezekkel nem lehet. Ezek alkalmatlanok, kb. ennyi tellett és nincs több lehetőség tovább. (Te is megérezted, megjegyezted, hogy T.P-nek ez az utolsó lehetősége.)
Elborzadva hallgattam, nem is hittem el egészen addig, amíg meg nem kóstolta a mai nap a 100 Ft-ot. Ott besokalltam és 101-102-őn kiszórtam az egészet. Meg kellett védeni a profitot.
Kíváncsi azért vagyok, és továbbra is figyelemmel kísérem az eseményeket, bár ezek után nem sok jót várok.
Viszont nézz végig a jelenlévőkön, iszonyat sokan be vannak ragadva.
Nagyon nehéz lesz az út felfele, ha egyáltalán arra megy.
A kérdésem nagyon egyszerű: Ki a franc fog itt drágábban venni ezután, és főként miért?
T.P is megmondta a mai napon, hogy egyelőre ennyi a sztori, most hosszabb pihi jön.( S gyanítom közben egy újabb veszteséges féléves jelentés)
Maradjunk a realitás talaján.
Sokan felmérték ezt és ezért adtak el. Csorgás jön, fel-felrántásokkal.
Én most így látom a dolgokat, pozi nélkül.
Szólj, ha tudsz jobb verziót!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:45
#7216
azért azt lássuk tisztán hogy fundamentálisan ez a papír 50ft-ot sem ér. kicsit olyan lett mint a humi.
Semmi story nincs benne nem úgy mint eco-ban abban van fantasy.
viszont úgy mint a humi ez a papír is családokat tart el spekicsaládokat.....nem is rosszul.
Tehát aki ismeri phylt az jó pénzt tud csinálni vele.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:43
Előzmény: #7204  Törölt felhasználó
#7215
ne haragudj teher, hogy csak később reagálok, de a topikot bogarászom éppen, mert napközben nem voltam.

szóval, csak annyit: hátrább az agyarakkal !

vagy ismerjük már egymást ? :o)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:43
Előzmény: #7213  Törölt felhasználó
#7214
bocs elnéztem egy nullát...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:43
Előzmény: #7212  Törölt felhasználó
#7213
nézd meg a darabszámokat...ez is sántít...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:40
Előzmény: #7211  Törölt felhasználó
#7212
Ezt a 4-es pontot miért emelted ki?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:37
Előzmény: #7207  Törölt felhasználó
#7211
Üdv!
elég nagy indulatok vannak...
a mai forgalom:3300296db volt, nem tudom ez mi akar lenni?...
"
4. Csak nagy eladó lehet aki egyszerre elad 392400db-ot 100-ig(14 óra után) Ez nem jelent nektek valamit?"
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:36
Előzmény: #7192  sly36
#7210
Szia Sly36 ! Bocs, most olvastam csak , eco megvan, nem értem ezt a pánikot, de egye fene, megkockáztattam a kérdést, anélkül nincs haszon. Ezért aztán még vettem.
Nem értem azt sem, miért menne 100 alá tartósan? Persze lehet, hogy valami elkerülte a figyelmem, de ha azon emelnek tőkét, akkor annyinak kéne azért lenni az árf-nak.
Gondolom.

Ha mindaz igaz lenne amit olvastam a pánikolóktól és a hazugoktól, akkor trendlines játék volt az egész. Tiszta speki , semmi más. Szerintem nem. Kiderül.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:34
Előzmény: #7207  Törölt felhasználó
#7209
Felhoztam terrasini Eco topikját a régi élmények felelevenítése végett.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:33
Előzmény: #7207  Törölt felhasználó
#7208
Mondjuk aki ilyen beírásokra cselekszik, az nem is tartja be a tőzsde alapvető szabályait, illetve nem ért hozzá. Ennyi erővel a buszon elcsípett beszélgetések miatt is lehetne eladni/venni
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:27
Előzmény: #7205  Törölt felhasználó
#7207
Terrasini, pabbito, dr kumalo, teher.
Lehetnek közöttük személyes!!! ismerősök. :o) (skizo)
Terrasini már az első nap kijátszotta a kártyáit, szinte könyörgött, hogy tartsuk meg az árfolyamot. Persze úgy, hogy közben győzködött, hogy rendkívüli bejelentés jöhet.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:13
Előzmény: #7204  Törölt felhasználó
#7206
Neked már nem hiszünk .... okoska
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:09
Előzmény: #7204  Törölt felhasználó
#7205
Te mindent tudsz,ezt ne tudnád?Te voltál nem?És a pakkod felét adtad csak ugye?
Tudtam!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:07
#7204
discovery tudsz te egy lószart!

én tudom ki volt.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 22:02
Előzmény: #7198  Törölt felhasználó
#7203
Na most kezd leesni itt a gond. Teher beírásaiban az volt a fura nekem régebben, hogy van aki komolyan veszi, gondoltam magamban, biztosan személyes ismerős, és még meg is osztja a tutit, de ettől függetlenül nem téma, én nem hittem el azért egy szavát sem, de azt mondtam, ha ismerőse valakiknek, nem feltétlen hazudik.
Részemről mintha nem is lenne.

Kisspeki. Vagy mint a koi féle linken az az eszement, valami netfüggő. El kell menni sörözni, barátnőkkel, haverokkal, mindjárt elmúlik.

Utolsó tévedése, szerinte 400K phylaxiát eladni, nagy vevő nagy dolga. Áhh.
40 misi? Na neeee!
2 nap alatt el lehet adni egy bullban 105 -115 között pld. nem is oly rég, és feltűnés nélkül.

Nem volt vevő, ezért beesett. Eladó így is kaszálhatott (ha ügyes volt) , mert bizonyára emlékeztek, hogy a per elhúzódásának hírére 63-ra beesett. Volt honnan borítani.
Eco detto. Azt is borítgatták rendesen.

Részemről a negyedelést (ha lesz) megvárom, aztán skaplvadászatra fel :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:57
Előzmény: #7185  Törölt felhasználó
#7202
Nezzetek, most gusztustalan lesz amit irok!

Valoban, ez egy jelenseg, es neha nagyon egzaktul megy vegbe. Aki emlekszik meg arra a hires Econetes topikra, 2005 tavaszatol, Terrasini szerzovel, az tudja mirol beszelek. Jott az "infos", hogy eget razo bejelentes kovetkezik,es az arfolyam fol fog menni ( ugy 90 kornyeken volt az arfolyam anno) .Az okosak ugy reagaltak ra, hogy "kinyalhatja," meg akkor ez = az arfolyam esessel.De aztan jottek a valoban erdeklodok, es az arfolyam par honapon belul 51ig esett. Ez tortenelem. De ket doleg ezzel kapcs: Aki okos volt, ( akadt nehany) az eldaott , vagy nem vett bele. Aki nem volt okos, az vagy szerencsesen meguszta jobb esetben, mert venni akart de aztan megis betojt, vagy , jol rafazott.Na ezen utobbibol azert tobben voltak. Es mar megint ; mint mindig.

Hogy mit akarok irni? Hogy mire gondolok? Az ilyen "infos"oknak hatalmas hir ertekuk van egy spekulans szamara, aki elovigyazatosan kezeli a sajat penz dolgat. Most nem erdekel az, hogy a feltve tartott penzet , papirjait mindenki elovigyazatos probal lenni, es megis fure-fara adja, veszi.Ezt a tipust most kategorian kivul targyalom. Ezek tenyleg, csak a likviditas velejet kepzo spekulansok.De az olyanok szamara akik totoroval szolva, rendelkeznek az informacioszerzes alapveto kepessegeivel, azok szamara az ilyen hsz-ok hatalmas info ertekkel bir. Ezek szamara nem csak az a meglovagolni erdemes bejelentes ami a hivatalos helyeken publikalodik, hanem az ilyen esetek elofordulta eseten ugyszinten.

De egy jo tanacs ezzel kapcsolatban.Egy ilyen nicknek, nem szabad huzamosabb ideig a praktikajaval jatszani, mert tulbonyolultba mehet at a jatek, es akkor elszall a gyeplo.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:56
Előzmény: #7196  Törölt felhasználó
#7201
Sulyos
Nem uzletelsz veluk es hetek ota itt szedited az emberek agyat nem vagy semmi
Durvan pihent agyu!!!
Egyebkent meg manipulacionak nem rossz csak etikatlan meg erkolcstelen a kicsiket forgatni

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek