Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 12:26
Előzmény: #63319  Törölt felhasználó
#63320
szólj, az első milliárdodnál...:-)

nem forintban ! euróban..

az idézőjelre ismért felhívom szíves figyelmedet:
ÍGY NÉZ KI>>>>"!"

ÉN nem vitatkoztam veled elemzőkről egyébként...

de EZ PHYLAXIA TOPIK.....és nem árfolyamjósda..

ha akarsz veszel, ha nem bírod a napsütést, irogass..
nekem vírusom van...csak azért pillogok néha a képernyőre...
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 12:08
#63319
valamit még mondj meg nekem rapista, kérlek szépen!

zseniális, tanult szakemberekről van szó, vagy itt a piros, hol a piros csávókákról nyakkendőben?
a példám:
OTP! Tegnap reggel az egyik ifjú titán azt írta, hogy 7500 sem elképzelhetetlen, hatalmas tartalékok vannak benne, vételre ajánlott, a Raiffeisen elemzője azt irja hogy 6800-6900nél érdemes beszállni.
Hol vannak a zseniális szakemberek, ha ugyanabban az időszakban ennyire mást mond mindenki?
mégha el is fogadom, hogy a piac roha*t bonyolult, akkor se fogadom el az ilyen ellentétes véleményeket.
kacag a májam. tart a nyersanyag ralli is, már 123 az olaj. volt egy kis visszateszt februárban, vagy januárban, már nyomták az okosok, hogy akár 100 alá is eshet. én már akkor tudtam, hogy baromság. azóta tovább tart a rally.
nem hiszek a tanult elemzőknek, befektetési alapkezelőknek. nektek szeretnék hinni, mert ti kisbefektetők vagytok, mint én és nem kur*ultatok el, nem befolyásol titeket senki a háttérből.
szeretném ha lehordás helyett inkább segítséget kapnék.
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 12:06
Előzmény: #63315  Törölt felhasználó
#63318
Ha nem tudnák, nem volnának milliárdosok :-))
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 12:05
Előzmény: #63316  Törölt felhasználó
#63317
Reménytelen eset vagy, mindenhol osztod az "észt"

az idezőjel egy írásjel, annak értelmét nem fejtem meg neked...:-))
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:56
#63316
tudós alapkezelők? miről beszélsz?
áruld el nekem, hogy egy kötvény befektetési alapot miért hagytak egy éven át zuhanni mondjuk az OTPnél, ahelyett hogy a áttvettek volna rövid lejáratú kötvényekbe?

nézegettem a portfolióváltozást különböző alapokban és van hogy egy rohadt évig hozzá se nyúlnak.
ha 1 évig nem dolgoznék ,seggbe rúgna a főnököm.
a befektetési alapok tartják a portfolió összetételüket és várják a csodát és hagyják a nagy zuhanásokat. erre jó példa a kötvényalap.

tőzsdéhez szerencse, megérzés is kell és a múltra is lehet alapozni. a kockázatot elfogadom, ez része. ne játszon, aki nem tud veszíteni.
és tényleg goromba voltál, ezekszerint mindenki hülye barom aki kötést csinált 25nél? ha nem lennének barmok, nem kereshetnének a zsenik, mint te. nem gondolod?
ha felmegy egy papir (mondjuk az otp) 7400 fölé és te ott realizálod a hasznod, akkor valamelyik barom mégis megvette, nem?
hiába irják az elemzések hogy 7000 alatti beszállót várjam, mégis 7400 on volt kötésed . hogy lehetett? Hogy valaki megvette tőled. ezt az alapszabályt kifelejtetted. ha nincs vevő, nem lenne kötés
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:52
Előzmény: #63313  Törölt felhasználó
#63315
Köszönjük István! De a mi ügyfeleink tudják, hogy mibe teszik a a százmillákat... :-) Sly szép napot!
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:51
Előzmény: #63307  Törölt felhasználó
#63314
teljesen igazad van, a lényeget foglalod össze!

szerintem jönnek ide tesztelők, akik szándékosan zavart keltenek..

az esti whisky után néhányan itt-ott megírták a frankót!

és azt is, hogy nem sikerült, a phyla olyan mint egy hal, 10 éve elúszik a ragadozók elől:-)
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:48
Előzmény: #63312  Törölt felhasználó
#63313
Viccelsz! hogy ekkora felkészültséggel a pénzedet akkarod elveszíteni???

vagy hülyítesz mindenkit?

NEKED NEM VALÓ A TŐZSDE!
MENJ A BANKBA, kösd le a pénzedet, ha van még egyáltalán...
de komplikáltabb befektetést bankban sem ajánlok, mert a kombinált befektetéseket ekkora előtanulmányokkal szerintem meg sem érted!

Jó napozást kivánok, talán a nap még süt Rád!

Bocsi, hogy goromba voltam, de fel kell, hogy ébresszelek, ez nem kaszínó és nem is garantált alap...
itt a nagy amerikai keverésben "tudós alapkezelők" is elvéreztek..akik egyetemen 5-6 évig tanulták a szakmát és állandó képzéseken vettek részt!
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:16
#63312
ha izgalomra vágyom humetezzek? köszi, megvolt. meg is szívtam vele.
és most le fogtok szídni, hogy csak le akarom szedni a lét, spekulálok, de nem érdekel! nem gondolkodom tartós befektetésbe. igen, olyan vagyok , mint egy pros*i (ez már csúnya szó itt?), aki csak addig van a céggel, amíg fizet, utána lelépek és megyek máshoz, aki fizet.
és a humet rontott el, keserített meg.beléptem 85nél. biztam benne, olvastam hogy az év befektetése, a humet csodája. bla bla bla bla.
most 75-nél jár, örülök hogy 77en el tudtam adni. Offolás után vissza a phylára: a humet elkurv*tott. phylánál csak 23 és 24 között akarok csipkedni a papírból, de tartósan ? áhhh..

a phyla gyógyszereket gyár? csak mert olyan a neve:)
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:10
#63311
visszatérve rám. miért gondoljátok, hogy a phyla lemegy a mostani szint alá? azért beszéltetek le a cuccosról, mert beeshet 15-ig. akármit mondtok én meg akarom játszani a hullámvasutazást 23 és 24 között, akár húszszor is. nem érdekel!

nem látok veszélyt, hónapok óta tartja a 23as szint. pont most esne be, hogy én be szeretnék próbálkozni? nem hiszem.
Nagybarnamackó szerint milyen a rizikó?
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 11:10
Előzmény: #63309  sly36
#63310
akkor jó.. csak volna már 25
mert elég rég bent állok a jegyzett papirokkal
vegyék vigyék
sly36
sly36 2008. 05. 11. 10:38
Előzmény: #63308  Törölt felhasználó
#63309
Bizony Galaga, ezek a negyedelés utáni árak.
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 10:33
Előzmény: #63307  Törölt felhasználó
#63308
buxer-long-condor
amiket írtál azok a negyedelés utáni árak voltak.. szerintem (sajnos) most pont visszafele haladunk
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 10:02
Előzmény: #63266  Törölt felhasználó
#63307
Rengeteg felesleges és nem túl fontos beírással próbálták elterelni a figyelmet a LÉNYEGRŐL tegnap itt a topikban. Érdemes összefoglalni a fontosabb információkat fiúk. 50-75-100-125-150Ft. Tóth Péter és a baráti kezek 50milla fölött vannak...
Törölt felhasználó 2008. 05. 11. 08:54
Előzmény: #63261  Törölt felhasználó
#63306
a veszteség a vagyonhoz képest minimális !

és a gyártási és értékesítési kapacitás kihasználásával átfordítható!

Az "A" kategóriát elérjük...addigra még lépegetünk egyet-kettőt gondolom!

Én nem a szektortársakkal foglalkoznék...és nem a fórumon főleg....!
Ez nem üzengetősdi...

De mondtam, h nem mással, a sajátunkkal foglalkozom!

Van elég, ami korábban is, most felkelti a pü körök érdeklődését...
eddig is mellettünk álltak! most miért is lenne másképp???!!!
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 23:25
Előzmény: #63304  Törölt felhasználó
#63305
nem, nincs sok papírom és nem is volt sok...
Ebihal vagyok, csak hobbiból tőzsdézek (amolyan szenvedély...), de sokat bukni (százalékosan) nem szeretek.
Nem azért írtam hogy olcsobban visszavegyem...
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 23:19
Előzmény: #63303  Törölt felhasználó
#63304
Köszönjük az infót...

Adjátok csak adjátok...

Kellenek az ilyen infók mert, még mindig túl sokan vagyunk...

U.I.: Azért olyan túl sok papírod nem lehetett...
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 23:01
#63303
sziasztok,
kicsit utánakérdeztem az egyik ismerõsömtõl (Shell Gas) a KEG-rõl ill a gázözletrõl.
Azt mondta hogy a palackos üzletben van a profit (autógáz az nagyon gyenge és a tartályos gáz is vékony marginú és ezért nagyon kis profitú). Mondta hogy a nagyok megegyeztek (Total, Prima, Shell) és töltik egymás palackjait az ország különbözõ régióiban. Így be tudtak zárni néhány töltõüzemet (még mindig nem mennek teljes kapacitáson) hogy növeljék a költséghatékonyságot. A KEG más tipusú palackot használ így ez a lehetõség szóba se jöhet. Ill. még azt is mondta hogy a KEG nagyon nyomult hogy az Õ palackjai legyenek a sztenderdek mert biztonságosabbak stb. Ezt sikerült addig és olyan erõszakosan nyomni, hogy a nagyok bazira megharagudtak rá és nem nagyon állnak szóba vele (kizárták a szövetségbõl is a KEG-et). Ezenkívül az ex-Primagázosok is alapítottak valami céget és ügyeznek ezerrel (szóval van verseny).
Amit hallottam az alapján a 25%-os részesedés (mondjuk hallomás nélkül is) mission impossible.
Ezek után nem bánom hogy leépítettem a Phyla portfolióm felét (persze bukóval)...
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 22:51
Előzmény: #63301  Törölt felhasználó
#63302
Sziasztok.
Jó,hogy már nem Civin Úr Humet topikos hozzászólásait veszzük figyelenbe a Phylaxia jövőjét illetően ::)))))))
Még ,hogy 4-5-6 Phylt 1 humetért.
A Méh-es jól járt volna?
Tetszett neki a cég?
Itt nem nyomtatunk esténként a másnapi bevásárlásra részvényeket!!!
Nevetséges.
Jövő hétem Richtert számol majd be a Humetbe??
Törölt felhasználó 2008. 05. 10. 22:29
Előzmény: #63300  Törölt felhasználó
#63301
Tudom, hogy az akvi. nem kp. volt.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek