Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:47
Előzmény: #205495  Törölt felhasználó
#205500
Ha jegyeztél 25-ön illetve vettél 35-ön természetesen a névérték felszozás előtt összesen 100 000darabot akkor ebből hogyan tudtál bukni 16 18 20 (mikor mennyit írtál) millió FT-ot?
Nem bántani akarlak csak kiváncsi vagyok mert nem értem.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:43
Előzmény: #205496  Törölt felhasználó
#205499
Jogos a felvetésed: IGEN. Fontos lenne,hogy csak olyanok kapcsolódjanak bele ez irányú törekvéseinkbe akik el is jönnek !!!!!!!

Én is csak akkor tartom életképesnek a K.Gy.-n való részvételt és szavazást ha van valami esélyünk.

Ezt az előtte lévő vásárlásaikból úgy is megtudjuk.

Ha jócskán vásárolnak akkor nincs értelme .
sly36
sly36 2012. 02. 24. 13:42
Előzmény: #205497  Törölt felhasználó
#205498
A közgyűlés miatt nem kell zároltatni a részvényeket és nem is zárolják.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:37
Előzmény: #205493  Törölt felhasználó
#205497
Látod Roberrtto !

Te is azt mondod,hogy ha nem történik valami a k.GY.-ig.

A közgyűlin kell ott lennünk,hogy védjük az érdekeinket.

Ezt nem rád írom,de kevés itt az "igaz" ember.

Azért nem zároltatják sokan a részvényüket a szavazás miatt ,hogy bármikor eladhassák.

Tudod,én pedig úgy vagyok vele,hogy valamit ,valamiért.

És azt is gusztustalannak tartom,hogy ezekben az időkben is írkálnak ide a napizók a MINDENT megmondók !!!

Csak egyszer lennének gerincesek.
Vegyenek és adjanak el,de ne tépjék itt a pofájukat.
Gondolom a legtöbb fórumozó tudja,hoigy kikre gondolok.
TEtszett is,hogy a napokban többen is megmondták nekik a véleményüket.

ŐK keresnek ,ebben igazuk van,de én komolyan hittem (joggal,mert volt benne érték=BÁBOLNA),hogy lehet ebből a cégből KOMOLY cég.
Ezt rendszeresen alátámasztotta T.P. (utólag kidereült)félreinfórmált jövőképpel.

Tehát, én ha már belekezdtem,szeretném ha életképes maradna a cég.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:27
Előzmény: #205494  Törölt felhasználó
#205496
Tesó!
Kiváncsi vagyok hányan írják azt, hogy igen én ott leszek.
Pedig állítólag van 4-5e kisrészvényes.(amit én kétlek)
Hol vanank ezek az emberek? Nehogy már ennyire ne érdekeljen senkit se. Ezt nem hiszem el.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:26
Előzmény: #205492  Törölt felhasználó
#205495
100 000 darab ,de sajnos még a felvázolt
jövőkép idején vettem.

Van 280ft-ért vásárolt is.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:22
Előzmény: #205491  Törölt felhasználó
#205494
Viszont ha elmegyünk akkor láthatjuk meg,hogy mire is számíthatunk a jövőben.

ŐK akarnak-e írányitani vagy tényleg már nem számít neki "játékszernek" a Holding.

El kell mennünk ha tényleg akarunk valamit a részvényünkkel és nem csak itt tépni a szánkat.

Ha másért nem hát mindenki elhozhat annyi TÉGLÁT a Révay útról amennyi szerinte őt illeti mint Phyl részvény tulajdonos.

:-)

Minden viccet félre téve: Perelni szerintem felesleges őket,mert ameddig lezajlana a per lehet,hogy már nem is lenne Holding.

EZ AZ EGY ESÉLYÜNK,HOGY MOST MÁR AZ TÖRTÉNJEN A HOLDINGNÁL AMIT MI SZAVAUNK MEG HA MÁR TÉNYLEG ELHÚZNAK.

Most még azért valamit ér talán.

Emlékezzetek,hogy vagy 2 éve írtam nektek,hogy addig DEMONSTRÁLJUNK a székház előtt amig van miért.

Lehet ha megtettük volna akkor a NYOLCADOLÁST sem mették volna megtenni ,mert a közvélemény,a nyílvánosság is tudott volna a történtekről !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:19
Előzmény: #205492  Törölt felhasználó
#205493
Nekem kicsivel több mint 100000, de ha nem elsz valami közgyülésig, akkor lelépek igy is úgy is. Facebook kibocsátáson nem tartom lehetetlennek, hogy visszakeresem az itt elbukott pénzemet, feltéve, ha tudok jegyezni is.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:10
Előzmény: #205490  Törölt felhasználó
#205492
Hány darabod van?
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:07
Előzmény: #205488  Törölt felhasználó
#205491
Az a baj, hogy alapból nem idegeneknek adják át a céget, hanem belső, megbízható embereknek. Látják, hogy tp-vel semmire nem mennek, móré is jöhetne, nálam ő is leírta magát, azzal, hogy elfogadta az ingenebédet, mikor tudta jól, hogy közben gátlástalanul átverik az embereket.
Az a rengeteg beígért dolog és semmi nem lett belöle. Ennyire nem lehetnek balf@szok, meg ha kétséges lett volna annyi dolog, akkor nem is hozták volna nyilvánoságra. (egy korrekt cég esetében)
Meg az a rengeteg IT tag mit csinál egész áldott nap? A tö..it vakargaatja vagy ezek is olyan emberkék mint a parlamentben sokan, hogy van 4-5 "állásuk"?
Komolyan mondom nem hiszem el, hogy ezt meg lehet csinálni, az európai únióban, 1012ben, egy tőzsdei céggel.
A vak is látja, hogy mire ment ki a játék. Én abban se hiszek, hogy ez a cég még megmenthető, a lényeg már nincs benne, amit a phylaxia név takar és ami értéket képviselt. A gazdasági rádiós interjúktól is kirázott a hideg annó, egy belső kis beszélgetés volt semmi más. Kérdezhettek volna a kisrészvényesek, asszem kapkodta volna a fajét tp.
Most is eszembe jut az a rengeteg hazugság, hogy mi miattunk van itt az árfolyam, meg, hogy ez egy hosszútávú befektetés, nyugalom. Aztán rá egy évre azt mondja a mester: kéremszépen, aki kereskedett a papírral az szépen is kereshetett.
Ja, akkor én meg azt mondom, hogy a k...a a.....t! Ócsak hazug ember, kívánok neki midnen jót, "jó egészséget"! (természetesen ez útóbbi írónia csupán)
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 13:04
Előzmény: #205488  Törölt felhasználó
#205490
Most sokan mondják,hogy nevetséges meg semmi esélyünk.

DE,KÉRDEM én,hogy kitől várjunk segítséget ha mindenki csak otthon sopánkodik és 1 k.gy.-re nem hajlandó eljönni.

Kártérítést úgy sem kérhetünk a cégtől,mert nincs miből fizetni nekik.

Viszont a céget még életben tarthatnánk !

Nehogy azt higyje bárki,hogy magamnak akarom kikaparni a sült gesztenyét hisz nekem is csak 100 00 darab van.

Mint ígértem most is azért írok,mert nincs mozgás a kereskedében.
Tehát nem azért írok,mert érdekem lenne (napon =napokon belül)az emelkedés vagy csökkenés.

Nem befolyásolni akarom a kereskedést.
Tényket írok.

Még egyszer utóljára próbáljunk meg a talpunkra állni ha tényleg el akarnak húzni.

Másképp nincs esélyünk,hogy a cég "értéket" képviseljen.

Ha kell akkor essenek ki a "csontvázak" a szekrényből.
Lássunk tisztán.
Főzzünk abból ami van.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 12:50
Előzmény: #205488  Törölt felhasználó
#205489
VENNÉK
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 12:48
#205488
Engem az foglalkoztat,hogy ha esetleg tényleg saját "akaratú" lesz az új vezetés akkor azok ki fogják-e vizsgáltatni az APPORTOKAT és a Holding álltal kötött szerződéseket pl:MÓRÉ.

És ha "tény"lesz,hogy az apportok túl értékeltek voltak-e akkor kérhetnénk-e a volt tulajoktól a számukra "feleslegesen " adott többlet Phylaxia részvényeket.

Könnyen megtudhatjuk,hogy kell-e még nekik (jelenlegi "VEZÉREK") a Holding.

Ha újra elmegyünk a k.gy.-re mint tavaly,
SZAVAZNI és előtte a szavazás miatt muszáj lenne nekik vásárolni.

Duplán nyerhetnénk.
Ha vennék a részvényt akkor legalább emelkednénk.. Ha nem venék akkor viszont tudnánk,hogy már nem kell nekik a Holding és azt szavaznánk meg amit mi akarunk..

TEHÁT véleményem szerint a MI kezünkben van a SORSUNK.

Csak azt kérem a jó Istentől,hogy T.P. "arcát" ne kelljen látnom a közgyűlésen.

Még egyszer ,utóljára próbáljunk meg összefogni és ÉRVÉNYESÍTENI az akaratunkat,elgondolásunkat.

Szerintem az utolsó esélyünk(egyben az első is),hogy beleszólhassunk a történésekbe.

Írjuk le,hogy ki az aki eljön a k.gy.-re
és mennyi darabbal fog szavazni.

Ez nem titok hisz ŐK úgy is látják a beérkezésekből.

MOST MEGTUDHATJUK,HOGY MI AZ ELKÉPZELÉSÜK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez a lemondás csak vicc-e a részükről(barátok írányítanak e helyettük)vagy tényleg veszik-e a kalapjukat és ELHUZNAK a p......a !!!!!!

Még talpra lehetne állítani a céget ha visszaszereznénk az értékeket !!!!

FELÜLVIZSGÁLÁSOK !!!!!!!!!!!

d_mode
d_mode 2012. 02. 24. 11:09
Előzmény: #205485  Törölt felhasználó
#205487
ebben teljesen igazad van,hogy behalt a kitörés.
viszont ha nem lesz több öntés,akkor vehetjuk ezt a 30 at visszatesztnek is.
Törölt felhasználó 2012. 02. 24. 08:52
Előzmény: #205485  Törölt felhasználó
#205486
SAP a 2011-es rekorderedmény után 83%-kal 1,10 euróra növelné az osztalékot. Az összeg tartalmaz egy 0,35 eurós rendkívüli osztalékot, amit a 40 éves jubileum alkalmából fizetnek.

még csak nem is 100 éves ))
Törölt felhasználó 2012. 02. 23. 13:40
Előzmény: #205475  d_mode
#205485
Én pedig behalt kitörési kísérletnek látom,a chart alapján...
én is ráugrottam, aztán miután láttam, hogy falnak ütközött, eldobtam 1 ft bukóval... ennyi...
mindig azt feltételezitek, (az összes fos talicskában) hogy valami mögöttes szándék van és hogy a vezérkar, nem csak hogy nagyszerű trader, de külön apparátust tart fenn a részvény ár mozgatására... olyan nehéz elhinni, hogy mi, spekák indítjuk, és ugyanúgy mi borítjuk, ha nem úgy alakul... én speciel, ezért nem szeretem a ledumálókat, mert az emelkedést gátolják a bizonytalanság keltésével... én pénzt akarok keresni, vadászom a lehetőségeket és ha kell lépek, felőlem akár lehet tulipán hagyma is a cég neve... :-)
ui: amíg a fos talicskákat nem lehet shortolni, addig a lefelén senki sem keres, ha nem volt névérték manipula...
szóval, hajrá, felőlem akár emelkedhet is, és akkor próbálok majd pénzt keresni... :-)
sly36
sly36 2012. 02. 23. 13:12
Előzmény: #205482  d_mode
#205484
hülyeség
Amivel 29-en elindították, azt még aznap visszatömték.
A következő két nap pedig szép kis tömés volt azokon felül.
Megbeszéltük, mikor lett volna kitörés.
Nem lehetetlen még, de ahhoz százmilliós forgalmak kellenek, mint ahogy írtam eddig is.
Amióta végleg eladtam bukóban 45-nél, azóta csak nyerő trédem volt, nem kevés. Ez bebizonyította, hogy nem én ülök fordítva a lovon.
Úgy szeretnék már egyszer lemaradni, de még nem sikerült. Erről sosem lehet.
d_mode
d_mode 2012. 02. 23. 12:52
Előzmény: #205480  sly36
#205483
rózsaszín szemüveged neked hosszú éveken keresztűl volt.te már realizáltál is belőle egy jó nagy bukót.most az ellenkező oldalon vagy................:)))))
mindig fordítva ülsza lovon,az élet minden területén ilyen vagy?:)))))
d_mode
d_mode 2012. 02. 23. 12:48
Előzmény: #205480  sly36
#205482
ha figyeltél volna szinte ugyanazt öntötték vissza,mint amivel megvették az emelkedést.
Törölt felhasználó 2012. 02. 23. 12:48
Előzmény: #205479  d_mode
#205481
Ennyiből humetnél vagy genesisnél is lehetne ez a történet. Sok ilyen grafikont láttam már és nem emlékszem arra, hogy az következett volna be amit írtál.
Utálom amiket sly ír, de én ezt nem gyüjtögetésnek látom, akkor jobban hintáztatnák az árfolyamot is.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek