Topiknyitó: lohran 2022. 07. 13. 21:10

Beszéljünk mindenről  

Most ismerte el a Fidesz a rezsicsökkentés igazi arcát.
A gazdagok ,nagyfogyasztók vitték el a pénzt és kapták az igazi támogatást amit már nem bírunk kinyögni.
Minden lepel lehull a csalókról akik egy igazságtalan rendszert tartottak fenn
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 18:41
Előzmény: #2476  ronaldinyo
#2477
kérdezem én 50millio fokot 6 percig hogyan lehet alkalmazni.ugyanis minden elolvad körülötte,szerintem hazugság az egész de minek hazudnak? mi a cél.esetleg egy fizikus van itt?
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 18:39
#2476
A dél-franciaországi WEST fúziós reaktor, egy tokamak berendezés új világrekordot állított fel azzal, hogy hat percen keresztül folyamatosan 50 millió Celsius-fokos szuperforró plazmát hozott létre. Ez a mérföldkő egy lépéssel közelebb visz bennünket a tiszta, fenntartható, szinte korlátlan energiához.
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 09:08
Előzmény: #2473  amphibian
#2475
és most már hon visszafoglalásra lesz szükség.
ronaldinyo
ronaldinyo kedd, 09:07
Előzmény: #2473  amphibian
#2474
nekem is -sárga veszedelem tényleg ez lesz elkeseritő az biztos,eddig nem volt gáz a kinai magyarországon,de most az lesz.egyébként szerintem mindenhova beeszi a fene öket ez a terv az biztos észak amerikában még több lesz
amphibian kedd, 08:30
#2473
Annyi a kínai pofa mint a nyű.
Honfoglalás zajlik,herotom van 
troli hétfő, 09:33
Előzmény: #2471  troli
#2472
ihhon:itthon
troli hétfő, 09:32
#2471

Tisztelt mindenki!
Kérdésem az, hogy ihhon melyik brókernél van a legalacsonyabb költség, és egyéb előnyök.
Erste helyett más választás miatt!!!
Köszönöm!
ronaldinyo
ronaldinyo hétfő, 03:11
Előzmény: #2468  amphibian
#2470
Megkezdödöt.meghött a csősz és mindenkit kizavar az erdőből!
amphibian vasárnap, 23:35
#2469
Hallgatag ember című filmet mindenkinek ajánlom.
1967 ben készült Paul Newmannel.
Vadnyugati miliő de mintha ma játszodna Magyarországon.
Rablás,erőszak,kivagyiság és a végső cél a PÉNZ.
amphibian vasárnap, 23:30
#2468
Sokan voltak Debrecenben a tüntetésen.
Vajh el lehet söpörni az uram bátyám tolvaj rendszert
amphibian vasárnap, 19:16
Előzmény: #2466  amphibian
#2467
Olbán majd kioszt megen egy kis pénzt az államadósság és az infla kontójára és marad böfögés továbbra is
amphibian vasárnap, 19:14
#2466
Todulnak az emberek az Aldi és Lidlbe a többi szar kihalt mögfüzethetetlen.
Haez a 2 szart is elFineszkedik nem tudnak mit zabálni a birkák
ronaldinyo
ronaldinyo vasárnap, 02:57
Előzmény: #2462  amphibian
#2465
Jo volna mert ha nem lennenek,sem lenne kőnnyeb,sőt ellenzekben.meg uszitananak lasd 2006.jobb volna ha nem is lennenek.
ronaldinyo
ronaldinyo vasárnap, 02:55
Előzmény: #2463  amphibian
#2464
14 eve kormanyozzak el tevutra az orszagot ezek a satanfattyak.
amphibian szombat, 23:01
#2463
Fingeszisztán nem lehet az emberek útja.
Önmagukat sározzák be ha ezt a gúnyoskodó Fineszt támogatják mindegy millen célbúl.
Emberi méltóság elleni bün és nincs rá mentség se migráns se háború se Gyurtsány vagy érzékenyítés az óviban
amphibian szombat, 19:01
Előzmény: #2461  ronaldinyo
#2462
El köllene mán felejteni Orbánt és a Fineszeskedést és helyette reális hangot ütni.
Aki pedig továbbra is Fineszeskedik elitélni
ronaldinyo
ronaldinyo szombat, 18:45
#2461
Jó irányba haladunk. A Fidesz propagandája szerint a baloldal szekerét toljuk, a kék Fidesz (DK) szerint a Fidesz érdekeit szolgáljuk. Pedig nem bonyolult: nincs jobb, nincs bal, csak magyar.A Fidesz szerint, aki nincs velük, az a haza ellensége. Az ellenzék szerint, aki nem áll be a kánonba, ami eddig négy kétharmadot eredményezett, az Orbánt támogatja.14 éve hallgatjuk, hogy Orbánékat nem lehet leváltani ilyen körülmények között, hogy vidékre nem érdemes menni, hogy a fiatalokat nem érdekli a politika, hogy a propaganda falát nem lehet átütni. És mi a valóság? Két hónapja, napról napra többen vagyunk, minden vidéki településen tömegek támogatják a változást és a TISZA Pártot, soha ennyi magyar fiatal nem csatlakozott politikai mozgalomhoz és a propagandát egyre inkább kinevetik a magyarok. Évtizedek óta nem látott remény jellemzi a magyar közéletet, hogy igenis lehet egy demokratikus, békés, európai, jóléti, európai Magyarországot építeni.A levitézlett, korrupt politikusok most még minden eszközzel próbálják védeni a koncot és osztozkodnak a még meg sem szerzett pozíciókon, de a lelkük mélyén tudják, hogy ez a hajó már elment, a magyar nép felállt és most még egyszer összekapaszkodunk, elzavarjuk a politikai elitet, melynek tagjai húsz év uniós tagság és negyvenezer milliárd forint uniós támogatás után a második legszegényebb és legkorruptabb tagállammá tették Magyarországot. És igen, lépésről lépésre, tégláról téglára visszavesszük a településeinket és a hazánkat és építünk egy új Magyarországot
ronaldinyo
ronaldinyo szombat, 18:43
#2460
nincs jobb, nincs bal, csak magyar.
ronaldinyo
ronaldinyo szombat, 15:40
Előzmény: #2458  amphibian
#2459
igen én is észrevettem a hátizsákosok egyre többen  vannak és sok a migráns-küztúk
amphibian szombat, 14:15
#2458
Rettenetes a buszokon a sok hülye hátizsákost és keresztbe tett lábbal ülő  talpát mutogató idiótákat köll kerülgetni..
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 30. 17:37
#2457
A X. kerületi Kerepesi úton az Albertirsai úttól az Örs vezér teréig tart a méhlegelőként kijelölt, elszabaduló biodiverzitásra szabadon engedett és szándékosan ritkán kaszált szakasz – aminek egy részét viszont Szentkirályi Alexandra korábbi kormányszóvivő, a Fidesz jelenlegi főpolgármester-jelöltje hétfőn szándékosan lekaszálta a X. kerületi polgármesterrel, D. Kovács Róbert Antallal.ezek állatok-mindent rombolnak-föleg az életet
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 30. 13:13
#2455
Medián: Magyar Péteré a legerősebb ellenzéki párt, mélyponton a Fidesz
amphibian 2024. 04. 28. 14:10
Előzmény: #2452  ronaldinyo
#2453
A sok húlye Finesz szavazó még mindig nem fogta fel kik a vezetőink és millen törvények vannak.
A céljuk a mi pénzünk gátlástalan és hazug osztogatásával hatalomban maradni és a közpénzen saját vagyonuk gyarapítása "böcsületesen"
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 28. 10:28
Előzmény: #2451  amphibian
#2452
ujra elfoglalják az országot.jo lenne már egy harmadik visszajövetel/honvisszafoglalás/.!
amphibian 2024. 04. 28. 10:16
Előzmény: #2447  BKKT
#2451
Olbán progromja csődött mondott.
De sebaj mert gyün ez a sok dilis vegyes népség benépesíteni kishazánkat.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 28. 09:59
#2450
Kullancspánik Magyarországon: veszélyes fajok jelentek megjo kis féknyuz-mert nincs semmilyen pánik-mehet a feljelentés
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 28. 09:55
Előzmény: #2447  BKKT
#2449
paks sem tart sehol az meg 30 éves
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 28. 09:54
Előzmény: #2447  BKKT
#2448
biztos hogy épűlget-meert ez már 10 éves ügy-
BKKT 2024. 04. 28. 03:48
Előzmény: #2446  amphibian
#2447

Budapest-Belgrád vasút is épülget.... Kínaiak a főnökök...
A magyart meg saját hazájukban csicskáztatják.....
Eszem megáll, hogy hová juttatták ezt az országot....
amphibian 2024. 04. 27. 22:48
#2446
Budapesten járva kelve mindenhol babakocsis vagy kisgyerekes német,kínai,negro,angol stb családokba botlok akik cseppet sem zavartatva magukat hangosan,pöffeszkedve kezdenek benépesülni ide.
Ez jó hír az ingatlanspekáknak de rossz pl Nékem mert eddig azt hittem csak a magyar tahók teszik kényelmetlenné az életteremet.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 27. 19:49
#2445
Fegyvert rántott egy parlamenti képviselő és a nyílt utcán kezdett lövöldözni Finnországban
amphibian 2024. 04. 27. 11:32
Előzmény: #2443  ehe
#2444
Mindenki jól járt.
Te megetted.
Az árus 1 lángost adott el 3 helyett kevesebbet dolgozott és a haszna annyi mintha 3 at sütött volna.
Aki pedig nem eszik az egészségesebb,karcsúbb lesz.
Itt nem számít semmi csak az ki tud kit lehúzni jobban munka nélkül.
Brutál állami pénzek kerültek a forgalomba munka nélkül lsd EU pénzek,Ingatlanosdi,meg a többi genyó.
Aki ezekbűl nem részesült azok úgy jártak,lemaradtak és lehúzták őket.
ehe
ehe 2024. 04. 27. 11:20
Előzmény: #2442  amphibian
#2443
A fény utcaiban a héten fizettem 1840-et szintén sima(fokhagymás) lángosért+fél liter kóláért.
Nekem az tűnt fel, hogy mikor utoljára voltam sor volt, most csak egy idősebb pár majszolt lángost, akiknek szintén feltűnt, hogy eltűntek a vásárlók.
amphibian 2024. 04. 27. 11:07
#2442
Jó féléve voltam a Bosnyák piacon.
Most odamentem.
Ennyi idő alatt kb 20-50%os áremelkedést látok.
Sima lángos 400 rúl 600.
Banán 500 rúl 800.
Tepertő 4000 rűl 5000
Stb
Árusok ferdeszeműek egyre többen
Ez mán nem ország,főképp nem magyar
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 04. 22. 18:32
#2441
Többek között szóltam én hozzájok:
„Szegény Tisza, miért is bántjátok?
Annyi roszat kiabáltok róla,
S ő a föld legjámborabb folyója.” Pár nap mulva fél szendergésemböl
Félrevert harang zugása vert föl.
Jön az árviz! jön az árviz! hangzék,
S tengert láttam, ahogy kitekinték. Mint az őrült, ki letépte láncát,
Vágtatott a Tisza a rónán át,
Zúgva, bőgve törte át a gátot,
El akarta nyelni a világot!

Topik gazda

lohran
2 4 4

aktív fórumozók