vrcgtx

Regisztráció: 2018-09-21 15:05:21

Hozzászólások száma: 3

Utolsó hozzászólás: 2026-01-05 23:28


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 2
Népszerűség: 2

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

401 331
2026. 05. 30. 10:27
262 435
2026. 05. 29. 17:05
9 196
2026. 05. 21. 08:24
177 430
2026. 05. 29. 17:39
9 812
2026. 05. 21. 14:21
40 274
2026. 05. 29. 21:24
41
2026. 03. 23. 17:02

utolsó 20 hozzászólás

Mennyit ér az OTP? 2026. 01. 05. 23:28
Sanyibá’ nem azt mondta, hogy a övé az akvizíció? Egy 10mrdft-os befekektetés, amivel min.10 (de lehet, h 50) embernek kell foglalkoznia Dél-Amerikában szerintem profit szempontból inkább dupla vagy semmi (vagy inkább a pótlólagos változó költségek miatt még nagy mínusz is) Balra nagyon ferde eloszlással. Peti, nem kéne apránként elbaszni a családi bizniszt! (Sztem, ezt két év múlva leírod. Nem kéne a Richtert modellt követni!) (persze 1000mrd plusz a profit Nálatok, de OrbánGábor is úgy kezdte, h a bioszim a ráfordítás az szinte nulla, mára meg már szinte csak cariprazin royalty jelenti a profitját…)
Mtelekom 2020. 03. 26. 18:01

Palkovics miniszter június végén még 70mdft összkoncessziós díjról beszélt és a szolgáltatóknak későbbiekben nyújtandó hálózatfejlesztési hozzájárulást emlegetett. Gondolom ezt írta felül a koronavírus miatt várhatóan romló költségvetési egyenleg (és ha rosszmájú akarok lenni, akkor a kútba esett 4ig/t-sys deal).
Mtelekom 2020. 03. 26. 17:45
A 128mdft-os 5g tender kb. fele sávszélességét az mtel vitte el. Sajnos ez az összdíj legalább felét is jelenthette...

friss hírek További hírek