Ne mondd azt, hogy a hosszútávú befektetőket nem zavarja a felezés... Sajnos én nem vagyok egy második Warren Buffett, aki világ legismertebb hosszú távú (értékalapú) befektetőjeként fektet be holdingcégen keresztül. Bár Ő híres arról, hogy a részvényeket „örökké” szeretné tartani, a piaci környezet változása és a vállalatok átalakulása miatt ő is folyamatosan kereskedik. Tehát még Őt is zavarja, ha valami nem az elképzelése szerint teljesít...