Én még ilyet nem láttam, hogy saját részvény vásárlásnál a cég látványosan lent akar venni és tudatosan tolja le az árfolyamot… legközelebb bottal se szabad piszkálni, ha ez itt így megy.
Regisztráció: 2020-01-30 21:08:28
Hozzászólások száma: 19
Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 11:33