Bárcsak.2022 után lehetőség újra adódjon az önbeteljesítése a ciklusnak... Saylornak lassan nem lesz levegő előremenekülni és masszív eladásba fordulhat ami ~ 2022es ATL szintre lökheti.Van/volt/lesz BTC velünk marad majd most is mindenki eltemeti... ha 20229re nincs új ATH se érdekel, most menjen a likviditás a bubble-ba majd visszatér az eszközbe, ami adott volatilitás ide-oda.