Sziasztok!
Azt látom, hogy most esik a PBR, és az EQX is, én azt szeretném kérdezni, hogy Ti mikor kezdenétek visszavenni? Én EQX-et akár most is, PBR.a-t meg kb 14 USD-nél. Mit gondoltok?
Regisztráció: 2018-10-26 09:42:34
Hozzászólások száma: 246
Utolsó hozzászólás: 2026-06-01 21:15
| 2024 Q4 | 0,2678 |
| 2025 Q1 | 0,3355 |
| 2025 Q2 | 0,2455 |
| 2025 Q3 | 0,3617 |
| 2025 Q4 | 0,23836 |
| Hát, én a 2025 Q3-hoz képest 10 %-kal többre számítottam... |