A vertikál által publikált prezentációban benne vannak a korrekt adatok, vissza lehet nézni. Azt nyilatkozta a góré hogy azért is vették meg mert biztos benne hogy rövid időn belül sikerül vissza állítani az eredményességét a cégnek. akkor pedig szépen fogja tolni az eps-t felfelé..!
Felfüggesztés a "OPUS es 4IG elemzesek" topikban - 2022-02-28 19:32-ig (31 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderálás a "OPUS es 4IG elemzesek" topik #5604 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása:
A szemelyeskedesed nem ellenvelemeny, es nem hasznalhato semmire.
A velemeny tartalma lehet szanalmas. De ha vaki megtisztel hogy tarsalog veled, akkor a masik ember nem.
Ezt a kulonbseget illene ismerni es kezelni tudni.