Tragédia, gyakorlatilag a elb@szás művészetét adja elő, és ehhez döntően “csak” egy akvizíció kellett, lassan 10 éve, ragad hozzájuk az egész levakarhatatlanul. Issza is a levét aki igazi longtime shareholder. Nem feltétlen összehasonlítható de J&J szépen leszerelte az azbesztes (baba) hintőpor ügyet, szóval felmerülhet a kérdés az ügyben, hogy a Bayer-nél profin csinálják e az ügy kezelését.
A környezet amiben működik.... persze ettől még tavaly volt jó nagy elbocsátási hullám Baba-nál, meg lehet kicselezik ezt a mostani szigort majd így vagy úgy.
https://www.reuters.com/commentary/breakingviews/chinas-job-first-policy-risks-blunting-ai-gains-2026-06-17/