Jó pofa a felcsúti színpátia tüntetés az intézményvezetők mellet akiket MP kirúgat. Ne féljetek mondja. 2010-ben ő is kirúgatott mindenkit akit csak lehetett Mekkora egy pofátlan patkány
Nekem nem szimpatikus MP viselekedése DE .. Ezzel a csőcselék senkiházi bandával így kell. Ahogy ők bántak velünk arrogáns pökhendi módon. MP-nek nem velük kell úriemberhez méltó módon viselkedni hanem a néppel.
Don vittorio nem ül be a parlamentbe nem derogál neki ha már nem ő vezeti ne legyen kellemetlen majd az utcán szervezkedik ahogy 2002 ben tette hányinger….
Orbán Viktor: Oroszország megnyerte a háborút, az eurózóna fel fog bomlani. Érdemes elolvasni a cikket. Az agymosott pedofideszeseknek külön ajánlom. Aztán mindenki vonja le a következtetést.....
Hogy is mondta kedves vezér Meggyesinek amikor kiment oroszba hogy össze nő aminek összekell nőnieSzijjártó Péter is részt vesz Pekingben a győzelem napi parádén, ahol Putyin, Vučić és Kim Dzsongun is ott lesz