Senda

Regisztráció: 2022-03-03 14:55:38

Hozzászólások száma: 966

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 23:17


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 326 701
2026. 05. 30. 16:42
9
2006. 08. 25. 00:11

utolsó 20 hozzászólás

Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 16. 23:17
Esnek az árak több helyen is látni! 
Forrás áruház oda járunk, fuze tea 599-447-369 volt tegnap 
Kaiser tarja vagy sonka mar nem 75 g hanem 100 340-440 között 
Gyulai parasztkolbász párban 1790-1143
Euró 349 
Az ebéd az nálam mindig ugyanaz Kórházi étterem napi 4 menü a-900 b-1100 c-1100 d-1250
Ingatlanárak Nyíregyházán mi abba utazunk főként. 1.200.000 újépítésű jelenleg minden utcában épül van olyan utca ahol 9 db Tarsaház! Jelenleg 1.000.000 körül vannak de 900-850 is lehet találni főleg tervrajzol, van 890-es hirdetés ajándék garázzsal ősszel kezdik az építést! Üzemanyag lassan a hatósági ár alatt 
Használatautok esnek tesom Kereskedo soha nem csinált olyat mint a héten összesen 9 millió forinttal írta le a hirdetett kocsik áràt kb 35 db kocsi Uj autók esnek. Vasárnap Parndorf voltunk vásárolni és kellett a számológép mert a 400-al könnyű volt számolni de most mar csak 350 és így sokkal jobban megérte ott is vásárolni de nem volt annyival olcsóbb mint itthon akcióba kifogni! Dirham 81 fél éve 92 volt egy 40 milliós lakásnál Dubaiba kb 13% az ár előny! Nem annyira rossz a helyzet és nézd mennyi idő telt el
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 22. 10:23
Lehet az idén évvége fele kell a pénz, ez ad 5% a 12.23 dkj 5.4% de mire kp kikérem semmivel nem vagyok előrébb. Ha másképp látod vagy van jobb megköszönöm ha megírod 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 22. 08:52
Sziasztok! Ha a postán veszek postai takarékjegyet írja, hogy kp-ba lehet venni, de ha felveszem vagy lejár akkor is kp adják ki? Díjmentesen fizetik ki?
Magyar Állampapír tulajok 2025. 12. 29. 00:41
Egy barátom számlájára kellene pénzt berakni de ő már nem lesz itthon, bárki fizethet be pénzt vagy csak ő személyesen? 
Magyar Állampapír tulajok 2025. 12. 02. 15:38
Sikerült balfasz voltam, régen utaltam ki mindig csak befelé megy a pénz 
Magyar Állampapír tulajok 2025. 12. 02. 15:35
Sziasztok! 
Valami változott vagy én vagyok hülye, de hogy tudok pénzt átvezetni a folyószámlára mert a pénz át vezetés rendelkezésnél csak egyik komcstariról a másikra tudok tenni és állampapírt tudom csak venni belőle!
Magyar Állampapír tulajok 2025. 12. 02. 15:35
Sziasztok! 
Valami változott vagy én vagyok hülye, de hogy tudok pénzt átvezetni a folyószámlára mert a pénz át vezetés rendelkezésnél csak egyik komcstariról a másikra tudok tenni és állampapírt tudom csak venni belőle!
NEW OPUS GLOBAL 2025. 11. 26. 14:03
Mindenkitől elnézést kerek én vagyok a balfasz új az Erste eddig nem ezt használtuk, na írja hogy nulla mennyiség írja hogy lezárt és utána írja teljesíthető úgyhogy sajnos még megvan! Csak becsapott a lezárt jelző a tranzakció alatt!
NEW OPUS GLOBAL 2025. 11. 26. 14:03
Mindenkitől elnézést kerek én vagyok a balfasz új az Erste eddig nem ezt használtuk, na írja hogy nulla mennyiség írja hogy lezárt és utána írja teljesíthető úgyhogy sajnos még megvan! Csak becsapott a lezárt jelző a tranzakció alatt!
NEW OPUS GLOBAL 2025. 11. 26. 13:58
Igen én is megnéztem 543 volt a max, kb 11 körül néztem rá a fórumra írtátok, hogy napi 10% emelkedés aggódtam is mert tegnap beraktam 500-ra, hogy ha eléri adja el, de szerencsémre csak napira raktam. Szóval 11 körül legyen 550 beraktam  frissítettem és írja is, hogy nulla darab van készleten így biztos, hogy elment 550-be. De nekem is fura, a lényeg már nincs   
NEW OPUS GLOBAL 2025. 11. 26. 13:35
Végre megszabadultam ettől a szartól 550-en voltam valakinek kellett annyiért is! 
NEW OPUS GLOBAL 2025. 09. 23. 10:28
Mit várunk 9 nap múlva? 
Magyar Állampapír tulajok 2025. 08. 22. 17:55
Tegnap este már tudtam venni 12 havit ma pedig engedi a 11 havi is! Érdekes ha 10 milliónként akarsz venni azt írta nincs elérhető ha 5 millióra állítottam abból pl 4-et is engedett ma a 11 haviból viszont a kamat lejjebb esett.
Magyar Állampapír tulajok 2025. 08. 22. 17:55
Tegnap este már tudtam venni 12 havit ma pedig engedi a 11 havi is! Érdekes ha 10 milliónként akarsz venni azt írta nincs elérhető ha 5 millióra állítottam abból pl 4-et is engedett ma a 11 haviból viszont a kamat lejjebb esett.
NEW OPUS GLOBAL 2025. 06. 13. 09:45
Ha így halad a 600-as szint is kérdőjeles nemhogy a 700 meg a dupla 
NEW OPUS GLOBAL 2025. 05. 22. 07:32
Abszolút nem volt szükség a pénzre, most jött egy jobb lehetőség . 
NEW OPUS GLOBAL 2025. 05. 21. 22:19
Nem ma lett véve, 600-nál lenne pontosan bruttó dupla és van belőle bőven nem gondolom, hogy sok kisbefektetőnek lenne ennyi részvénye
NEW OPUS GLOBAL 2025. 05. 21. 17:43
06.30-ig mindenképpen szükségem van a benne levő pénzre úgyhogy azaz utolsó nap
NEW OPUS GLOBAL 2025. 05. 21. 17:27
Volt egy kérdésem ki hova várja amire nem sok válasz jött de optimista voltam a 600-620-640 mert ez a papír a 600-at sem éri el! Az lenne a minimum kiszállóm ott hozna annyit amennyi a cél volt a többi már csak ráadás lenne. De már a 600 is kérdéses 
NEW OPUS GLOBAL 2025. 05. 20. 09:50
Sziasztok! Régóta van opus papírom, de egy új lehetőség miatt el kell adnom nem olyan sürgős akár egy hónapot is tudok várni vele, a kérdésem szerintetek mi azaz ár ameddig nagy valószínűséggel elér? 600-620-640? Ki hol adná el?

friss hírek További hírek