iOS-en sikerült valakinek belépni tegnap óta Erste Market GO-ba? Ha igen, hogyan? Nekem folyamatosan "Sikertelen bejelentkezés, Hálózati hiba történt, kérjük próbáld meg később" hibát dobja be...
Nagyon sajnálom a döntésed, kezdőként számomra igen jó mankóként szolgálnak a chartok, bár főleg a magyarázatokból tudtam építkezni sokáig. Nem egyedüliként, bízom benne, ez a döntés még ha most véglegesnek is tűnik, a jövőben nem lesz az... Sok Sikert!