Oxos

Regisztráció: 2021-01-18 11:39:23

Hozzászólások száma: 4

Utolsó hozzászólás: 2026-06-12 09:20


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 09:20
Engem úgy sem engedett be egyszer sem. A Netbróker - One párosítás nálam is játszik sajnos
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 08:58
Remek... kezd lassan vicc kategória lenni. Hiába telepítem újra, semmi
ERSTE NetBroker 2026. 06. 12. 08:34
iOS-en sikerült valakinek belépni tegnap óta Erste Market GO-ba? Ha igen, hogyan? Nekem folyamatosan "Sikertelen bejelentkezés, Hálózati hiba történt, kérjük próbáld meg később" hibát dobja be...
Appeninn topik 2026. 02. 12. 12:00
Nagyon sajnálom a döntésed, kezdőként számomra igen jó mankóként szolgálnak a chartok, bár főleg a magyarázatokból tudtam építkezni sokáig. Nem egyedüliként, bízom benne, ez a döntés még ha most véglegesnek is tűnik, a jövőben nem lesz az... Sok Sikert!

friss hírek További hírek