Benzedrine

Regisztráció: 2020-03-30 21:11:41

Hozzászólások száma: 2 258

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 13:41


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

DAX
305 391
2026. 05. 30. 11:06
14 869
2026. 05. 31. 08:09
878
2026. 02. 02. 07:36
554
2026. 05. 14. 20:13

utolsó 20 hozzászólás

USA részvények vitasarok 2026. 06. 19. 13:41
Szerintetek nagy kockázat Pfizerbe sok pénzt rakni, vegyek inkább egy osztalékos etf-et? A világ legunalmasabb részvénye 6% osztalékkal ami nálam nettó kb 5%.
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 17. 18:25
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 15. 08:54
Hensoldt AG is gyenge, túlhúzták őket a háború elején.
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 10. 22:56
Lehet minden összefossa magát a nyáron és ősszel mehetünk bevásárolni. 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 02. 09:45
Nem feltétlenül, ha egy, a jövedelmedhez képest drága ingatlanban laksz és évente az 1-2%-át ráköltöd állagfenttartásra, fűtésre stb. akkor lehet csóróvá tesz.
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 06. 02. 09:43
Akkor a legtöbb fiatal családnak negatív lesz a vagyona.
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 02. 09:34
Tart még valaki Bayer részvényt? Kockázat hozam nélkül, minden időtávon horror.
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 01. 18:10
A biztonságos 2120-ban lejáró osztrák államkötvény most 31%-on akciós, a rizikós Vonovia részvénnyel nem lehetett ekkorát bukni :)
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 01. 16:42
Ha csökkenő kamatokra fogadnék, Vonovia helyett inkább 100 éves oszták államkötvényt vennék.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 22. 16:09
Scout24-gyel mi volt ma reggel? Valaki lehalászta a stopokat és bevásárolt?
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 20. 20:53
Nehéz modellezni,  a legegyszerűbb, ha mondjuk 90 évre tervezel és évente elosztod majd a megtakarításod a hátralevő évekkel. Így az elkölthető pénz többé kevésbé követi a hozamodat, azaz kb. az inflációt. Nekem lesz valamennyi nyugdíjam és betegségbiztosításom is, így kockázatosabb lesz a portfólióm, lesznek szűkebb és bővebb évek is a hozam függvényében.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 18. 23:32
"drón nem fogja felszedni az aknákat" - pedig de. Minesweeping drone a neve 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 16. 13:24
Kösz, de ez így nem az igazi, a kifizetés nem követi így az inflációt miközben az etf hozama hosszabb távon igen. Nameg a kétszámjegyű eső vagy emelkedő évekkel is kellene kezdeni valamit. 
F.I.R.E. életmód (általánosságban) 2026. 05. 15. 22:59
60 éves vagyok és van 1M euróm FTSE all world ETF-ben. Hogy osszam ezt be 90 éves koromig, mennyit költhetek belőle az első hónapban illetve az első évben és milyen időközönként érdemes újraszámolni, hogy 30 évig kitartson a pénzem?
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 14. 21:52
Miért van 2% pluszban a VW és 3% mínuszban a BMW ma?
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 14. 20:16
A Rheinmetall chartja nem ezt mutatja.
*Shortosok klubja* 2026. 05. 14. 20:13
Tesla short 445-ről indult, stop 460.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 13. 16:24
Nekem is sikerült nullszaldóval a sapból ki így nélkülem esik, szerintem hamar meglesz a 120. Sajnos a Scout24 meg nélkülem emelkedik, abból is kiszálltam 5% nyerővel.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 12. 09:13
Az, hogy Putyin elvesztette a háborút és jön az örök béke.

friss hírek További hírek