Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 14:02
Előzmény: #158  Törölt felhasználó
#160
Elég gyorsan törölték a tiltakozó fórumot is.

Ideje eldönteni, hogy milyen alapon moderál a portfolio.

A szalonképtelen kifejezések a kritérium, vagy a provokálás, floodolás?

Megjegyzem, a legtöbb fórumon nyilvánosan láthatóak a moderálási alapelvek, és általában külön topikban nyilvánosak a döntések, és az indoklás.

Ez nagyon hiányzik.
Így azt sem lehet tudni, mi az ami nem megengedett.
(Persze a nyilvános szabályokhoz következetesen ragaszkodni is kell)
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 14:01
Előzmény: #158  Törölt felhasználó
#159
Én azt javaslom, hogy tiltsuk ki a Portfolio.hu-t, amíg nem sikerül három romboló embert eltávolítani.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:59
Előzmény: #151  spade
#158
Igaza van Spade-nek!
De DLPH-nak is az ominózus hozzászólásában!

Viszont DLPH: Neked pedig tolerálnod kell tudnod az óvodásokat is, nem kaphatod fel mindenért a vizet! Az óvodás beírók pont attól óvodások, hogy a szimpla érvek nem zavarják őket, csak fújják a maguk hülyeségeit. Ez nem fog változni, aki az okosabb, annak kell JOBBAKAT írnia!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:54
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#157
ejnye rityaman!
már megint kitiltotak?
csak nem beszoltál valakinek?

sajna "elqurtad " ezt a forumot!
csak nem ideges vagy?
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:53
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#156
ejnye rityaman!
már megint kitiltotak?
csak nem beszoltál valakinek?

sajna "elqurtad " ezt a forumot!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:51
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#155
Jaj! A semmitérő koi követel!!!!
Figyelem az írásait, egész nap csak egyes személyekkel van elfoglalva!!!!!!
MI KÖZE KOINAK A TŐZSDÉHEZ!
MI A F@..T KERES Ő ITT A FÓRUMON???

DLPH meg megérdemli, nem a kocsmában van! sok esze nincs, ebből is látszik!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:50
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#154
egyszer már összeszedtem egy másik topicban, a lényeg:
...a fórum szakmai színvonalát a moderátorok igyekeznek minél magasabb szinten tartani
moderátori szankciók:
-topik: bezárás, törlés, áthelyezés, cím javítása
-hozzászólás: törlés, javítás
-felhasználó kitiltása időlegesen vagy véglegesen...

amit a pf csinál az vicces
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:48
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#153
látod xenu, tudod te mire gondoltam...nem a Genesisben vagyunk igaz?

Portfolio, el lehet gondolkodni a moderáláson is - van-e értelme így, hiszen aki floodol (és ez a lényegi probléma), az úgyis visszajön más nicken.

Talán más megoldást kellene találni...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:46
Előzmény: #151  spade
#152
meg szeptemberben irtam, de ujra bemasolom:

T. Portfolio!

Ha Onoknek szamit a latogatottsag, a kattintasok szama (biztos merik), akkor maradjon tovabbra is minden igy, hiszen minel tobb anyazas es veszekedes egy-egy topikban, annal tobb a hozzaszolo, annal nagyobb a latogatottsag.(Ez kicsit olyan kereskedelmi-tévés,mónikasós-beütéssel).

Ha Onoknek szamit a szinvonal, valamilyen valtozast kellene eszkozolniuk. Elgondolkodtato, hogy miert tunnek el a megbecsult, szakmailag hozzaerto topiktarsak a konkurens tozsdeportalokra....

Onoke a dontes.
spade 2007. 11. 22. 13:45
#151
Kedves Portfolio,

Szerintem a moderálás igy baromság már elnézést. A kitiltásnak semmi értelme.
Aminek értelme lenne
1. ne a kitiltás legyen a büntetés hanem a hozzászólás kerüljön törlésre
2. ezt tehesse meg a topic gazda
Ennek következtében például DLPH áldozatos munkával létrehozott topikját nem lehetne szét offolni.
Akinek meg nem tetszik majd a topic gazda moderálási stílusa az nem ír majd a topicba vagy nyit egy másikat.
Sztem ha nem léptek gyorsan akkor egy csapat ovodás lepi majd el a fórumot és az olvasottság jelentősen leesik előbb utóbb.
Lehet hogy fejlesztés kell a motorba de oldjátok meg valahogy....hamar...
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:39
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#150
kis köcsög, kezdjük a sort veled, szerintem vagyunk jónéhányan akinek elege van már belőled.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:37
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#149
DLPH kitiltása teljesen jogos!
Ráadásul nem ez az első esete!!!

Minden személyeskedő fórumozót azonnali tiltásra kell ítélni!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:34
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#148
Nyuszika, ugyan nézz már be a charcenterre, a mai elemzésben találod a "fing " szót, de ami nagyon tetszett: farkna nőtt a menyasszonynak. (ez szalonképes,de leirtam mert jókat röhögtem rajta)Egon helyett új elemző lehet,.mert forradalmian
új stilusban irogat.Engem a francba szóért tiltotta ki visszavonhatatlanul.Úgy látszik sapka kérdése a moderálás.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:34
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
T. Portfolio!

Emlekeztetni szeretnem onoket DLPH par honappal ezelotti kitiltasara...(altalanos felhaborodas,50-60 DLPH topic es a tomenytelen mennyisegu level a moderatornak..ami utan visszaengedni kenyszerultek)
Tenyleg vegig kell hogy jatsszuk ismet az egesz musort?

Udvozlettel:
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:28
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
Írtam, hogy nem a "szakmai" topikokra gondolok, tehát nem a Genesisben előadott műsorszámra...

De nem te vagy a lényeg a problémában.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:24
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#145
Kit provokáltam, szerintem senkit.
Azzal hogy gyászosan látom a genesist, azzal provokálok?
Na ne,-----bár igaz hogy az árfolyamból is látsik, kár lenne nekem is mondanom.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:21
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#144
dlph-t vissza! kitiltása alaptalan és értelmetlen!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 13:09
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#143
Moderálásnál, vagy következetesen dolgozzunk - mindenkit kirakni, aki leírja, hogy majom.

Vagy nézzük a szövegkörnyezetet is...

xenu azóta is egyfolytában provokál (nem a papírok ócsárlására gondolok)

Nem lesz jó vége szerintem, rövidlátó az a a gondolatmenet, hogy mindegy csak a fórum látogatottság nőjön.
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 12:48
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
Nem kell itt kitiltani senkit.Majd megszűnik ez magától is.A magyar tőzsde sirja meg van ásva, a hantolás időpontja csak idő kérdése.!
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 12:29
Előzmény: #140  sly36
#141
Én továbbmennék:
T. portfolio!
jó lenne, ha nagyon alaposan elolvasnák azt a hozzászólást, amiért kitiltották.
Azt sem értem, melyik rész volt az, ami kitiltást vont maga után, ennél durvább stiláris elemek is elmennek a fórumukban.

De kérem, a tartalmát a hozzászólásnak figyelembe venni.
Összesen lehet 2 vagy 3 ember, aki összesen 5-10 nicken felelős a portfolio fórumának zuhanásáért.
Ennyire bonyolult ettől a néhánytól megszabadulni?
Ennyivel egyszerűbb azt kizárni, aki igyekszik tenni ellenük, és ezzel az Önök fórumának színvonalát emelni?

Ha fontos a fórum színvonala, azaz hogy minél több szakmai, értelmes hozzászólás legyen, fontolják meg nagyon alaposan amit írtam.

Persze nem vagyok biztos benne, hogy Önöknek fontos a fórum szakmai színvonala.

sly36
sly36 2007. 11. 22. 10:05
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
Tisztelt Portfolio!

DLPH-t ismét sikerült kitiltaniuk egy gyerekes tinédzser baromságai miatt.
A fórum szakmaiságának megtartása érdekében kérem a többiek nevében is DLPH visszaengedését!
Köszönettel: Sly36
Törölt felhasználó 2007. 11. 22. 08:57
Előzmény: #138  keljfeljani
#139
arra szeretném kérni Önöket, hogy vizsgálják meg annak lehetőségét, hogy minden a béten forgó részvényre lenne egy külön topik, plusz a fontosabb momentumokra, pl. hati, külf. papírok, deviza, stb., lenne egy politikai, egy egészségügyi topik és slussz :o), és azokba lehetne írni, eszmét cserélni, megvitatni dolgokat.
a korábbi topikokba nem lehetne írni, de visszakereshetők, olvashatók lennének.
nem lehetne új topikokat nyitni a felhasználóknak önhatalmúlag :o), csak a pf nyithatna.

a bekiabálókat, szétoffolókat pedig az egyes topikok "közönsége" úgymond ki tudja vetni magából - ha akarja - egyszerű kiközösítéssel, azaz hozzászólásuk teljes figyelmen kívül hagyásával.
szerintem ezt az értelmesebb felhasználók meg tudnák oldani :o) tudnák kezelni; mert így ahogy most van, ez borzalmas.

szerintem ez az Önök érdeke is.

előre is köszönöm, ha foglalkoznának érdemben a felvetéssel.
keljfeljani 2007. 11. 21. 23:27
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
T. Portfólió!
Meg van minden bocsájtva! Ti is a piacról éltek!!!!!!! Ha a duma nem jó, vagy nem kóser,
úgy ki vagyunk moderálva!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 23:09
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
Engeeeeeem is töröljön az a kedves, aranyos, levélre nem válaszolós, kis moderátor fiúúú!
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 22:15
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#136
T. Portfolio!
Legyetek szívesek Törölni engem, mert már naggggyon unom magan és az esést.. engem mindeki utál
Tisztelettel a NagyBarnaMaci
Törölt felhasználó 2007. 11. 21. 21:50
#135
Topikgazdaként azzal a kéréssel fordulok hozzád, hogy légy szives azonnali hatállyal törölni a ZENEBOX topikot. Felesleges, hogy eggyel több olyan topikotok legyen kint, mely csak az értelmetlen és kishitű vitákkal van tele. Ez egyrészt méltatlan a Portfolio színvonalához, másrészt azokhoz az elvekhez is, melyek mentén e topikot létre kívántam annak idején hozni. Én nem szeretnék senkit sem a topikomból kitiltani, meg moderátornak háttérben jelezni, mert e topik nem a kirekesztést szolgálta, hanem az eggyétartozást.

Megértésedet, mihamarabbi intézkedésedet ezúton is köszönöm.

További szép estét kívánok.
Törölt felhasználó 2007. 10. 02. 19:40
#134
T. Portfolio!

Tegnap puszta kíváncsiságból elkezdtem regisztrálni, hogy hogyan is lehet előfizetni a Markersre, majd véletlenül el is küldtem ezt a regisztrációt. A kapott e-mailben viszont nem élesítettem a felhasználónevemet, és nem is fizettem ki a díjat (bankkártyás fizetést választottam). Az lenne a kérdésem, hogy törlődnek-e a rendszerükből valamikor az adataim, illetve, hogy így ugye nem jön létre az előfizetés sem?

Üdvözlettel
krisxxx
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 13:10
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#133
kov, :)

eláruljátok, h mi történt az általam egyébként nem követett eredeti "politika ahogy én látom topikkal" ?
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 20:01
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#132
Köszönöm a gyors intézkedést!
További szép estét!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 19:58
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#131
Megtörtént.
üdv,
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 19:48
#130
Sziasztok Portfoliósok!

Légy szives igazítsátok már meg a zenebox topikot, mert szétcsúszott a nagy zenélésben!

:-))

Köszi előre is
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:13
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Bizony,hogy ki lehet zárni.Lehet megérjük,hogy egy szép napon már a jó reggelt-ért ki kizárás jár.
Engem azért zártak ki,mert azt mertem irni: francba.
Most azért van két nevem,mert a régit jobban szerettem, azt irom alá,a Hermeleint egy "i "betűvel elirtam anno, de lehet,hogy legközelebb Lenin-t csinálok magamból.
Szép napot, sok pízt.
lazac
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:12
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
<< vissza a fórum témákhoz

Van ez a felirat. A "fórumtémák" szót egybe kell írni!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 08:07
Előzmény: #126  buxmester
#127
Miért ne lehetne? Látod hogy lehet!!
buxmester
buxmester 2007. 09. 24. 08:04
#126

Kedves vesztes!

A fórumba nem illő hozzászólásaid miatt a Moderátor tiltólistára tett!

2007-09-23 19:26: Tisztelt Felhasználó!

Alábbi hozzászólásod a Fórum felhasználói szabályaiba ütközõ volt. A moderálási elveinknek megfelelõen kitiltottunk.

Portfolio.hu

-------- Az eredeti hozzászólás ----------
Fórum: Erősödő Phylaxia
2007-09-23 17:27:53 - Re: Meddig megy?
Te ostoba, MIT REMÉLSZ?

vesztes

Ezért nem lehet sekit kizárni!
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 10:24
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
MINDENKI kivétel nélkül, aki reagált erre a kis történetre, belopta magát a szívembe (ha szabad ily furán fogalmaznom).
Köszönöm :)))) Jól esett. Valóban.
Szerény lehetőségeimhez mérten cserébe igyekszem letenni az asztalra valamit, hogy megérje szélesebb körben is a firkálgatásom.

Egyszer, itt és most ,anélkül hogy túl csöpögősre fognám a témát, nyomatékkal MEGKÖSZÖNÖM mindenkinek a reakcióját.
Nagyon kedvesek voltatok. Köszönöm.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 08:49
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#124
T. Portfolio!

Ha Onoknek szamit a latogatottsag, a kattintasok szama (biztos merik), akkor maradjon tovabbra is minden igy, hiszen minel tobb anyazas es veszekedes egy-egy topikban, annal tobb a hozzaszolo, annal nagyobb a latogatottsag.(Ez kicsit olyan kereskedelmi-tévés,mónikasós-beütéssel).

Ha Onoknek szamit a szinvonal, valamilyen valtozast kellene eszkozolniuk. Elgondolkodtato, hogy miert tunnek el a megbecsult, szakmailag hozzaerto topiktarsak a konkurens tozsdeportalokra....

Onoke a dontes.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 02:06
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#123
ha a moderátor nem olvasna ma fórumot, ki sem tilthatta volna DLPH-t
nagyon is dolgozik a moderátor!
csak épp szűklátókörűen és felületesen
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 00:21
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#122
T. PORTFOLIO!!!!!!!!!!

A moderálás több esetben is súlyos kritikával illethető!

Az alábbi konstruktív javaslatokat szeretném a portfolio figyelmébe ajánlani:

1. A moderálást több, megbecsült régi fórumozó kezébe kell adni, de legalábbis őket is felruházni a moderálás lehetőségével. Több olyan személy is van a fórumon, aki ezt korrektül, visszafogottan tudná megtenni. Általában olvassák a fórumot, tehát nem kerülne külön nagy erőfeszítésbe ez.

A moderálási elvekről lehet természetesen vitát, egyeztetést lefolytatni.

Akár úgy is elképzelhetőnek gondolom, hogy több személy (moderátor) egyhangú javaslata esetén történjen meg a moderálás.

2. Alternatív lehetőségként el lehet gondolkozni azon a lehetőségen, hogy a topik létrehozója gyakorolhasson moderátori jogokat. Ha a moderálás valakinek nem tetsző, nem kell a topikhoz hozzászólni.

3. A mai, teljesen jogos felháborodást kiváltó moderálási hülyeség helyrehozása nem kerülhető el. Ehhez javaslom DLPH visszaengedését a régi nickjével, és én indokoltnak érezném, ha a portfolio a fentiek értelmében moderálási jogkörrel engedné vissza DLPH-t. Az 1. verzió esetén másoknak is meg kell adni ezt a jogot DLPH mellett, a 2. verzió esetén meg kell neki adni a jogot a Lelkisegély topik moderálásához.

Úgy gondolom ez méltányos lenne vele szemben.
A kitiltás semmi esetre sem.

Tudom, hogy hétvégén a moderátor otthon pihen és nem fórumot olvas, de jó lenne, ha holnap nem kellene még mindig ezzel a problémával foglalkozni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:06
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
és Táncsicsot is azonnal engedjék ki a rohadt labancok mert különben elfoglalunk egy nyomdát és kinyomtatunk 10... sőt, 12 pontot!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 20:54
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
ugyanitt Isaura felszabadítására várjuk adományaikat
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 20:41
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#119
Csatlakozom az elöttem szólókhoz, felháborító ez a dolog, hogy DLPH kollégát kizárták!!!!
A legtapasztaltabb, jószándékú embert ismertük meg benne, aki mindig szívesen segített másoknak ha bármiben kérdezték.
Ő mondhatni egy úriemberként viselkedett mindig, ellenben azzal, aki miatt kizárták!

Kérjük állítsák vissza a státuszát!

Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 20:29
#118
vajon azoknak akik semmi mást nem csinálnak mint nagybetűkkel írnak be nyilvánvaló sületlenségeket, vagy azoknak akik próbálják ezeket a sületlenségeket kijavítani és a rémhírkeltőkkel szemben érvelni?
a jelek szerint sajnos az előbbieknek több esélyük van, legalábbis addig amíg a T. moderátorok egyetlen szempontnak a trágárnak minősülő szavak használatát tekintik és figyelmen kívül hagyják a hozzászólások tartalmát és szándékait.

Kérem rehabilitálják DLPH-t és tüntessék el végre Brokerpoker-t a GENESIS-topicból!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 20:13
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#117
Nem tudjuk milyen szempontok szerint moderalnak,de amennyiben kizarolag a szleng szavakat es 'karomkodasokat' veszik figyelembe, a topicra valo hatasat figyelmen kivul hagyva, akkor az ,elnezest a szohasznalatert de nagyon ostoba dolog!

Mig DLPH immaron nem fejtheti ki velemenyet koztunk, a Brokerpokerr nevu egyen akit tobben is tobbszor jelentettunk mar, tovabbra is sikeresen zulleszti topicunk szinvonalat.

Ismetelten kerjuk legyenek ERRE IS tekintettel!

Koszonettel:

Felhaborodott Genesis Topic
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 19:36
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#116
Utálom ezt a hatalmi megnyilvánulást ,amit a Portfolio művel! A kis töltlék nickekkel ,akik az utóbbi időben megjelentek,nem lenne ez a fórum "a legnagyobb szakmai fórum" - ahogy magát a portolió nevezi.Egy semmi lenne, zéró,vagy két zéró ! Ilyen szivatás egyetlen fórumon sincs.
lazac
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 19:28
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#115
dlph-t vissza!!! a hivatkozott szöveg semmiképpen sem lehet ok! ennél sokkal durvább szövegekért sem tiltottatok ki másokat! ez precedens nélküli és igazságtalan kitiltás!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 19:09
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#114
A Genesis topikban ma elhangzottak kontextusa alapjan, es tobbszori keresunk utan, legyenek szivesek a Brokerpokerr nevu egyent kimodelralni, valamit DLPH-t aki hasznos es allando tagja a forumnak azonnali hatallyall rehabilitalni,mert nem o a nem kivant szemely itt.

Koszonettel:

Genesis Topic
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 13:37
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
Amiota van ez a moderatoros hulyeseg, a szorakoztato hisztisek hozzaszolasainak szama megsokszorozodott :-)
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 15:09
Előzmény: #111  balta
#112
á, köszönöm.
balta
balta 2007. 09. 18. 15:06
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#111
Disco: Hasonlítsd össze az augusztus 29-i meg a szeptember 17-i Humet közlemény tulajdonosi táblázatát! A Credington is kiszórt 400K-t, csak mivel ezzel nem lépett át 5%-os határt, nem kellett közleményt kiadnia róla.
Törölt felhasználó 2007. 09. 18. 14:33
Előzmény: #109  vesztes
#110
ha nem nagy kérés a varászpálcás cikkükhöz adnának valami hivatalos infóelérhetőséget, pl. a béten hol olvasható, hogy nemcsak a csucska % csökkent, hanem a synergie, meg mittomén mi ? :o)))
kicsit hitelesebb lenne !
vesztes 2007. 09. 07. 23:46
#109
DLPH a nyúl a legerősebb,VIGYÁZZ MIT BESZÉLSZ.
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:44
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#108
elvitték az ufók
mondtam
majd téged is , ha sokat kérdezősködsz
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:43
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#107
A topiknál maradva:
T. Portfolio, sokak szellemi termékét tartalmazta a hosszú topik, amely rejtélyesen eltűnődött...
Mi pedig régóta tűnödünk, mi lehet a magyarázata?
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:41
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#106
A nyúlnak le lehet szállni rólam.
Nagy a füle ugyanis, emiatt nem szimpi :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:39
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#105
DLPH volt a tábor.
Nagy számosságú halmaz lehet :)

Akkor a 2010-es nyaralást alaposan megtervezni, időpontokat egyeztetni. Sokba kerül a 2006-os nyaralásod nekünk.

vesztes 2007. 09. 07. 23:38
#104
Gondoltam.
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:36
Előzmény: #102  vesztes
#103
Ja. de csak egy kiszit.
vesztes 2007. 09. 07. 23:35
#102
KISZ TÁBORBAN?
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:30
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#101
Nana! Ez nem vicc .Külföldön voltam. Ez magyarázza meg a választási eredményeket.
:))
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 23:23
Előzmény: #99  vesztes
#100
Ez megmagyarázná a választási eredményeket...
vesztes 2007. 09. 07. 23:01
#99
Engedjétek vissza teher6-ot, túl sok a baloldali,egyedül kevés vagyok mint gyurcsányba a HAZASZERETET.
stoky 2007. 09. 07. 21:03
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#98
Hívd fel telefonon.... ha annyira akarod
Törölt felhasználó 2007. 09. 07. 20:56
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
Kedves portfolio!

Látom, továbbra sem erõltetitek meg magatokat a válaszadással. Én azért néha rákérdezek. Optimista vagyok, hátha...
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 15:27
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#96
Kedves portfolio!

Látom, továbbra sem erõltetitek meg magatokat a válaszadással. Én azért néha rákérdezek. Optimista vagyok, hátha...

Törölt felhasználó 2007. 08. 22. 13:36
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Köszi a segítséget!
Nálam műxik!
Törölt felhasználó 2007. 08. 22. 13:22
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
Köszi, ez nagyon jó (lehet, hogy soha nem vettem volna érszre ott a sor végén)!
Törölt felhasználó 2007. 08. 22. 13:09
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
Kedves, csendes,

Az "új hozzászólás" kezdetű sor végén tudod most már magadnak is állítani a megfelelő betűméretet.

Remélhetőleg minden böngészőn működik.

üdv,
Törölt felhasználó 2007. 08. 22. 12:39
#92
Kedves Portfolió!

Lehet, hogy nem túl jó a szemem, de a régi betűméret jobb lenne......
Törölt felhasználó 2007. 08. 21. 23:04
#91
Kedves portfolio!

Látom, továbbra sem erõltetitek meg magatokat a válaszadással. Én azért néha rákérdezek. Optimista vagyok, hátha...
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:58
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
igen, jó. kösz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:56
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
amúgy megjavították
és ez a lényeg
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:56
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#88
mindenre én sem tudom a megoldást, akkor nem replikálsz, hanem csak megjegyzést teszel...
amúgy sem látszik, hogy válasz volt, vagy új hsz...
:D
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:51
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
na jó, de a "válasz" akkor sincs az ablakban (jobboldalt a csíkban).
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:49
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#86
ott van az új hozzászólás gomb a szöveg felett, bal oldalon
Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
segítsetek! a lelkisegély jobboldalon kifut az ablakból, nem tudok hozzászólni. a többi topik jól jön be, csak a lelkisegély szorul gyógyításra. kösz.
Törölt felhasználó 2007. 08. 15. 19:43
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Nem érnek rá,moderálnak.
Törölt felhasználó 2007. 08. 15. 18:45
#83
Kedves portfolio!

Látom, továbbra sem erõltetitek meg magatokat a válaszadással. Én azért néha rákérdezek. Optimista vagyok, hátha...
Törölt felhasználó 2007. 08. 13. 14:36
Előzmény: #81  jancsika
#82
Hello

Az előbb találtam egy ingyenes könyvet arról, hogyan lehet normálisan vállalkozni interneten. 40 oldal hasznos információ.

Nézd meg ha gondolod, ingyen van:

link

Üdv!
jancsika 2007. 08. 13. 07:36
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
Csatlakozom.
Ezt tényleg vissza kellene rakni.

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók