Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 10. 06. 16:28

Orbán vagy Gyurcsány az oka a vörösiszapbalhénak?  

Mert ebben az országban vagy az egyik vagy a másik tuti tehet róla!

Meg úgy általában mindenről ezek tehetnek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 10. 12. 10:47
Előzmény: #358  Törölt felhasználó
#360
Te a Blikkből tájékozódsz?

Tébyleg röhej:)
Törölt felhasználó 2010. 10. 12. 10:46
Előzmény: #355  Törölt felhasználó
#359
Nagy a sötétség a fejekben.

"a legjobb rendszer lesz ha társadalmi alapjaiban olyan mint az "átkos", de természetesen lefaragják róla a marhaságokat, azaz nem kell lengetni-lobogtatni semmit, meg a mostani szabadságjogok szavatoltak lesznek."

Értem, te egyszerre akarsz szexelni és szűznek maradni.

Tehát legyen kapitalizmus is, de csak ha te vagy a tőkés, más ne lehessen. És csak ha nyersz, akkor legyen verseny, különben legyen egyenlősdi. Rászorulóknak, szegényeknek, sőt a nyugdíjasoknak, senkinek ne adjunk semmit. Természetesen csak amíg te nem vagy szegény, munkanélküli, nyugdíjas.
Törölt felhasználó 2010. 10. 12. 10:26
#358
"A Blikk azt írja [1], hogy egy főmérnök tett terhelő tanúvallomást, megdöbbentő dolgokról lebbentve fel a fátylat.

A lap információi szerint az is elhangzott, hogy a Mal Zrt. egyik üzemében a dolgozók feje fölött kígyózik a savat, lúgot és más folyadékot szállító csövek sokasága. Meghibásodásuk esetén nyugdíjas dolgozókat hívnak be, mert csak ők tudják, hogy melyik cső, mit szállít."
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:43
Előzmény: #356  Törölt felhasználó
#357
Szerintem meg a lába wze !!

Szerintem személyesen ő ment oda és rúgta szét a tározó oldalát. A fene a pofáját.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:40
#356
Ha engem kérdeztek, a Kúrcsány keze elég keményen benne lehet ebben a balhéban is.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:27
Előzmény: #353  Törölt felhasználó
#355
a legjobb rendszer lesz ha társadalmi alapjaiban olyan mint az "átkos", de természetesen lefaragják róla a marhaságokat, azaz nem kell lengetni-lobogtatni semmit, meg a mostani szabadságjogok szavatoltak lesznek.

tulajdonképpen a sarkallatos pontok most a munkanélküliség és a szegénység, minden más készen áll .
de éppen ezeket akarja felszámolni ORBÁN ELVTÁRS:-)))
meglátjuk mi lesz belőle.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:25
Előzmény: #353  Törölt felhasználó
#354
""Szóval – hogy stílusos legyek – megy az iszappal dobálózás, de érdemi dolgot alig hallunk. Aztán kiderül, hogy a telepet alig két hete ellenőrizték, és mindent rendben találtak. Erről jegyzőkönyv is készült. Majd mit ad Isten kiderül, hogy a telep szakszerű működését ellenőrző szervezet vezetőjét a nyáron váltották le.
Pontosítok: a nyáron váltotta le Illés Zoltán környezetvédelmi államtitkár. (Hozzáteszem, Illés a kinevezése óta 10-ből 8 szakmai felügyelet vezetőjét rúgta ki indoklás nélkül, de hát a 2/3 az ugye 2/3) Mégis megvan a maga pikantériája a mostani ügyben érintett felügyelet vezetői cseréjének, hisz Illés egy bizonyos Zay Andreát nevezett ki a felügyelet élére. Zay Andrea arról ismerszik meg, hogy korábban Illés személyi titkára volt, valamint főnökéhez hasonlóan a terézvárosi önkormányzat fideszes képviselője. Ha kíváncsiak vagyunk az egyébként pedagógus végzettségű hölgy szakmai tapasztalataira, akkor nem kell túlterhelnünk a szemünket a sok olvasással, hiszen mindössze az andornaktályai Búbos Banka Környezetvédő Kör alapításában vett részt. Persze meglehet, hogy ez csak valami fedőnév, és valójában igen szerteágazó környezetvédelmi tevékenységet végeztek…
Természetesen nem azt kívánom mondani, hogy a nevezett hölgy tehetne bármiről is. Én semmi mást nem tettem, mint Illés Zoltán: dobálóztam egy picit az iszappal. A különbség csak annyi, hogy a fent leírtak írásos tényeken alapulnak, az általa elmondottak meg… Szóval ki tudja. De talán nem feltétlenül jó, ha minden fontos, fontosnak tűnő vagy kevésbé fontos pozícióba azokat teszik, akik hű kutyusként tartottak ki a fideszes elit mellett az elmúlt nyolc évben. Esetleg ha itt-ott a rábízott feladatkörhöz valóban értő szakértő lenne, akkor a jövőben elkerülhetnénk a hasonló katasztrófákat.""

Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:24
#353
Érdekes, de egy komoly fordulat látszik a politikában a rendszerváltáshoz képest:
Eddig: büdös komcsik + privatizáció
Most: kizsákmányoló kapitalisták + államosítás

Nyilván ez korszak kérdése is, de nem volt rossz az a lassú ritmusú szocializmus. Ha a Balatonon járok mindig visszasírom. Szóval drukkolok, jó az irány.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:20
Előzmény: #349  Törölt felhasználó
#352
magam részéről csányi - orbán háborút vízionálok 5 éven belül. el kell dönteni, ki az úr a hazánál/háznál.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:20
Előzmény: #334  Törölt felhasználó
#351
Nem is oly rég, nem egy rosszarcú szoci "honatya" rántott stukkert egy bicajos futárra?
(Tolnay, Bakonyi kötélre való, nem fogdába...)
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:20
Előzmény: #349  Törölt felhasználó
#350
najó, én sem gondoltam komolyan, főleg hogy ezek az emberek olyanok mint egy szélkakas, mindíg az aktuális hatalomhoz dörgölőznek...
itt most csak a bizonyítottan gyurcsányista gazdagokkal fognak leszámolni.
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:18
Előzmény: #347  Törölt felhasználó
#349
Könnyű olyan eseményre ígéretet tenni, ami soha nem következik be:)
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:14
Előzmény: #334  Törölt felhasználó
#348
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:13
Előzmény: #345  Törölt felhasználó
#347
CSÁNYI, SZÉLES, DEMJÁN..STB BÖRTÖNBE!
Ha ezt megteszi viktor, esküszöm fideszes leszek én is!:-)))
mondoka 2010. 10. 11. 14:13
Előzmény: #345  Törölt felhasználó
#346
hosszút is :))
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:12
Előzmény: #342  Törölt felhasználó
#345
szélest is?
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#344
mi az oka a vidámságnak?
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:11
Előzmény: #342  Törölt felhasználó
#343
ide illik:
"Profil: Rablólovagok pellengéren

Rablólovagok pellengéren címmel közölt cikket a Profil című hetilap hétfői száma az Ajka térségében egy héttel ezelőtt történt iszapömlésről. Bakonyi Zoltán és Tolnay Lajos gyűlölt figurákká váltak Magyarországon, jelképei lettek a rendszerváltás után üzemeket olcsón megvásárló, majd meggazdagodó, de a létesítményeket az évek elteltével sem felújító korrupt üzletembereknek, írta a lap. (MTI)"
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:09
Előzmény: #339  Eros
#342
MINDENT VISSZA KELL ÁLLAMOSÍTANI AMI ELŐTTE IS ÁLLAMI VOLT!!
magánkézben csak a 89 után teljesen újonnan, zöldmezősen alakult beruházások maradhatnak!
a privatizációban meggazdaghodottak vagyonát pedig el kell kobozni, őket meg börtönbe zárni!
Törölt felhasználó 2010. 10. 11. 14:03
Törölt hozzászólás
#341

Topik gazda

Kubumaci
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek