Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:29

NUTEX: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 15:00
Előzmény: #7492  Civinjanos
#7500
Befejeztem a Humettel és önnel Civin !

Előre tekintek.

Egy biztos.

A HUmet-PBC egy mézesmadzag volt a Humet részvényesek részére ,a BARÁTJA (ön írta) Wayne Hachie pedig kegyetlenül jó pénzt csinált azzal,hogy a HUmet
vonal álltal eladta a HUmet-PBC részvényeit a Frankfurti tőzsdén.

ÉN AZÉRT VETTEM,MERT ÖN ÁLLÍTOTT,HOGY össze akarja vonni a két részvényt.

BEFEJEZTEM !!!!!!!!!

ÖSSZEESKÜVÉS,de már nem érdekel csak az dühít,hogy idejár osztani az észt közben pedig ...........

NE ÍRRITÁLJA itt az embereket az írásaival.

Ön ezek után csak akkor fog létezni a számomra ha valamiért előtérbe kerülnének a múlt történései.

EZ legyen a legnagyobb öröme amit itt véghezvitt a fórumon.
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 14:57
Előzmény: #7489  BudFox
#7499
"És 2008 végén, 2009 elején sem lehetett volna hogy jegyezzenek a kisrészvényesek ?"

De, jegyezhettek volna, csak akkor egyből itt lett volna a részvényár, ahol most van... Tudod, nincs ingyen pénz, csak a mesében.
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 14:53
Előzmény: #7475  BudFox
#7498
BudFox:

"Ha csak egyszer is lett volna olyan részvénykibocsátás hogy a kisrészvényesek is vehettek volna "6 forintért", akkor kirobbanóan megindult volna az árfolyam, még máig jól pörögne a "vállalat birodalom".....

Ezt anno. sokszor megírtam Civin úrnak hogy egyszer had jegyezhessünk mi is olcsón papírokat.....de mindig megmagyarázta hogy ezt nem lehet, mert ez igy nem működik...persze :D"

Ha te még mindig nem érted (amit amúgy sokszor leírtam neked korábban), hogy miért nem működik a mindenki kaphat olcsón papírt, akkor bántás nélkül nem sok keresnivalód van a tőzsdén.
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 14:51
Előzmény: #7492  Civinjanos
#7497
Civin !!!!!!!

EMBER !!!!!!!!

Néhány hónapja azt írta itt a fórumon
NEKEM,hogy van Humet-PBC részvénye.

Milyen EMBER maga.

Sok embert ........ tett !!!!!!

A BARÁTJA ( Hachie ) eladta a Humet-PBC.

A HUMET-PBC egy CSALI volt a HUMET tulajdonosok számára.

Így ön évekig húzta a mézes madzagot a humet részvényesek előtt,a Kanadai manusz pedig elsózta a részvényeit a FRANKFURTI TŐZSDÉN.

SZÉP ÖSSZJÁTÉK VOLT !!!!!!!!!

MARADJON CSENDBEN ÉS JOBB HA SZÉGYENÉBEN NEM íR A FÓRUMRA.

NEKEM néhány éve azt írta e-mailben
(elcamino65) ,hogy ha nincs szükségem a pénzre amit HUMET részvényben tartok akkor NE adjam el.

UTÓBB az ön írásaiból kiderült,hogy abban az időben vált meg a humet részvényeitől.

És azt is írta,hogy köszöni,hogy "tartom a frontot" a humet fórumon. ÉN HITTEM ÖNNEK és a HUMET és HUMET-PBC összevonásában.

Én mostantól befejeztem önnel.

HA ÚGY ALAKUL AKKOR MEGVANNAK AZ E-MAILEK AMIKET ÍRT NEKEM ÉS A DÁTUMOK A CÉGGEL KAPCSOLATBAN IS VISSZANÉZHETŐEK.

NE IRKÁLJON A FÓRUMRA HANEM SZÉGYELLJE MAGÁT.

NEM VÁDOLOM SEMMIVEL CSAK LEIRTAM A VÉLEMÉNYEM ÖNRŐL.
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 12:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#7496

"Ami most lent van,
lent is marad...
A színpadon
Pár majom.
Hülyének néznek minket,
Azt gondolom."
link

Még egy kis jó zene, jó a szöveg is:) :
link
Törölt felhasználó 2013. 07. 22. 12:22
Előzmény: #7494  BudFox
#7495
Ugyanazok a tehetséges cégvezetők a korábban (a példa kedvéért) 50 misiért beapportált "vagyont", kreatív könyveléssel, bő egy évre rá, 11 misiért átjátszották a saját zsebükbe. Lehet az apport valójában csak 11 misit ért? Hol az igazság? sosem tudjuk meg. Ezeket mire a mezei büfik is megtudták-felfogták, a rv.árfolyam is 11Ft-ra ért.
Azóta meg a humet/nutex rv.-esek bőszen hallgatják
link

"...A mesének vége és álmodom ...

Ha itt lennél velem,
és fognád a két kezem,
én azt kérném megint,
hogy hazudj még nekem
..."
:)
BudFox
BudFox 2013. 07. 22. 09:18
Előzmény: #7491  Civinjanos
#7494
Persze a kisbefektető az nem ért semmit, sosem verik át, és maradjon csendben, mert mindig a nagyfőnöknek van igaza :-)))

Ha minden olyan jól alakult akkor miért omlott össze a "vállalat birodalom " ?

miért jutott oda a cég ahová jutott...

persze ön mindig mindent megmagyaráz..hogy ennél a cégnél mindig - minden a legnagyobb rendben történt...

akkor azt nem értem hogy miért van a sok részvényes akik óriási, több milliós forintos, több tízmillió forintos veszteségben vannak már sok éve.
Civinjanos 2013. 07. 22. 07:25
Előzmény: #7489  BudFox
#7493
2007. április 12.

Egyszer volt, hol nem volt … réges-rég volt, amikor egy Ember rájött, hogy a felépíteni szánt ház tetőgerendáit a családtagjaival nem tudja a helyére rakosgatni, mivel az asszony várandós volt, a gyerekek meg kicsinyek, ezért elbandukolt a messziségbe segítséget hívni. Talált is egy férfit, aki ráállt, hogy eljön vele és segédkezik a nehéz gerendák felrakásában. A segítőkész férfi nem nézett ki okosnak, viszont igen Erős volt, úgyhogy – mivel az épülő ház ura már sokat spekulált (!) azon, hogy hogyan rakosgassák fel a gerendákat, az így jól kitalált módszer és a besegítő erő sikerrel járt – hipp-hopp fenn volt a tető… Álmélkodtak a tetőépítést végigkibicelő szomszédasszonyok, el is mondták az uruknak, mit láttak. Pár nap múlva be is toppant az egyik szomszéd, neki is baja volt a nehéz gerendáival, ezért e mese főhőse elsétált az Erős férfihöz, aki neki is segített, az meg kész volt újra gerendákat rakosgatni, így elkocogtak az új „megrendelőhöz”, ott is hamar végeztek a megoldhatatlannak tűnő problémával. A hír terjedt, úgyhogy az Ember meg Erős segítője egy idő után már mást sem csinált, csak gerendákat rakosgatott naphosszat. A „megrendelők” vendégül látták őket, csomagoltak ennivalót az Ember és Erős segítője családjának is, így nem szenvedtek hiányt semmiben. Néha pénzt is dugtak a zsebükbe, ne fáradjanak hiába. Annyi sok lett a megrendelés, hogy az Ember és Erős segítője már csak pénzt fogadott el a szolgálataikért, ne kelljen a fáradságos napi munka után még az ennivalót is hazacipelni… odaadták a kapott pénz (egy részét) az asszonynak, az meg másnap szépen bevásárolt. Így mentek a dolgok hónapszám… megalakult az Ember és Erős Kft, amely precíz munkájáról és olcsó árairól volt híres, hívták is a céget sokfelől… de így az Ember felesége is egész nap csak a munka okán volt elfoglalva. Emberéknek cselédet kellett felvenniük, aki végezte a házimunkát az asszony helyett, az asszony meg végezte a diszpécseri munkát naphosszat. Az Ember meg Erős társa már nem győzte a munkát, fel is vettek még két embert, betanították őket, majd még négyet, a végén már annyi munkás volt, hogy az Ember nem győzte ellenőrizni, ki mit csinál. Aztán egy napon az Adóhivatal is megjelent, elvitte az Ember és Erős Kft összes megtakarított pénzét… a hetibért sem tudták kiadni a munkásaiknak. Búsult nagyon az Ember és az Erős (Kft), de egyikük hallott afelől, hogy a munkások helyett valamiféle eszköz is segíthet, ezért bejárták a környéket; mint később kiderült darut vettek volna, de hát nem volt pénzük. Várta őket a sok megrendelés, de a munkások már nem jöttek dolgozni, mit volt mit tenni, bánatukban beültek az első kocsmába, ahol találkoztak egy réges-régi megrendelőjükkel, az Okossal, aki meghívta az Embert és az Erőst egy italra. El is mondták a bánatukat a vendéglátójuknak, szomorkodva, hogy vége a cégnek, mehetnek koldulni…. Mire az Okos csak annyit mondott, ez a probléma nem probléma és részvénytársasággá alakította az Ember és Erős Kft-ot és tőzsdére vitte a céget, Okos, Ember és Erős Nyrt néven (ticker: OEÉR). Új kibocsátású részvényekkel pénzt szereztek és vettek egy darut, majd egy másikat, majd az alkalmazottak is visszajöttek, gyorsan ment a munka, a cég újra fejlődött. A részvények ára hol emelkedett, hol süllyedt, szidták is a Portfolión Okost, Embert meg Erőst, hogy ellopják a pénzüket, meg hogy hígítják a részvényállományt – mert néha újabb részvénykibocsátással már telephelyet is vettek, legyen hol tartani a sok gerendát, mert már persze azokat is ők vitték az építkezésekhez, meg gattert is vettek, hogy ne kelljen a fűrészmalom profitját kiadni, meg vettek egy erdőt is, hogy legyen elég fa a gerendagyártáshoz, meg beszálltak egy vasúttársaságba is, hogy olcsóbb legyen a szállítás… hadd ne soroljam. Időközben Okos, Ember és Erős megöregedtek, ma a cég Okos, Ember és Erős Fiai Nyrt (figyelem a ticker változott: OEÉF) néven ma is a tőzsdén van és Okos jr. a befektetői kapcsolattartó. Kap is hideget, meleget néha, de a cég megy és ha már nagyon kiborul emlékezteti rá az apprehendáló részvényest (speki, kisbüfi) hogy nem mindegy, hogy 20 és 50 forint, vagy 100 és 200 között változik-e az árfolyam, és nicsak ma már 300…

Hadd folytatódjék a mese….

Egyszer volt, hol nem volt…. Az Okos, Ember és Erős Nyrt tulajdonosai családjukkal egy hétvégén Erőséknél együtt ebédeltek, jókedvűen, mert jó ajánlatot kaptak első befektetésükre – egy telephelyet akartak venni, hogy legyen hol tartani a sok gerendát, mert bizony már nemcsak darukra volt szükség, hanem a megrendelők azt is elvárták, hogy a gerendákat is a cég szállítsa az épülő házakhoz.
Okos felvetette, hogy a telephelynek kiszemelt terület tulajdonosa nem készpénzt kér tőlük, hanem részvényeket (ticker: OEÉT) szeretne inkább…
Erős kérdezte - Honnan vegyünk ehhez részvényeket? A tőzsdén megvenni sok pénzbe kerülne a sok részvényt és ennyi pénzük meg nincs….
Ember beleszólt: - Hát járjunk el ugyanúgy, mint a daruvásárlás idején! Bocsássunk ki névértéken papírokat barátságos kezeknek, akik továbbadják a telephely jelenlegi tulajdonosainak a részvényeket…
Erős ellenkezett: - Ez részvényhígítás! Mit szól majd a publikum… Esni fog az árfolyam és a telephely-tulajdonos egyre több és több részvényhez ragaszkodik majd… Ez nem jó megoldás!
Okos bekanalazta az utolsó csepp levest és kifejtette: - Az értelmes spekulánsok (kisbüfi, speki) meg fogják érteni, hogy bár ezek névértéken történő kibocsátások de az új részvények piaci árazása ahhoz fog alkalmazkodni, hogy mennyit ér az a telephely. Ha a telephely ötven milliót ér és egymillió részvényt adunk érte, akkor nem a névértéket, hanem az ötven forintot árazza majd a piac. - Ezzel megnyugtatta Embert és Erőst.
Okos hozzátette: - És ne felejtsük el, hogy a telephely, mint ingatlan jó beruházás…. Egyre többet fog érni, már csak azért is, mert építünk rá raktárt, műhelyt… Növekszik az Okos, Ember és Erős Nyrt saját tőkéje…
- Jöhet a főétel, Mama – zárta le a témát Erős és ők hárman koccintottak egy pohár borral, mielőtt Erősné behozta volna a húsostálat.

Itt a vége, fuss el véle….
Civinjanos 2013. 07. 22. 07:20
Előzmény: #7490  Törölt felhasználó
#7492
Tisztelt Monk,

a választ pár évvel ezelőtt (többször) megadtam, ami annyi: nem tudom. Ekkor megadtam Önöknek Wayne Hachie és Csereklei Gábor - a lemondásom után hivatalban maradt két igazgató - elérhetőségeit is.
Nekem nincs HUMET-PBC részvényem.

Őszinte híve
Civinjanos 2013. 07. 22. 06:18
Előzmény: #7489  BudFox
#7491
Tisztelt Budfox,

hiába, nem érti. Köszönet a kérdésekért.
Jó egészséget!

Őszinte híve

Törölt felhasználó 2013. 07. 21. 20:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#7490
Tisztelt Civin úr !

Valami oknál fogva egyszerű kérdéseimre (HUmet-PBC)már többedszer nem válaszolt.

Valamiért talán kellemetlen szóvá tenni a Humet-PBC-t ?

Van elképzelésem (és régebbi írásai),de egyenlőre UDVARIASAN érdeklődöm csak.

A HUMET-PBC MÉG LÉTEZIK EGYÁLTALÁN ???

Ha nem akkor miért nem "törlik" a számlámról ?

MA harmadszor kérdem önt TISZTELETTEL !
BudFox
BudFox 2013. 07. 21. 20:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#7489
És 2008 végén, 2009 elején sem lehetett volna hogy jegyezzenek a kisrészvényesek ?

Akkora már érezni kellett volna hogy azért elég sokan fel vannak háborodva a részvényhigítás miatt, tehát lehetett érezni hogyha nem ad valami jó lehetőséget a kisrészvényeseknek, akkor össze fog omlani az árfolyam és a cég

Szóval, így visszagondolva....nem lehetett volna egy ilyen részvényjegyzést bejelenteni, ezúttal baráti kezek nélkül, 2008 végén ?
Civinjanos 2013. 07. 21. 18:03
Törölt hozzászólás
#7488
BudFox
BudFox 2013. 07. 21. 15:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#7487
Tisztelt Civin János

"Tisztelt Budfox, Ön milyen vállalatot tudott volna adni nekem, ha 6 forintos részvényeket kap? "

Tudja egy tőzsdei cégnek nagyon fontos a jó hírnév. Ha meghírdette volna a részvényesek számára, kisrészvényesek számára egy kedvező árfolyamon történő szabad jegyzést, akkor áramlott volna a pénz a részvényesektől, és maga azt vehetett volna a készpénzből amit csak akar, azt a céget amelyiket jónak találta volna, vagy amit az adott kampányban meghírdetett.

Egy normális tőzsdén, normális viszonyok között ennek így kéne működnie.

Majd egy idő elteltével lehetett volna a következő cégvásárlásra újabb és újabb jegyzéseket indítani. Vallja be Ön is, hogy egy normális tőzsdén ennek ez az egyik legmegfelelőbb módja.

És miután a befektetőt bizalmat szavaznak önnek azzal hogy vettek részvényeket, és tartják a régi papírokat is, mert látják hogy jó a vezetés.

Aztán ha az új cégeknek jók a számai, bevételt termelnek, látja mindenki hogy ebbe a cégbe érdemes befektetni akkor nem kell az árfolyamot mindenféle aprózással, felszorzással tizedeléssel megbolondítani, és mindenféle átláthatatlan baráti kezeket bevonni, és több tucat átláthatatlan kiskaput megjátszani, mindenféle trükköt bevetni hogy hogyan lehet még jópár milliót a kisrészvényesektől "elrabolni".

A cég 2008 ig valóban szépen nőtt, de mi kisrészvényesek ebből nem sokat láttunk, mert ön felhígította a részvényszámot.

csak a néha-néha megjelenő napokig tartó spekuláns rallyk adhattak némi reményt nekünk.

Törölt felhasználó 2013. 07. 21. 14:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#7486
Tisztelt Civin úr !

A Humet-PBC már nem is létezik ?

Akkor a Humet-PBC részvényeket bevonják vagy csak úgy "lógnak " a levegőbe?

Mert bizony az én számlámom ott "gusztustalankodik" néhány 100 000 darab.
Civinjanos 2013. 07. 21. 14:44
Törölt hozzászólás
#7485
Civinjanos 2013. 07. 21. 14:38
Törölt hozzászólás
#7484
Civinjanos 2013. 07. 21. 14:32
Törölt hozzászólás
#7483
Törölt felhasználó 2013. 07. 21. 11:25
Előzmény: #7475  BudFox
#7482
Itt a pont,
és vége.

Egyenes (lejtős) út vezetett a rv.árfolyam névértékhez való közelítéséhez, anno a 6Ft-os értékéhez, amely most még alacsonyabb, az új 24 filléres névértékhez közelit. Az "egyenes út" miértjéről mindenkinek meg van a maga elgondolása-véleménye (szabadrablás), de a a végeredmény a lényeg.
Aki vesz annak lesz, aki nem vesz gazdag lesz :)
Sigorszky 2013. 07. 20. 22:59
Előzmény: #7480  BudFox
#7481
Én csak azokat sajnálom, akik befektettek, vagyis hosszabb távra gondoltak és bíztak Civinben. Mint pl. ..... no de nem írok neveket, régi történet ez valóban.
BudFox
BudFox 2013. 07. 20. 22:17
Előzmény: #7477  Sigorszky
#7480
meg lehetett volna úgy ( ? ) oldani hogy ne lehessen egyszerre eladni, és csak csomagokban, tehát nem egyszerre...

ez volt az én felvetésem, anno. 2008 -ban ha jól emlékszem....de már régen volt...

persze a "baráti kezek" mindent elhappoltak a kisbefektetőktől .-)))
Sigorszky 2013. 07. 20. 22:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#7479
kis hal, mikor egy őtépét be lehet támadni
Törölt felhasználó 2013. 07. 20. 21:23
Törölt hozzászólás
#7478
Sigorszky 2013. 07. 20. 21:17
Előzmény: #7475  BudFox
#7477
Azonnal el is adtad volna, ugye?

"...csak hát a kapzsiság..... :-)))))"

Nos, ez a más szemében a szálkát, a magaméban a gerendát se típusú gondolkodás. Nem is átlátszó...
Törölt felhasználó 2013. 07. 20. 20:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#7476
Tisztelt Civin úr !

Ma említette,hogy a Humet-PBC el lett tüntetve.

Akkor már NEM is létezik a cég ????

Én úgy tudtam,hogy csak a tőzsdéről vezették ki.

Most akkor mi van ????

Tisztelettel kérném a "gondolatát" írja le.
BudFox
BudFox 2013. 07. 20. 19:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#7475
"- Civin számai arról szólnak, hogy céget épített nyomtatott részvényekből. Eredmény: a cég nőtt, de a növekedést a részvényesek nem keresték meg, a részvényszám nőtt az árfolyam nem"

Civin bá' ott rontotta el a dolgot hogy túl kapzsi volt. Mindig csak Ő akart lopni, a részvényeseknek semmi nem jutott a "nagy" cégnövekedésből.

Ha csak egyszer is lett volna olyan részvénykibocsátás hogy a kisrészvényesek is vehettek volna "6 forintért", akkor kirobbanóan megindult volna az árfolyam, még máig jól pörögne a "vállalat birodalom".....

Ezt anno. sokszor megírtam Civin úrnak hogy egyszer had jegyezhessünk mi is olcsón papírokat.....de mindig megmagyarázta hogy ezt nem lehet, mert ez igy nem működik...persze :D

...csak hát a kapzsiság..... :-)))))
Civinjanos 2013. 07. 20. 17:52
Törölt hozzászólás
#7474
watson
watson 2013. 07. 08. 08:32
Előzmény: #7468  Civinjanos
#7473
Ha ilyen egyszerű volna... ;)

Hogy kreatív mint a könyvelése ami a számokat megszépíti azt elhiszem... de nehogymár levezesse, hogy higítás előtti árfolymmal felszorozva az új darabszámokat micsoda értéket alkotott, nomeg hogyha 2 részvény X-Ftért elkel egy napi kamu le-fel húzgálásban, akkor a meghatározó tulajdonrészek is X-Ftal számolhatóak... :)

Ó Istenem, hogy tele lehet arrafelé még az a falvédő :DDD
Törölt felhasználó 2013. 07. 06. 20:17
Törölt hozzászólás
#7472
Törölt felhasználó 2013. 07. 05. 00:03
Törölt hozzászólás
#7471
Törölt felhasználó 2013. 07. 04. 23:49
Törölt hozzászólás
#7470
Törölt felhasználó 2013. 07. 04. 20:52
Törölt hozzászólás
#7469
Civinjanos 2013. 05. 30. 10:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#7468
Pénznyelő,

Köszönöm. Ahogy múlik az idő, egyre szimplább a dolog.

Befektetői szempontból:
1998-ban átvettem a céget, volt kb.: 10 millió darab részvény úgy 20 forint körül, azaz volt egy 200 milliót érő vállalat 150 millió saját tőkével.
2008-ban távoztam, volt 60 millió részvény úgy 20 forint körül (nulla növekedés), azaz a cégérték volt 1200 millió forint (6-szoros növekedés) 4000 millió forint saját tőkével (25-szörös növekedés)

Menedzseri szempontból:
1998 és 1999 két esztendeje volt a rendrakás és képbekerülés két éve, jött 2000 és 2001 a nagy hatékonyság ideje, 2002 és 2006 között a tehetetlenség 5 éve következett, 2007 és 2008 volt a vállalatépítés két éve.
Ennyi.

Még egyszer köszönöm. Őszinte híved
Törölt felhasználó 2013. 05. 30. 09:25
Törölt hozzászólás
#7467
Törölt felhasználó 2013. 05. 30. 09:19
Törölt hozzászólás
#7466
Törölt felhasználó 2013. 05. 30. 09:17
Törölt hozzászólás
#7465
Törölt felhasználó 2013. 05. 30. 09:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#7464
kis infó a sztory-hoz:
link

link

úgy láttam még nem lett belinkelve sehova.

xmann 2013. 05. 30. 09:09
Törölt hozzászólás
#7463
Törölt felhasználó 2013. 05. 29. 20:11
Törölt hozzászólás
#7462
Civinjanos 2013. 05. 29. 18:42
Törölt hozzászólás
#7461
Törölt felhasználó 2013. 05. 22. 19:54
Törölt hozzászólás
#7460
Törölt felhasználó 2013. 05. 22. 19:53
Törölt hozzászólás
#7459
Törölt felhasználó 2013. 05. 22. 18:04
Törölt hozzászólás
#7458
Törölt felhasználó 2013. 05. 21. 19:20
Törölt hozzászólás
#7457
Civinjanos 2013. 05. 21. 16:14
Törölt hozzászólás
#7456
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 19:01
Előzmény: #7453  karildo
#7455
"Valami sztori is kell majd hozzá."

Ez igaz. Csak azt nem szabad sose elfelejteni, hogy árfolyamemelkedés nem kell nekik.
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 19:00
Előzmény: #7453  karildo
#7454
Nem azt mondtam, hogy ki is szórják. De már 2.8 millió van. Ennyivel kell számolni. (tudod, minden mérleg/eredményszámot ennyivel kell osztani).
karildo 2013. 05. 19. 18:14
Előzmény: #7451  Törölt felhasználó
#7453
Egyelőre még csak 1.8 millió részvény van.
Nem lehet tudni, hogy pontosan mikor kerülnek bevezetésre az új részvények.
Ilyen árfolyam és vételi oldal mellett ennyi új részvényt nem tudnának kiszórni.
Valami sztori is kell majd hozzá.
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 18:11
Törölt hozzászólás
#7452
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 18:10
Előzmény: #7448  karildo
#7451
Íme a tavaly Q1:

"A kanadai Enerex 2012 első három havi árbevétele több mint 780 ezer CAD volt, az első negyedév végén a befektetett eszközök állománya 2195 ezer CAD volt, a forgóeszközök állománya 970 ezer CAD, melyből készlet 574 ezer CAD, követelések 344 ezer CAD, pénzeszközök 52 ezer CAD volt.
A NUTEX Nyrt leányvállalatán keresztül 2008-ban szerzett többségi tulajdont az innovatív táplálék-kiegészítőket gyártó és forgalmazó társaságban. A Társaság 2012. májusában bejelentette, hogy leányvállalata a HUMET North America Inc tájékoztatta arról, hogy a kanadai Enerex Botanicals Ltd. társaságban további részvényeket vásárolt, miáltal befolyása a vállalatban 50,2%-ról 70,7%-ra emelkedett.
...
A Társaság két budapesti gyógyszertárat működtető leányvállalata 2012. első három hónapjában nyereségesen működött és közel 110 millió Ft nettó árbevételt ért el.
Az első negyedév végén a befektetett eszközök állománya közel 40 millió Ft volt, a forgóeszközök állománya 73 millió Ft, melyből készlet 25 millió Ft, követelések 25 millió Ft, pénzeszközök 21 millió Ft volt."

Az idei nagyjából ugyanaz, mint a tavalyi, már azokban a számokban, amit közöltek. Enerex +40ezer CAD árbev., patikák +4millió HUF. Nem jelentős.

Viszont 1.8 millió részvény helyett 2.8 millió van. És továbbra is ott a joguk bármekkora hígításra.
karildo 2013. 05. 19. 18:05
Előzmény: #7449  Törölt felhasználó
#7450
114 millió nettó árbevétel.
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 17:57
Előzmény: #7448  karildo
#7449
Mi a nem rossz?
karildo 2013. 05. 19. 17:29
Előzmény: #7447  Törölt felhasználó
#7448
Azért 2013 első negyedév eredménye nem rossz.
Törölt felhasználó 2013. 05. 19. 16:57
Előzmény: #7446  karildo
#7447
Semmilyen érdemleges, vagy új infó nincs benne.
karildo 2013. 05. 19. 15:30
Előzmény: #7445  karildo
#7446
karildo 2013. 05. 19. 15:30
#7445
A NUTEX Nyrt leányvállalatán keresztül 2008-ban szerzett többségi tulajdont az
innovatív táplálék-kiegészítőket gyártó és forgalmazó társaságban. A Társaság 2012.
májusában bejelentette, hogy leányvállalata útján az Enerex Botanicals Ltd.
társaságban további részvényeket vásárolt, miáltal közvetett befolyása a vállalatban
50,2%-ról 70,7%-ra emelkedett.

A Társaság két budapesti gyógyszertárat működtető leányvállalata 2013. első
negyedévében több, mint 114 millió Ft nettó árbevételt ért el.
Törölt felhasználó 2013. 05. 15. 12:02
Törölt hozzászólás
#7444
Civinjanos 2013. 05. 15. 11:46
Törölt hozzászólás
#7443
Törölt felhasználó 2013. 05. 15. 10:21
Törölt hozzászólás
#7442
Törölt felhasználó 2013. 05. 15. 09:56
Törölt hozzászólás
#7441
Törölt felhasználó 2013. 05. 14. 17:13
Törölt hozzászólás
#7440
Civinjanos 2013. 05. 14. 16:40
Törölt hozzászólás
#7439
Törölt felhasználó 2013. 05. 14. 12:54
Törölt hozzászólás
#7438
tomi140
tomi140 2013. 05. 14. 12:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#7437
ez hol található pontosan? tudna linket küldeni? szeretném nyomonkövetni.
Civinjanos 2013. 05. 14. 10:38
Törölt hozzászólás
#7436
tomi140
tomi140 2013. 05. 14. 06:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#7435
akkor még annyi esely sincs hivatalos arfolyammozgato esemenyre :)
Törölt felhasználó 2013. 05. 11. 22:21
Törölt hozzászólás
#7434
tomi140 2013. 05. 11. 22:07
Törölt hozzászólás
#7433
Civinjanos 2013. 05. 11. 17:51
Törölt hozzászólás
#7432
bereczarpad 2013. 05. 10. 11:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#7431
Kedves mindenki, bár a kedvenc papírom volt közel egy éve én sem veszem, néha veszek még szemetet, de csak történelmi minimumon rövid időre, és ha eladom csak még alacsonyabban veszem, ebből volt 51-ért is, így kerülöm
Civinjanos 2013. 05. 10. 11:02
Törölt hozzászólás
#7430
Törölt felhasználó 2013. 05. 09. 11:54
Előzmény: #7428  Sigorszky
#7429
A következő valószínű lépéseik:
- kamu akvizíciós hír,
- tőkeleszállítás és 6 Ft-os névérték.
Sigorszky 2013. 05. 09. 11:43
Előzmény: #7426  Törölt felhasználó
#7428
Naná, persze. Csak vicces. Messziről kerülni kell ezt a papírt, ahogy írtad. Nincs is vevő, a 90 is kamu, 100 felett meg a reménykedők hada.
Törölt felhasználó 2013. 05. 09. 11:38
Előzmény: #7425  Sipiii
#7427
Nem. Akármilyen beragadt támad akármennyi klónnickkel.
Törölt felhasználó 2013. 05. 09. 11:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#7426
1 Ft-ra teljesen értelmetlen beállni.
Sipiii 2013. 05. 09. 11:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#7425
nem akarsz ismét elköszönni pár évre nyelő?
Törölt felhasználó 2013. 05. 09. 11:18
Törölt hozzászólás
#7424
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 19:06
Törölt hozzászólás
#7423
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 18:14
Törölt hozzászólás
#7422
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 17:29
Előzmény: #7419  karildo
#7421
Itt semmi nincs véletlen, és aki figyeli, az tudja, hogy nem is volt :)
Nem véletlen szerintem több hónap után Civin felbukkanása sem.... ( csak példaként írom ...... ) ,
de a dörzsöltebbek kedvéért, nem véletlen szerintem pénznyelő visszatérése sem ....., meg a folyamatosan nyújtott védelmi szolgáltatása sem , hogy látjátok ?
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 17:20
Előzmény: #7419  karildo
#7420
Én a vevőre lennék kíváncsi, ha 24Ft-on nyomtatnak maguknak, akkor mit keres 90Ft felett az árfolyam? Igaz anno is mikor a 6Ft(600)-os papírokat nyomatták, akkor a tőzsdén 50(5000 és 100 (10.000) között volt a részvény árfolyama..
karildo 2013. 05. 08. 17:13
Előzmény: #7418  Törölt felhasználó
#7419
Mi volt ez a 100000 db-os átkötés?
Ezt biztos nem kis büfi vagy speka vette meg.
Lehet, hogy nem véletlen ment le ide az árfolyam.
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 16:28
Előzmény: #7417  Törölt felhasználó
#7418
1. 20k az 2 millió Ft sincs. Gondolom nem kell kifejtenem, hogy ez lófasz.
2. Simán árkarbantarthattak ők is, mert látva a kiürült könyvet, meg se állt volna 60-70-ig, az meg már necces nekik is. Elég bután magasra állt a vevő és elég direktbe rántották fel pár 100 db-al 100-ig. Ráadásul 10k-t be is szórt valaki, simán lehet, hogy önkötöttek...
3. Nem kell napi árfolyam szugerálónak lenni. Egyszerűen el kell kerülni ezt a fost.
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 15:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#7417
90-en tegnap valaki 22ezer db-ot akart vwenni, részben meg is kapta, aztán felment 100-ra, napon belül 30%-ot ment (75-100), valaki csak veszi.
Törölt felhasználó 2013. 05. 08. 10:29
Törölt hozzászólás
#7416
Civinjanos 2013. 05. 08. 07:11
Törölt hozzászólás
#7415
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 21:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#7414
Tisztelt Civin úr !

Köszönöm a válaszát.

Ha eljön az idő akkor én is tudok "villantani" több 100 000 darab

Humet-PBC részvényt.

Szép napokat kívánok.
Civinjanos 2013. 05. 07. 15:03
Törölt hozzászólás
#7413
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#7412
Keveritek a büntető jogot és a polgárjogot.
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:53
Előzmény: #7410  Törölt felhasználó
#7411
Ez a BTK. A személyiségi jog megsértése adatvédelem vagy PTK.
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#7410
konkrétan itt van a jogszabály pár hsz-szel lejjebb, nem én találtam ki. :)
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#7409
Bocsánat "...nem nyilvános, hivatali eljárásban"-t akartam írni.
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:28
Törölt hozzászólás
#7408
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#7407
csatlakozom :)
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:27
Törölt hozzászólás
#7406
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:26
Törölt hozzászólás
#7405
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:22
Törölt hozzászólás
#7404
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:19
Törölt hozzászólás
#7403
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:15
Törölt hozzászólás
#7402
Törölt felhasználó 2013. 05. 07. 14:07
Törölt hozzászólás
#7401

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek