Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 03. 17:22

Megtépázta a CEU-ügy a Fidesz és Áder János népszerûségét  

Ugrás a cikkhez
A Fidesz-KDNP támogatottsága a teljes szavazókorú népességben a januári 37 százalékról április végére 31 százalékra esett vissza, vagyis három hónap alatt közel félmillió szavazó távolodott el a kormánypárttól - írja a HVG
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 05. 03. 20:42
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#19
fordulj orvoshoz, meggyógyítani nem fognak tudni, ez annál súlyosabb, de csökkenthetik a tüneteidet
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 03. 20:39
Előzmény: #15  sanka
#18
Kolléga, vigyázz miket írsz, mert ezek ugyanazok, Bródy is mondta. Szerintem még az az oldtimer fekete pobjedájuk is megvan...
rockmaster 2017. 05. 03. 20:38
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#17
Nehéz szembesülni az igazsággal? :))) Fájna a bukás, ugye? Úgy, ahogy 2010-ben a baloldal elsősorban saját magának köszönhette a bukását, úgy 2018-ban az Orbán-párt is saját magának köszönheti majd a pökhendiség és a túlzott lopás miatt? A történelem ismétli önmagát, Magyarországon pláne. Azt gondolom, hogy az ország elérte azt a szintet, aminél lejjebb semmiképpen se akar menni. Jobb később felismerni ezt, mint soha. Reméljük még időben történik a felismerés és a kijózanodás! Hajrá ellenzék!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 03. 20:36
Előzmény: #12  elemes
#16
:D
sanka 2017. 05. 03. 20:17
Előzmény: #13  elemes
#15
Azt se bánnám ha főbe lőné már magát, végre megszadulna az ország egy mocsoktol!
kimpaa
kimpaa 2017. 05. 03. 20:11
Előzmény: #11  elemes
#14
Hehe, ez jó. Régen töriből olvastam ilyet mikor vitték az újabb kommunistákat kivégezni Sztálin alatt, hogy erről biztosan nem tud Sztálin elvtárs, az lehet itt a baj.S nemrég mit olvasok? Erről tuti nem tud nagyvezírünk s csak azért mennek rosszul a dolgok :)))Bexarás, a történelem ismétli magát.
elemes
elemes 2017. 05. 03. 19:32
#13
No mindegy, Orbán nem hülye: tegnap Trócsányi már mondta, hogy szövegezik a Lex CEU módosítását, nyilván olyan módon, hogy ne üldözzék el az egyetemet budapestről. Ha olyan marad a törvény, hogy a CEU-nak ki kell vonulnia, az ősszel, tehát már erőssen a választási kampányban vezethetne újabb ellenzéki megmozdulásokoz. Ha a medián mérését a legnagyobb mérési hibával korrigáljuk is, még egy hasonló esést a fidesz nem kockáztat meg. Persze, Orbán hetente lábon lövi magát, tehát még akár az is lehet, hogy újra táraz. Én nagyon sajnálnám ha a nácik győznék le.
elemes
elemes 2017. 05. 03. 19:26
Előzmény: #10  _Sigorszky
#12
bazzeeee, diszlexiás kezdek lenni :) bocsi. ádernek az ismertsége volt kicsi. a medián szerint 55% fölötti népszerűséget ért el (a környezetvédelmi fókusszal?) ez most bezuhant jól.
elemes
elemes 2017. 05. 03. 19:25
Előzmény: #10  _Sigorszky
#11
dehogyis. ő volt a "kádár apánk" mindenre tőle vártak megoldást a népek kb úgy tekintettek rá az emberek, hogy látták a rengeteg baromságot, amit az apparátcsikok csináltak, és azt mondogatták, "ha ezt kádár tudná, odacsapna..." ez nagyjából a mai tehetetlenség fő gyökere. a szeretett vezető.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 03. 19:06
Előzmény: #8  elemes
#10
Káder korábban mennyire volt népszerű? Szerintem mindig is langyika volt...
-pny 2017. 05. 03. 18:48
Törölt hozzászólás
#9
elemes
elemes 2017. 05. 03. 18:38
Előzmény: #7  bigyula
#8
a nézőpont (most nem tudom, ők házi kutatók) még rosszabbat hoztak ki Áderre
bigyula 2017. 05. 03. 18:22
Előzmény: #5  elemes
#7
Hát, a "házi" kutatók nem hozhatnak ki rossz eredményt... :) Maximum belső használatra... ;)
elemes
elemes 2017. 05. 03. 18:19
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
hosszú ez a szöveg, próbáltam megfejteni, de csak azt olvastam ki belőle, hogy rosszul esik neked, amit a medián felmérése mutat (talán azért, mert a saját rossz érzéseidet támasztja alá). a harag megkerülhetetlen érzés a megbocsátás felé vezető úton. haragudj orbán viktorra majd bocsáss meg neki. ő erre képes.
elemes
elemes 2017. 05. 03. 18:17
#5
két hete olvastam olyan mérésről, amely szerint nem érintette a fidesz támogatottságát a Lex CEU illetve a nagy tüntetések.
ts3 2017. 05. 03. 17:43
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Fél millió ember orbánt orbán miatt hagyta ott.
andare 2017. 05. 03. 17:39
Törölt hozzászólás
#3
Törölt felhasználó 2017. 05. 03. 17:22
Előzmény: #1  portfolio
#2
Hát, persze....)))))! A magyarok annyira szeretik Soros Geoge-t, hogy félmillió ember otthagyta Orbánt, mert seggberúgta... Micsoda undorító parasztvakítás....! Ez a nagy helyzet, elvtársak:A kitervelt hazudozás, a céltudatos "megvezetés", a félreinformálás mindig is a balliberális média sajátja volt, ahogyan az manapság is. Rákosi, Kádár idejében szinte "tudományos" alapossággal művelték. A nyugati, jobboldali média volt a mérce, az igazsághoz. De, az 1960-as évek második felétől változni kezdett a világ. Az 1968-as diáklázadásoktól Európa nyugati felében is kezdett teret nyerni a baloldali, liberális nyomulás. A sajtóban is. Illetve, éppen hogy a médiából kiindulóan. És éppen, amikor mi itt Magyarországon a rendszerváltásnak örültünk, beteljesedett a tényleges, teljes rendszerváltás Nyugat-Európában. Az országok összes hatalmi pozícióit mindenhol elfoglalták a balliberális elit tagjai. Az „internacionalista” zsidóság. Lényeges a jelző, hiszen valójában ez zsidóságnak is csak egy kisebb, izgága, erőszakos, mindenáron hatalomra törő része. Amely közös alapon áll a társadalom "nemzsidó", kommunista, baloldali, és ugyanolyan izgága, erőszakos, mindenáron hatalomra törő rétegével. A nyugati rendszerváltás beteljesedése természetesen együtt járt a média teljes elprostituálódásával. A zsidóság bolsevik felfogású részének tevékenységét nagyon plasztikusan írja le, és elemzi egy zsidó ember, Jonah Goldberg: „Liberálfasizmus” című műve, a nyugati média elprostituálódását, hazugsággyárrá való szervezését pedig, a nemrég elhunyt német újságíró, Udo Ulfkotte: „Megvásárolt újságírók” című könyve.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek