Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 23:58
Előzmény: #5719  Törölt felhasználó
#5720
Davve, te aztáűn tudod csűrni :D

mint petrencén a szalonna :DDD sirály mondás !

Minden jót lindus, hiányozni fogsz, sajnos nem tudtunk elköszönni, de tudom ,hogy úgysme igényled ezt tőlem.

Kardj úr, akkor összehozzuk azt a bulit? :DD

Egyre jobba nmkezdek örülni ,hogy nem regisztráltam am águsba :D komoylan leesett volna a bus indexem, a tőlem tellő 28.000 . hely hatására :DDD

Na majd jövőre, akkor már megpróbálom durván küldeni.

Arse!

beleültetted a bogarat a filembe, ezzel a két brókercéges dumával, az ebrokernél, van vlaami havidíj? ha a realt nem számítjuk, mert azt nem hiszem ,hogy olcsóbb az equitas 2000-rénél, mert őszintén szólva, hiányzik a napon túli short nagyon, illetve , a napon túli tökiáttét is, ezért szivesen nyitnék egy ebrokis számlát, hogyha nem jár ülönleges kötelezettségekkel. valami infót tudnál erről adni?

az előbb nagyon keményen elhatároztam ,hogy holnap keresek a rábával, aztán lassan lassan leesett ,hogy péntek van, midnig így járok, persze az igazi jobbágyok szombaton is dolgoznak, szal erről ennyit.

jó éjszakát midnenkinek!

Neked is lindus!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 23:26
#5719
Köllemes hétvégét mindenkinek!

-Remélem Lindus valami kellemessel tölti az időt, amíg nem lesz körünkben:) /csak ezt az oldalt tudtam végigolvasni../
Minden esetre visszavárjuk, mert igényeljük a jelenlétét (hű de megmondtam:).
-A héten nagyon nem csináltam semmit, csak napi sok órában ültem egy sötét ablaktalan helységben és monitorra meredve gépeltem aktuális életem aktuális fő művét. Mollym felfelé, érik a kidobásra.
-Forint szépen felkúszott hála a para végének és a szép kis kockázati prémiumnak a kamatoknál. Mondjuk most izélgetik, de egyelőre szvsz akkora oldalazás lesz, mint petrencén a szalonna.
- Mindeig is kíváncsi voltam, hogy mit csinál a tanerő, miközben évközi beadandót javít. Nos, kérem, nincs is jobb alkalom arra, hogy az ember egy kis Belgát hallgasson. Szerdán végre módomban állt élőben is látni őket (igen, a Fények városát az utóbbi időben többet látom éjjel, mint napfénynél), úgyhogy most teljes az érzés:)) A fiúk ugyanúgy képesek megrajzolni kis hazánk karikatúráját, mint a Mirígyeknek anno, az elején, még fénykorukban. Mondjuk, Belgáék tovább mentek - pl a Bokorpusztás albumjukhoz találtak valahol egy dobszerkót és pár gitárt, és mindjárt össze is tomboltak két számot. A beszívós teknók kifigurázása megint csak jó lett ("Benyomtam egy zsizsiket! - Hova nyomtad? Fülbe? - Rozsomák teát valaki? - Kamesz mit csinál? Ott nyalogat egy békát a pultnál. - Behoztam magammal egy lajhárt - Hol hoztad be? - Hát, még kint a hátamra raktam"), szóval éljen a kultúra ezerrel:)))) Plusz már csak kilenc dogám maradt a reggeli sokból:))
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 21:32
Előzmény: #5717  Cefa
#5718
130-ról vissza a 178.helyre.hát ezt tudom.
Cefa 2006. 10. 13. 21:20
Előzmény: #5710  Törölt felhasználó
#5717
ááááá visszacsúsztam a 7700 dik helyre :)

KÖSZI DIGO az infót. :))
Bobojsza 2006. 10. 13. 21:19
#5716
- Vazze, nem értem a nöket. Tegnap is vettem neki virágot, mert gondoltam hátha örül neki. Erre néz rám bután, aztán kapcsol, elkezd sírni, hogy biztos megcsaltam, és elmondott minden állatnak. Egy órán keresztül kellett nyugtatni. Soha többet nem veszek nőnek virágot.

- De hát nem csaltad meg?

- De, de most nem ez a lényeg...

Amúgy jól ment a Rába

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 19:49
Előzmény: #5714  Törölt felhasználó
#5715
Szia Little :)

te is hogy eltűntél :)
azt elhiszem,hogy szeretnél enni,nagyon sovány vagy :)))
de így szeretnek a lányok :)

Geepoint,köszi a dícséretet:)

Zoli75,
örülök az egisednek,grat:)
molt meglátjuk ....

én azt gondolom a következő időről,hogy részünkről túl vagyunk a nehezén,a magyar makroparára gondolok.
politika elsimult,okt 23 körül se kell parázni.én legalábbis nem parázok.
amik mennek,eu megy utánuk ,ez a mostani olajár ideális sztem a piacok szempontjából.Ha beesne,ruszkik is beesnének,ha nagyon megdrágulna,akkor jönnének az inflációs félelmek,szóval ez a mostani tök jó.

Amiknál 3 hétig eredmények jönnek,hullámzó lesz,de az irány adott,mi ahogyt udjuk követjük őket,a pénz már áramlik a régióba,a zárás utáni 3 napja tartó ft erősödés jó jel,reggel mondták a rádióban.

ha lemegy az október,de vége felé már az eredményekre fog koncentrálni a piac,jönnek nov.ben az eredmények nálunk is,úgyhogy nyugi,egy hónapig sztem nem kell parázni.Ahhoz vmi rendkívüli rossz kéne.Ha amiknál vége az eredményszezonnak,és csúcsra járatták magukat,nem fognak rögtön bezuhanni,azt majd látni fogjuk és itt leszünk .....
Szóval sztem az októberi buktaszezon ennyi volt ....

ennyi útravalóul a véleményem:)
jó éjt mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:44
Előzmény: #5712  Törölt felhasználó
#5714
Szia Susalinda! Kár, hogy egy ideig nélkülöznünk kell Téged. Érezd jól magad.

Úgy tűnik tegnap mégis megérte EGISkét venni 26.800-ért. Ma eladtam 27.800-ért. 1 nap alatt nem is olyan rossz...

MOL-om még tartom, remélem nem lesz semmi különös 7 végén és jövő héten megindul.
Kicsit azért tartok attól, hogy mostanában az amik is, meg NY-Európai tőzsdék is történelmi, meg sok éves csúcsokat döntögetnek. Szerintetek nem lesz ennek hamarosan böjtje. A végtelenségik csak nem emelkedhetnek... S ha a pozitív hangulatból a mi kis tőzsdénk nem is mindig veszi ki a részét, a negatívból viszont szinte kivétel nélkül... És akkor még nem is beszéltem a közeledő az okt. 23 környéki várható "eseményekről". Nektek mi a véleményetek?

üdv:

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:36
Előzmény: #5706  Törölt felhasználó
#5713
örömmel olvasom a fórumot :)
mindig elhatározom, hogy firkálok valamit ide én is, csak soha nem teszem, de majd igyekszem ezen változtatni. Mert így komolyan mondom olyan, mintha egy szappanoperát "néznék". Linda az anyus, aki összefog mindenkit, meg itt vannak a többiek: Ferenc86, aki sajna nagyon kapkod mindig, pedig fontos a türelem rájöttem már én is. A mágusba is idáig csak egyszer a legelején vettem mol, meg otit, azóta nem csináltam semmit, és pluszba vagyok. A mol egész magasról van, kb 21000.
Meg egyébként öröm olvasni a sok kezdőt is, aki itt tanácsot kér. Meg egyébként Linda tök jók a reggeli összefoglalóid. Multkor is asszem a tanácsodra vettem synit és bejött, kb 20%. Igaz a csak 100db-ot vettem, de ki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli :)
Szóval jo ez a topic, és pl ma is forgalmasabb volt a tippsaroknál. A portfolio helyébe ezt is betenném felülre, hogy nem keljen keresgélni. A tippsarok alatt méltó helye lenne :P
Na kellemes hétvégét mindenkinek, gyogyók remélem elindulnak jövő héten, a lehető legrosszabkor tankoltam be belőlük, de már elég vékonyka a minusz szerencsére. Kellenek hozzá, hogy rántsák a buxot, ha el akarunk indulni felfele.

Linda Te meg hiányozni fogsz, remélem nem apad le a topic forgalma, majd igyekszem én is karbantartani :)

Na uff mindenkinek
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:31
Előzmény: #5711  Törölt felhasználó
#5712
ott nincs is nyil bocs,elnéztem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:29
Előzmény: #5707  Törölt felhasználó
#5711
Vagy az 5.oldal mellett van egy nyil,ha arra rákattintasz,szerintem akkor nyilnak meg a további oldalak.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:23
Előzmény: #5707  Törölt felhasználó
#5710
Az eredményeknél tudsz névre keresni. Pl.:
Keresett játékos: cefa
Aktuális pozició: 7725
Eredmény: 1960057 Ft

:))))
kissherceg 2006. 10. 13. 18:23
Törölt hozzászólás
#5709
kissherceg 2006. 10. 13. 18:23
Törölt hozzászólás
#5708
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:17
Előzmény: #5705  Törölt felhasználó
#5707
Digo,köszi ,kedves vagy :)

tudod,hogy irígyellek ? már két napja plusszt csinálok a máguson,mégis minden nap hátrébb kerülök,már 10xxx. vagyok .....ez eléggé lehangol :)))

én még arra nem jöttem rá,hogy kell az eredménynél a máguson megnézni a többieket,csak az első 5 oldalt mutatja nekem,pedig olyan vígasztaló lenne látni az utolsó helyezettek eredményét :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:10
Előzmény: #5703  Törölt felhasználó
#5706
link

azért ez se jó hír a gyógyoknak,hogy a kormány 2 évre befagyaszthatja az árakat ....
mit fognak még kitalálni ???

Geepoint,köszi,h olvasol minket :)

Jgy,sajnálom,h nem tudtunk elköszönni :)
a többieket is,akik elmaradtak ( Werkaz,Gabcsi.........)

azért remélem még visszajösztök :)

még annyit,hogy : nagyon fogtok hiányozni !
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 18:08
Előzmény: #5704  Törölt felhasználó
#5705
Bocs Cefa igazad van! Lehet, hogy reggel néztem és a napi rangsor volt! Nemtudom mi lehetett, lehet lemaradt egy számjegy az elejéről! A valós adat:
Keresett játékos: Digo
Aktuális pozició: 5394
Eredmény: 2000000 Ft

Ma nem csináltam semmi üzletet, a booklineom végre kezd vissza korrigálni! Szerintem ez egy több éves ülős részvény lesz! A rábámat viszont sajnálom, hogy eladtam! Már bőven +10%-ban lennék vele, és olcsóbban vettem, mint a múltkor, de eladtam a fix kis haszonért!

Viszont hétfőn sem leszek itt, mert akkor lesz a temetés! :(

Hallom Te sem leszel egy darabig Lindus! A múltkor, mikor eltüntél nagyon hanyagolta mindenki a topicot! Hát hiába, pótolhatatlan vagy!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 16:49
Előzmény: #5537  Törölt felhasználó
#5704
Szia Linda.
Én nem tudom,hogy mennyim van,sem %-ban,sem FT-ban.JJBYO néven regisztráltam,megnézheti bárki.
Ma már szerintem javitottam egy kicsit az Égisszel.
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 16:47
Előzmény: #5701  Törölt felhasználó
#5703
Fel a fejjel Ferike,látod a jó és rossz napok váltakoznak ,majdcsak több jut a jóból ! :)

otp csak kitört :)
egis is szép lett :)

Arse a molt végül eladtad ?

mostmár búcsúzom,sziasztok,jó 7végét nektek !

Jgy .és Kardj tartsátok légyszi életben a topicot ,
Sir is remélem visszajön :)

mire visszajövök,remélem mindenkinek degeszre lesz tömve a buxája!

és semmi jót nem akarok hallani felőletek !:)

Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 16:43
Előzmény: #5701  Törölt felhasználó
#5702
Akkor ez nem volt olyan rossz!
Nem élcelődön,de szerintem elirtad!
Törölt felhasználó 2006. 10. 13. 16:38
Előzmény: #5696  Törölt felhasználó
#5701
Borzalmas ez az elmúlt 2nap. Ma otp-t vettem 7400-on sajár ár 4725 , stop eladta 7350-en, most hol van? Syni short 1044-ről, 1055-on visszavettem. -4% mára, -10% a 2nap és nem vettem semmit a végére. Szersai szép nyerő egy szálig odavan, kezdhetem elölről az egészet. Na majd jövőhéten.

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók