Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:36
Előzmény: #7217  bpmcwap
#7220
köszi BP!
akkor egyformán jár az agyunk!
tudod mikor a mol célpontá vált akkor
te jól tradeltél és jól kerestél én viszont kihagytam!(el....tam)
ezért is érdekel hogy mit gondolsz a piacrol!
persze más véleménye is érdekel ha van mögötte tartalom!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 05. 12:36
Előzmény: #7216  Törölt felhasználó
#7219
a 22800a dupla tető formációjából jön!!! Számold ki!Ugyan ugy ahogy az OTP 9500ra 7100... Fibo alapján egyébként buxban 22222-250 na most valszeg oda LESZUR, de meber legyen a talpán aki elkap egy leszurást, nem hogy zárás forditással, de csak zárással is.... persze beállsz, csak aztán állj jó helyre.... ezért a 22800a short lezárásának a szintej onnan lefele pedig a long épitésé.... esésben vétel.... előbb az egyediket, mert ugye a részvények nem egyzsrre vannak a mélypontjukon, aztán lehet beállni hatiba...
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:32
Előzmény: #7216  Törölt felhasználó
#7218
amikor beállsz a könyvbe akkor azt valamilyen stratégia alapján teszed!
mint mondjuk például egy nagy vevő elé!
tehát ha van egy pszihikai célpont mondjuk egy támasz akkor már van egy elképzelés egy fix pont!
na ezért kellenek a támaszok ellenállások körülbelüli belővése!
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 05. 12:31
Előzmény: #7215  Törölt felhasználó
#7217
Én a 9500at nagyon maxra irtam multhéten, vagy előtte.... longba voltam , de 9000 körül kidobtam, azota csak tágra nyilt pupillákkal leszajkadt álal figyelem az eseményeket meg tartottam a shortjaim tegnapig... jó kis buktával... ma sem tudtunk kitörni.... nézd a buxit.... negyedim gyertya egymás mellett.... csökkenő forgalom.... lehetne bázis de ahoz nagyobb forgalom kéne... ez csak erölködés.... szvsz... amcsikon mondjuk csodáljozom hogy átvitték a 400at, de annál nagyobbat tudnak esni.... ;)
:P
Nem hiszek az emekedésben, ettől függetlenül egy egy napon belüli long vagy ha mélyről van OTPd mint nekem volt azt röhögve lehet tartani.... én is bánom hogy kidobtam a 8450es OTPim.... csak legyen rajta stop...
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:28
Előzmény: #7212  bpmcwap
#7216
jó most ezen elvitatkozgathatunk, hogy már támasz-é vagy egy ellenállás amit átvitt ugyan de halál a jövője...... de minek?
előre tudd, utólag kit érdekel? most nem te, hanem bárki, úgy értem

a szűk agyammal hadd tessen már valami.... :) ha saját magam nem gyakran....

a lefelé kellően sanszos de pont 22800? az ilyenek hogy jönnek ki....ezt mindíg csodáltam az elemzésekben :D

komolyra fordítva, van ott duplaalj, de tökmindegy, a 9200 alatti stop is korrekt, az emelkedésben nincs forgalom, az is ott van,
a "támasz zóna " tetszett, mert az meg az

háromesélyes, az is ott van, én nem hiszem ezt pozitív jövőképnek TA alapon, de mindegy mit hiszek
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:23
Előzmény: #7214  Törölt felhasználó
#7215
végülis a C elképzelhető hiszen a nagy májustól menő emelkedő csatinak az lenne
a korrekcios szintje!
persze mi van ha usa ma meg holnap menni fog!(márciusban csapatkivonás állitolag)
és hipp hopp 11K n találjuk magunkat!!!

Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 12:21
Előzmény: #7213  bpmcwap
#7214
BP!
akkor szerinted valós lehet a A B C
vagyis
A=9200
B= ???? talán 9500 vagy 10K
C= meg akkor szerinted 7K ??
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 05. 12:18
Előzmény: #7212  bpmcwap
#7213
amugy a 9500at nem nagyon hiszem hogy át tudná vinni... a buxnak van még 100-150 pont felfele, alig tudja megmászni... gyogyszeres kezelésben részesül, pedig hát ez csak egy 50%os... az meg igen csak érdekes lenne ha átvinné, lévén hogy a para ugyan lement a hirek még el se kezdtek jönni... Én ugy számolom, hogy kb 22800ig fog beesni a bux ha már a gyogyszeres kezelés sem használ és elkezdenek jönni a hirek.... most azt nem vágom hogy lesz e kamatcsokkentés vagy sem, de ha lesz is max 25ös, nagyobb nehezen.... bus xarik a huje hitelesekre, sőt, inkább a háborujához akar ujabb pénz kunyizni.... Tavaly már voltak egyeztetések a madzsjar kirájjal, hogy hogy kell rendbetennia költségvetést.... :DDD Rá is hajtott rendesen amerika... :DDD szal lesz még nekünk babettánk ahogy szkuter ordibázta.... vagy mi.... :)
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 05. 12:02
Előzmény: #7209  Törölt felhasználó
#7212
támasz meg akkor lenne ha forditva lenne.... az szvsz ellenállás, amit ugyan átvitt de be is halt... támasz lehetne ha nem ilyen immel ámmal ment volna át rajta, hanem mondjuk lendülettel megy 9700ig betölteni a fölötte lévő rést majd visszateszteli betölti és kilő.... ennek azonban semmi jele... sőt.... valószinübb egy gep ápos nyitás egy bazi nagy fekete gyertyával.... számszeruen kb 9200-250es nyitó és zuhi eszeveszetten 9000alá... ezért védik ma a 400at mint a xent xart... ha az elesik, nagy esélyel kiesik ebből a kis emelkedő csatiból és azután.... nos azután erezd el a hajad....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 09. 05. 11:57
Előzmény: #7210  CMOTDilbert
#7211
az semmi.... hol a dupla alj????? az maximum dupla tető lehet, ami röhögve 7100as célárat vetit előre....
CMOTDilbert 2007. 09. 05. 11:42
Előzmény: #7209  Törölt felhasználó
#7210
Azért lepett meg, mert nem nézted meg a viasztfestésről az oktató anyagot. Nem tudom, az mennyire hivatalos. :) Abban elmondja fickó, hogy a dupla alj a későbbiekben támasz szint.
Törölt felhasználó 2007. 09. 05. 02:56
Előzmény: #7208  stoky
#7209
találtam valamit:
link

Szvsz nagyon jó. Nem tudom hivatalosan mit oktatnak, (fogggggalmam sincs), de ez a "támasz szint" dolog meglepett. Devizáknál erősen használom. Persze nem egy bonyolult ördöngösség, egyszerű. De még ezt nem láttam sehol, és nem is beszéltünk össze :))
stoky 2007. 09. 05. 00:19
Előzmény: #7207  neomodel
#7208
utoljára a horoszkópomban olvastam (volna) ekkora dumcsit )))
neomodel 2007. 09. 04. 22:07
Előzmény: #7206  Törölt felhasználó
#7207
Azt szeretem Istenben, hogy csendben megvagyunk egymással. Hittan nélkül is értjük egymást.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 21:47
Előzmény: #7201  Törölt felhasználó
#7206
Sziasztok!

A felmerült kérdésekre:

Ma-ga: a hamisok és a valódi alter értékteremtők nem azonosak. Én előremutatót a művészetben az alternatívban látok, persze lehet hogy tévedek.

Walkie-talkie: érző ember az, aki átérzi tettei súlyát is. Jót, rosszat.

Ma-ga, megint: a 21 gramm jelentősége abban áll, hogy a világot materiálisan megragadók is szembesültek azzal: van energia amivel a tudomány nem tud elszámolni. Attól hogy a lélek „lelki”, miért ne lehetne egyben fizikailag is mérhető? Az a rejtélyes 21 gramm a halál pillanatában hélium lesz és felszáll a magasba…

Gentlemanus: Fáj, igen. Bármiben hiszel nehéz elfogadnod a pusztítást, az értékek ártatlanok főleg gyermekek mészárlását. Ilyenkor inog meg az ember: van Isten, aki ezt eltűri? Ha van, van. (Nietzsche sem értette szó szerint hogy meghalt.) Az elmúlt 100 év történelme sokkoló példákat adott. Hiszek abban, hogy utunkon mások kapaszkodót ütközőt sorsfeladatot jelentenek hogy fejlődni tudjunk. Amit nem akarunk is megkapunk. A gyermekhalálokra számos keresgélő magyarázat van, nem valódi lelkek, elmúlt éltetek bűnei, következő életek előkészítései… Ha hinnéd sem vigasztal, mert az ösztöneid mást mondanak: bűn bántani.
Ami ma történik is van valamiért és vezet valahova. Talán épp oda, hogy később hasonló történések ne forduljanak elő.
Fontos hogy tud fájni. Ez is garancia a változásra. Ne legyünk türelmetlenek, nem néhány hónap lesz. A dinamikát ne becsüld le. Addig meg tegyük amit tudunk…
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 11:08
Előzmény: #7202  Törölt felhasználó
#7205
fade! az nem mindegy, hogy örülsz a pusztításnak, mert olcsón bevásárolhasz - és akkor bűnrészességet vállalsz; vagy elítéled a pusztítást és erkölcsileg sem támogatod egy megjegyzés erejéig sem - és ha akkor vásárolsz olcsón, azzal nem bűnrészes leszel, hanem alkalmazkodsz a helyzethez.
minden azon múlik, hogy elítéled-e a pusztítást, a támadást vagy sem. ez erkölcsi kérdés, ami rányomja bélyegét gazdasági tetteidre. fordítva nem működik. a neked kedvező gazdasági húzás nem teszi erkölcsössé a tettet.
neomodel 2007. 09. 04. 09:45
Előzmény: #7203  neomodel
#7204
Ja igen. Fade. Lehet jódtablettát kell majd venned nem Otp-t.
neomodel 2007. 09. 04. 09:42
Előzmény: #7202  Törölt felhasználó
#7203
Azon gondolkodom, hogy hová tudnék nyugalmasan elvonulni a sok őrült elől, de a Marson egyenlőre nincs élvezhető légkör, és talán még ez sem biztonságos távolság.
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 09:25
Előzmény: #7201  Törölt felhasználó
#7202
minden honpban van egy ilyen cikk....

egyébként meg ha lesz ilyen akkor annyi történik, hogy bármi aminek köze van az Iráni atomhoz azt a kökorig visszabombázzák. Aztán ha esetleg "félrement" a bomba és nem tökéletes a pusztítás ujra aztán ujra. és ez ellen irán nem tehet semmit. Ha neadj isten nekimegy iraknak akkor látunk egy ujabb 30nap alatt tönkrevert hadsereget: Lehet USA nemtud megszállni egy országot de tönkreverni annak hivatalos hadseregét 0 azaz 0 problémával. ld a legutobbi 2iraqi háboru.

A témához még annyit, hogy ha lesz fellépés akkor az elsősorban nem usa hanem izrael inditja és Szaud Arábiábol nagyon kemény SZA támogatással.

mindenesetre ha ilyen lesz akkor vehetek ujra OTIt 8Kért hálisten ilyenkor mindig kitör a pánik. :D
Törölt felhasználó 2007. 09. 04. 08:34
#7201
Jó reggelt Topiktársak!

Az alábbi cikket ma reggel olvastam, és teljes szomorúság uralkodott el rajtam.

Pont ez a bajom Phiona, az általad említett Új Világ épülésével, hogy ennek dinamikája annyira eltörpül a sátáni erők tombolása mellett, hogy szinte észrevehetetlen.

A Világ egy újabb háború küszöbén áll, ismét egy újabb esély arra, hogy egyet a tudás, az értelem ősi népei közül a kőkorszakba bombázzanak vissza. Irak, Babylónia ősi földjének mai példája jól mutatja mi várhat Iránra.

Nem kétséges, hogy minden mai globális pénzügyi folyamat, ezt a háborút támasztja alá, haza akar minden pénzt szívni az amerikai kormányzat, hogy legyen kellő pénz e háborúhoz. Egy 1,5 milliós élőerős hadsereggel rendelkező országot nem elég csak a levegőből bombázni. Mert ha ez a 1,5 millió ember elindul letarolja az egész Közel-Keletet. Ez a háború pedig a jenkiket egy olyan medvepiacba és recesszióba fogja beletaszítani, amilyet még a világ nem látott, mely magával fogja Európát, és Kínát is rántani. Irán lesz Amerika végzetes Waterlooja.

Sziasztok

====

Három napot szánnak Irán szétzúzására

Az amerikai védelmi minisztérium kész tervekkel rendelkezik egy Irán elleni légicsapás-sorozat végrehajtására - állítja a Sunday Times. A brit lap szerint az akció három nap alatt kiiktatná az iráni hadsereget és a nukleáris létesítményeket. A Magyar Hírlap írása.
A Times londoni napilap vasárnapi kiadásának Alexis Debat, az egyesült államokbeli Nixon Központ nemzetbiztonsággal és terrorizmussal foglalkozó részlegének vezetője nyilatkozott. Mint mondta, a Pentagon az új tervvel nem csupán az iráni nukleáris létesítmények célzott kiiktatására törekszik - mint ahogy az korábban felmerült -, hanem a teljes iráni haderő "kiütését" tűzte ki célul. A tervek szerint mindezt három nap alatt, ezerkétszáz célpont ellen végrehajtott légicsapásokkal érnék el. Az amerikai stratégiaváltás oka - állítja a szakember -, hogy a várható iráni válaszcsapás mindkét esetben ugyanaz lenne, ezért lényegesen jobb, ha a nukleáris létesítmények mellett egyidejűleg a hadsereget is megbénítják.

A brit lap neve elhallgatását kérő washingtoni tisztviselőt is idéz, aki szerint egyre hevesebb az Irán elleni hangulat a Fehér Házban.

George Bush amerikai elnök a múlt héten mondott beszédében azzal vádolta Teheránt, hogy politikájával a "nukleáris holokauszt árnyékát vetíti a közel-keleti térségre". Bush figyelmeztetett rá: az Egyesült Államok és szövetségesei szembeszállnak Iránnal, mielőtt túl késő lenne.

Izrael már korábban egyértelművé tette, hogy nem várja meg az iráni bomba elkészülését, és akár az Egyesült Államok nélkül is hajlandó légicsapást mérni az iráni atomlétesítményekre.

Az egyre feszültebbé váló amerikai-iráni viszonynak az sem kedvezett, hogy a múlt héten Mahmud Ahmedinedzsad iráni elnök gyengülő amerikai befolyásról és az ezáltal keletkezett hatalmi vákuum Irán általi betöltéséről beszélt.

Washington szerint már most is háború folyik a két ország között, a Fehér Ház szerint ugyanis az iráni vezetés támogatja a síita felkelőket és Irán áll az amerikai csapatok és támaszpontok elleni támadások hátterében Irakban. Ez különösen azért figyelemre méltó, mert a tárgyalóasztalnál Teherán az iraki biztonsági helyzet javításának elősegítésére már több ízben tett konkrét ígéretet.

A Nemzetközi Atomenergia Ügynökség múlt heti jelentése az iráni vezetés "jelentős" együttműködéséről számolt be az atomlétesítmények ellenőrzése területén, illetve hangsúlyozta, hogy "lassult" az iráni urándúsítás üteme.

A nemzetközi közösség a közeljövőben dönt az Irán elleni szankciók szigorításáról az ENSZ Biztonsági Tanácsában. A világszervezet eddig két körben hozott részleges politikai, illetve gazdasági szankciókat a perzsa állammal szemben.

Magyar Hírlap

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek