Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 18:17
Előzmény: #5118  Törölt felhasználó
#5120
Holnap még érdemes venni? Ha hétfőn borítanak akkor úgylátszik nem.
balta
balta 2007. 02. 15. 18:17
#5119
Azért a sztori sem mindennapi: egy pénzügyi tanácsadó összeházasodik egy táplálék-kiegészítőket forgalmazó céggel. A házasságba a pénzügyi tanácsadó egy online póker-céget visz be gyereknek, a táplálék-kiegészítőket forgalmazó meg a Humetet anyósnak :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 18:06
Előzmény: #5116  Törölt felhasználó
#5118
Elnökúr, egyetértek.
Holnap még nem kell szvsz se eladni. Figyeld a könyvet, ha már reggel nagyon megpakolják, és marad is sok 100k felső limiten és csak néhány 10k-kat dobálnak bele nem nagyobb 100-as pakkokat, akkor várnék hétfőig.
Egyébként ha nekem lenne, több, 2,3 lépcsőben adnám. Nekem ez a módszer más spekicuccnál bevált. Bosszankodni meg nem kell: a tetőt úgysem találod el, vagy ha igen, az csak véletlen volt:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:57
Előzmény: #5105  hali
#5117
Hali !

Nyugodj meg, akik kárognak nem is vesznek és kész, de ezen túmenően még baromira zavaró, hogy a jelenség létezik. Zavaró ahogy nálunk OK a kutyaszar az utcán, a jellegtelen firkák a falon és ugyanígy zavaró, hogy ennyit tud a tőzsdénk néhány cége, és zavaró, hogy még vannak is akik próbálják komolynak beállítani a szart. Az beírásaim sem véletlenül futnak GLOBEX név alatt, mert szvsz van több hasonlóság. Itt is vannak ígéret hegyek, de már árulkodó, hogy Civin is "középtávról", és nem mérhető, számokérhető időről ír. Aztán itt vannak a helyettesei akik tovább fújják, király ésrally, de ha picit is szétválasztja valaki a konrétumot és a kamut láthatja, hogy csak ők belül nyerhetnek tutira, mert te berakod a pénzt még 60-80 Ft- on is, hogy nyersz ESETLEG30%-ot, de ők a 6 Ft részvénnyel ennek többszörösét szakítják és, hát ezt el kell venni valahonnan.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:56
Előzmény: #5115  Törölt felhasználó
#5116
lazac nem tom mi a célárad ha van olyan, de ha hétfőn kiszáll, legalább keresel egy fix 50%. Három napalatt nem rossz az. Holnap megint felső limit, hétfőn meg további vételek, de közel sem felső limittel. na ott add el még amig emelkedik, mert ahogy lassuls a vétel a spekik beszarnak és kezdenek boritani.
szal szerintem ezt csináld. Utána várj, és sasolj. Ha nincs boritás pár napon belül, csak realizálás akkor ovatosan visszaveheted, de ez már rajtad mulik.
Minden jókat
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:51
Előzmény: #5111  Törölt felhasználó
#5115
elnökur kösz. Kb igy gondoltam,megpróbálok holnap túladni rajta,de az még nem lehet 100.
Szerintem el lehet húzni a közgyúlésig (24)és utána jön a szakadás.Hát azt nem szabad megvárni.
roy 2007. 02. 15. 17:46
#5114
lesz benne hiszti az tuti mindenki ,majd be akarja a nyereséget söpörni ,de olyan visszaesés nem lesz már benne mint az eddigi rallyk után. az egészségesnél nagyobb lesz a profit realizálás, ugy gondolom Civinék se két napos trükkre bocsátották ki a 6-ft-os papirokat . egy kissebb mennyiséget pedig hosszabb ,éves távlatokban fogok megtartani(nem azért mert beragadtam.):)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:42
Előzmény: #5110  roy
#5113
Nem akartam beleszólni, nem is nagyon fogok, elnökúrral és akik óvatosságra figyelmeztetnek egyetértek. Ettől még holnap, holnapután mehet, de a 3. limites napon és utána már eszébe se jusson senkinek beszállni. Akinek van, az örüljön, hogy erz most bejött, de ne álmodozzon 200, meg 500, meg 1000Ft-ról, szálljon ki időben.
És azt azért hozzátenném, mert nem hangzott el a többiektől, hogy azt sem szabad elfelejteni a korábbi nagy Humetrallykkal összehasonlítgatva, hogy korábban összesen 3.6millió papír volt, most 15 millió (sőt nemsokára 18 millió) van. Kevésbé fordulhat elő ennyi papírból 2-3-szorozódó ár, mert ennyiből egészen biztosan sok kiszálló is lesz már 100 körül, pláne felett is. Főleg a 6Ft-osok közül, hiszen úgyis kapnak idén is újabb csomagokat.
(egyébként én régóta írom, hogy szvsz Civinék a tőzsdéből élnek régóta, a szörp egy szép legenda amit ilyen-olyan formában újra és újra el lehet adni, spekiknek, mert a boltban annyira nem kelendő)

"Civin úr az üres cégéért küzd 5 éve.?"
Nem Civin úr a saját pénzéért küzd évek óta, ahogy minden ember.
"Nem hülye,tudja,hogy eredmény nélkül már nem lehet etetni a spekiket"
Pontosítanám: nem hülye, tudja, hogy lehet. Van eredmény? Nincs még. Mégis megy, nem? Akkor lehet a semmire etetni vagy nem? Sajnos lehet... (lásd még Novo címszó alatt).
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:33
Előzmény: #5110  roy
#5112
"Civin úr az üres cégéért küzd 5 éve.? Nem hülye,tudja,hogy eredmény nélkül már nem lehet etetni a spekiket." Dehogyisnem :D
Civinnek meg minden elismerésem, mert angy fazonnak tartom. Amit az Apehel csinált le a kalappal!!!
Roy, de most baromi őszintén, szerinted meddig megy a humet HOSSZÚTÁVON mert te itt most nem mint speki hanem befektető beszélsz ugye. Szal lemegy ez a hisztéria, te ugye tartod, mert nem spekizni jöttél, hanem hiszel a cégben... szal akkor hol lenne reális kidobni szerinted ugy 5 év mulva?
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:29
Előzmény: #5109  Törölt felhasználó
#5111
lazac beszarni nem kell szerintem holnap még venni fogják, csak baromi figyelj oda ha már egyszer benne vagy. Csak az olyanokat hagyd figyelnem kivül akik 1000 Ftos árfolyamokat mondanak. Szvsz elmegy megint 100xig ahol majd jól a ráborítják. Na ott légy résen nagyon!!!
roy 2007. 02. 15. 17:28
#5110
egy másik forgalmas fórumon pár éve egy valóban nagytudásu, a kisbüfik körében elismert befektető vezette le érvekkel,indokokkal,hogy az Oti,miért lesz 4000-ről ismét 2200. nem lett annyi,mert a piac nem azt akarta. a humet 1 porszemecske az OTP mellet,vagy az se,de ki tudja mi lesz belőle. A piaccal szembe próbálkozott nem tudta legyőzni. ha szar a humi szerinted akkor most hatalmas lovét tudsz a shortal keresni. biztos vagy benne,hogy semmi nem lesz a humiból?Civin úr az üres cégéért küzd 5 éve.? Nem hülye,tudja,hogy eredmény nélkül már nem lehet etetni a spekiket. mi vállaljuk a kockázatot a vételi oldalon,ha Te az ellenkezőjéről vagy meggyőzödve akkor shortot neki!
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 17:15
Előzmény: #5108  hali
#5109
Nem azért,de a jó Civin mester irhatna egy két megnyugtató szót jó mindenkinek ahogy szokta csinálni.
Azért remélem lesz lehetőségem elpasszolni a ma vett részvényem.Kicsi mani is elég lesz.

hali
hali 2007. 02. 15. 17:06
#5108
Én nem vitázok,mentsétek meg őket!!

...de aki sík hülye hozzá az ne vegyen ilyen papírt(vagy vállalja a kockázatot...)
Ez speki volt,és speki is lesz mindig!
Valaki kaszál valaki bukik...
ennyi!
ui.:mondjuk aki ismeretlenül beszáll("háziasszonyként"),egy speki papírba az meg is érdemli a sorsát!!!
Pl. a kamat már rég 10% körül volt csak,amikor sokan 25-30%-os kamatok reményébe ismeretlen cégekhez vitték a megtakarított pénzüket,a tuti otp betétek helyett!!
Gondolhatták volna ,hogy baj lehet belöle,most meg keresik a pénzük...
Én is vesztettem már a tőzsdén mégse tud az ember mit csinálni!!Ez a piac!
Vállalom a kockázatot és néha nyerek,néha bukok!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 16:45
Előzmény: #5106  Törölt felhasználó
#5107
Arra nem gondolsz hogy esetleg meg akarunk menteni egykét háziasszonyt aki esetleg idetéves, és a gyerek kari ajándékára félretett pénzét akarja befektetni? Én nem a szerelmeseket akarom meggyőzni itt, mert azt nem lehet úgysem, hanem azokat figyelmeztetni akik bizonytalanok, és látják hogy itt egy papir ami felsőlimiten van, és huh a topikban mindenki isteniti, és akkor ez nekem is milyen jó lesz. No ennyi lett volna a hozzászólásom lényege, meg szerintem a többi károgó is ezért ír meg talán azért mert fusztráló egykét ember idétlen hozzászólásaa, bár jogos, hogy én vagyok a gyökér, hogy akkor minek olvasom. Nem is teszem ezután az tuti.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 16:38
Előzmény: #5105  hali
#5106
Neked is igazad van, nem akartam beírni, szégyellem magamat, megyek is innen :((((
hali
hali 2007. 02. 15. 16:34
#5105
Sziasztok.

Figyeljen ide mindenki aki károg(lehet nem véletlenül persze):
Mit foglalkoztok egy ilyen szar céggel ennyit???
Ha ennyire rossz akkor szóra sem érdemes!!!
Ha ennyireutáljátok akkor meg nyissatok neki egy "UTÁLOM A HUMETET" topikot.
Miért szerintettek az "örökkényereségessekleszünk" Synergon,econet,stb. jobb cég???
Aki nemakar nem vesz és kész!
Ennyi.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 16:34
Előzmény: #5103  Törölt felhasználó
#5104
Offshore cégeket nem bántani mert nekem is a Man szigeten lesz bejelentve a vállalkozásom a jövő hónapban :D Amugy tök 1et értek
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 16:28
Előzmény: #5098  Törölt felhasználó
#5103
Én is arra gondoltam, hogy bármit írhattak volna, például amit én is: etyepetye. Aki rallyt akar belelátni ezt is fogja írni, ahogy tették, teszik többen is. Mert a hírnek őszintén nincs külön értéke. attól nincs + bevétel, eredmény, hogy az egyébként veszteséges PBC beszáll egy tök ismeretlen cégbe, amiről senki semmit se tud. Itt vannak páran akik nagy kanállal szeretik zabálni az egyébként nagy semmit, kicsit barnára szervírozva. Ez pilótajáték és kész, az nyer aki utólag nézve időben szállt be és majd száll ki. Semmi jelentősége a fundamentumoknak. Arra jó, hogy ismét kiosszanak többmillió 6 Ft-os részvényt, mert rá lehet fogni, hogy megérdemlik, remélem mindenki érti az időzítést. Az előző adag már élesítve, kínálja magát az alkalom, hogy az emelkedőbe jól beleba**ák és majd megint megszavazzanak maguknak kétszer annyit a közgyűlésen, ahogy a programban is szerepel. Az külön hab a tortán, hogy ahogy nézegetem ezt az Ltd-t, tök biztos, hogy off-shore, azaz az adóval is esélyes, hogy ba**akodnak, mert az APEH-ot izomból szeretik hülyének nézni, hisz Civin kedvence. Csak kérdés ők mit szólnak majd hozzá.
Törölt felhasználó 2007. 02. 15. 16:11
Előzmény: #5100  Törölt felhasználó
#5102
Nyilván nem, bár szerintem sokan akik belevesznek az eufóliába nem is tudják mi az a P/E csak valaki mondta nekik a kocsmában sörözés közben hogy "wazze Humetet kell venni!" Azért a befektetés szó talán erős. Megnézném hogy kb hányan vannak itt azok akik befektetnek, és nem adják el már jöv hét elején. De csak kötekszem, értem én mit akarsz mondani Koxxx :)))
watson
watson 2007. 02. 15. 16:08
Előzmény: #5100  Törölt felhasználó
#5101
elnök úr gyere egy versenyképesebb topikba, a varnyúba :-)
Itt a szerelmeseknek hiába károgunk :-)

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók