Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 19:31
#2700
Tényleg nem a legkönnyebb tisztázni való a betegség, de civin néven is azt írta a szerzõ, hogy: \"a jövõben is a legjobb tudása szerint az összes fontos és értékelhetõ információit nyilvánosságra hozni érdeke \"
Most valaki érti, hogy miért nem lehet azt mondani, hogy hülyeség a komoly betegség, ha nem igaz? Igazán könnyen lehetne tagadni, erre mindenféle tervekrõl megy a szöveg, amik már jó ideje elhangzottak tudomásom szerint eredmények nélkül. Néhány bennfentesnek tönõ persze nyomja, hogy így jó, meg úgy jó, de az árfolyam a sokak által jónak mondott gyorsjelentéshez alig emelkedett. Most meg mintha behalna. Nagy eséllyel ugyanazok a benfentesek már javában adnak, adtak, mert lehet, hogy kiskoxxx látja jól, hogy gáz van.
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 11:29
Előzmény: #2698  Törölt felhasználó
#2699
Menekülés!!! 16-ig meg sem áll!!!

Mi van te is vettél?
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 20:28
Előzmény: #2694  Törölt felhasználó
#2698
Kérem indítson egy humetrallyt, mert bevásároltam 76-70 es sávban, és szeretnék nyerni a dolgon.
A 100 forint vagy azfeletti ár nekem megfelel októberre, remélem elintézi ezt nekem.
És természetesen nemcsak nekem de még nagyon sok rajongójának.
Ne hagyjon cserben minket!
Szeretjük a humetet!
Ha pedig végtelen nagylelkűségét akarja demonstrálni akkor egy januárihoz hasonló szuperrallyt indtíson és örökké hálásak leszünk önnek.
Előre is köszönöm.
Tisztelettel:
G.
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 20:06
Előzmény: #2688  Törölt felhasználó
#2697
Egyébként az eredeti kérdésemet továbbra is tartom: mikortól lesz egy tőzsdei cégre meghatározó befolyással bíró személy egészségi állapota közügy? Egy példára emlékszem (igaz, ez kicsit morbid), az a Synergon volt. A jogászunk azt mondta, hogy szerinte nem egyértelmű a dolog, a magyar szabályozás nem elég egzakt ebben a kérdésben. Van valakinek erről véleménye?
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 20:05
Előzmény: #2694  Törölt felhasználó
#2696
Bocsánat, lehet hogy kicsit túl új vagyok még ebben a topicban, az is lehet, hogy kicsit biztalmatlan vagyok, de civin nick = Civin János? Láttam, hogy csivava „hivatalos állásfoglalást” kért, meg többen is ráugrottak a témára. Én részemről egy szakmai fórum topic-ját nem tekintem hivatalosnak, de ez legyen az én problémám. Civin Úrnak egyébként én is szívemből kívánok jó egészséget intermezzóktól mentes töretlen fejlődést a céges ügyekben. A humet.hu-n egy régebben láttam pár ambíciózus projektet (Nereki, NovaPapír, P2000, Humet az USA-ban), ami azóta az általam ismert hivatalos közzétételek szintjén a feledés mély homályába veszett. Persze lehet, hogy egyszerűen nem vagyok eléggé tájékozott a témában, de tud valaki arról, hogy ezekben a témákban lenne valami update? Vagy ahogy csereklei írta, csak az októberi gyorsjelentésben lesz ezekről hír? De hát én főleg az ilyen fundamentalista dolgokat figyelem:-) Az a baj, hogy én nem látom a tényleges alátámasztó infókat a fenti ügyletek mögött, ráadásul az árfolyam sem nagyon mutatja a pozitív várakozásokat - ennyi erővel akár lufi is lehetne az egész...
kissherceg 2006. 09. 23. 19:09
Törölt hozzászólás
#2695
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 17:19
#2694
eseményei nehezen ismételhetők meg, hiszen az, hogy a HUMET termékeit az FDA belistázta egy nemzetközileg elismert gazdaságtörténeti esemény volt, bárhogyan is intreprtálta azt akkor a magyar sajtó. A középtávú stratégiai tervünk szerint kétmilliárdos konszolidált saját tőke és az évi 600 millió árbevétel elérése a feladat.
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 14:05
Előzmény: #2692  Törölt felhasználó
#2693
az elmondottakat
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 13:58
Előzmény: #2690  Törölt felhasználó
#2692
Olyan miért lenne?
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 13:37
Előzmény: #2689  Törölt felhasználó
#2691
Köszönöm a fórumnak adott segitséget.
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 10:37
Előzmény: #2689  Törölt felhasználó
#2690
Tisztelt Civin Úr,

Kérdésem:

Várható e olyan jellegű sztori a Humetben a következő években, amely az ezredfordulón volt?

Akkor USA piac volt a sztori, amely miatt reálisan robbant az árfolyam sokszorosára, hiszen az árbevétel is sokszoródhatott volna.
Akkor brókercégek is vették a Humetet.....

Tehát olyan REÁLIS ÁRBEVÉTELROBBANÁSSAL járó sztori lesz e, amely miatt esetleg nyugdíjpénztár is bátran belevehetne??

Nagyon köszönöm válaszát előre is.
Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 10:29
#2689
egy rövid értelmezés erejéig rabolom az időtöket.
-
A HUMET egy fejlődő cég, ezáltal a részvényei a spekulatív kategóriába tartoznak mindaddig, amíg a fejlődés következtében a szükséges fundamentális alapok létre nem jönnek.
-
A HUMET történelme kétarcú. Az 1998 év előtti időszak a lehetőséget adta meg a fundamentális alapok felépítésére, és a fejlődés 2002 tavaszáig töretlennek bizonyult. A fejlődés mértéke nagy biztonsággal megbecsülhető volt akkor is, de nyilvánvalóan rendkívüli kockázat volt a 2000 (kétezer) december 5-én kiadott árfolyamprognózisban. Azt hiszen nem kell magyaráznom, hogy bizonyos kockázatokkal akkor még - rutintalan lévén - nem számoltam. Ennek a mindenki által ismert, de itt nem részletezett kockázatnak a bekövetkezte egy átmeneti időszakot generált, amely - úgy tűnik - a napokban adminisztratíve is lezárult.
Az említett, és speciális kockázatot generáló eljárás lezáródását megelőzően - 2005 augusztusában - az új célok kitűzhetővé váltak és a 2004-es árfolyamprognózis - ami változatlan - bizonyos eltérésekkel jó eligazodást adott a befektetőknek és a részvényeseknek.
-
Úgy vélem a HUMET ékötelessége, de érdeke is - kibocsátott részvényeinek spekulatav volta miatt - a jövőben is a legjobb tudása szerint az összes fontos és értékelhető infonmációit nyilvánosságra hozni. Amint az indokolt, az új üzleti tervek alapján - a 2005 augusztusában jóváhagyott középtávú stratégiai tervünknek megfelelő - üzleti tervet és az abból következtethető árfolyamprognózisomat közzéteszem.
őszinte hívük
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 23:29
Előzmény: #2686  Törölt felhasználó
#2688
Civin ur, a tobbiek neveben is tovabbi jo egeszseget kivanok onnek.

Az arfolyam karbantartoknak meg azt izenem, hogy a ceg allapota a reszvenyben megjelenheto ertekeben, vagy 50%kal lentebb vagy 50-100%kal fentebb talalhato. A ketto kozotti ter csak intermezzoskodas !!
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 23:14
Előzmény: #2686  Törölt felhasználó
#2687
Civin úr!

Ha nem érezném mély tiszteletlenségnek azt mondanám ,hogy öcsééééém :DDDD

Na na hm?

Jól van!!! mindenki megnyugodott?
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 15:43
#2686
őszinte hivük
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 14:43
Előzmény: #2684  Törölt felhasználó
#2685
Lehet, hogy vele is úgy van, mint Bin Ladennel, lehet hogy már Ő sem "prosperál" tulságosan.
Magyarán szólva lehetséges, hogy nincs olyan állapotban, hogy cigánykereket hányjon.
Csak persze lehet, hogy nem publikus! :-))
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 13:46
#2684
Oszlopos is kérdezte néhány napja, most Meri... valaki is. Nem lehetne egy hivatalos cáfolattal végre helyre tenni ezt a maszatolást az egészségügyi vonalon? Sokkal konkrétabb válasz, mint hogy ez már lefutott, mert ezek szerint nem, és valaki mindig előhozza.
Ha már más esetekben úgy is olyan segítőkész volt kérem Kedves Csereklei Úr írja meg mi a cég konkrét álláspontja, cáfolata a témában és így lehet gyanakodás nélkül spekizni. Előre is megköszönve.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 11:56
Előzmény: #2682  Törölt felhasználó
#2683
nincs semmi baja, , már lefutott a téma.
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 11:53
#2682
Fontolgatom, hogy besszálljak a Humiba, és azt a pletykát hallottam, hogy Civin beteg. Tudtok erről valamit? Szerintetek egy cég meghatározó befolyásolójának egészségi állapota közügy, azaz a befektetőkkel megosztandó dolog? Kihathat ez a cégre és az árfolyamra?
Törölt felhasználó 2006. 09. 22. 11:33
Előzmény: #2680  Törölt felhasználó
#2681
bankot fogsz rabolni gubaan ? :D

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek