Topiknyitó: _Bekre_Pal_ 2018. 02. 28. 08:17

gépházat tehermentesítő moderációról vitatkozós topic  

guildenstern 2018.02.27.
.
"Ha nagy igény van a moderáció kitárgyalására, hozzatok létre rá egy topikot, ígérjük, nem szólunk bele :)"
.
szerintem van rá igény, azt is kifejtem a későbbiekben, miért
.
akkor hajrá
.
ui.: fosós nickeknek üzenem, hogy nem vagyok törölgetős meg kitiltogatós, itt - ameddig az általános moderátorok felül nem bírálják - nem lesz senki törölgetve meg tiltogatva. Persze ha valaki jön hogy ezt erősen kitesztelje, akkor nagyvonalú kivételt teszek, de ahhoz már nagyon kell majd küzdeni. Vélemények és ellenvélemények szabadon áramoljanak, azt gondolom, ez a normális és természetes.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 18. 18:33
#140

költői kérdés:
 
egy ideje nézem a moderációs topicban a popejnak kötelet meg mindenfélét típusú sokadnickek immár napi többszöri törölgetését, és eltűnődtem, hogy miért nincs még az illető IP szinten tiltva?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 06. 11:12
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#139
igen, rá már régebben.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 06. 11:12
Előzmény: #136  pampa
#138
Nézd, borz stb. - mit bizonyítsak azon, hogy vazsmegyeinek minden megnyilvánulása egy agymenéses  személyeskedés és hogy nem szokott érdemi vitát folytatni valamint értelmesen hozzászólni? Egyrészt ezt mint véleményt fejtettem ki, másrészt mindenki pontosan jól látja, hogy így van. Az egész felvetésed teljesen abszurd. Tegyük fel, hogy a moderáció megengedné, hogy valaki kijelentse, hogy vazsi elég nagy fasz. Én nyilván elhatárolódnék, de fura lenne a kijelentés tevőjétől azt követelni, hogy támassza alá az állítását. Ez egy vélemény ugyanis, és nincs objektív faszságmérési módszertanunk. Kénytelenek lennénk az állítást véleményként kezelni.
Törölt felhasználó 2018. 06. 06. 08:54
Előzmény: #127  _Bekre_Pal_
#137
pny-re berágott a modi. Úgy látszik, az ő türelmét is ki lehet kezdeni.
pampa 2018. 06. 06. 08:23
Előzmény: #135  _Bekre_Pal_
#136
A világ legegyszerűbb dolga vádolni, rágalmazni valakit bizonyítás nélkül.
Ahhoz csak írni kell tudni!  :)))))
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 05. 17:22
Előzmény: #132  pampa
#135
Nem 
pampa 2018. 06. 05. 16:37
Előzmény: #131  _Bekre_Pal_
#134
Kb. ennyi hozzászólása van ezen a területen amit sikerült idáig összegyűjtened!   :))))
Törölt felhasználó 2018. 06. 05. 16:20
Előzmény: #131  _Bekre_Pal_
#133
borzalmas ember - 
pampa 2018. 06. 05. 16:13
Előzmény: #131  _Bekre_Pal_
#132
Bemásolnál egy személyeskedést tőle?
.
Előre is köszi!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 05. 16:04
Előzmény: #128  pampa
#131
Vazsinak nincs párja a személyeskedő céltalan hőbörgés terén.
pampa 2018. 06. 05. 15:54
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
Hiába "okos" valaki a szakterületén, ha a mindennapi életben "buta". 
.
Ahogyan azt is képtelenek kezelni, hogy "kívülállóként" mondjanak véleményt egy napi aktualitásról..
.
Ez az a bizonyos kettős mérce amiről már annyiszor beszéltünk.Egy hírben felcseréled a két érintett felet és teljesen más lesz a véleményünk mind két esetnél!  :)))).
.
Pedig ugyanaz az eset.....  :)
Törölt felhasználó 2018. 06. 05. 15:39
Előzmény: #125  pampa
#129
Nyelő tökéletes példája annak emberek hogy kitudnak fordulni magukból ha politikáról van szó.Aligha mondok vele újat,hogy hozzászólásai alapján nyelő egy profi befektető/trader,abszolút RACIONÁLISan közelít a tőzsdéhez,DE ha politikáról van szól mint egy sértődött,hisztis,dacos gyerek úgy viselkedik.Ez megfigyelhető a többi balos - szintén komoly szakemberek a tőzsde világában - nickekre,a politika megbolondítja őket,elvesztik a racionalitásukat azonnal.Tovább víve a gondolatot,ugyanez igaz a nagyvilágban amikor professzorok,tudósok,"nagy koponyák" esnek neki a kormánynak,mert más ideológiát képviselnek,a racionalitásnak ott sincs nyoma olyankor,hiába kiválóak a szakmájukban :)
pampa 2018. 06. 05. 15:35
Előzmény: #127  _Bekre_Pal_
#128
Ír ide 10-20 ember akiket ilyen indokkal szintén lehetne pihentetni!
Némelyik még durván, sértően trágár is !
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 06. 05. 15:20
#127
Vazsira berágott a modi. Úgy látszik, az ő türelmét is ki lehet kezdeni.
pampa 2018. 06. 03. 08:37
Előzmény: #125  pampa
#126
Látom szigorodik a moderáció.
.
.Jó lenne tisztázni, hogy a Kormányt,FIDESZ-t, Orbánt,  a családját ugyanígy az ellenzéki politikusokat ,párjukat családjukat durván sértő hozzászólást író emberek is moderálva lesznek?.
.
Mert az irány jó, így sokkal normálisabb hangnemben lehet beszélgetni.
pampa 2018. 05. 19. 08:49
Előzmény: #124  -pny
#125
a migráns lelövetős szöveged pl. azonnali végleges tiltást ért volna)"
.
Látod ez az a bizonyos PISZKÁLÓDÁS!
Sohasem írtam ezt!
Amit számon kértem az a  HATÁRVÉDELEM!
Többször bemásoltam, hogy az  ÉRVÉNYES  ENSZ egyezmény értelmében JOGA egy országnak megvédeni a határát! Akár fegyverhasználattal is!
Aki pedig a ZÖLD határon próbál bejutni azt tekintheti akár terroristának is!
Lásd napjainkban az izraeli hadsereg még a BELSŐ határán is éleslőszert használ,hogy megakadályozza  a terroristák bejutását !
.
Ezt is többször elmagyaráztam , de te "ÁTÉRTELMEZVE"  előhozod, hogy így piszkálódjál!
.
Vazsmegyeinél még ennél is durvábban PISZKÁLÓDTÁL!
Az általa írt szövegből úgy másoltál ki egy részt, hogy a kiemelés teljesen más értelmet nyert!
Ezt a neki tulajdonított állítást pedig elkezdted bemásolni a közéleti topikokba!
Ez ugyanaz a PISZKÁLÓDÁS  mint amit csinálsz napi szinten!
.
Próbáld egyszer mint kívülálló visszaolvasni egy napi "termésedet".......
A hozzászólásaid jelentős része nem a témához kapcsolódik, hanem azt bírálja akinek véleménye volt róla!
-pny
-pny 2018. 05. 19. 00:30
Előzmény: #123  pampa
#124
Ugyan már. Ne kezd el magyarázgatni, hogy jogosan jelentgetsz fel... Amiért legutóbb büntit kaptam miattad, annál te folyamatosan durvábbakat írsz... (és akkor régi dolgokról nem is beszéltünk, a migráns lelövetős szöveged pl. azonnali végleges tiltást ért volna).
pampa 2018. 05. 18. 09:28
Előzmény: #122  _Bekre_Pal_
#123
Minek válaszoltak volna?
Az indulásnál leírták a szabályokat!
.
"Az 1. számú szabály: ne személyeskedj! A másokra tett sértő megjegyzéseket szankcionáljuk a legerőteljesebben.A hozzászólásod (valamint a neved és az avatarod) nem lehet gyűlöletkeltő, másokat sértő, zaklató tartalmú."
.
.
Az a tartalom a PISZKÁLÓDÁS!.
.
"A döntésekről nem vitázunk, és azokat nem vizsgáljuk felül.A moderáció minden törekvés mellett is elkerülhetetlenül szubjektív, ezért lehetnek olyan döntések, amiket igazságtalannak érzel. Ezt fogadd el, vagy keress olyan fórumot, ahol nincs moderáció."
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 05. 18. 06:47
Előzmény: #121  -pny
#122
Olvastam pár napja. Arra tényleg igazából válaszolni illett volna.
-pny
-pny 2018. 05. 18. 00:20
Előzmény: #120  _Bekre_Pal_
#121
Na, a gépház se semmi. Törölték a hozzászólásomat, amiben minden támadó szándék nélkül pusztán előremutató célzattal egy értelmezést kértem. Arra szerettem volna valamilyen állásfoglalást kérni tőlük, hogy az utóbbi időben a központi moderáció során alkalmazott "piszkálódás" mit takar. Mivel ez a házirendben nem szerepel, eléggé indokolt a kérdés (másképpen megfogalmazva: "jogilag" nem is alkalmazhatnának ilyet), és normális helyeken illene minimum válaszolni rá. Ők nem tudtak / nem akartak, inkább törölték a kérdést.
.
Hát ilyen ez a NER mikronszinten... 

Topik gazda

_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek