Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 03:22
Előzmény: #75799  Törölt felhasználó
#75800
Kezdhetné a lengőtrapézzal...
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 03:16
Előzmény: #75797  Törölt felhasználó
#75799
Lehetne, hogy határozottan máshol 'lépjél fel'?
( mondjuk a cirkuszban?)
:)))
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 03:13
#75798
és let's talk about Genesis!
Igazad van!:)))

Jó éjt, én léptem:))

Hajrá Genesis! Emelkedés jön!:)
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 03:12
#75797
Jól van. A Kulcsár nem is roma! :-))) Amúgy meg Győzikére gondoltam. :-))

Jól van. Nincs ezzel semmi gond. Én csak azért írtam le, hogy nehogy azt gondold,gondoljátok már kedves liberálisok, hogy itt tombol a rasszizmust, stb.
Leírtam a tiszta véleményem, szerintem érthető.

Te pedig konkrét példákat nem tudtál felsorolni a szélsőségekkel kapcsolatban, így általánosságban pedig könnyű a szavakkal dobálózni, hogy ki a szélsőséges és kinem, ha azember nem is tudja, hogy gondolkozik a másik :)))

Csak arra mondjuk, hogy szélsőséges, aki téyleg az és rá is lehet bizonyítani sé általánosítva egy kalap alá vesz minden kisebséget, és így mond róluk negatív, durva, ocsmány véleményt!

Szóval érted. :-)) Mindenki békét szeretne, a valósi szélsőségek ellen pedig igenis fel kell határozottan lépni, legyen szó akár magyargyűlöletről, rasszizmusról, antiszemitizmusról, stb.!!
Ebben egyetérthetünk, szerintem.

Szép álmokat
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 03:05
#75796
"Az énekes úgy ment interjút adni, hogy fogalma sem volt arról, hogy kiknek kell nyilatkoznia és miről. Miután megtudta, hogy egy "rasszista rádió" látja vendégül, minden kérésüknek eleget tett, mert féltette az életét. Közben azért nevetve bratyizott megfélemlítőivel. A rádiósok elismerték: ők tanították be a náci karlendítést. "

Ez nem igaz, utólag kiderült Pákó hazudott és Tomcaték nem félemlítették meg, nem kényszerből ment el Tomcatékkel!
Önszántából, a felvételen látni is, hogy jól érzi magát Tomcaték társaságában, teljesen életszerű, aki retteg és fél, az nem tud kötetlenül így elnevetgélni, jól érezni magát Tomcaték stúdiójában!

Az ATV-n is volt egy meghívós műsor, Pákó el sem ment, megijedt, és a műsorvezető is egyetértett Tomcattel többnyire! Tomcat volt egyedül a stúdióban, Pákó gyávasága jóvoltából..Elmenekült az ATV riporterétől, van róla felvétel is!
A kuruc.infon minden felvétel rajta van, és nyomon lehet követni az eseménysort!

Egyébként meg, ha Pákót nem tartod szélsőségesnek (Pákó saját véleményét mondta el, hogy kik irányítják az országot, stb. azaz tudatában volt róla, hogy mit bszél az újságcikkek alapján is), akkor miért tartod szélsőségesnek azokat az embereket, akik nem is általánosítanak egyes kisebbségekkel kapcsolatban, csak egyes személyeket kritizálnak, támadnak és akik cigánybűnözésről beszélnek?

Ha Pákó általánosítva negatívan beszélhet a cigányokról és a zsidókról, sztereotípiákat megfogalmazva, sőt karlendíthet is, és szálasizhat, hitlerezhet, és még így sem szélsőséges, akkor miértlenne szélsőséges az, aki pont ezeket elveti?

Ez kb. most úgy fest, mintha a valódi szélsőségeseket védenéd, vagy legalább is nem ítélnéd el őket.

lásd Pákó, bácsfi diána, zuschlagflék, stb....sok van még..

Szóval érted.. Kicsit gondold csak át!

Pákót épp azért ell elítélni, mert tudatában volt annak, amiket mondott, a saját határozott véleményét mondta el nagyon is durván, általánosítva! A karlendítésben igazad van, ezt Tomcat is elismerte, hog betanítás.
A többi szöveg, kisebbségek sértegetése, hitlerezés,stb. azt viszont nem kellet betanítani!
Pákó csak tájékozódott a napi sajtó híreiből (Olaszliszka, stb.) és az említett véleménye alakult ki!
Az baj vele, hogy általánosítva, elítélve a szóban forgó kisebbségeket, egy kalap alá véve minden kisebbségit!
Ez az igazi rasszizmus, szélsőségesség!
Nem, amikor egyes zsidókat, romákat kritizál az ember! Hoppá!

Ez az igazság! Csak gondolkozni kell picit!

Szép álmokat! :-)

Szebb jövőt! :)

Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:57
Előzmény: #75793  Törölt felhasználó
#75795
"Nekem is van roma ismerősöm, nem is egy, fősuliról is, és teljesen normális, semmi bajom nincs vele, sőt bankban dolgozik már, 2 nyelvvizsgával, stb.! Sokat lehetne erről beszélni."

Kulcsárra gondolsz?

:-D

Figyu, őszinte leszek: nem akarok veled ezekről a témákról beszélni, és hallani sem szereztnék róla. Egyetlen közös témánk lehet amiről beszélhetünk, és az pedig a Genesis, mint résztulajdonos társak. Ennyi. Nem érdekel a világnézeted, stb. épp eleget hallottam.
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:35
#75794
Ok ebben egyetértünk tutira, Fásyban. :-))

Ok, vicces vagyok, de konkrétumokat még most sem mondtál, egyet sem a szélsőjobb veszélyről!

szélsőjobb,ha létezik is, akkor egyenlő bácsfi diánával, meg anno 1-2 ilyen idiótával..

Na nekem lassan mennem kel.l..
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:32
#75793
Akkor is a tényeket kell nézni!!

Pákó karlendített, bácsdi diána is!
Ők szélsőségesek! Pákó Hitlert éltette, stb...

A leírtak alapján még nagyobb a baj, hisz pákó tényleg így gondolja, hogy kik irányítják az országot!

Csak újságcikkeket olvastattak vele Tomcaték. Ez így volt tényleg!
A napi sajtóból! Olaszliszkai eset, cigűnybűnözésről, és Pákónak ez a véleménye alakult kiezek alapján!
Az a legnagyobb baj, hogy Pákó általánosított, azaz egy kalap alá vett minden cigányt és zsidót, stb.!!

Míg, aki tényleg IQ-s, az tudja, hogy SOHA nem szabad általánosítani! Semmi sztereotípia!

Pákó durvűkat is mondott, és a saját kialakult véleményét mondta, mely kirekesztő!

Míg pl. sok nemzeti radikális nem általánosít, csak kimondja az igazságot a cigánybűnözésről, ami tényleg létezik!
Nap, mint nap tapasztalhatja elég sok magyar ember!

De attól mert létezik cigánybőnözés, nem jelenti azt, hogy minden cigány bűnöző!!
Ez egy fogalom!!
Ugyanúgy, mint a fiatalkori bűnözés!
Az sem jelnti azt, hogy minen fiatal bűnöző!
Csak annyit jelent, hogy vaannak olyan bűnelkövetési formák, módozatok, melyek a fiatalság körében gyakrabban fordulnak elő!
A romáknál ugyanez a helyzet!

Nekem is van roma ismerősöm, nem is egy, fősuliról is, és teljesen normális, semmi bajom nincs vele, sőt bankban dolgozik már, 2 nyelvvizsgával, stb.! Sokat lehetne erről beszélni.

Normális ember soha nem vesz egy kalap alá egy kisebbséget, csoportulást sem!

Szóval érted..
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:29
Előzmény: #75790  Törölt felhasználó
#75792
Ezt mondtam én is, Fásynak nem kéne szerepelnie, de ha szerepel, akkor inkább nem nézem. Van akinek bejön.

"Szélsőliberális" veszély, mi?

Vicces gyerek vagy!

Nem létező szélsőjobb Magyarországon?

Mondj még valami jó hírt!

Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:24
Előzmény: #75788  Törölt felhasználó
#75791
link

Pákó agymosása a rádiósok szemszögéből

A médiaheckjeiről ismert Tomcat szerint Pákó egyáltalán nem ostoba ember, sőt tisztában van azzal, hogy kik irányítják az országot, mi történt Olaszliszkán és Ózdon. Szerinte elég volt két órát beszélni a nigériai énekessel ahhoz, hogy rájöjjön mit művel vele a média. Miután Fekete tisztába jött a helyzetével, azt mondta a stábnak, visszamegy az egyetemre, mert valójában jogász szeretne lenni. A Bombagyár pedig nem"szemét" társaság, de Tomcat bevallotta, hogy ők tanították meg Feketének a karlendítést, de szerinte ez semmit nem változtat a helyzeten.
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:23
#75790
Mercurius!

Fásy Ádámról nagyon megoszlaanak a vélemények! Ugyanúgy ahogy Te utálod Tomcatet, az emberek jelentõs része meg Fásyt nem kedveli mondjuk!
De ez elmondható másokról is..
Van aki így gondolja, van aki úgy.
Számomra unszimpi Fásy és nem kéne szerepelnie, nem tehetséges.

Szélsõjobb aligha van Magyarországon, annál nagyobb a szélõsballib. veszély!

Igazi szélsõségeseket pedig soroltam már, konkrét példákkal! Viszont Te csak általánosságban tudsz beszélni a valójában nemlétezõ szélsõjobbról!

Így nem Kosher!

:-)))

Konkrét példák?

Szép álmokat!

Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:17
Előzmény: #75786  Törölt felhasználó
#75789
ex: nem Fásyról jutott eszembe, ugyanis 'szomorú' , de halvány gőzöm se kicsoda...

:)
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:15
#75788
Kuss kurva! :))

Léptem, jó éjt!
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:15
Előzmény: #75777  Törölt felhasználó
#75787
Fásy Ádám egy kifinomult uriember, csak nem kéne énekelnie, ahogy Zámbó Árpinak sem, aki mégcsak nem is kifinomult, de ettől még "jófej" pasi.

Fekete Pákó, egy más kultúrában felnőtt, és eléggé ostoba beválalós "médiakurva", akit aljas indokból felhasználtak, és rávettek az ominózus felvételre, a kedves szélsőjobbos elvtársaid, hogy lehessen utána mutogatni egy "náci-négert". Szép és nemes gesztus...

Tomcattel van egy közös barátom, aki egy darabig eljárogatott vele, mert tetszett neki, ahogy csinálja a dolgokat, aztán rájött hogy ki is ő valójában, és milyen alantas motivációi vannak. Azóta tudok egyet s mást a viselt dolgairól. Eszembe nem jutna róla, hogy hazafi lenne... szerencsére a magyar állampolgárok döntő többségeknek sem.
Egy utolsó féreg. Ez a véleményem róla.

Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:14
Előzmény: #75779  Törölt felhasználó
#75786

BB: Ne bosszants már, Katzékat sem név szerint röhögte ki senki, mégis felháborodtak rajta...
:)

Ez ugyanaz.

exmnbs1 2008. 09. 22. 02:11
Előzmény: #75784  Törölt felhasználó
#75785
Veleg meg oda ahova gondolom, a pokolra
Törölt felhasználó 2008. 09. 22. 02:11
#75784
BB:

Jól van! No látod, ebben igazad lehet! Utálom ezt a várost, ahol élek,!! Egyre nagyobb itt a cigánybűnözés is, mocskos csaló szoci városvezetés, stb.. :-)))

További jó netfüggést!

Szép álmokat!
exmnbs1 2008. 09. 22. 02:10
Előzmény: #75779  Törölt felhasználó
#75783
Ilyen egy hívő keresztény mostanában?
exmnbs1 2008. 09. 22. 02:06
Előzmény: #75780  Törölt felhasználó
#75782
pocsék környéken láksz
exmnbs1 2008. 09. 22. 02:06
Előzmény: #75779  Törölt felhasználó
#75781
BB gratulálok, majd gyónt meg a papodnak

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek