Topiknyitó: -pny 2017. 04. 07. 21:33

Fidesz hazugsággyár  

Itt lehet gyűjteni Orbánék hazugsággyárának termékeit.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2017. 04. 09. 15:15
Előzmény: #18  _Sigorszky
Te kire szavazol most ? vagy kire szavaztál 2014 -ben ? mert én már írtam hogy a Momentumra vagy a Jobbikra akarok szavazni. nem mentegetem a Fideszt....de azzal kelni, azzal ébredni, azzal a fóbiával élni együtt hogy a Fidesz kormányoz !! Úristen a Fidesz !! Úristen csak a Fideszt nee! ez már beteges fóbia. ebbe a gyűlöletkampányba az MSZP simán belebukott 2014 -ben. akkor az egyéni emberekre se lehet jó hatással..
gyula1971
gyula1971 2017. 04. 09. 14:12
Előzmény: #18  _Sigorszky
Kérdés ezeket mikor lehet leváltani, 2018 közel van vagy csak 2022-ben?
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 09. 13:51
Előzmény: #16  BudFox
Talán nem fogalmaztam elég érthetően, egyértelműen. Ezt a szemét, aljas tetű bandát hogy mentegetheted? Eszednél vagy...?
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 09. 13:46
Előzmény: #16  BudFox
Áruld már el, mi a fenét eszel rajtuk!?
BudFox
BudFox 2017. 04. 09. 13:39
Előzmény: #2  -pny
Mi ez a topik ? :_) Inkább nyiss egy Momentum -os topikot, vagy Momentum párt programjai. stb. topikot.. azzal többre mennél.. neked rendes Fidesz fóbiád van :-) mondjuk meg tudom érteni azokat akik nem szeretik a Fideszt...de ennyire utálni, gyűlölni valamit az már beteges dolog... Lefogadom hogyha alacsony a vérnyomásod csak előveszel egy kártyát a zyebedből amire az van felírva hogy "Fidesz", mársi 30 -al feljebb megy a vérnyomásod :-)
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 09. 13:20
Előzmény: #3  gambadoro
A roller talán azért volt benne, mert hát lendületben van az ország, ugye: link
-pny
-pny 2017. 04. 09. 10:05
A prostisrácok szokás szerint hazudnak. "PESTISRÁCOK:
Az MSZP is ott lesz a CEU-párti radikálisok tüntetésén – Stábunkat előre megfenyegették" Radikálisok? Akik békésen tüntetnek egy EGYETEM, meg civil szervezetek mellett? Akkor 2006 vandálait minek kéne hívni?
exmnbs1 2017. 04. 08. 17:43
Előzmény: #12  -pny
Kiváncsi lennék a 20 helyszínről a nemzethyek hányat láttak élőben.Tartok tole hogy kevesebbet mint en.De
-pny
-pny 2017. 04. 08. 17:39
Dénes ezt írja a hazugsággyáros kampány topicjában: "profdenes:nagyon helyes, rács mögé a rendőr verőt !" Akkor több ezer jobbos őrjöngőt kellene lesittelni 2006 miatt. "Feljelentették a rendőrt pofozó Soros-tüntetőt ... Ahogyan arról már korábban beszámoltunk, a még kedden megrendezett parlament előtti Soros György szimpatizánsokból álló tüntetésen, az egyik hangadó szándékosan megütött egy amúgy békésen biztosító rendőrt." A 888 is "elfelejti", hogy 2006-ban tömegesen és több napon is brutális támadások érték a rendőröket, több tucatnyian meg is sérültek közülük. Akkor bezzeg egyik jobbos se írta, hogy sittre valók a vandálok. Most egy pofonért akasztanának... Nem semmi.
-pny
-pny 2017. 04. 08. 17:32
Előzmény: #10  exmnbs1
Én is dobom rögtön a szemétbe. A videóból tudtam meg a kérdéseket, akkor döbbentem le. Egészen elképesztő.
exmnbs1 2017. 04. 08. 17:19
Előzmény: #7  philosopher
Meg egy ilyet sem nyitottam ki es nem is fogok
-pny
-pny 2017. 04. 08. 15:43
"Kovács Zoltán 2012-ben még megvédte a CEU-t és kijelentette: rendkívül sokat kapott az egyetemtől" link
-pny
-pny 2017. 04. 08. 10:27
Előzmény: #7  philosopher
"Ez már egy új szint, én most néztem meg a kérdéseket, hát, elképesztő. Az eddigi konzultációkban legalább volt valami döntésféleségre" Pontosan. Arra még lehetett azt mondani, hogy az egyértelmű kampánycélon túl, van is valami értelme. Ez segghülyéknek készült, mert akkor ordas nagy hazugságok vannak benne, hogy fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy bevegye valaki.
philosopher
philosopher 2017. 04. 08. 10:19
Előzmény: #4  -pny
Ez már egy új szint, én most néztem meg a kérdéseket, hát, elképesztő. Az eddigi konzultációkban legalább volt valami döntésféleségre, véleménynyilvánításra lehetőség, itt gyakorlatilag olyan kérdéseket tesznek fel, amire normális ember csak egy választ adhat. Ezen nincs mit konzultálni. Azon lehetne inkább, hogy maga a kérdésfeltevés igaz-e. De a válaszlehetőségek kb ilyen szintűek: Ön szerint kék színű a kék ég? 1. Igen, kék. 2. Higgyük el a hazug Brüsszelnek, hogy az bizony piros, mikor a vak is látja, hogy kék. Mi ezzel a cél, mit lehet ezzel kampányolni (pár forintot biztos itt is át lehet csoportosítani, de nem hiszem, hogy ezért megéri)? 90-es IQ alatt lehet ezzel max szavazókat marasztalni, afelett csak bambán (vagy idegesen) néz maga elé az ember, hogy ez mi? Most erre válaszoljak? Ezzel a saját szavazóikat is hülyének nézik. Vagy már csak a hülyékre hajtanak?
gambadoro 2017. 04. 07. 23:25
Előzmény: #4  -pny
a kampány pénzbe kerül:))))
-pny
-pny 2017. 04. 07. 23:13
Ez a "nemzeti konzultáció" kb. Vazsmegyei szint. Én az értelmesebb Fidesz szavazók nevében kikérném magamnak, hogy ennyire ostobának néznek...
-pny
-pny 2017. 04. 07. 23:09
Persze, hogy láttam:) Most néztem meg, ezen döbbentem le én is, hogy micsoda ordas kamuk vannak benne. Egészen elképesztő a szint. A hülye Gyurcsány egy kis választási marketingért egyből bevallotta, hogy hazudott, ezek meg felfoghatatlan kamukat tolnak naponta az arcodba. Döbbenet. Ráadásul félelmetes, hogy mi pénzeket tolnak ebbe a permanens kampányolásba. 7 éve csak kampány van megállás nélkül. A komcsik nem futtatták így magukat és nem hazudoztak ennyit és ekkorákat, mint ezek.
gambadoro 2017. 04. 07. 22:43
Előzmény: #2  -pny
link ha még nem volt a videó :)
-pny
-pny 2017. 04. 07. 21:42
Döbbenetes ez a nemzeti konzultációnak hazudott kampány anyag. Megint ordas nagy hazugságok és uszítás hegyek, meg nem létező dolgok elleni fiktív harc.

1. Rezsicsökkentés. Itt rögtön két ordas nagy hazugság van. Egyrészt NINCS veszélyben. Másrészt egy ideje már NEM CSÖKKENTÉS! A világpiaci és az orosz gáz ALACSONYABB, mint volt pár éve, a gázár mégsem csökkent. A rezsicsökkentés = hatósági ár, amivel jelenleg mindenki rosszabbul jár.

2. Migráns téma. Erről már volt sok pénzért egy felesleges népszavazás. De a kampányt persze tovább kell folytatni. Miközben a letelepedési kötvényeket nem állították le. Pénzért már 17000 migránst szabadítottak az országra, EU-ra. Gondolhatjuk, hogy ezek az emberek nem mindenáron magyarok akartak lenni, sokkal inkább EU-s papírokat akartak a szervezett bűnözés, a terrorizmus számára.

3. Migráns téma megint és ennek ürügyén burkolt uszítás a civil szervezetek ellen összemosva a jogvédőket az effektíve bűnöző embercsempészekkel (tehát azokat, akik akár meg is ölik őket azokkal, akik a tisztességesség és jogszerűség oldalán állnak). Undorító.

4. Civil szervezetek elleni hadjárat azzal a kamu ürüggyel, hogy idegen országok szólnak bele az ország működésébe. Miközben ők állampolgársággal, vízumokkal üzérkednek. KGB Bélákat, Kiss Szilárdokat hagynak dolgozni, az orosz propagandát pedig már állami szinten tolják. Orbánt is védte a TASZ 2010 előtt, a Helsinki Bizottság pedig többek között fellép a közérdekű adatokért a korrupció ellen. Soros ellen is abszurd a támadás, miközben a fél Fidesz Soros pénzén tanult...
5. Szimpla hazugság. Milyen munkahelyteremtő programot, lépést támadott Brüsszel? Ez egy szimpla ordas nagy hazugság, csakhogy megint lehessen az EU-t ellenségként beállítani.

6. Adócsökkentés, amit Brüsszel támad. Ez is ordas nagy kamu, mint az 5. pont.

Hihetetlen, hogy ilyen ócska kamukat terjesztenek a pénzemen. Hazugságokkal harcolnak nem létező dolgok ellen. Ilyen aljas, hazug, tolvaj kormánya még nem volt az országnak.

Topik gazda

-pny
-pny
2 5 3

aktív fórumozók

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza
      • Forgalom
      • Nyertesek
      • Vesztesek