Topiknyitó: Portfolio 2009. 11. 06. 09:56

Felhorkant a világ! - A Sláger és a Danubius bukása már a Financial Timesban  

Ugrás a cikkhez
A világ egyik legismertebb üzleti napilapja, a Financial Times írt ma cikket arról, hogy micsoda cirkusz alakult ki Magyarországon a Danubius Rádió és a Sláger Rádió bukása körül. Lemondott az ORTT elnöke Magyarországon, miután a legnagyobb...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=123870
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
prfecó 2009. 11. 09. 20:43
#48
Most néztem utána az Emmis ( Sláger tulajdonosa) az eredeti sugárzási árból 70 % -t alkudott le. Majtényí helyben hagyta az alkut.

Ja és Emmis részvény ára a Nasdaq-on 25 % -al esett ( kb. 1-1,1 dollár között )

Ha tartosan lemegy 1 dolcsi alá kirugják a nasiról.Hát ezért harcol, minden eszközt bevetve.
Törölt felhasználó 2009. 11. 09. 09:29
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
Azt hiszel és gondolsz, amit akarsz. Azt viszont nem értem, hogy minek kérdezel, ha a válaszomat úgysem hiszed el?
sanka 2009. 11. 09. 08:29
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#46
Ez komoly, pampa komcsi szavazó, volt?!
És most mi akkor?!
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 23:22
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
Az itteni munkásságodat látva ne csodálkozz, hogy ebből egy szót sem hiszek el.

Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 23:01
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Végre egy jó kérdés.

2006-ban és a mostani EP-n is az MDF-re szavaztam. De marha rossznak tartom őket is. Rájuk azért is dühös vagyok, mert 2006 óta eltelt 3 évben soha vissza nem térő lehetőséget hagytak ki, elég lett volna néhány hiteles név + meg egy valamire való program. Nagyon sokan és sokszor írtuk már itt a 2006-os választások előtt is, hogy új pártra lenne szükség, és a semmiből is megérni létrehozni (ezt azóta bőven igazolta a Jobbik és most az LMP is). Ehhez képest ők 3-4 év alatt nem csináltak semmit.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 22:38
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#43
És most kire fogsz szavazni?
prfecó 2009. 11. 08. 19:38
Előzmény: #41  pampa
#42

Hát amit ez a szaros Emmis Communication cég csinál az tényleg gyomorforgató.( Sláger Rádió tulajdonosa)

Tetszett volna normális pályázatot írni és nem kilóra megvenn a Szdsz-t és Majtényít.

Most már felmérés is van melyik a legkorruptabb párt, szadesz vezeti a mezőnyt.

Ez még csak a jéghegy csúcsa , mi fog még kiderülni?
Mszp az se kutya , Fideszről is fog jó pár történet keringeni.

Mondjuk a legjobb a Postabank Gazdasági Igazgatója volt 8 általános iskola , de Gyuszi a taxis is jó fej: K@H -ból - Kulcsár ügy ( pl.Kőbányai alapszervezetek Mszp-Szdsz tandem)
Nekem tetszett WVM Lizing és Tocsik ügy is. Mindenhol ugyanazok a Szdsz-Mszp páros tagok vettek részt. Dr. Simóka( +né is) mindig részt vett és az aktuális Pénzügyminisztériumi államtitkár is szerepel.

Ezek mind 10-40 millíárd Ft közötti pénzek eltüntetésénél tünnek fel.

M5 , M6 utépítés PPP programjai is 100 millíárd körül van . Éhen hallnak majd az Elvtársak???
pampa 2009. 11. 08. 18:53
Előzmény: #35  watson
#41
Én azt olvastam,hogy minimum 350 milla. Ettől csak több lehet.
200 milla a fix rész és az igért %-os bevétel ami nem lehet kevesebb mint 150 milla.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 18:06
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
tokos. 2009. 11. 08. 17:58
Előzmény: #35  watson
#39
A liberális elvekre szükség van, a szadeszre nincs. Az a párt a liberalizmus iróniája.

Szerintem az, hogy xx éve vannak országos szinten, nem garantál semmit, mint ahogy 8 év szoci kormányzás sem jelenti, hogy nekik kéne örökké a nyakunkon maradniuk ( A jó Isten mentsen meg tőle...)

Azt meg, hogy ki mennyit fog fizetni, majd meglátjuk.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 17:55
Előzmény: #36  Jussi
#38
hagyd már rájuk. pártmunkások )))
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 17:42
Előzmény: #35  watson
#37
Watson, egyetértek.
Jussi
Jussi 2009. 11. 08. 17:23
Előzmény: #35  watson
#36
Akkor bezzeg nem cikkeztek,mikor nem fizettek a frekvenciáért,meg akkor sem,mikor végre önkényesen csak a töredékét fizették.
watson
watson 2009. 11. 08. 17:13
Előzmény: #26  prfecó
#35
Azért mert valami külföldi azért még elmehet a q..va anyjába... ez nem mérvadó, sőt jogos a hazai preferálása hasonló alternatívák választása között.

Ettől persze még elítélem az ORTT korrupt döntését, mert ha jók a közzétett információk, akkor a Sláger Rádió idén vagy tavaly éves 670 milliót fizetett a frekvenciahasználatért a költségvetésbe, míg az új 150-et fog. Ez itt a probléma, és nem az hogy külföldi.
Én személyszerint értéknek tekinteném a 10-12 éves múltat ami egyfajta biztosíték egy újjal szemben. Sőt munkahelyek... úgy hallottam hogy pl. a Danubius-ban talán 62-en dolgoztak.

prfecó, a Szadesz szapulást kicsit túlzónak érzem a részedről... nem kellett szadeszesnek lenni, hogy lopjanak: lásd mostani BKV, MÁV ügyek, Tocsik, Kulcsár, Simicska és Kaja Ibrahim, Pintér vs. Tasnándi/kínai piac, 4-es metró-, autópálya prominensek...

liberális elvekre pedig Szdsz nélkül is szükség lenne: pl. MÁV vagy BKV ügyben mindenki fizesse a saját utazását, ne én szponzoráljam az adómból, vagy a segélyezési rendszer se nyújtson tartós megélhetést, és pl. saját befizetéseken/biztosításon alapuljon 3-6 hónap után, ne én szponzoráljam a segélyeseket vagy a cingóságot.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 16:55
Előzmény: #33  pampa
#34
Pampa, tőled hiteltelenül hangzik a 7.5 év, mert az első 4-gyel elégedett voltál, olyanannyira, hogy arra szavaztál, maradjanak.
pampa 2009. 11. 08. 16:50
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
Nem maradt semmi? Csak nem azért mert a jelenlegi csapat "leprivatizált" mindent ezalatt a 7,5 év alatt.

Ezzel magad alatt vágtad el az ágat....
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 16:40
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Ahogy a tiéteket szorongatják az utolsó pillanatig. Na de sebaj legalább szusz se marad!
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 14:13
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#31
Fideszesek már most idegesek, nem maradt nekik semmi, de a hatalom és pénz éhes söpredék a holdudvarából már a nyakukat szorongatja a koloncért.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 14:10
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#30
Bandi, neked ebben teljesen igazad van. Csakhogy amikor velem kapcsolatosan elhangzik egy szándékosan valótlan állítás, akkor azt nem tudom nem lereagálni. Ha rólam nem lenne szó, rég nem foglalkoznék pl. ezzel a topiccal.

Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 14:06
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Egyetlen egyszer sem szavaztam semmilyen választáson az SZDSZ-re, úgyhogy célt tévesztett, amit írtál.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 14:00
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#28
pénznyelő,

bele kell törődnöd, hogy az SZDSZ kimúltával már nem ők szabják meg, kik kapják a frekvenciákat.
Belefulladt a pártod a korrupcióba, ennyi a sztori, hiába az álszent szöveged.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 10:25
Előzmény: #1  portfolio
#27
T Szerző!

A cikk végéhez:

Miért szükséges a hazugságig eljutni ? : egy pártra hivatkozik az Emmis képviselője nem kettőre és azt mondja \"úgy tűnik, üzletet ajánlottak\" nem pedig amit a szerző tényként állít, hogy a tőke felét kérte az a bizonyos egy párt ( vajon melyik a négy közül?, mert az idézetből az sem derül ki).

Minimális önmérséklet hitelesebbé tenni az ilyen írást is.

Ha manipulál, legalább nézze ki az olvasóból, hogy két mondat között nem felejti el az előzőt.

üdv: Egy felhorkant olvasó
prfecó 2009. 11. 08. 06:19
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Köszönöm BB

Tényleg nem kell mindennel foglalkozni Pénznyelőnek és nekem se.

Én ugyan nem tekintelek titeket egy" belelépendőnek", ami elém kerül. De egyszerüen ezt a sok szart , amit eddig csinált , médiában , privatizációban ez a törpepárt nem lehet figyelmen kivül hagyni
.Ráadásul az utolsó 8 év az országban és Budapesten regnáló 20 év nekem elég sok. főleg a" lop stop" reklámmal kampányoló SZDSZ nek nevezett korrupt emberekből álló háttértámogatókból.

Mi lesz , a választók eldöntik.

Ennél csak jobb jöhet, szvsz.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 02:25
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#25
Ha elfogadsz egy (taktikai) tanácsot:
Ne lépj bele mindenbe, ami eléd kerül.
Lépd át.
Akit a téma érdekel, úgyis helyre tudja tenni magában.
Anno a párbajok előtt csak akkor vették fel az eléjük dobott kesztyűt, ha arra méltónak találták az ellenfelet. Azaz ha még ellenfél voltában is tudták becsülni.
Ma is beválik.

Mint a divatban. Ki nem követi, az csinálja.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 02:16
Előzmény: #20  opposition2002
#24
Azért ennek üzenete értéke van!
A sokak által várvavárt fordulatot követően az USA hozzánkállása a 2001-es szintre fog csökkenni. Nem jó hír, nagyon nem jó.
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 02:07
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#23
Te is tudod. A tulaj miatt. Az amerikai érdekek védelme.
(Csendben mondom: Kevés nacionalistább berendezkedést láttam még, vagy tán egyet sem.)
Törölt felhasználó 2009. 11. 07. 23:22
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#22
Drop, éppen a te mostani a múltkori szöveged adja az igazolását annak, amiről irtam. Már előre mented őket azzal, hogy más is megtette, most visszaadják, szegények nehéz lehet nekik nem bosszúlni, stb. Tehát mutyizhatnak, mer más is mutyizott. Ilyen nincs. Azért mert sokan loptak már, én még nem vagyok feljogositva arra, hogy lophatok. Se jogilag, se erkölcsileg. (sőt, mégdurvább, hogy úgy állsz hozzá, keressenek végre ők is, meg bosszúlják meg, ahogy fogalmaztál - tehát nemhogy nem itéled el, talán kifejezetten örülsz is neki).

Én erről beszltem. Te meg igazoltad ezt saját hozzáállásoddal.
Törölt felhasználó 2009. 11. 07. 23:15
Előzmény: #18  prfecó
#21
Prfecó. Azt kell mondjam, megint súlyosan csúsztatsz. Nyilván nem véletlenül, ezért ha erősen akarnék fogalmazni, azt is irhatnám, hogy hazudsz. Ne tedd.

"Én is leírtam már párszor,nálad a szdsz egy tisztakezű, mindent jól megoldóálomcsapat"

Szerinted. Én viszont megkérlek rá, hogy ne akard megmondani, mit gondolok szerinted. Azt majd megirom én, ha akarom. Olyat, amit az idézett mondatodban megfogalmaztál még csak megközelitőleg se állitottam és nem is sugalltam sose.

Ne azzal akarj vitatkozni, amit a szövegeimhez gondolsz, vitatkozz azzal, ami le van irva. Köszi.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek