Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 19. 12:36

Ez az autótesztpálya egyedülálló a világon  

Ugrás a cikkhez
Pénteken tették le a zalaegerszegi tesztpálya alapkövét. Az eseményen Orbán Viktor úgy vélekedett, hogy ezt a projektet a zalai fiúk hozták össze. 40 milliárd forint A 40 milliárd forint értékû beruházás országos és
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 05. 22. 11:54
#7
"Orbán Viktor beszédében felidézte,hogy komoly viták zajlottak a kormányban arról,hogy hol valósuljon meg ez a beruházás.Ezzel azt akarja üzenni az itt élőknek, hogy létrejönnek itt új munkahelyek." Az archív cikkben ugyanez a szövegrészlet még így hangzott: "Orbán Viktor beszédében felidézte,hogy komoly viták zajlottak a kormányban arról,hogy hol valósuljon meg ez a beruházás. Megemlítette a Flextronics,mint korábbi munkáltató-beruházó kivonulását, ami fontos szerepet játszott abban,hogy a kormány ebben a térségben valósítson meg egy új, nagy volumenű beruházást. Ezzel azt akarja üzenni az itt élőknek, hogy létrejönnek itt új munkahelyek." Miért lett kihúzva ez a kellően fontos mondat a cikkből? Helyi vagyok, nagyon nem mindegy, hogy mire számítsunk...
szivacs
szivacs 2017. 05. 19. 15:25
Előzmény: #5  kukutyinbenko
#6
"ráférnének még" - mivel inkább ott található foglalkoztatatlan munkaerő.
kukutyinbenko 2017. 05. 19. 14:08
Előzmény: #3  szivacs
#5
Mercedes, Bosch, ZF, Michelin, Lego, Knorr-Bremse, hogy csak néhányat említsek a Kelet-Magyarországon gyártóbázissal rendelkező cégek közül.
kukutyinbenko 2017. 05. 19. 13:58
Előzmény: #2  signal2
#4
Én kissé szkeptikus vagyok. Miért nem épített eddig ilyet senki ha akkora az igény rá? Nem volt pénzük, helyük, vagy csak nem jutott eszükbe? Rengeteg üresen kongó volt versenypályát lehetett volna átalakítani és mégse tette senki? Mondjuk legalább nem stadion...
szivacs
szivacs 2017. 05. 19. 13:12
Előzmény: #2  signal2
#3
Vidéken ugyan de, ez is nyugaton. A keleti országrészre is ráférnének még olyan ipari fejlesztések, amelyek az ottani munkaerő számára lennének tömegesen elérhetők.
signal2
signal2 2017. 05. 19. 12:36
Előzmény: #1  portfolio
#2
Tetszik, hogy jövőbe mutató. Különösen tetszik, hogy vidéken van.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek