Topiknyitó: nemmondokle 2018. 02. 17. 12:33

Est Média  

A topik a feltámadás küszöbén álló,a BÉT-en egyik legrégebben jegyzett cég tiszteletére jött létre.Jó beszélgetést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 10:44
Előzmény: #38078  Jantner007
#38080
egyébként pedig összekeverted kockafejet, kockavető1-el!
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 10:43
Előzmény: #38069  Jantner007
#38079
Én úgy gondolom, hogy arrogáns választ Te és Gábor tőlem még nem olvastál. De ha finom stilisztikai elemzéseket szeretnétek végezni megnyilvánulásaimról, akkor kérem, hogy ezt fejezzétek be!
Jantner007
Jantner007 2018. 07. 28. 10:41
Előzmény: #38074  kockafej
#38078
Előzményeket kérdezted, azért írtam bele a neved mert tartalmazza az előzményeket. 
Fuxindex
Fuxindex 2018. 07. 28. 10:31
Előzmény: #38075  Roka-koma
#38077
Nem. :)
zox69
zox69 2018. 07. 28. 10:30
Előzmény: #38065  Chakaa
#38076
+
Roka-koma
Roka-koma 2018. 07. 28. 10:29
Előzmény: #38073  Fuxindex
#38075
Igen. Ismersz?:D
kockafej
kockafej 2018. 07. 28. 10:25
Előzmény: #38069  Jantner007
#38074
"...Ez a válasz kockafejnek is..." nem értem ezt a megjegyzést. Nekem nem volt kérdésem.  Szerintem valamit összekeversz. Én a csoport tagja is vagyok, valós fb. profillal. Az meg nem volt kritérium (csak lehetőség) idáig, hogy portfóliós nickükkel beazonosíthatóak legyenek a fb. csoport tagok. Én se itt, se ott nem sértettem meg senkit se, valós a profilom, gondolom ezért sem töröltetek. Másrészről néztem a chartot. Semmit se lehet kiolvasni belőle. Ott is csak a tanácstalanság, és a várakozás látszik. Szerencsére, akik arra vártak, h kiszorhassák standardban azok már megtették. Erősebb kezekhez kerültek a papírok. Ezzel párhuzamosan vételi erő sincs. Felvették az új pozíciókat. Mivel nagyobb öntödére nem számítok és szépen alulról támadja az 50 napos EMA-t, igy a jövő hétre egy kisebb emelkedést várok. SZVSZ megyünk 130-ra és szintet lépünk. Majd 132-144 (bollinger közép) sávban mozgunk tovább.
Fuxindex
Fuxindex 2018. 07. 28. 10:20
Előzmény: #38068  Roka-koma
#38073
Téged azért látunk, ha akarunk. :) A két róka között te támasztod a fát?. :)
Roka-koma
Roka-koma 2018. 07. 28. 10:11
Előzmény: #38071  Roka-koma
#38072
Megértheted hogy az arctalanság troll gyanús és nem kellenek oda trollok. 
Roka-koma
Roka-koma 2018. 07. 28. 10:10
Előzmény: #38068  Roka-koma
#38071
Ez kb olyan mintha eljönnél egy találkozóra símaszkban és kamu névvel. Oda se azért megy az ember mert csak. Hanem arcok miatt. Csak az még a facebooktol is egy következő fokozat. 
Jantner007
Jantner007 2018. 07. 28. 10:04
Előzmény: #38068  Roka-koma
#38070
Abszolút egyetértek. Ezt akartam én is mondani.
Jantner007
Jantner007 2018. 07. 28. 10:03
Előzmény: #38062  Törölt felhasználó
#38069
em értelek. Csoport tagja voltál meg volt a lehetőséged arra,h annyit írjál ,h Janika vagyok a forumból az arogáns válasz helyett. Chakaa csak a végrehajtó, valójában a csoport egyhangúan döntött úgy,h kizár mindenkit akinek nem beazonsítható a profilja van. Erre jogosultságot akkor adott amikor Chajka feltette a kérdést,h mi legyen egy jelentkezővel akinek a profilja semmit nem mutat. Nem volt ellenvélemény azaz hallgatás beleegyezés. Ez a te döntésed is volt. Chakka ezután írt 6 beazonosíthatatlan profilú személynek köztük neked is. Szerintem ha írsz annyit ,h bocsi a nem megfelelő stílusért Janika vagyok ,akkor vissza fognak venni de gondolom ez téged degradál. Ez a válasz kockafejnek is. 120 főből egyébként az fb csoportban 15-20 irogat a többi csak olvas és semmihez sincs véleménye és nem is oszt meg semmi gondolatot a papírról, ha én lennék az admin akkor leszűkíteném 15-20főre azokra akik az arcuk mellé a protfolios nicküket is vállalták;). De emiatt nem fogok szembe menni a csoporttal és kezdeményezni sem fogom mert örülök,h a tagja lehetek és később akár egy személyes talinál mélyebb gondolatokat is megoszthatok. Levelemmel senkit nem akarok megbántani ezért légyszíves ne vedd személyesre. Köszönöm.
Roka-koma
Roka-koma 2018. 07. 28. 09:58
Előzmény: #38067  Törölt felhasználó
#38068
Azért a fórum és a Fb csoport nem ugyan az. A face csoport pont azért jött létre, mert nyíltabb mint a fórum, láthatjuk egymást valódi képekkel, valódi nevekkel. Tudom ezt pont én mondom.. de szívesen találkozom és szívesen ismerkedek privatban. Én sem szeretem kitenni az életem facera. Ha mégis kirakna chakaaa megértenénk, mert tudom miről szól a face. Nem kell megsértődni. Nem azért jött létre mert csak itt VIP plusz információk vannak. Hanem az arc miatt. Köszi!
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 09:45
Előzmény: #38065  Chakaa
#38067
Ha itt akarod folytatni, akkor rendben! Megkérdezem újra, h milyen személyes adatokra vagy kiváncsi? Egy kutyát ábrázoló profilkép is megfelel, vagy tajszámot is kérsz? A családfát is igazolni kell? Igazad van, tényleg nem vagyok közétek való! Én a véleményemet nem másitom meg, szabályokat menet közben nem változtatok meg!
wyzard 2018. 07. 28. 09:42
Előzmény: #38065  Chakaa
#38066
Pontosan erről van szó. Jó pihenést és kikapcsolódást!
Chakaa
Chakaa 2018. 07. 28. 09:32
Előzmény: #38060  kockaveto1
#38065
Igen, volt előzménye. Most először és utoljára írom le ide, egyrészt mert végre én is szabadságon vagyok és ez az idő a családé, barátoké, másrészt pedig nem akarom szét offolni a topikot!
Pár héttel ezelőtt jelentkezett a fb csoportba egy olyan valaki akinek sem fénykép, sem ismerősök, senki nem volt látható, nem volt beazonosítható. Ekkor megszavaztattam a csoportot, hogy be legyen-e engedve vagy el legyen utasítva, ugyanakkor kértem őket, hogy úgy jelezzenek vissza, hogy ez a jövőre nézve is irányadó legyen.
A csoport döntése egyértelmű volt, így az illető elutasításra került. Aztán az egyik kolléga jelezte, hogy az egyik hozzászóló is ebben a cipőben jár, nem azonosítható. Mint kiderült, ez a nem beazonosítható  ember "Janika" volt.
Én írtam neki egy privát üzenetet, ezt be s fogom ide pakolni, ebben minden benne van.
Ennek a fórumnak is megvannak a szabályai, a fb csoportnak is. Ezek nem teljes mértékben az én döntéseim, kikérem a tagok véleményét mert én azt a több mint 100 embert egy csapatként kezelem. Az, hogy egy fb csoportban beazonosítható legyen valaki, nem irreleváns elvárás!
Aki ezt nem szeretné megtenni, szíve joga, de akkor fogadja el azt is, hogy a csoport nem szeretné maguk közt látni.
Azokat a tagokat akiket töröltem, nem tiltottam egy kivétellel. Janikának is felajánlottam, hogy amennyiben kész változtatni, várjuk vissza. Erre tegnap reggel olvasom azt, hogy milyen bunkó paraszt vagyok..stb. Rendben, akkor Janikát nem várjuk vissza...
Az üzenet: "Kedves .., Én azt gondolom, hogy az oldalt végig nézve látszódnia kell annak, hogy valós és élő személyről van szó. Én egy baráti társaságot igyekszek összehozni, ezt szeretném megvalósítani. Nem a profilképről van szó, nem egy személyi igazolványról... Arról van szó, hogy aki belép az vállalja fel magát. Ennyi. Azt pedig, hogy majd Te eldöntöd, hogy akarsz-e ebbe a csoportba tartozni, kicsit fellengzősnek érzem. Ha úgy érzed, térj vissza akkor amikor fel mered vállalni magad. "
Amikor létrehoztam a csoportot, feltett szándékom volt, hogy kilépjünk ebből az arc nélküli, avatarokat cserélgető világból és akik vállalják, azokkal mint VALÓS SZEMÉLYEKKEL tudjak kommunikálni. Akinek ezt nem tetszik vagy nem tudja elfogadni sajnálom. Itt továbbra is el lehet játszadozni arc nélkül, fikázni olyan embereket akik szeretnének kapcsolatokat teremteni és értelmesen kommunikálni vagy éppen azokat akik sokat kockáztattak és most hatalmas nyerőben vannak.
Én a magam részértől ezt a dolgot lezártam, aki kész elfogadni a fb csoport szabályait azt szívesen látjuk, aki úgy dönt, hogy azokat nem fogadja el, annak jó fórumozást kívánok itt a PF fórumon.
Most pedig léptem, sziasztok.
wyzard 2018. 07. 28. 09:08
Előzmény: #38063  wyzard
#38064
Remélem, hogy azért annyi kiderült az írásomból, hogy nem erre a topic-ra céloztam.
wyzard 2018. 07. 28. 09:05
#38063
Sziasztok! Én javarészt csak read-only üzemmódban vagyok jó ideje, de mostanában elgondolkoztam, hogy erről is leszokom. Valami egészen elképesztő, amilyen óvodás színvonal megy itt mostanában. Ezek a folyamatos kitiltogatások meg hasonlók...mintha nem értelmes, felnőtt emberek lennének, de komolyan. Szánom azokat a moderátorokat, akiknek ez okozza az életükben az egyetlen boldogságot és erre veretik nap, mint nap. Lelkileg és pszichésen komolyan sérült emberek lehetnek. Peace!
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 07:24
Előzmény: #38061  Jantner007
#38062
Ha kizárnak a csoportból, akkor ott már kérdést nem tudsz feltenni!
Jantner007
Jantner007 2018. 07. 28. 01:21
Előzmény: #38060  kockaveto1
#38061
Szerintem ezt a kérdést a facen kellene feltenned, úgy lenne korrekt. 

Topik gazda

nemmondokle
nemmondokle
2 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek