Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:55
Előzmény: #7198  Törölt felhasználó
#7200
az a majd négyszázezres eladó tudjuk ki volt, kedves teher, de ő neki nem phy/phi -vel kezdődik a nickje, mert azok már mind foglaltak :o)

na, ha olyan nagyon okos vagy ezt fejtsd meg ! :o)))

mindenesetre gratulálok a nick-választásodhoz :o)))))))))))) tökéletes.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:52
Előzmény: #7193  Törölt felhasználó
#7199
Kösz.... tizen sokéves tőzsdés múltammal sok gyíkot láttam már... nem vagy meglepetés....
mint embernek ..arról az majd magadnak kell döntened az erkölcseidől....

dötéseimet soha nem mások által hozom, legkevésbbé a fórumok álltal... sőt még a hírek által se...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:50
Előzmény: #7192  sly36
#7198
Nem tudom mennyi a sületlenség, van köztük nagyon igaz is (szerintem) .
Jaa !
Nagyon szépen köszönöm a jókívánságpkat.
Ez a csordaszellem dolog pld. szerintem egészen igaz.
sly36
sly36 2007. 05. 31. 21:49
Előzmény: #7193  Törölt felhasználó
#7197
Húúú, teher....Neked ideje lenne felkeresni egy pszichológust...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:49
Előzmény: #7190  Törölt felhasználó
#7196
Re: Phylaxia Elözmény válasz erre 05.21
TEHER!!!
Hat eleg nagy teher vagy szandekosan vagy ekkora dengeneralt vagy a korulmenyek tettek azza??
Ekkora tahoval mar regen talalkoztam mint te.
Amugy meg a melohelyemen az oldalak 90% le van tiltva kozpontilag ennyi.
norish24

Ezt par napja irtam...
Attol fuggetlenul aki nem tudja szurni az infokat az tenyleg ne olvassa a forumot mert osszezavarhatja es bukta lesz a vege vagy pedig lenne egy masik otletem is.....
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:48
Előzmény: #7193  Törölt felhasználó
#7195
akkor meg mi a f... szórakozol itt?
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:48
#7194
elnézést a duplázásért.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:47
#7193
A balekok száma határtalan!

1. Soha nem is volt és nem is lesz ilyen papírom! Az A kategóriánál lejjebb nem adom.

2.Mindig kamáztam Nektek, de ti ezt már észrevehettétek!

3.Az első kötések 107-en születtek, az utolsók meg 99-en. Ilyen a tőzsde.
Semmi közöm nem volt a mai naphoz.

4. Csak nagy eladó lehet aki egyszerre elad 392400db-ot 100-ig(14 óra után) Ez nem jelent nektek valamit?

5 Semmi közöm a mai eséshez. Ilyen a tőzsde, ez a piac.

Ez van!!! Sose hallgassatok másra!!!
sly36
sly36 2007. 05. 31. 21:46
Előzmény: #7188  Törölt felhasználó
#7192
Szia DLPH!
Sok sületlenség ment ma itt a totyikban,midenki parázik. De az megnyugtató, hogy Te ismét vettél. Eco-d megvan még? Meg még sok kérdésem lenne, de ..hát nem nagyon érsz rá...
Sok sikert a tegnapi buktád visszaszerzéséhez, látom azért alakul!
Szép vidám éjt!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:46
Előzmény: #7188  Törölt felhasználó
#7191
na megyek inkább nézem a Lukács Bélát, imádom, kis habókos, de annak ellenére hogy nem mindig értem amiről beszél, azért nagyon bírom
(állítólag egy suliba jártunk, ő egy évvel feljebb)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:45
#7190
Én is olvasom a topicokat, folyamatosan, bár ritkán szólok hozzá. Jó indikátorok, lemérhető belőlük hogy egy papírnak mi az aktuális megítélése. Szóval segítenek a döntésekben. De egy vételi döntés sok sok információból áll össze, ez csak egy apró szelete.
Nehogy már itt bárki pl. Teher szövegére vett bele a papírba????

Ja és még valami. Sokan pszichológiai megerősítés végett irogatnak egy topicba.Egy cipőben járunk, egy az öröm egy a bánat. Én ezt sem tartom szerencsésnek, sokszor éppen ez miatt buknak, hogy ha maguktól észrevennék is a rossz irányt, a csordaszellem egy ideig elnyomja a kételyeket.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:45
#7189
Én is olvasom a topicokat, folyamatosan, bár ritkán szólok hozzá. Jó indikátorok, lemérhető belőlük hogy egy papírnak mi az aktuális megítélése. Szóval segítenek a döntésekben. De egy vételi döntés sok sok információból áll össze, ez csak egy apró szelete.
Nehogy már itt bárki pl. Teher szövegére vett bele a papírba????

Ja és még valami. Sokan pszichológiai megerősítés végett irogatnak egy topicba.Egy cipőben járunk, egy az öröm egy a bánat. Én ezt sem tartom szerencsésnek, sokszor éppen ez miatt buknak, hogy ha maguktól észrevennék is a rossz irányt, a csordaszellem egy ideig elnyomja a kételyeket.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:38
Előzmény: #7185  Törölt felhasználó
#7188
Ti miről vitáztok itt? Csak pihenésképp míg eszem valamit. Van valami gond?
Én nem látok, de a vak gyakran beszél marhaságot.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:38
Előzmény: #7184  Törölt felhasználó
#7187
Ezzel meg én szeretnék egyet érteni :o)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:37
Előzmény: #7179  Törölt felhasználó
#7186

átadom röviden a tudást a cívódó feleknek:

A) olyan (kis) papírok esetében, ahol már egy adott fórumozó is képes "elrántani" a piacot, nem érdemes másra hallgatni (tudjátok, konh és grün + az ezüst evőeszköz készlet, amelyet egymásnak adogatnak).

továbbá:

B) nem gondoljátok ugye komolyan, hogy a phl, a genesis, a garex vagy a humet fundamentálisan bármennyit is érne (nulla eps).

C) ha az A) és B) pontban leírtakat belátjátok, akkor az már logikusan következik, hogy egymás pénzének az ellenségei vagytok; és a beírásaitok nem szólnak másról, minthogy ki melyik helyet foglalja el abban a bizonyos piramisban (tehát negatív összegű játékban vesztek részt és még moralizáltok is).

(lehet, hogy szentségtörő leszek, de az eco-t, a synit, a plastot is ide sorolom).

végezetül: Ti szedegethettek el egymástól lóvét (így lehet közöttetek nyertes is), de az összhasznotok negatív, mert a fenti cégek menedzsmentjenek nincs nagyon más célja, minthogy szopassa a spekiket :)))

Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:31
Előzmény: #7181  Törölt felhasználó
#7185
gyerekek ez egy gyors sáv mármint a tőzsde.
nagyon észnél kell lenni. A kezdőknek javaslom a tőzsdeligát ahol virtuális pénzzel "játszhatnak"
ez itt már élesbe megy.
És mindenkinek a maga gondja a legnagyobb.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:29
#7184
Egyébként ha érdekel valakit szerintem a mai fila nap:
Akvizicós bejelentésre spekik reggel ugranak, meghúzzák. Viszont jópáran ugy járnak mint én, hogy hát nem ilyen lovat akartunk. Nekem ez a két cég nem meggyőző. A takarmány még ok, na de a gumis. Szóval pletykára szépen ment ez a papír, a story most kifogyott belőle, ideje eladni. Szépen el is kezdték kitárazni, egész nap ez ment, birkák meg beálltak, hogy rájukborítsák. A továbbiakban a piac lassan elkezdi majd megemészteni, és helyére kerül az ár. Ha szerencsésebb forgatókönyv, akkor rájön hogy van ráció ebben az egészben, és jön az up ( akár 1-2 napon belül) , ha nem, akkor lecsorgás.
dexter 2007. 05. 31. 21:29
Előzmény: #7175  Törölt felhasználó
#7183
Ezzel én is egyet értek, de itt eddig nem erről ment a vita. Ez szerintem teljesen egyértelmű. Aki másra hallgat az meg is érdemli. :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:28
Előzmény: #7174  Törölt felhasználó
#7182
Kövekeztetés: a fórum semmire se jó és ha becsapnak magadra vess és a megtévesztésed nem is erkölcstelen.

Bár a nevem után csak éjfél után leszek csúnya, már most megyek.
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 21:27
Előzmény: #7178  Törölt felhasználó
#7181
disco, ez az én problémám is

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók