Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 21:20
Előzmény: #3759  Törölt felhasználó
#3760
de nem fog! Remélem!!!! Ezt persze nem tudhatjuk! :DD
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 21:13
Előzmény: #3758  Törölt felhasználó
#3759
A trendlines.hu azt irják beszakadhat a 100 as szint is ha negativ hir kerül napvilágra.. na ez az :S
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 20:50
Előzmény: #3757  klikk
#3758
Klikk! Te aztán gyors vagy! Azt hittem én leszek aki ma zárja a topicot! :DD
klikk
klikk 2007. 05. 06. 20:42
Előzmény: #3756  Törölt felhasználó
#3757
:D jó volt Bence!
aki 1 nap alatt akar nyerni ...vegyen lottót....."bármikor bejöhet! "..:))
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 20:25
Előzmény: #3755  Törölt felhasználó
#3756
Sziasztok!

Volt egy kis időm, és ez lett belőle skacok! :-))

Végigolvasva a hétvégi termést, nos hát,…szomorú, hogy amint nincs egységes vélemény, azaz dúsztotok sincs mi lesz az árfolyammal, máris elterelődik a beszéd másra! Ráadásul az hogy egyszer szidjátok, másszor dicséritek az elemzőket,…kissé gusztustalan! Egyszer húúúú de jó elemzés van a trendlines-on,…mindenki happy mert emelkedik a Phyl,…Most meg amikor kivárás van, ülni kellene nyugton a hátsón, ennek ellenére megy a pocskondiázás. Mosta trendlines van előtérben, mert a Phylben van nagy csata, elemezték és Ti benne vagytok nyakig, feszülten várjátok a hétfőt, a keddet, …a pénteket! És ha nem elemezné senki, ittt lennétek mankó nélkül. Többek között én is!!! És ha semmi nem fog történni a pénteki közgyűlésen, mert megint elnapolják!? Mi lesz? Azért is elemzők lesznek a hibásak? Vagy a sarki cukis? Vagy leváltatjátok a Phyl vezetőségét? Ugyan már gyerekek!
A fórumon egymás tudását kellene segíteni, növelni, nem hülyeségek továbbgondolásával.
Amikor a Fotex-t javasolták vételre, mi volt a reakció? „B. Egon lefele mondja 400 ra!” Volt is pánik ezerrel!!! No és mennyi most a Fotex? Tavaly év végén a trendl…-ok, majd a chartcenter kezdte az econetet elemezni. Mintha… Hittetek benne? Nem! Miért? Ez a Ti dolgotok! Mindenkinek meg kell legyen a maga módszere! Nekem ezek az oldalak abban segítenek hogy egy-egy dolgot, felvetnek amit átgondolok van-e benne fantázia és eldöntöm mit kell tenni! Adni vagy venni!?
Nekem van Ricsim még 42eről, olvastam egy elemzést a chartcenteren,…jónak ítéltem, nos hiba volt. De nem adtam el még most sem! Szidnom kellene őket? A francot! Volt Fotexem ebben az évben többször. Amikor megjelent a chc-n hogy VÉTEL, bele is vettem, majd 3 nap múlva likvidáltam. -3% Most jó lenne az az ócsó foti! Ezért is én vagyok a hibás! Vagy Ők akkor manipulálni akarták a népet, mert megjelent az elemzés akkoriban többször és szépen visszaesett a kitörést követően az árfolyam!? Ugyan már gyerekek, ez tréfának is rossz!
Én ritkán érek rá a fórumokat olvasni, (mostanában talán többet a kelleténél) éppen azért mert a beírások 90%-a erről szól, mint pl. a mai nap! Szitok és semmi más!
Olvasgattam a múlt héten chc fórumot is. Mit elemeztek az oldalukon? Blúcsipszeket! És miről szólt a fórumuk, ahol azért van néhány jeles képviselője a jó befektetőknek (nem akartam senkit megsérteni ezzel, ám ha sikerült, ám legyen, hiszen csak azt az inget vedd föl ami a tied). No miről? A kis részvényekben a pénz, azokat érdemes venni! Micsoda átverés mi? Micsoda manipuláció?! Nemde? Szerintetek!!!!! Lássatok már kicsit mögé a dolgoknak és ott a megoldás.

Javaslat: ne olvassátok egyik elemző elemzését sem, akkor nem fogtok tudni mást hibáztatni, nem fogtok csalódni hogy nem 1 nap alatt váltjátok meg a világot. Ja és tanuljatok meg tőzsdézni, persze ez rám is vonatkozik, és nem lesz szükség az elemzőkre, az elemzéseikre! Ennyi!

Valaki belinkelte amit pl. a trend…oldalon lehet olvasni a pénteki elemzésben, hogy emelkedni fognak a kicsik és ott vannak a részvények nevei mellett az árfolyamok. Eco 210, Phyl 112, … Ugye nem volt senki aki komolyan azt gondolta hogy ha ez nem jön be aznap pénteken akkor égbekiáltó nagy dolog történik? Nem 2 nap alatt leszünk gazdagok! Vagy ha valaki ezt gondolja akkor szvsz az nem lesz sokáig a tőzsdén! És mit fogtok szólni ha jövő hét hétfőre lesz meg? Én örülök neki! DLPH! S hogy az ecot 130 ról eladásra javasolták? Jaja! Én is kiszórtam, majd 150 körül visszavettem én is.

Na részemről ennyit akartam leírni, mert kissé elvittétek a Phyl topikon rossz irányba! A francnak van kedve olvasni a hozzá nem értők másra vonatkozó szitkozódásait, csak azért hogy ő is írjon valamit a topicba! Persze tisztelet a kivételnek!

Sok zsét mindenkinek a jövőben! Ha valakit megsértettem azzal amit írtam, hát sorry, nem volt célom! Sokszor nem fogok írni, de megfontolandóak amiket leírtam asszem mindenkinek! És végszóként hajrá Ricsi!:-))
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 20:11
Előzmény: #3754  Törölt felhasználó
#3755
JanosJozsef! Ezt melyik elemző oldal találta el? Trendline?
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 19:30
Előzmény: #3753  Törölt felhasználó
#3754
Sziasztok.
Azért ebbe pénteken beletrafáltak,nem?

Pénteken írtuk:
Érdemes figyelni rájuk. Az Econet (210 Ft) a nagy rally végéhez közeledik, a Phylaxia (112 Ft, 131 Ft) még a rally közepénél tart, a Humetben (85 Ft, 96 Ft) és Genesisben (1.100 Ft, 1.250 Ft) még csak most kezdődik majd az emelkedés!
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 19:08
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3753
ha valakinek érdeke fenntartani egy honlapot és azért érdemes h hirdetések vagy akármi finanszírozza, az a látogatottságot szeretné növelni...
voltam fizetős fórumokon és az elemzők a kisebb papirokról inkább lebeszéltek...
persze alapkezelők és alapok elemzői errefelé nem mernek kispapirokat venni a kockázat miatt - persze a nagyobbak liftezéseit sem látják előre :)))
hány célárat olvastatok, ami teljesült (az OTP saját maga teljesítette be a saját becslését!)

ÉRTHETŐ TEHÁT H KISPAPIROK ELEMZÉSÉT IS MEGPRÓBÁLJÁK FELTENNI, EZAK AZ ELEMZÉSEK ÖNBETELJESÍTŐK, HISZEN MINDENKI AZT OLVASSA, AMIT LÁTNI AKAR...

NEM TUDNI, MENNYIRE KOMOLYAK EZEK AZ ELEMZÉSEK, DE NEM BIZTOS H CÉLZATOSAK...........INKÁBB AZ LEHET MÖGÖTTE H KEVÉS PÉNZZEL IS BEFOLYÁSOLHATJÁK A SPEKIK AZ ÁRFOLYAMOT...........ettől még lehetnek jólinformáltak a papirról ÉS BÜFIK LELKIVILÁGÁRÓL...ha ez utóbbi a domináns, ne csodálkozzatok h bejön !
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 18:28
Előzmény: #3751  zotya32
#3752
Ha Te elnézést kérsz, akkor én is. Igy fair.
zotya32 2007. 05. 06. 18:25
Előzmény: #3749  zotya32
#3751
elnézést az eco említéséért; phyl-em is van. :))
Mindenesetre én türelmes leszek mindkettőben. Veszteni valóm nincs, max phylaxián, ha 85 alá menne. (eco-nál ez 74).
ennyit az off témáról
Bocs mégegyszer :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 18:17
Előzmény: #3749  zotya32
#3750
Ha már Eco (egy phylaxia totyikban- ezért kapok a búrámra) akkor az nagyon figyelemre méltó tény szerintem, hogy még egyetlen tisztességes visszaadása sem volt ebben az emelkedésben.
Phyl-nek sem pétekig. De ez nem nagy vaszisz emelkedés eddig.Na majd hétfőn visszaad?
Állítólag az Elliot szerint (szvsz ezt bármire rá lehet húzni, már BE -től olyat is láttam hogy az Elliot x-edik pontját és az x+1 pontját egy napon BELÜL berajzolta)
szóval az Elliot szerint most vissza kell mennie, aztán a hírek alapján tovább, vagy a mélység.

Ez így túl szimpla, túl kiszámítható.
Akkor adjátok. Lesz aki megveszi örömmel, ebben viszont én vagyok biztos.
zotya32 2007. 05. 06. 18:02
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3749
Eco-nál szerintem nem a vonalak, görbék, meg gyertyák fogják megszabni az irányt. Nem tagadom ezek jelentősségét, mivel nem értek hozzá, csak gyanúsan sokat emelkedett, tőle meg nem szokott több százmilliós forgalommal; Évekig stagnált pár milliós napi forgalommal, és aztán vki 60-80-ról felemelte 180-ig.( Megtámogatva 1-2 bejelentéssel.) Nem hinném, hogy csak a játék és speki szivatás kedvéért tette. biztos ki fog egyszer derülni mire megy ki a játék, de ehhez szerintem időre van szükség nem lehet 2-3 hónap alatt elintézni. én inkább 1-1,5 évre teszem, mire kiderül mi lesz az econetből. lehet idővel 4 számjegyű lesz, de az is, hogy most ezen a szinten (150-190) ragad félévre. Azt (azokat) kéne megkérdezni aki beindította az emelkedést.
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:49
Előzmény: #3747  Törölt felhasználó
#3748
A trendlinesról sommásan hasonlót gondolok mint totoro_hun de ilyen sarkos kijelentéseket inkább mellőzök, mert hatvanan a nyakamon lesznek azonnal. Nagyon feltűnő, hogy a kis papírokról sokat írnak, (KEVÉSBÉ ELEMEZHETŐEK SZVSZ),
de ami inkább érdekes, hogy a Humetről egyre többet. (Eddig egy szót sem ám !!).

Econál sokat hibáztak a visszatesztjeikkel meg a céláraikkal. Nem csak ők dolgoztak, volt itt más felhajtó tényező is (volt egy alkalom, mikor kifejezetten azt írták kb 130 körül, hogy realizálni kötelező, mert innen vissza 100-ig) . Akkor vettem, át is ütötte a 150-et másnap.

Many-Pula. Sok tévesztéssel.
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:36
#3747
Ha már itt páran hajlamosak elemzőkre hagyatkozni, akkor ott van a két normális, én őket nézegetem, ha meg erősítésre van szükségem:

link
www.chartcenter.hu

Ja, és van még Babics Egon is, ha röhögni akarok.
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:33
Előzmény: #3745  Törölt felhasználó
#3746
Én azon elemzőket akik a humetet technikai alapon, meg chartokkal elemzik nem tartom alapból komolynak:-))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:30
#3745
Trendlines elég érdekes egy oldal, szerintem nem más mint egy speki csoport árfolyammanipulló kezdeményezése. Nem véletlenül főleg a kisspapirokat nyomatják. Szóval csak óvatosan velük, bár én is néha beszállok a játékukba, jól megy nekik a forgalomgenerálás :)
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:30
Előzmény: #3743  Törölt felhasználó
#3744
A trendlines egy ideje nyomja a Humetet.
De mé?

Én azt figyeltem meg,hogy amit ök jónak tartanak az elemzéseikben,az nagyon megindul.Igy volt ez az eco,humi,fili söt még az m-telo rally elötti napokban is.Vagy nagyon profik,vagy nagyon sokan figyelnek rájuk.Mondjuk én az egyik legjobbnak tartom öket
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 17:16
Előzmény: #3742  Törölt felhasználó
#3743
A trendlines egy ideje nyomja a Humetet.
De mé?

( A charttal nem etenek meg, az marhaság, ugyanúgy a feleződés is benne van (bár nem értek hozzá, akkor meg mit ugatok bele?))

Na persze ha ilyesmiket írnak, mindjárt elindul felfelé. 20-30 millával már lökni lehet rajt egy nagyot.
Törölt felhasználó 2007. 05. 06. 16:57
Előzmény: #3740  Törölt felhasználó
#3742
Hát én nemtom, de ha a humetnél indokolt a 80, sőt diszkontos, akkor
akár a phylnél akár az econál akár 2 euró is teljesen normális:-))))))))))))))))))
csibe74
csibe74 2007. 05. 06. 16:54
Előzmény: #3740  Törölt felhasználó
#3741
Puleo,
Mire alapozod ezeket az árakat?
Köszi

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók