Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:39
Előzmény: #81659  Törölt felhasználó
#81660
Bár valószínű sejtettek vmit, mert aranyat éjjelente tolták:)
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:35
Előzmény: #81658  Törölt felhasználó
#81659
Lehet megfigyelem a barmokat, mit szólnak amcsi reccshez :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:33
Előzmény: #81657  Törölt felhasználó
#81658
Baszki, leszívták ma az agyam meló ügyben... Aztán megkattantak a picsák is, R.-val összekurvaanyáztam, megint kötekedett, hogy mi vagyunk az amatőrök. Jó mondom azok vagyunk, szopd ki broki úrat, remélem csődbe visz egyszer. Leszarom. Utána a többi, egyik küldött csöcsös képet, ugye mennyire tetszik. Mondjuk az tetszett, de ki nem szarja le, láttam már párszor, uncsi. Másik meg drámázik, én nem szeretem, meg csak baszom, meg a faszom tudja nem is figyeltem. Ezt a műsort lenyomta másik kettő is, kb ugyan az a tartalom, csak más megfogalmazás. Volt aki a becsülést hiányolta, volt aki a szeretetet, volt aki nem örült, hogy megkúrtam a barinőjét. Nem is emlékszem rá, mindegy, ezt is leszarom...
Szóval kurva nehéz napom volt. És ugye mindezt józanul, 2 vodka tonikot vertem csak be a vacsorához, de az semmi. Hála a jó égnek utána le is merült az egyik telóm, legalább kuss volt.
Iszom egyet, vagy kettőt, aztán beájulok. Nálad mizu, rizseseket megnézed még?
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:26
Előzmény: #81656  Törölt felhasználó
#81657
:)
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:20
Előzmény: #81655  Törölt felhasználó
#81656
Nézem... Reggeli nyitó lesz izgi, na meg az oti (nem a köcsög miatt, amúgy).
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:11
Előzmény: #81654  Törölt felhasználó
#81655
minnyá 294 alatt a juró!
Törölt felhasználó 2013. 01. 31. 00:09
Előzmény: #81653  Törölt felhasználó
#81654
Ahoj.. szép nap volt a mai... Már csak juró alakulhatna:)
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 23:52
Előzmény: #81652  Törölt felhasználó
#81653
Jó estét, szevasztok!

Lipi... huf 95 alá zárt, nagyon kivi leszek holnap mi merre. Gyurma mit mondott, hogy ennyire nagy lett az öröm? Nekem délutántól kiesett minden, telóról néztem csak rá a dolgokra. Dax az úgy zárt, ahogy, semmi meglepetés nincs benne. Oti piros, he he he :D
Napon belüli tipp játékunkat megnyerted, ugye én minimum 95-t mondtam :)
Mutyis fejjel gondolkodva viszont még mindig nem mondanám 90 alá, de ez holnap-holnap után kiderül, addig nem célozgatunk a vaktába. Mutyi vagy elliot, ez itt a kérdés, válasszatok!
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 23:46
Előzmény: #81651  sellMcsitri
#81652
Én jól állok... de most panncsi.. pilll és re!
sellMcsitri 2013. 01. 30. 23:41
Előzmény: #81628  Törölt felhasználó
#81651
kicsit későn szálltam be a shortba mert a kurva nem ment fel duplacsúcsra, te?
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:52
Előzmény: #81649  Törölt felhasználó
#81650
jó pihenést,sziasztok!
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:34
Előzmény: #81647  seri2
#81649
jó pihenést,szia!
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:33
Előzmény: #81644  Törölt felhasználó
#81648
és gondolom ezt is megveszik mert ezek mindent megvesznek :D
seri2 2013. 01. 30. 20:32
Előzmény: #81646  seri2
#81647
na,nyugodalmas jó éjszakát!(azért nyitottam egy kis longot)
seri2 2013. 01. 30. 20:29
Előzmény: #81644  Törölt felhasználó
#81646
és a mi viktorunk lesz a bankók hátulján! :D
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:29
Előzmény: #81643  seri2
#81645
persze..
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:28
Előzmény: #81643  seri2
#81644
lassan annyi ingyenpénz lesz usákoknál hogy segget is azzal fognak törölni
seri2 2013. 01. 30. 20:27
Előzmény: #81642  Törölt felhasználó
#81643
na egy kis long???
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:23
Előzmény: #81641  Törölt felhasználó
#81642
Kapott információk, mivel a Szövetségi Nyíltpiaci Bizottság találkozott decemberi növekedése arra utal, hogy a gazdasági tevékenység szünetel az elmúlt hónapokban, a nagy részben azért, mert az időjárás okozta zavarok és egyéb átmeneti tényezők. A foglalkoztatás továbbra is bővíteni mérsékelt ütemben, de a munkanélküliségi ráta továbbra is magas. Háztartási kiadások és az üzleti beruházások fejlett, és a ház ágazat további javulást mutatott. Az infláció már fut némileg a bizottság hosszabb távú cél, eltekintve az ideiglenes eltérések, hogy nagyrészt tükrözik ingadozása energiaárak. A hosszabb távú inflációs várakozások stabilak maradtak.
Összhangban törvényi felhatalmazásuk, a bizottság arra törekszik, hogy elősegítse maximális foglalkoztatás és az árstabilitás. Az EGSZB reméli, hogy a megfelelő szakpolitikai helyfoglalás, a gazdasági növekedés fog eljárni mérsékelt ütemben, és a munkanélküliségi ráta fokozatosan csökken szintek felé a bizottság bírók összhangban kettős mandátumát. Bár a törzsek a globális pénzügyi piacok enyhültek valamelyest, a bizottság továbbra is látni lefelé mutató kockázatok a gazdasági kilátásokat. A bizottság azt is feltételezi, hogy az infláció középtávon valószínűleg futni fog vagy az alatt a 2 százalékos célt.
Támogatása érdekében egy erősebb gazdasági fellendülés és annak elősegítése, hogy az infláció, az idő múlásával, az árfolyammal leginkább megfelelő kettős megbízatása a bizottság továbbra is vásárlásával agency jelzálog-fedezetű értékpapírok ütemben a 40000000000 $ havonta, és hosszabb távú kincstári értékpapírok ütemben a 45000000000 $ havonta. A bizottság fenntartja a jelenlegi politika újbóli tőketörlesztések annak gazdaságok adósság-és ügynöki iroda jelzálog-fedezetű értékpapírok agency jelzálog-fedezetű értékpapírok és borulás lejáró kincstári értékpapírok aukción. Együttesen ezek az intézkedések fenn kell tartania lefelé irányuló nyomást a hosszabb távú kamatok, támogatják jelzáloghitel-piacok, és segít, hogy a tágabb értelemben vett pénzügyi feltételek látna alkalmazkodó.
A Bizottság szorosan figyelemmel fogja kísérni a bejövő információkat a gazdasági és pénzügyi folyamatokat a következő hónapokban. Ha a kilátások a munkaerő-piac nem jelentősen javul, a bizottság továbbra is beszerzett Treasury és ügynökségi jelzálog-fedezetű értékpapírok, és a foglalkoztatás a többi politikai eszközök megfelelő, amíg javulást elérni összefüggésében az árstabilitást. Meghatározásakor a méret, a tempót és összetétele a eszköz beszerzésre, a Bizottság, mint mindig, megfelelően figyelembe veszi a várható hatékonyság és a költségek az ilyen vásárlások.
Támogatása folyamatos haladás irányába maximális foglalkoztatás és az árstabilitás, a Bizottság arra számít, hogy egy rendkívül alkalmazkodó monetáris politika aktuális marad megfelelő jelentős idő után az eszköz vásárlási program véget ér, és a gazdasági fellendülés erősíti. Különösen a bizottság úgy határozott, hogy a cél tartományban a szövetségi alapok mértéke 0 és 1/4 százalékát, és jelenleg arra számít, hogy ez a rendkívül alacsony tartományban a szövetségi alapok mértéke megfelelő lesz legalább, amíg a munkanélküliségi ráta továbbra is a fenti 6 -1 / 2 százalék, az infláció egy-két évre előre az előrejelzések szerint nem több, mint fél százalékponttal a bizottság 2 százalékos hosszabb távú cél, és a hosszabb távú inflációs várakozások továbbra is jól lehorgonyzott. Annak megállapítására, hogy mennyi ideig kell fenntartani egy rendkívül alkalmazkodó monetáris politika aktuális, a Bizottság fontolóra veszi továbbá egyéb információk, beleértve a további intézkedéseket a munkaerő-piaci feltételek mutatók az inflációs nyomás és az inflációs várakozások, és a mért érték a pénzügyi fejleményeket. Ha a bizottság úgy dönt, hogy kezdeni eltávolítani a politikai szállást, el fog tartani egy kiegyensúlyozott megközelítés összhangban áll a hosszabb távú célok maximális foglalkoztatás és az infláció 2 százalék.
A szavazás a FOMC monetáris politikai intézkedés volt: Ben S. Bernanke, elnök, William C. Dudley, alelnöke, James Bullard, Elizabeth A. Duke, Charles L. Evans, Jerome H. Powell, Sarah Bloom Raskin, Eric S. Rosengren ; Jeremy C. Stein, Daniel K. Tarullo, és Janet L. Yellen. Szavazás elleni kereset Esther L. György, aki aggódik, hogy a továbbra is magas a monetáris politika növelte a kockázatokat a jövőbeli gazdasági és pénzügyi egyensúlyhiányok és idővel okozhat növekedését hosszú távú inflációs várakozásokat.
Részvény és élvezze:

Kategória: Minden , Americas , központi bankok , Rég
Törölt felhasználó 2013. 01. 30. 20:20
Előzmény: #81640  Törölt felhasználó
#81641
hurrá! :)

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek