Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
angyal67
angyal67 2018. 07. 31. 13:22
Előzmény: #221539  angyal67
#221540
Naposan meg ilyennek látom daxló futását:
https://invst.ly/84vzj
angyal67
angyal67 2018. 07. 31. 13:12
Előzmény: #221538  Tre-der
#221539
Egyenlőre szűkülő háromszögben pattog daxli,mint a gumilabda.Kéne már egy jó kis zutty neki!
https://invst.ly/84vpc
Tre-der
Tre-der 2018. 07. 30. 16:40
Előzmény: #221537  Tre-der
#221538
Ne qukacoskodjanak urak.Melkedès lesz.
Tre-der
Tre-der 2018. 07. 30. 16:28
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#221537
Emelkedès lesz ma.
Csilla76 2018. 07. 30. 15:57
Előzmény: #221535  joe001
#221536
köszi. mondjuk ez a PC-s változat, nekem meg netes van, de majd megoldom.
joe001
joe001 2018. 07. 30. 15:37
Előzmény: #221534  Csilla76
#221535
hali...mt4...számlatörténet...klikk....kurzor kicsit feljebb ...jobb klikk
https://snag.gy/TZIotd.jpg
egyéni időszak...beállítod az időintervallumot amit akarsz....mentés részletes jelentésként és letöltöd
Csilla76 2018. 07. 30. 14:41
Előzmény: #221516  joe001
#221534
Szia Joe,
hogy lehet az XM-nél a kereskedési historyt letölteni? csináltál már ilyet? 
Melyik platform a legalkalmasabb rá?
Én a webeset használom, de abból nem sikerül. 
Valaki tudna segíteni?
Köszönöm.
csezo2 2018. 07. 28. 07:45
Előzmény: #221532  Törölt felhasználó
#221533
Béke.
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 05:19
Előzmény: #221523  csezo2
#221532
Bocs toled es a tobbi Dax forumozotol, sajnos nekunk a nehany topikban mar evek ota nehany trollal kell megkuzdenunk akik folyamatosan romboljak a forumot, szemelyeskednek es ragalmaznak, hazudoznak es masokat rossz szinben allitanak be, ill. tragar emailekkel zaklatjak majdnem napi rendszereseggel.
Tobb evig nem irtam ebbe a topikba es nem is szeretnek a jovoben, ha viszont rakenyszeritenek, akkor fogok;de remelm nem lesz erre szukseg.
Bocs ujbol, sok sikert es legyen szep hetveged!
Törölt felhasználó 2018. 07. 28. 05:13
Előzmény: #221530  Tazsomaru
#221531
Ok, ha nem azt allitottad hogy higitottam a short poziciokat ill. az osszes nyitva van  ill. azok kozul meg ma is nyitva van valamelyik; akkor elnezest kerek mert felre ertettelek, szamomra az jott le a hsz-bol ill. nekem ugy tunt mintha azt akarnad bizonyitani a linkeddel es grafikonoddal, hogy en folyamatosan shortoltam a NDX, SPY, AMAZON-t stb.stb.Velemenyem szerint ez eleg felre ertheto hsz legalabbis szamomra:
"Szerintem Gyuszi még ezekre a short hígításokra gondolt.
https://www.screencast.com/t/50llMtiM"
Short higitas valotlansag ill. aki ezt sugalja az valotlansagot allit.
Szoval ha nem rossz indulatbol linkelted be, akkor bocsanatot kerek, mert felre ertettelek.Nekem nem okoz problemat beismerni ha tevedek.Talan arrol is keszithetnel grafikont hogy hanyszor irtam a portfolion, hogy a tevedes jogat fenn tartom ill. az esetek tobbsegeben nekem nincs igazam, sot azon is tobbszor vegig mentunk hogy nekem a talalati aranyom 47-52% kozott mozog; ebbol adodik hogy kozel 50%-ban idonkent meg ennel is nagyobb szazalekba tevedek.Minden evben kozel ill. tobb mint 100 veszteseges kereskedest zarok es kozel ugyan ennyi nyeresegeset.Iden, tavaly es tavaly elott is voltak nyereseges es veszteseges short pozicioim indexekben es rv-ben, iden volt amazonban veszteseges es nyereseges shortom is es meg sok mas rv-ben.2016.-ban nem volt veszteseges poziciom amazon shortban.(mondhatnam hogy volt BE poziciom, mert szamomra 14Nem irom be se az osszes nyereseges se az osszes veszteseges poziciot, ha pedig beirok 1 poziciot nem maga mutogatas celjabol teszem hanem informacio megosztas miatt.Mielott belekeverednel, az abrat gyuszi hsz-a utan linkelted be es nem forditva, tehat dgyuszi rosszindulatuan allitott rolam nem eloszor valotlansagot, szemelyeskedve.Te pedig erre linkeltel 1 abrat, ahol is azt mutatod be hogy mikor neveztem meg short poziciokat.Szoval ha gyuszi hsz-a elobb volt mint a te abrad akkor hogyan tudodott o az abrabol elore levonni kovetkeztetest.Na mindegy hagyjuk, bar logikailag piciket santikal az ugy.Te vagy mas beirja az osszes nyereseges ill. vesztseges poziciojat erre a forumra?Ugye tolem sem varod el amit mastol ill. magadtol sem varsz el!(fair play miatt).Nem neztem vissza az altalad belinkelt osszes poziciot, volt koztuk nyereseges es veszteseges.Jelenelg is van sp500 short veszteseges, de nincs nasdaq shortom mar reg, ha akarod megnezhetem hogy mikor zartam az utolsot.
Reszemrol a tema lezarva, ha pedig nem ragalmaznak meg ill. allitanak rolam valotlansagokat, hazugsagokat es nem probaljak meg folyamatosan rombolni a FIFO topikot en se fogok itt tobbet zavarni, mert az ugy Fair!
Tazsomaru
Tazsomaru 2018. 07. 27. 22:43
Előzmény: #221529  Tazsomaru
#221530
Belinkeltem egy ábrát, amiről tényleg az jöhet le gyuszinak, hogy végig shortoltad NDX-et. Még azt is leírtam, hogy eszembe sem jutott, hogy ezek a pozik nyitva vannak. Utána a következő 50 sorban minden másról beszélsz csak erről nem. Oda büfögsz minden marhaságot. Én nem személyeskedtem és nem állítottam semmit sem rólad. 
Tazsomaru
Tazsomaru 2018. 07. 27. 22:26
Előzmény: #221528  Törölt felhasználó
#221529
Csak úgy kívácsiságból. Milyen valótlanságokat állítottam rólad?
Törölt felhasználó 2018. 07. 27. 21:56
Előzmény: #221527  Tazsomaru
#221528
Te szemelyeskedsz, ragalmazol es valotlansagokat allitasz rolam (mondhatom hogy folyamatosan hazudozol) csak azert hogy engem rosz szinben allitsal be, beismerted, hogy tevedtel tobbszor is az elmult 24 oraban, esetleg bocsanatot kertel azert mert valotlansagot allitottal rolam, a shortjaimrol ill. kereskedeseimrol.Ugye nem pedig tobbszor is bizonyitottam hogy tevedsz.majd amikor kiderul hogy tevedtel akkor eltereled a temat masra, teljesen mindegy hogy milyen eredmenyt ersz el, meg akkor is ha jobbat az altalad kiragadott idopont alapjan, en az elmult kozel 5 evben csak 15%-os hozamot ertem el, viszont nem ragalmazok masokat, es nem azzal toltom az idomet, hogy a fantaziamra alapozva masokat rossz szinben tuntessek be altalam elkepzelt kereskedesek alapjan.engem nagyon zavar hogy az helyett masoknak segitenel, folyamatosan engem probalsz rossz szinben beallitani, valotlansagokat allitasz rolam...es mar el is jutottunk a galambal sakkozas eseteig, a kerdes tovabbra is az hogy ki ebben az esetben a galamb!Na latod ezert nincs ertelme veled a kommunikacionak, mert csak rombolni tudsz!!!
Tazsomaru
Tazsomaru 2018. 07. 27. 21:37
Előzmény: #221526  Törölt felhasználó
#221527
Ne rúgózzuk túl a témát, mert csak egyre jobban belezavarodsz és csak személyeskedsz. Ráadásul másokat zavar.
Törölt felhasználó 2018. 07. 27. 20:43
Előzmény: #221525  Tazsomaru
#221526
Fejezd be a ragalmazast es valotlansagok allitasat.Az elmult 24 oraban tobbszor allitottal hianyos informaciok alapjan valotlansagot rolam ill. kereskedeseimrol.Ez 1 teny.Az is teny hogy a premium adat szolgaltatom es CFD szolgaltatom szerint az amazon arfolyama az nap jart 656.01-en, es az is teny hogy nyeresegesen,de a stop kivagot amikor az amazon arfolyama fordult napon belul.
Tobb lehetoseg is letezik az adatszolgaltatom amiert kereskedok es hedge fundok tobb szaz ill. ezer$-t fizetnek evente, a CFD szolgaltatom es en is valotlansagot allitok (mindenki hazudik) vagy az is lehet hogy te tevedsz ill. megint hianyos, pontatlan informaciokra alapozva probalsz meghazutolni.
En az utobbit tartom valoszinubbnek.
A korabbi hazugsagaidrol nem beszelve!
Tazsomaru
Tazsomaru 2018. 07. 27. 18:53
Előzmény: #221522  Törölt felhasználó
#221525
Én nem akarok bizonyítani semmit, ezért inkább tényleg zárjuk le a témát, hisz már te magad is úgy látod, hogy nem igaz amit akkor írtál.
Tazsomaru
Tazsomaru 2018. 07. 27. 18:48
Előzmény: #221523  csezo2
#221524
Elnézésedet kérem! Azért írtam ide, mert másik topikokból hajlamosak eltünni a HSZ-ek.
csezo2 2018. 07. 27. 18:31
Előzmény: #221522  Törölt felhasználó
#221523

Srácok !
Nem a Moderátor vagyok,de azért szólok,hogy ez itt a DAX fórum.Kösz.
Törölt felhasználó 2018. 07. 27. 18:27
Előzmény: #221518  Tazsomaru
#221522
A brokercegem altal kozolt adatok szerint 2016-ban amazon shortokon az osszes poziciot nyeresegben zartam.Ez 1 teny ha hiszed ha nem.Az hogy te milyen adatokbol es grafikonokbol dolgozol azt nem tudom.Mint ahogy azt sem hogy eppen milyen fantaziakat epitgetsz.
Tudom hogy ego vagyal szeretned bizonyitani, hogy nasdaq-ot shortolom, meg higitok, meg x-y kereskedeseken folyamatosan vesztesegeket erek el.En jo parszor belinkeltem szazalekos eredmenyt, DD-vel, az altalad kozolt shortokrol is linkeltem hogy volt jo nehany amit nyeresegben zartam; volt nehany amit vesztesegben.
Ugye te nem szeretnel masok zsebeben turkalni,de folyamatosan probalod bizonyitani, valotlansagot ami az elmedben ill. fantaziadban szuletik.
Ugy emlekszem volt egy idoszak amikor te is es en is megosztottuk az eredmenyeket a pf foruman, aztan a tieid kezdtek elmaradozni, ha jol emlekszem;de segits ki ha tevedek.
Soha nem allitottam, hogy minden kereskedesem nyereseges 1 evben, sot havonta vannak veszteseges pozicioim, mint ahogy sp500 shortom is veszteseges ill. az arany longom amit nehany hete nyitottam, sot jelenleg 3 ausztral bankban vannak veszteseges short pozicioim.
Mint ahogy vannak nyereseges pozicioim. A balance a lenyeg; a nem realizalt, lebego profit ill. veszteseg csak eppen azt mutatja hogy az adott pillanatban mennyit ernek a pozicioid.
Szamomra a tema lezarva, barmenyire erolkodsz es fantazialgatsz.
Tre-der
Tre-der 2018. 07. 27. 17:48
Előzmény: #221520  Tazsomaru
#221521
Nasdaq ma pluszban zár!

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek