Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 19:56

Brokernet-(Velemeny-nyilvanitas)  

Szeretnek befektetni a Brokerneten keresztul es szeretnek olyan erveket kapni ami a befektetesi szandekomat megerositi!



Remelem van kozotetek olyan ember aki a brokernet fugg. penzugyi tanacsado ceget valasztotta.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 13:42
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Érdekes.... mit összevitatkoztok ezen. Biztos valami hírös dolog ez (csak én nem hallottam róla, nyilván többet kéne moziba járnom..)

Closingbell azzal nyitottad a topicot, hogy szeretnél náluk befektetni.
Később módosítottál, és dolgozni szeretnél náluk, csak így akartál közvéleménykutatást rendezni.

Szerény véleményem szerint ne hazudozzunk egy fórumon, Mert aztán a világon senki nem fog semmi hasznosat sem mondani Neked ha így folytatod. És így pont a lényeg tűnik el a semmibe, hogy valami értelme legyen bármilyen internetes fórumnak.

Mitől ilyen híres ez, hogy ekkora beszédtéma? Érdekes....
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 13:27
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#59
shafranek!

Még mindig nem árultad el Te melyik cégnek dolgozol????
1x már mellényúltál az ING-vel
Most a 70%-os visszaírással , ez csak 10% de ha az ügyfél nem minimumdíjjal indította számlát és a díjmentesítési összeg meghaladja a minimumdíjat akkor megmarad a pénze!!!!!
Ha Te "befektetési tanácsadó" vagy ezt tudnod kellene!!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 13:26
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
Mi a fene az a brókernet? (Nem kiröhögni a kissebbet....)
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 12:48
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Shafranek

Kuldtem email!
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 12:39
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Shafranek

Elnezes kerek azert , hogy ezen hozzaszolasom barmelyik reszevel megsertettelek volna.
A tegnapi hsz-od ugy tunt ,hogy inkabb a "cegedet"tartod tobbre mint a brokernetet.
Ha el is vallalok ilyen munkat akkor csak is a brokernetbe fogok belepni, mert egy nagyon kedves ismerosom ajanlotta a munkat. Mindent elmondott Bnetrol amit csak akartam hallani, a jokat is es a rosszakat is.
Kivalncsi voltam,hogy a nagytobbseg , hogy viszonyul a Bnethez.

En nem allitom magamrol, hogy az ilyen tanacsadas teren otthon vagyok, de azert kikerem magamnak a hulyezest. Felkaptad a vizet , mert te is talan eroszakkal be akarsz ugrasztani valamibe.Vagy tevedek?
BudFox
BudFox 2007. 05. 20. 12:38
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55
Két hete voltak nálam Brokernetes tanácsadók, nosza meghallgatom őket, gondoltam magamban..

Hát először is 24 éves, meg 22 éves srácok jöttek oda hozzám, mint befektetési tanácsadók. :D
kifaggattak a befektetési szokásaimról - már amit elárultam azokból. :D

Erre megkérdi hogy tudem -e, hogy melyik régió fog a legjobban fejlődni manapság ?

No, gondoltam magamban, biztos valami olyat mond ami tuti biztos befekteési lehetőség. :d

Hát az Azerbajdzsáni tőzsde. :DDD - mondja.
Hát wazze, gondoltamm agamban, akkor kiveszem a pénzem holnap és viszem máris az ezeri tőzsdére hgyo hülyére keressem magam....Hahahaha.

Szóval eléggé olyaní okostojások az értékesítők, mindenféle hülyeséggel meg akartak etetni,
viszont van egy lakáshitel konstrukciójuk, amikor apénzemet befektetési alapba fektetik be ( évi 8 % os hozammal kalkulálnak).
Szóval ez ezért nem hangzott rosszul
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 12:25
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#54
Closingbell!

Mi az hogy: "a konkurenciák véleményét nem fogadom el." ???

Bele akarsz vágni egy új dologba, munkába, úgy hogy szét sem nézel a piacon???

Vagy nagyon hülye vagy (már megbocsáss), vagy pedig a bnet egyik munkatársa, aki ilyen béna dumával akarja népszerűsíteni a céget.

Na mindenesetre remélem egy ismerősöm sem kerül majd a kezed közé!!!

...

Majd valamikor RT lesz a bent? Erre lehet építeni? Ez a röhejes...

De beszélhetünk a 70%-os visszaírásról is, ami ugye azzal is jár többek között, hogy az ügyfelek bukták addigi befizetéseiket.

Én még nem találkoztam elégesett bnetes ügyféllel, de csak hajrá!
Törölt felhasználó 2007. 05. 20. 12:18
Előzmény: #52  ingcapa
#53
Na nekem van brokernetes ismerösöm. éppen a házát árulja,de a havi cigi mennyiségét se tudja csak 2-3 honaponként kifizetni
ingcapa 2007. 05. 20. 11:36
Előzmény: #51  watson
#52
A bnetnek nincs köze az ing-hez! A bridge zrt-vel állapodott meg az ing! Brókerként értékesíthetnek életbiztosításokat ha tudnak! Ez az igazság!
watson
watson 2007. 05. 20. 10:05
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 23:19
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
Emugy ezt szeretnem hangsulyozni , hogy a konkurenciak velemenyet nem fogadom el . Vagyis most kimondottan a Bnet erdekel.
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 23:13
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
Shafranek!
Rég nevettem ilyen jót!!!
Te melyik cégnek dolgozol???
Az nem zavar, hogy a Bnetnek nincs ING-s terméke?
Ha már vélemény formálsz valamiről először nézz utána, mert így sokan butának fognak nézni!
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 23:09
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Akkor elnezest kerek , hogy megsertettem a szemelyiseged.
En tudom, hogy mindenkinek teljes mertekben igaza van es koszonom a velemenyeket.
En olyan tipus vagyok, hogy ha nem erzem magamat fekeszultnek akkor nem vagok bele dolgokba.Ezert is hoztam letre ezt a topicot, hogy valami infot megtudjak a Brokernetrol.
En ugy hallottam hogy RT. lesz a Bnet.??!!
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 22:47
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#47
Closingbell!

Ha tényleg ilyenen töröd a fejed, érdemes szétnézni a piacon mielőtt a brókernethez szegődnél.

Mindenféleképpen olyan céghez menj, amelyik RT., a brókernet csak Kft., így nem vállal fel akkora felelősséget az ügyfelek pénze után (sem).

A másik dolog amire még nagyon figyelj oda, hogy a cég akihez elszegődsz, tényleg független legyen! Ne legyen tulajdona egy biztosítónak sem (lsd.: a brókernet többségi tulajdonosa az ING, persze ezt már nem reklámozza egyik ügynökük sem...), mert különben már a bemutatkozásnál hiteltelenné válsz! ---> "független pénzügyi tanácsadás" ... na persze...

Nem mindegy a jutalék mértéke sem..

Ha komolyan érdeklődsz, dobj egy mailt, hátha segíthetek:
mr.shafranek@gmail.com

Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 22:23
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
bocs, a lényeget nem írtam nagybetűvel: MÁS PÉNZÉT
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 22:21
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#45

Closingbell
Te meg állandóan rámerőlteted ezt a BB24-től eltanult dumádat, hogy nem leszek hosszú életű a tőzsdén, mert milyen negatívak a gondolataim és nem a feng shui szerint élek, meg hasonló kaliberű dolgok...ez nem szép dolog, megint a magas lóról beszélsz.
Megkérdezed a véleményünket, leírom az enyémet és erre meg az életvitelemről írsz kisesszét.
Az a mindegyik topic a genesis és ez. Hát ez tényleg a portfólió krémje, de azért nem az összes topic szerintem.
Alapból nem is értem, hogy hogy nevezheti magát valaki pénzügyi tanácsadónak minimum 30 év tapasztalat nélkül...képzeld, a legtöbb spekulánst a kapzsiság és a gyors meggazdagodás lehetősége hajtja, még ha nem is ismerik el néhányan.
A brókernetesek sem az 5 %-os kamattal bűvölik az ügyfeleiket, hanem a gyors meggazdagodással és a kapzsiságuk viszi rá a szerződéskötésre.
És zárásként nem tartom magam nagy spekulánsnak, csak nem tetszik, hogy nulla tudással mondja valaki a frankót és kezeli más pénzét.
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 21:56
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Tények:
az amerikai részvényalapkezelők (akiknek ez a foglalkozása, napi 10 órában elemzéseket olvasnak, gondokodnak számolnak, stb.) 70-80%-a ROSSZABBUL teljesít, mint a részvényindex (S&P 500). Miből gondolja ezek után bárki, hogy egy bármilyen termékértékesítő/ügynük, akinek zéró tapasztalata van, vagy nagyon kicsi (nem látott még egy teljes bull-bear ciklust se, nem tudja mi a köze a devizáknak a kötvényekhez, azoknak a részvényekhez, nyersanyagokhoz, stb.), nem ezzel, hanem eladással foglalkozik egész nap (tehát nem szakmai munkával, spekulációval), az jobban fog teljesíteni mint a piac. Ha meg nem teljesít jobban, akkor a delikvens jobban jár, ha berakja egy indexalapba a pénzét. A brókernet szárnyalása a jelenlegi bikapiac végéig fog tartani.

Ebből a szempontból irreleváns hogy én hol dolgozok, de egyébként a saját cégemnél, ha már felvetődött, előtte több helyen megfordultam.
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 21:44
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Sziasztok.
Nem védeni akarom őket,de az én véleményem pont az ellenkezője.
Vannak felkészült,hozzáértő emberek,és vannak olyanok is,akiket tegnap vettek fel,és ma nektek akarnak eladni valamit.
Az én kapcsolatom oktat,előadásokat tart,(meglehetősen nagy irodája van a cégnél)teljesen naprakész,szakmailag nagyon ott van,stb.......
Én elégedett vagyok vele,velük.
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 21:12
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Sziasztok! Én ma találkoztam 2 Brokernetessel. Az egyikkel volt egy közvetlenebb beszélgetésem, aki azt mondta, hogy van a Concorde-nál egy brókere. Nekem ennyi pont elég volt, hogy meggyőzzön. A másik elmondta azért a mondókáját, de tényleg nem profik (beszélt zöldségeket) csak egyszerű termékértékesítők.

Szerintetek meg lehet győzni egy spekit, hogy bízza az okosokra a pénzét? Előlük hozzuk ide, vagy nem!?
Törölt felhasználó 2007. 05. 19. 20:56
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Persze ebben igazad van , mivel ez minden ilyen erre szakosodott cegnel igy van.
Viszont a lehetoseget megadjak ahhoz, hogy teljes mertekben felkeszulj a piacrol es a vele jaro jo es rossz tuajdonsagokbol. (Bnet akademia)
En ha meg is probalom biztos, hogy elvegzem!!

Azt hallottam, hogy atalakul a kozel jovoben reszvenytarsasagga es bevezetik a tozsdere!errrol tud valaki valamit?

Topik gazda

closingbell
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek