Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:23
Előzmény: #48673  Törölt felhasználó
#48680
azért ezt még gondold át :)
Hinweis: ha mindenki úgy gondolkodna, mint én, kénytelen lennék megváltoztatni :)
amúgy nem gondolom, hogy a nagyok spekulálnak, akkora összegekkel nem is lehet az árf.-elmozdítás miatt :)
amúgy igen komoly lim sup-ja van itten kérem buxikánknak a makróhelyzet miatt - ha ezek a gondok megoldódnak, jöhet egy újabb felelőtlen-bull-buborék, EPS-elvárások lineáris (vagy exp.) növelése a historikus adatok alapján, etc.

én is szeretnék a nagybüfik fejébe belelátni... segítenél, hogy kell?
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:21
Előzmény: #48675  Törölt felhasználó
#48679
"elit club vagy tomeg sport?"
Termeszetesen eszem agaban sincs elit clubot mcsinalni egy nyilvanos forumbol. Szo sinmcs arrol hogy en tobb lennek, mert neha beirok nehany baromsagot. Csak ez az elv nem teccik (ket cc). Az persze igaz hogy Wedge jo head chef, alkalmaznam is az ettermemben, es azt is megertem hogy sokan csak azert mennek be valahova enni mert jo a szakacs, nem azert mert konkretan megkivantak valamit. De azert az vicces kis rendeles amikor jon a pincer, hogy:
"- Mit hozhatok?
- Tok mindegy amit a szakacs ma foz!"
Knight Tyris 2005. 11. 28. 12:20
Előzmény: #48677  Törölt felhasználó
#48678
?????Azt mondja meg valaki, nekem mért nem ment 1 órán át a Portfolio, amikor úgy látom mindenki más tudta használni??????????
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:14
Előzmény: #48669  Törölt felhasználó
#48677
Akkor most szólok mindenkinek, hogy Wedge JÓ SZAKÁCS. Tessék tolongani :)
Vigyáz arra, hogy le ne forrázza magát a kedves vendég, és a legjobb ínyencfalatokat szervírozza (a.k.a. cherry picking stratégia). Ismeri az alapanyagok helyes kombinációját, és megóv a (notórius) hátszín-fogyasztástól (hatizástól :)
/azért én még fogok hatizni is :) /
Azt is nézni kell, hogy állítólag 90% körüli a bukók aránya (kegyetlen piac, sok manipuláció) úgyhogy a konyhafőnök ajánlata soxor sokkalta jobb a saját meglátásnál (ő látja, mi folyik odabent). Sztem Wedge kománk lelkiismeretes.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:12
Előzmény: #48672  Törölt felhasználó
#48676
Hat itala nem vagyok benne biztos, mar csak nehany kommentbol itelve sem, amikor azt irjak, "nem tom mit kuldesz, de kuldd el nekem is". Ebbol te mire kovetkeztetsz?
Azt viszont beismerem hogy nyilvan tobben olvassak mint akik beirnak, ez igaz, ugy latszik ez csak engem zavar. Marmint a kunyeralas. De lehet hogy tok rosszul latom az egeszet.
Ez uton is bocsi mindenkitol ha megbantotam valakit, csak egy eszrevetel volt.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:12
Előzmény: #48669  Törölt felhasználó
#48675
ez tényleg így van, de azt ne feledd, h minden fórumnak, topicnak sokkal nagyobb a passzív olvasótábora, mint az aktívaké.
a passzívak is tudják, h Wedge jó tippeket (ingyen ebéd) mond be, tehát ők sem akarnak kimaradni (hosszú sor) belőle. kérdés mi a koncepció a listával: "elitklub" v tömegsport? :)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:08
#48674
Tisztelt Elnök Úr!
Teljes mértékben egyetértek, semmi nem indokolja hogy a MOL emelkedés megálljon, természetesen lassulhat, de a 24.000-et eléri simán, mert a külföldi befektetők most izgunak rá.....
AKS tipikus DT felfogásban gondolkozik, mint rövidtávú spekuláns, és azt gondolja, hogy a többség is erre játszik, úgy gondolkodik mint Ő, pedig - a nagy játékososok - más felfogásban működnek,
ők diktálnak ezért az a nyerő ha az ő agyukkal tudunk gondolkozni.... :-)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:08
#48673
Tisztelt Elnök Úr!
Teljes mértékben egyetértek, semmi nem indokolja hogy a MOL emelkedés megálljon, természetesen lassulhat, de a 24.000-et eléri simán, mert a külföldi befektetők most izgunak rá.....
AKS tipikus DT felfogásban gondolkozik, mint rövidtávú spekuláns, és azt gondolja, hogy a többség is erre játszik, úgy gondolkodik mint Ő, pedig - a nagy játékososok - más felfogásban működnek,
ők diktálnak ezért az a nyerő ha az ő agyukkal tudunk gondolkozni.... :-)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:07
Előzmény: #48669  Törölt felhasználó
#48672
Szvsz tudják mire jelntkeznek. Ennek a topicknak jóval több az olvasója mint az írója.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:07
Előzmény: #48669  Törölt felhasználó
#48671
Elnökúr!

Azt te sem gondolod komolyan ugye, hogy az újságokat csak a szerkesztőségi tagok olvassák? :)
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:06
Előzmény: #48668  Törölt felhasználó
#48670
rajta vagyon jó pár yahoo-s listán (igaz ezek zártkörűek) és semmi spam-et nem kapok. max a levélvégi reklám lehet zavaró...
am i a naive pig?
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:04
Előzmény: #48667  Törölt felhasználó
#48669
Tudjatok mi a poen?
Csak a kulon tobimcba mar tobb mint 30 cim van. Tobb mint a felerol meg sosem hallottam, vagy lattam mbeirasat itt barmelyik topicban. Na most. Szerintetek. Ebbol a 30 akarmennyibol hany tudja pontosan hogy mire is jelentkezik. Ez mar kezd olyan lenni mint az ingyen konyha. K..va hosszu sor all, de senki sem tudja mi az ebed, a lenyeg hogy ingyen van.
Hat ez kb. ilyen.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:02
Előzmény: #48664  Törölt felhasználó
#48668
You are a naive pig.

A yahoo-s levlistára én nem iratkoznék fel. A francnak se hiányzik a sok yahoo-s spam, meg esetleg, ha a yahoo "véletlenül" eladja az email címemet, a fél amerikai kontinens által küldött szemetek...
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 12:00
Előzmény: #48665  Törölt felhasználó
#48667
A legtöbb várakozást olvasva kamatdöntésileg marad minden, úgy ahogy volt. Az naaaaaaagyon jó lenne. (én azért biztos, ami biztos otb-ből kiszálltam) Akkor az otp is megindulhatna és behozhatná a lemaradást, szvsz, szvsz.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:59
Előzmény: #48664  Törölt felhasználó
#48666
tőlem mehet :)
mondjuk akik már beírták a címüket, ők lehet lemaradnak róla, hacsak mi fel nem tesszük őket... akkor meg már az újakat összegyűjteni sem nagy macera
sztem alapvetően a leg1xűbb az lenne, ha Wedge-nek lenne publikus mailcíme... oda mindenki írhatna, Wedge meg reply ill. címlistázna

WEDGE, mi a helyzet?
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:52
Előzmény: #48662  molgab
#48665
Molgab!
Ebben van valami csak szvsz semmi nem inmdokolja, hogy innen lejebb csusszon. Profitrealizalok memg szvsz csak 23k kornyeken jonnek, de a tobbsegnek akik mostanaban szalltak be valszeg 24k folottti celaruk van. Nekem legalabb is. Az igaz hogy +10-et ment de ettol mehet meg +10-et is akar.
A delutan nagyon necces jon a kamatdontes, es ha a zotep elindul lefele, kisse huzhatja magaval a Mol-t, csak ne feledd, hogy nem te vagy az egyetlen shortos ma a Molban es a nap vegi zarasok meg feljebb huzhatjak.
Nem mondom hogy szurkolok nmeked, mert nem tehetem long poziban, de azert kivanom, hogy nagyot ne bukj vele.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:51
Előzmény: #48663  Törölt felhasználó
#48664
nem lenne célszerű egy yahoo-s levlistát csinálni? arra (arról) aztán szépen mindenki fel- és leiratkozhatna a weben.
csak egy ötlet...
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:47
Előzmény: #48655  Knight Tyris
#48663
a külön topikból bevállalom a címeket, ha nem gond, hogy "kicsit" csúszik...
a tippsarokból nincs sok értelme kiszámolgatni az 1. 15-öt (amit már megcsináltál) utána megcsinálni a köv. 15-öt, aztán vkinek meg 30-ig számolgatnia... vágod.
Tied a tippsarok, ha már úgyis nekikezdtél :)
molgab 2005. 11. 28. 11:43
Előzmény: #48659  Törölt felhasználó
#48662
ok! :-)

DT, és csak megérzés.

3 nap alatt ment +10-et, a hosszú távú tervek impozánsak, de semmi részlet, szerintem csak arra volt jó, hogy délelőtt folytatódjon a rally, du. már megjelennek a proftrealizálók.
Törölt felhasználó 2005. 11. 28. 11:42
Előzmény: #48655  Knight Tyris
#48661
szét fog esni a windowsom, de ha jövőre jó lesz a mailküldés, tőlem mehet :)

SZAKIK PLS HELP

hogy lehet WIN XP PRO alatt a swapfájlt átrakni másik vinyóra?
megvan a vezérlőpult meg a Speciális fül, de ott egy ki...ott lista van a HDD-kel

C
D
E
F
G

F, és/vagy G-n kellene lennie, a kíndóz meg C-n van... csak "sajna" F is és G is tartalék oprendszerrel rendelkezik, így asszem pont a saját swapjuk van rajta nekem meg az lenne a faja, ha a C-n levő kíndóz swapja lenne ott F-en (és/vagy G-n)
le kell törölni az egyik tartalék oprendszert? ha letörlöm, ez befolyásolja a boot.ini-ben levő kiosztást? olyan jól beállítgattam, nem akarok most ezzel megint szívni (D-t és E-t viszem el, azokra nem tudom rakni a swapot)

na, hamár tőzsde, hátha segítetek swapolni :)

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek