Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 14:31

0812 hullám v.  

most fel vagy le
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:24
Előzmény: #17018  Törölt felhasználó
#17020
Úgy látom egyedül örömködök.
banyaiz 2008. 06. 27. 20:23
Előzmény: #17017  Törölt felhasználó
#17019
Outsider30,

az logikus lehet, hogy ilyen nyomott piaci környezetben (és még ki tudja milyen lesz) próbálják a felvásárlást nehezíteni, de amikor egy rengeteg bank tőkehiánnyal küzd, ki állna neki a piacon felvásárolni az OTit?
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:22
Előzmény: #17017  Törölt felhasználó
#17018
Tudjátok, hogy mennyi bróker rágja ma DOW zárásig keze, lába körmét tövig? El nem bírjátok képzelni.:)) És mai nap hirtelen mindegyikük vallásossá válik, vált.:))))
És imádkoznak, hogy Istenem legalább kicsi plusszban zárjon ma USA.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:19
Előzmény: #17013  Törölt felhasználó
#17017
Csányibácsi nagyon félti a helyét. De ezt már bebizonyította az utóbbi egy évben. Az OTP már csak arról szól, hogy hogyan tartsam meg a székemet. Az utóbbi döntések és határozatok mint az ő érdekeit szolgálták. Nem gondolom, hogy ez mást szolgálna.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:17
Előzmény: #17015  banyaiz
#17016
:))))) Rátapintottál. A magyar paradoxon.:)))))))))))
banyaiz 2008. 06. 27. 20:15
Előzmény: #17011  Törölt felhasználó
#17015
Egyébként az a vicc, hogy a bejelentés amire hivatkoztak a saját részvény vásárlások elindulására vonatkozott. Vagyis a kérdés mi köze az srv eladásoknak, a vásárlások újra indulásához?
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:15
Előzmény: #17012  Törölt felhasználó
#17014
De lehet ez egy felvásárlás is. A patkányok menekülnek.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:15
Előzmény: #17011  Törölt felhasználó
#17013
Szia Banyaiz!

Én is attól félek, hogy hétfőn elengedik a kezét, mert egyre nagyobb tőke kell a megtartásához.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:13
Előzmény: #17010  Törölt felhasználó
#17012
outsider30, amit írtál, csak az UNIO engedélyével tehetik meg, ha ezt az engedélyt megkapták, akkor én azt mondom élek inkább egy karibi szigeten.:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:10
Előzmény: #17009  banyaiz
#17011
Itt még nem jelent meg az ajánlat. Kínkeservesen sikerült átvinni a felvásárlás elleni közgyűlési határozatokat.

Ez durva lesz: Ha szükség lenne rá, még a parlamentet is összetrombitálnák, hogy egy újjabb törvényt hozzanak az OTP védelmére. Valami utolsó aljadék szinten vagyunk.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:10
Előzmény: #17007  Törölt felhasználó
#17010
Az árfolyamot megtartják, vagy legalábbis valamilyen szinten erősítik anélkül, hogy nőne a sajátrészvények száma, mert kiszervezik a vásárolt részvényeket. Így ha kell soha nem érik el a 30m db-ot, mert "átcsoportosítják". Csányi fejjel gondolkodva. Persze lehet, hogy butaság amit írtam, mert nem értek a mutyihoz, de én így gondolom. Ezek szerint megint jöhetnek a sajátrészvény vásárlások, mert ugye pénz az állítólag van rá.
banyaiz 2008. 06. 27. 20:07
Előzmény: #17004  Törölt felhasználó
#17009
Gepida,

tényleg passz, de látod egész héten fogták, ma már nem is apró pénzzel.

Az ok. , hogy a Molnál ki kell szervezni mert egyébként csak 10%-al szavazhatnak, de itt?

Valamire kell a lóvé, ennyire?
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:07
Előzmény: #17005  Törölt felhasználó
#17008
Egyébként csak egy kérdésem van a sok okostojáshoz, akik szurka-piszkáltak, és csak azokhoz.
Most van v.gazdasági válság, vagy nincs?
Én már régóta tartom a véleményem, nem TA alapon.:))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:03
Előzmény: #17005  Törölt felhasználó
#17007
:))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:02
Előzmény: #17004  Törölt felhasználó
#17006
Nálam ennek a mai napnak olyan hangulata volt az OTP-nél, mint amikor a MOL vette magát 30 ezren. Tétel, pénz nem számított. Valami abnormális szitu.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:02
Előzmény: #17003  Törölt felhasználó
#17005
Esti mese. Én még emlékszem, mivel azon nőttem fel, akkor TV macinak hívták.:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:00
Előzmény: #17001  banyaiz
#17004
"3. Kiszervezik baráti kezekbe az srv-ket mint a Molnál. "Tennék rá egy nagy összeget.

Betojt a management, hogy felvásárlási célpont lesznek. Plusz a vezérnek nagy pakkja van, ami gyorsan veszít az értékéből. Ki tudja, lehet valahová fedezetként van betolva. Plusz a vezér áll a mol mögött is.

Megtartani baromság itt. Ma semmi pénzt nem sajnáltak.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 19:56
Előzmény: #17002  Törölt felhasználó
#17003
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 19:55
#17002
de evvel az idei évre hellyel közzel be is fejezték,hacsak nem kez el stabilizálodni az ingatlanpiac,de szerintem az még odébb van,és utánna is idő mire a fogyasztás is húzó lesz ismét
banyaiz 2008. 06. 27. 19:55
Előzmény: #16997  Törölt felhasználó
#17001
Nem találok magyarázatot erre a 4,5 milliós opciós szerződésre én sem.

Három oka lehet szvsz:

1. Kell a pénz srv-re és majd később visszaveszik.
2. Sokkal nagyobb áresésre számítanak ezért spekulálnak.
3. Kiszervezik baráti kezekbe az srv-ket mint a Molnál.

A bajom, hogy egyik verzió sem tűnik valószínűnek., a következők miatt:

1. Ennyire nem lenne lóvé saját részvényre? Nem értem miért. Ott a Garancia pénz.

2. Eddig még nem láttam ilyen jellegű spekit a részükről. Persze lehet, hogy most kezdik.

3. Mi értelme lenne? A Molnál a 10%-os szavazati korlát miatt csinálták.

Passz miért csinálták.

Ma egyértelműen fogták a papírt, nem volt ez jellemző, hogy ennyire tartják USA balhék után. Lehet, hogy néhány nagynak felcsillant már a szeme és kedvező beszállásnak tartja ezt az árat?

Mindegy ha a világ szakad úgysem tudják megtartani csak átmenetileg, részvények 70%-a külföldi intézményi büfik kezében van, ha azok öntik nincs az a pénz, hogy megállítsák.

Topik gazda

balanza
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek