Topikgazda: Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 11:38

TopTrader 2007: nemzetközi online kereskedési verseny a Buda-Cashnél  

Ugrás a cikkhez
A Buda-Cash Brókerház Zrt. (Buda-Cash) februárban online kereskedési versenyt indít, melynek keretében a brókerház ügyfelei - Magyarországon először - valós időben, valódi pénzt befektetve mérettethetik meg magukat a világszerte 13 országban - Európában, Ázsiában és Ausztráliában - zajló versenyen. A World TopInvestor 2007-2008 elnevezésű nemzetközi kereskedési verseny magyar résztvevői a Buda-Cash Trader nevű online platformon keresztül kereskedhetnek, melynek kínálatában több mint 150 devizapár, 9 vezető nemzetközi tőzsdeindex, továbbá meghatározó árutőzsdei termékek (arany, ezüst, olaj) szerepelnek. A Buda-Cash a február 19-én induló, s egy teljes évig tartó verseny Top Trader 2007 címet elnyerő hazai győztese számára egy Porsche Boxster sportautót ajánl fel, a verseny első három helyezettjének pedig a szakmai együttműködés lehetőségét kínálhatja fel.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=7&i=78422
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 28. 12:59
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
link
a nemzetközi mezőny jelenlegi állása.
Törölt felhasználó 2007. 02. 28. 12:55
#4
link
""""Meghosszabbítva a TopTrader-re való jelentkezési határidő
A Buda-Cash Brókerház február 19-én több mint 100 versenyzővel elindította a TopTrader 2007 online nemzetközi kereskedési verseny magyar mezőnyét. A világ 13 országában zajló, egy évig tartó TopTrader 2007 verseny jelentkezési határidejét nemzetközi kezdeményezésre, március 14-ig meghosszabbították.........A verseny időtartama alatt a www.toptrader2007.hu honlapon követhető a naponta frissített nemzetközi és hazai ranglista. .......""""
Valszeg sokkal nagyobb részvételre számítottak.......
Ugyan a cikkben említett link nem igazán használható az eredmények követésére, de a kíváncsiság segítségével eljutottam ide.

link

Ahol meglepő eredményeket tapasztaltam...
Hiányolom a fórumról a " bölcsiránymutatók" véleményét illetve személyes tapasztalatát, persze lehet, hogy csak ezután jelentkeznek a versenyre, bizonyítandó hozzáértésüket....
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 13:04
Előzmény: #1  portfolio
#3
Nekem sem sikerult leirnom hibatlanul.... :-)
Szoval nem Porsche Boxstert, hanem Posche Boxstert hirdetnek.
Törölt felhasználó 2007. 01. 16. 13:01
Előzmény: #1  portfolio
#2
Nos, a reklam szerint nem Porsche Boxert, hanem Posche Boxert lehet nyerni. Ciki....

Topik gazda

balagepi
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek