Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:41
Előzmény: #1196  Törölt felhasználó
#1200
már nem szégyen vagy égő ide írni? Ennek igazán örülök -:)
Bár, amit írtatok, "rendkívüli" kreativitásra vall, akár pár ovis vagy... -:)

"de egy valamit bevallok, itt és most mindenki előtt: szégyellem... "

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:32
Előzmény: #1198  Törölt felhasználó
#1199
napelemes sütit?
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:29
Előzmény: #1197  Törölt felhasználó
#1198
:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:28
Előzmény: #1196  Törölt felhasználó
#1197
sütit árultak?
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:28
Előzmény: #1195  Törölt felhasználó
#1196
szerintem valami könyvkiadás, terjesztés?
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:26
Előzmény: #1194  Törölt felhasználó
#1195
Lamann nekem valami rémlik. Szoftverekben utaztak nem?
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:22
Előzmény: #1183  Törölt felhasználó
#1194
Na, mi lett it!!!!t???? mire visszatértem a friss levegőről -:), azaz a vásárlásból.
BB, örülök, hogy itt vagy -:). Honnan veszed, hogy a Te felszólalásodra ment feljebb -:))), lehet, hogy az enyémre, nem? -:))) Viccelek, viszont az nem vicc és a Kata nevében kikérem magamnak, hogy így bánts meg egy lányt. Sokszor tapasztaltam már én is vita esetén, hogy "érvként" kis k. vagy büdös k. lehett a lány.
Szóval ez bántó, méltatlan ... Lehet, hogy nekem is ezt írod, ha nem értünk egyet? Remek.
dlph, meg Te ki vagy, hogy megengedsz vagy nem engedsz meg -:) Aki valaki, annak nincs szüksége ilyesmire ...
De mindegy. Majd bocsánatot kérünk -:).
Sokan nyilvánítanak véleményt, attól még nem kötelező vásárolni. Sőt/és általában érdemes több, ellentétes véleményt figyelni. Ilyen alapont mindenki minden fórumban kárt okoz(hat)!
Mást hitáztatni meg felesleges, bár kétségkívül könnyebb lehet (?), mint magamagát az embernek, már aki magát is hülyíti...

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 16:19
Előzmény: #1192  Törölt felhasználó
#1193
Ez a topic nagyon súlyos lett! Már a személyeskedésekre gondolok, és ezzel nem állok senki mellé vagy ellen, bár a szkeptikusokhaz tartozom még. Én lennék a legboldogabb, ha megváltozna a véleményem.

De persze nem csoda, hogy ide fajult a helyzet, mivel a Genesis-nél nincs nagyon miről vitatkozni, már egy jó ideje. Gyakorlatilag nincs mozgás, nincs hír, technikai alapon meg értelmezhetetlen.
Marad az adok-kapok, szövegelés, felháborodás.

Viszont lenne egy kérdésem, még a Novotrade-ről. Valaki emlékszik, hogy régen (akár '80-as években) mivel foglalkoztak? Én igen, majd egyszer leírom.
Mert kísértetiesen kezd hasonlítani a helyzet, de megint csak ne legyen igazam.
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:59
Előzmény: #1191  Törölt felhasználó
#1192
: ))))))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:55
Előzmény: #1189  Törölt felhasználó
#1191
valahogy ő közellebb áll a szimpátiámhoz, csak úgy fundamentálisan
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:54
Előzmény: #1189  Törölt felhasználó
#1190
Azt nem tudom a Földön kívül van-e értelmes élet, de itt a Földön nem biztos.
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:51
Előzmény: #1188  Törölt felhasználó
#1189
de csak szakmai alapon.. nem?
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:48
Előzmény: #1187  Törölt felhasználó
#1188
én a katának adok igazat
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:32
Előzmény: #1183  Törölt felhasználó
#1187
"Kata, DLPH és 1-2 személyeskedő:
Ti meg szégyelljétek el magatokat, hogy ennyire ősbunkók vagytok!! "

Na ide figyelj te üregi nyúl!

Fogd fel azzal a marék lepkényi agyaddal,
nem szoktak leősbunkózni akik valaha is láttak már, neked sem engedtem meg.
Addig van ekkora szád, amíg ezt nem kell a szemembe mondanod.

Ez így gyáva dolog nem kis barátom?

Amit meg ebben a totyikban hülyítés címén produkálsz több mint sok. Ehhez is pofa kell.
Az ostoba véleményedet tartsd meg magadnak, nem lenne semmi bajom, ha csak saját magadnak okozolnál kárt.

De miféle ember vagy te valójában? Szerinted 300 db Genesis venni nagybefektő teszi. Így már értem miért nem számít , ha 1100 helyett éppen 700 az árfolyam, kit érdekel, ha a 100 000 forintod ,most éppen 70 000 ér.

Nincs olyan olvasód, akit befolyásoltál, aki csak a hülyeségeid miatt vett ebből a szarból?

Milyen alapon várod te 1100-ra meg 3000-re?

Szakmai alapon, mi őstulok?

Fogd már fel te lágyagyú, KÁRT OKOZOL azzal amit csinálsz, akármilyen beteg ember is vagy.

És ez aljasság.
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:29
Előzmény: #1184  Törölt felhasználó
#1186
megmondanád BB hogy miért is gyűlölnélek?
mert hogy kinevetlek, kifigurázlak, az egy dolog,
a gyűlöléshez kevés vagy
a sok süket álszent képmutató szövegeddel saját magadat járatod le
jaj hát én nem szégyellem azt se bevallani hogy buktam is a tőzsdén, de az már jó régen volt, és nem csinálok tévedhetetlen szentet magamból

de egy valamit bevallok, itt és most mindenki előtt: szégyellem hogy belekevertem magam egy beteg emberrel való értelmetlen és sehova se vezető vitába, bocs mindenkitől
ende
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:16
Előzmény: #1184  Törölt felhasználó
#1185
Qrva jó ez a 'szakmai alapon'-os szöveg... : ))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:13
#1184
Most látom, beírtam a hozzászólásom és már az árfolyam is jobb lett!! :-)))))
Na jó időben eltért a két esemény egymástól, csak akkor is vicces, legalábbis számomra.
:-)
788 Ft-on történt kötés. látni, hogy kisbüfik is érdeklődnek! Nem kicsit! Nagyon! :-)

További szép napot! :-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 15:07
#1183
Sziasztok!!

Látom már nagyon hiányoltak engem néhányan. Bocsi mindenkitől, hogy csak most tudok írni. Sajna az utóbbi 2-3 napban volt egy kis zűr a netemmel, nem volt csatlakozás a nethez. Bevallom őszintén nem is bántam, sokkal jobb az élet gép nélkül. :-) BigBroki megérkezett. :-))
Kipihenten és frissen, üdén!

K-mezon: Üdvözöllek Téged! Bocsáss meg, hogy nem válaszoltam még a mailedre! Ígérem pótolom hétvégén!
Majd kiengesztellek Téged, ha most kicsit haragszol rám a levélírás késése miatt.
Egyébként elég jól esik, amit írtál! :-))
Majd beszélünk még, mailezünk egymással..
Ne félj, nem tűntem el örökre!!

Kata, DLPH és 1-2 személyeskedő:
Ti meg szégyelljétek el magatokat, hogy ennyire ősbunkók vagytok!! K-mezont hagyjátok békén! Closingbell-t is!!!!
Kata Te meg mehetnél inkább az út szélére, látom a tőzsde úgy sem megy! :-)
Bocs, ez kicsúszott a számon. :-)
Ott biztos többet keresnél! :-) Nagyot bukhattál a Nabival, tudom én... Meg sok más részvénnyel is..
Mrs. Madam Kata! :-)))))
Milyen jól hangzik!

Closingbell: Köszi, hogy kiállsz mellettem!
Te se foglalkozz többet a nagyokosokkal!
Én most elmondtam a véleményem, hisz nem lehet mindig szó nélkül tűrni a megaláztatást, egyesek gyűlölködését.
Én is ritkábban fogok ide beírni, majd a nagyokosok elbeszélgetnek itt egymással.
Te is egy rendes emberke vagy, úgy látom. Nem az a kötekedő típus. Én is szeretem a békét.

pénznyelő: Ígérem válaszolok max. egy héten belül a felvetéseidre. Csak most 1-2 idióta miatt nem jutott rá időm.

Na jó, szép napsütéses idő van, megyek ki a levegőre.

Egyébként meg nincs időm egész nap a gép előtt ülni, itt a portfolio.hu-n egyébként is elég alacsony a színvonal. Az összes topicot nézve, sok idióta van, akik csak személyeskednek. Sebaj, majd kitalálunk valamit. Létre kéne hozni egy másik fórumot is, ahol nyugodtan, szakmai alapon beszélgethetnek egymással az érdeklődők, befektetők. Ettől még ez a topic is megmarad természetesen. Csak aki nyugodt párbeszédre vágyik, az más fúrumra menne, ha szeretne. Ez csak egy elképzelés, most még nem aktuális. Vagyis az lenne, de nekem most nincs időm ezzel is foglalkozni.
Majd, ahogy a jövő hozza..
Szóval tömören az elképzelésem:
1. Marad a Genesis-fórum, ide mindenki írhat.
részvénesek, kételkdők, stb.
2. külön fórum, CSAK a normális hangnemben írogatóknak, az igazi érdeklődőknek! Pl. pénznyelő!!
Azért említem őt, mert le a kalappal előtted pénznyelő! Ne vedd ezt nyalásnak!!! Nem fontos részvényt sem venned! Csak jó látni, ha vannak normális kételkedők is!!!

Egyébként jók a kérdéseid!! Visszatérünk még rá. Ígérem!!!!

Na jó, mennem kell..

Kellemes hétvégét Mindenkinek!!
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 14:59
Előzmény: #1181  Törölt felhasználó
#1182
ennek örülök, Mercurius, tényleg -:) Márhogy igaz vagy! -:))))
Szerencsére, csak egy másik papírral kapcsolatban becsültem eddig egy másik fórumban, ha az nem jön be engem is cikizhetsz! Meg álmodozó felelőtlennek nevezhetsz, pedig ilyesmiben egyáltalán nem vagyok az. Úgy gondolom -:)
Kata, kösz, tényleg utálom, ha sajnálnak, ÉS/DE ennek a topicnak azért FEELING-je az van....
Ezt nem tagadhatod! .... Hogy ki/mit gondol, az régóta nem izgat túlzottan, aki érdekes, tudja mi vicc és mi már nem .... Azért jólesett, hogy aggódsz...

üdv,
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 13. 14:41
Előzmény: #1179  Törölt felhasználó
#1181
K-mezon szerint:

"dlph" = "egyETLEN EGY (szerencsére) darab és mennyire fárasztóan VALÓSÁGOS mekkora mi csoda" = "Big Broki"

Azt hiszem nekem is ki kell mennem a levegőre... és megcsípkedem magam, hogy valós vagyok-e. Szerencsére igen...
:o)

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek