Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 13:06
Előzmény: #757  Törölt felhasználó
#760
No comment? Aranyos :)
BB ébresztő ! 1 milla = kőkemény kisbüfi.

evelne2
evelne2 2007. 03. 20. 13:05
Előzmény: #756  Törölt felhasználó
#759
Azért azt nem mondanám, hogy WC papír...
Egyszer azt mondtad nekem DLPH (anno novnál még), hogy 1000 alatt talán érdemes venni csak akkor elég inlikvid a papír, hát ez igaz is...
lesz ez még likvid is!
Bocsi, hogy beleszóltam a beszélgetésetekbe...
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 13:04
Előzmény: #757  Törölt felhasználó
#758
Persze jönnek az econyetböl
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 12:59
#757
DLPH: No comment. Nincs értelme Veled vitázni.

Hát, nézd már nem megvették az 1698 db-ot 740 Ft-ról. Biztos egy kisbüfi lehetett, aki mégis csak nagy befektetésnek tartja e részvényt. :-)))

gazdagodó: látod jönnek itt a kisbüfik, akik csak pár 100 db-ot vesznek. :-))))))

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 12:46
Előzmény: #755  Törölt felhasználó
#756
Aha.

Na figyelj ide Öcsi ! Még mielőtt az egekbe emeled magad, és szerelmes leszel a saját jellemedbe, gyere vissza ide a földre közénk.

Szerintem undorító amit csinálsz.

Ha van papírod nyitsz egy topicot és csinálod neki a felhajtást.

Mindezt angyalbőrbe bújva.
Kis ártatlan .

Á !
Ő ugyan nem reklámoz semmit.
Ő csak linkelget a kis lelkem !
Tájékoztat csak az eszemadta.
-------------------------------------------------------------
Amikor 1060-on állt ez a semmi, a rábeszélésednek köszönhetően még 1090-en is belevettek palimadarak. Akkor is szóltam, ne hülyítsd a jónépet.
Ott a hsz-em hátrébb.
Most 700. vagy 750. Mindegy, semmit sem ér.
-------------------------------------------------------------

De csak folytatod. Kaptál a búrádra ebben a topicban másoktól is rendesen ezért az önző és teljesen etikátlan magatartásodért, erre ügyes kis trükkel nyitsz egy másikat .

"Csak szakmai" mi?

Mi abban a szakma, hogy linkeket ollózol ide? Az én szakmám matematikus.
Neked van szakmád?

És ne vedd nagyon zokon, de akkor kezdtem a tőzsdézést, mikor téged tervbe vettek.

De ha már így lerendeztél, melegen ajánlom, hogy fejezd be ezt a teljességel etikátlan, másokat kifosztó magatartásodat, melyet a jóhiszeműség köntösébe bújtatsz.

Egy pilótajátékot csináltál a papírból itt a magad hasznára.
A többi kisbüfi meg menjen a frnacba.

Vegyél részvényt. Ne vécépapírt vagy sorsjegyet reklámozz.

Ha valami nem volt egészen érthető jelezd, és folytatjuk az eszmecserét.
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 12:01
#755
Sziasztok!

DLPH-nak: Először is semmilyen reklámot nem tettem közzé a Genesis-szel kapcsolatban. Vissza kell utasítanom az alaptalan vádadat! A tényeket, napenergiával kapcsolatos cikkeket, honlapokat természetesen beírom. Ez miért lenne baj?
Azért az érdeklődők, topic-látogatók megfigyelhették, hogy én egyre jobban az objektivitásra hagyatkozom az utóbbi időben.
Más is tanulhatna a példámból, és nem kéne mindig feltenni ezt lejárt lemezt, amit DLPH is ismét le akar játszani, szerintem sikertelenül.
A tényeket, tudományos, szakmai cikkeket, weblapokat, stb. bárki beírhatná, és szerencsére látom, hogy van azért jónéhány szakmai párbeszédre képes emberke itt.
Mások is szoktak belinkelgetni infókat.

DLPH irigykedsz ugye?? Te is tudnál szakmai alapon vitázni???
Várom a napenergiával kapcsolatos tudományos véleményed! Mit tudsz hozzászólni a témához???? Most bizonyíthatsz, hogy nem csak sírni és kötekedni tudsz itt! Na???

Átgondoltam 1-2 dolgot, milyen érdekes hogy pont a kritikusok, kötekedők szinte alig tudtak eddig hozzászólni szakmai alapon. Azért ez elgondolkodtató.... Miért is hozzák fel újra és újra ezt a számukra "örökzöld" személyemet is lejáratós "részvény-rábeszélős" alaptalan vádat? Nekem van 1-2 tippem..

DLPH: Amúgy meg egy szóval sem mondtam olyat, hogy "elegem van belőletek" (idézlek Téged, hogy milyen szavakat adtál a számba)
Hazudsz!! Miért kell mindig félrevezetni az embereket a manipulációiddal??

A másik topicot azért hoztam létre, hogy ott "szakmaibb" jelleggel lehessen beszélgetni és tényleg csak a tényekre hagyatkozva! Várlak Téged is sok szeretettel abban az új topicban is! Várom megalapozott, tényekre alapuló kompetens hozzászólásaidat!

Ez a Genesis-topic is működik természetesen és én is ugyanúgy írok ide.
Ez a topic a szubjektív hozzászólások fóruma, de ugyanúgy szakmai szintű is. Megmarad ugyanolyannak, mint eddig.
De a nagyobb érdeklődésre tekintettel hoztam létre a másik topicot, attól mert még csak én írtam be oda, nem jelenti azt, hogy mások nem olvassák.
Olyanok is olvashatják, akik nem feltétlenül szólnak hozzá, "csak" folyamatos olvasói a szakmai, korrekt leírásoknak.
Vehetjük úgy is, hogy ki van bővítve a Genesis-fórom a portfolio.hu-n. Az "ínyencek" kedvéért. :-)

Remélem most már érted DLPH.
A másik topic "csak" szakmai hozzászólós, míg ez szubjektív, objetív is. Ennyi a lényeg!

Az vételi könyvet nézve, van bőven eladó!
Jobban örülnék magam is, ha pl. 740 Ft-ról megvenné valaki az 1698 db-ot..
Hisz jelezné, hogy egyre nagyobb az érdeklődés a részvény iránt...
Az a 10 000 db is elég durva ott az eladó tételek között, 800 Ft-on. :-)

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 08:49
Előzmény: #753  Törölt felhasználó
#754
Milyen reklámról beszélsz?
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 08:43
Előzmény: #752  Törölt felhasználó
#753
Aha. Akkor meg minek ajánlja?
De hát ennek a sok reklámnak sincs semmi értelme a tévében, csak szórják a pénzüket a barmok az éterbe.
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 08:37
Előzmény: #751  Törölt felhasználó
#752
Nem értelek benneteket.Hisz valamiben(nem is alaptalanul).Ezért nem hiszem,hogy valaki venne ebből a részvényből mert ő ajánlja.
Ha mégis csak magára vessen.
Az idő majd eldönti kinel lesz(van)igaza.
Törölt felhasználó 2007. 03. 20. 08:31
Előzmény: #750  Törölt felhasználó
#751
BB azt mondta elegem van belőletek, elmegyek egy másik topicba beszélgetni saját magammal.
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 14:45
Előzmény: #743  Törölt felhasználó
#750
"rajtad és rajtam kívül van még valaki, aki nem bb24 klónja? :)"
Igen Lau, pl. én. Én is szoktam ide néha írni. Persze nem BB-t akarom lebeszélni, őt úgyse lehet, csak az újakat, nehogy megszívják.
Ennek a papírnak jelen pillanatban valahol 500 és 700 között lehet a fair ára a jövővel együtt (500-on emeltek benne tőkét, szerintem várhatóan most se fognak sokkal magasabban, kb. 600 körül lehet a saját tőke + jövő/tervek).
evelne2
evelne2 2007. 03. 19. 14:39
Előzmény: #748  Törölt felhasználó
#749
kb. 60
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 14:34
Előzmény: #747  evelne2
#748
aha, akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy mennyivel vehettél volna többet ilyen áron...
evelne2
evelne2 2007. 03. 19. 14:33
Előzmény: #744  Törölt felhasználó
#747
semmit nem buktam ezzel, mert még nem adtam el...
de nem is adom, csak majd ha jónak látom veszek még belőle, vagy ha úgy látom eladom.
ennyi.
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 13:36
Előzmény: #745  Törölt felhasználó
#746
ennyire nyilván nem az
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 13:32
Előzmény: #743  Törölt felhasználó
#745
Ennyire szélsőséges lenne a helyzet?
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 13:31
Előzmény: #742  evelne2
#744
evelne2: mennyit buktál eddig a TEREMTÉSsel?
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 13:29
Előzmény: #741  Törölt felhasználó
#743
DLPH,
ha jobban képben vagy a topik állapotáról mostanában...

rajtad és rajtam kívül van még valaki, aki nem bb24 klónja? :)
evelne2
evelne2 2007. 03. 19. 13:27
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#742
Jó lesz az DLPH, nekem mindegy, hogy 1, 2, vagy 3 hét hónap, vagy év múlva, amit rászántam az pont elég lesz arra amire nekem kell!
Hülye lennék ha kihagynám ezt a lehetőséget...
Törölt felhasználó 2007. 03. 19. 13:14
Előzmény: #740  Törölt felhasználó
#741
Evelne egyébként tudod miért nem megy 500 alá? Van egy tippem. BB miatt...

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek