Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Monster 2007. 02. 26. 12:52
Előzmény: #559  Törölt felhasználó
#560
:DD
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 12:51
Előzmény: #558  Törölt felhasználó
#559
Nem mindenhol.
A Humeten eladással áll 100-on, mert abból a remek papírból van is neki:)
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 12:49
#558
hi-hi gazdagodó te ezt mindenhol megpróbálod eljátszani?
Mondjuk láttam hogy néha be is válik.
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 11:19
Előzmény: #556  Törölt felhasználó
#557
Még néhány nap és beállhatok 100-ra vételre.
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 11:17
#556
SZABADESÉS!
meneküljön ki merre lát!
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 09:42
Előzmény: #554  Törölt felhasználó
#555
Mercurius:
Bika aszcendens?! :-))) Az mit jelent, hogy kiszámíthatatlan? :))
Ez az asztrológia tetszik, kivncsian várom az eredményt! Azt is megmondja, hogy hány felesége/férje lesz és mikor? :-) (Mer az felvásárlást jelentene?)

Bár materialista (mérnök) révén kevéssé befolyásolja a döntéseimet, azért feldobja a topic-ot, amig nincs semmi érdemi hír! :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 02:45
#554
Hát skacok, nem tudom mond e valakinek valamit az, hogy a Genesis Budapesti parkettre lépésének BIKA az aszcendense...

(Medve jegy nincs a 12 között)

Nehéz fába vágam a fejszémet, ki kell dolgoznom a részvényasztrológia szimbólum rendszerét. Jó hír, hogy az ismert dolgokat már be tudom azonosítani. Eleve a jelen horoszkóp erősen azt mutatja, hogy itt egy névváltozásról van szó. Ez mondjuk picit le is lomboz...
Törölt felhasználó 2007. 02. 26. 02:03
#553
Nekem már csak az az egy bajom van az árfolyamon kívül, hogy nem látok jó hírt. Lehet akár havonta nevet változtatni, önmagában szerintem etttől egy Ft-al sem ér többet a cég.
Törölt felhasználó 2007. 02. 25. 00:09
Előzmény: #551  Törölt felhasználó
#552
BB üdvözlöm a közleményben leírt célkitűzésedet. Valóban örvendetesnek ítélem, ha mostantól objektívebb leszel.
Törölt felhasználó 2007. 02. 24. 22:37
#551
Sziasztok!

Szerintem elég jó hír, hogy február 26-tól az új, Genesis néven jelenik meg a BÉT parkettjén a cég részvénye. :-))
A szólás és véleménynyilvánítás szabadsága az Alkotmányban rögzített demokratikus alapjoga minden embernek.
Genesis-befektetőként nagyon is örülök a pozitív híreknek. Lehet, hogy ez egyeseknek nem tetszik, hát akkor ők ne olvassák az írásaimat, ilyen egyszerű. :-))))

Amúgy meg elég durva lenne, ha valaki csak azért nem akarna Genesis-részvényt venni, mert mások örülnek vagy netán nem örülnek annyira a pozitív híreknek. Szerintem az elég komolytalan magyarázat, hogy a részvényről alkotott elég pozitív vagy negatív vélemények elriasztják az érdeklődőket. Ha valaki "csak" egy szubjektív hozzászólás alapján vesz vagy ad el részvényt, az egyszerűen komolytalan és naív ember.

Mercurius:
Természetesen én sem örülök az árfolyam csökkenésének, a jó híreknek, infóknak viszont igen is ÖRÜLÖK!
NEM KICSIT, NAGYON! :-))
Ez a természetes.
Félreértettél engem!! Nekem sem tetszik, ha esik az árfolyam. (de ettől nem leszek depressziós és negatív kisugárzású)
Amúgy meg kiváncsian várom a horoszkópot, amit említettél!
Szóval Mercurius lesz a horoszkópos, a nagy tőzsdei asztrológus!! :-)

Jól néz ki ez a topic, van most már horoszkóposunk (Mercurius), örökké mocskolódónk (pl. gazdagodó és "elvtársai"), jövendőmondónk (BB24), békítő filozófusunk (Monster). :-))
Csak nehogy ezen emberkék szubjektív véleményei, egyéni megjegyzései alapján vegyen bárki is részvényt! :-))

Monster: Többnyire egyetértek Veled!
Legyen normális és színvonalas eszmecsere nehézségek árán is!

KÖZLEMÉNY MINDENKINEK!

A FÓRUM BÉKESSÉG ÉS NYUGODTSÁGA JEGYÉBEN ÚGY DÖNTÖTTEM, HOGY EZENTÚL RITKÁBBAN FOGOK ITT SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNYT KÖZÖLNI, VAGY ABSZOLÚT NEM.
HETENTE- KÉTHETENTE 1-2 ALKALOMMAL FOGOK HOZZÁSZÓLNI, AKKOR IS FŐLEG OBJEKTÍV MÓDON A TÉNYEKRE, FONTOS ISMERETEKRE HAGYATKOTVA. (PL. AZ ADOTT TÉMÁVAL FOGLALKOZÓ NETES WEBLAPOK, STB.)
NEM KÍVÁNOK TÖBBSZÖR IDŐT PAZAROLNI AZ ÉRTELMETLEN, SZEMÉLYESKEDŐ, A MÁSIK STÍLUSÁT KRITIZÁLÓ MEGJEGYZÉSEK CÁFOLÁSÁRA.
ENENK NINCS SOK ÉRTELME.

VALAKINEK LÉPNIE KELL.
ÉN MEGTESZEM AZ ELSŐ LÉPÉST, HA EGYESEK KÉPTELEN RÁ...
MARADOK TOVÁBBRA IS HŰSÉGES GENESIS-BEFEKTETŐ!
A GENESIS-TOPICON KÍVÜL IS VAN ÁM ÉLET. :-) SŐT...
BÉKEPÁRTI, JÓZAN GONDOLKOZÁSÚ, KONSZENZUSRA TÖREKVŐ EMBERKE VAGYOK.
AKI EGYSZERŰEN SZERETI, HA BÉKE, NORMÁLIS HANGNEM VAN AZ EMBEREK KÖZÖTT.

A VÁLTOZÁS ELINDULT...
A BÉKE, AZ EGYMÁS IRÁNTI SZERETET ÉS AZ ELFOGADÁS JEGYÉBEN..

EZENTÚL E FÓRUM TISZTELETBELI TAGJA KÍVÁNOK LENNI. JÓ VOLT VELETEK, SOK SZÉP IDŐT TÖLTÖTTEM EL ITT ÉRTELMES EMBEREK TÁRSASÁGÁBAN!
MAJD MEGLÁTOGATOK IDŐKÖZÖNKÉNT
MINDENKIT!
VISSZA-VISSZATÉREK...

ÜDV. BB24
Törölt felhasználó 2007. 02. 24. 03:15
Előzmény: #547  Törölt felhasználó
#550
Persze, komolyan mondtam.

Az eredmény publikus lesz, ha jutok valamire... de még sohasem csináltam ilyet részvényekkel. Kormányokkal már igen. Az nagyon bejött... (Medgyessy idő elött megy, Gyurcsány marad tovább...)
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 19:23
Előzmény: #546  Törölt felhasználó
#549
Hűha, ez izgalmas! De tényleg érdekesnek találom a szándékod. Ha meglesz az eredmény én is kíváncsian olvasnám..
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 19:16
Előzmény: #546  Törölt felhasználó
#548
Mercurius, szvsz az ajánlatokat 8.30-tól rakják be a könyvbe és akkor már a Genesis névnek kellene ott lenni,.Nagyon szvsz és nagyon a pálya széléről.
Ha elkészitetted felrakod?Nagyon izgalmas......hu
Azért egy "szakértő" -i hozzászólás még elkelne .
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 18:58
Előzmény: #546  Törölt felhasználó
#547
Mercurius, ez a horoszkóp-dolog komoly?
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 18:03
Előzmény: #545  Monster
#546
Tudnátok segíteni abban, hogy a tőzsde mikor nyit, és milyen szakaszok vannak (időpontokkal), mert nincs kedvem utánna nézni, de szeretném elkészíteni a Genesis néven induló részvény horoszkópját. (Az már tudott melyik naptól (febr. 26.) fut új néven, csak kéne az időpont is) Sokan tudjátok hogy végzett asztrológus vagyok, bár a tőzsdei asztrológia számomra egyenlőre ismeretlen, de egy próbát megér. A horoszkópok mindig valaminek a kezdetére készülnek el, így pl. az emberek születéi horoszkópja a születésük pontos időpontjára...
Monster 2007. 02. 23. 17:37
Előzmény: #543  Törölt felhasználó
#545
Mercurius, erre valóban csak ezt lehet írni, amit te is:))
Mégpedig:
:PP
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 15:48
Előzmény: #543  Törölt felhasználó
#544
Viszlát Novotrade, helló Genesis

A Tőzsde Vezérigazgatójának 48/2007. sz. határozata a Terméklista módosításáról a Novotrade Befektetési Nyrt. Genesis Energy Nyilvánosan Működő Részvénytársaságra történő névváltozása tekintetében, 2007. február 26-i hatállyal.
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 15:07
Előzmény: #540  Monster
#543
Kedves Monster és BB24!

Én meglehetősen toleráns és liberális ember vagyok, de mi lenne ha inkább elmennétek a Margitszigetre pl. és ott udvarolnátok egymásnak, a nagy nyilvánosságot kizárva...

:-P
Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 15:03
Előzmény: #538  Törölt felhasználó
#542
Persze lehet lelkesedni a Genesis topikban a jó hírekért! Csak itt lényegében egy hír látott napvilágot ami pozitívnak tekinthető (erősen kérdőjelek mellett) 2 hónap alatt, és Te arra lelkesülsz, miközben az árfolyam esett 15-20%-ot, és eladói túlsúly van!

Engem teljesen hidegen hagyna, ha 2 havonta nevet váltanának, és közben zuhanna az árfolyam, te meg lelkesedsz ezekért a hírekért... ez szerintem idiotizmus, már boccs!

Az hogy hosszú távon jó lesz a részvény, mert lehet benne perspektíva, az érthető, és azért megéri kockázatot vállalni, de 2 évig újjongani előre, hát Te tudod. Nem akarom elvenni a lelkesedésedet, de ez egy külső szemlélőnek furcsán hat!

Törölt felhasználó 2007. 02. 23. 09:21
#541
Több mint 10k eladáson, ebből limites bukó lesz nemsokára!
Vége van ennek a sztorinak, MENEKÜLJÖN KI MERRE LÁT!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek